תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אמנם זה עדיין לא הגיע רשמית מכיוון מיקרוסופט, אבל זה נשמע אמיתי. הגרסה הבאה של ה-Xbox360 תכלול עוד לפחות הפתעה אחת מלבד המעבד החדש: יציאת HDMI.
    בנוסף, שמועות עקשניות במיוחד מספרות שסמוך ליציאת הדגם הבא יצא גם הארדיסק של 120 ג'יגה. עדיין לא ידוע אם הוא יגיע בבאנדל עם הקונסולה, או שמא יוצא למכירה בנפרד בלבד.

לי זה נראה כמו נסיון להשוות קו עם ה-PS3. יציאת ה-HDMI לא מרגשת אותי באופן ספציפי (אני לא חושב שהראייה שלי מספיק טובה כדי להבחין אם מדובר בוידאו שהועבר בHDMI או בכבלי HD אנלוגיים), אבל ההארדיסק הגדול נשמע די מגניב.

כרגע אין שום מילה רשמית מכיוון מיקרוסופט על השדרוג, לא מבחינת תאריך יציאה או מחיר.

החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    HDMI זה סתם מעצבן. יציאת DVI ויציאת סאונד דיגיטלית נפרדות זו ברירת המחדל שצריכה להגיע עם הקונסולות. HDMI זה סתם שילוב של שניהם בכבל אחד, בשילוב עם טכנולוגיות להגנה על זכויות יוצרים - ולכן מקדמים את זה.

הצטרף בתאריך
    04.12.2006
    לאלה שקנו מכשיר כמוני אין מה להתבאס, מלבד יותר מקום בדיסק שמיועד לסרטים וכאלה שגם ככה לא נוריד המעבד הקטן לא יריץ את המשחקים טוב יותר ;)
    אז שלא יעבדו עליכם....;)

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    תגידו ניראה לכם המכשיר הזה יעלה יותר ?
    למה עם כבר להביא אקס בוקס אז עדיף לחכות לזה כבר.
    שווה לחכות ?
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DaviD17
    תגידו ניראה לכם המכשיר הזה יעלה יותר ?
    נכתב במקור על ידי DaviD17
    למה עם כבר להביא אקס בוקס אז עדיף לחכות לזה כבר.
    שווה לחכות ?
    הוא בטוח יהיה יקר יותר מפרימיום הרי יש לו דיסק של 120 ג'יגה במקום 20.
    אבל אם תהיה נפילת מחירים ונגיד הפרימיום ירד ל-350 והקור ירד ל-250 אולי הגרסה הזאת תעלה 400 או 450...

הרשמה