תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  מדריך מפה: צרו ערימות של גופות ב-Stockpile
  מדריך אטרקטיבי מלווה בתמונות!

  Stockpile היא מפה מדהימה. יש בה מקום לכל נשק וסוג משחק, בין אם זה שחקן שמעדיף להילחם מטווח קרוב בעזרת שוטגאן או מכות ובין אם זה שחקן שמעדיף להוריד אויבים מרחוק בעזרת הפנטרייטור, ה-ASP או ה-Type 7. יש אפילו מקומות לקמפרים! אז במקום להמשיך לפטפט פה, בואו ונסקור את המפה.

  את המפה אני אחלק לאיזורים ובכל פעם אסקר אחד אחר. האיזורים העיקריים המרכיבים את המפה הם איזורי הנקודות (1, 2 ו-3), איזור השביל (תמונה 1, תמונה 2), איזור הרחבה הפנימית, איזור הרחבה החיצונית והקומות העליונות (תמונות יופיעו בפירוט).

  נקודה מספר 1 נמצאת בחדר קטן יחסית. בצדו האחד מדרגות, לידן נמצא שריון והן מובילות למסדרון ומשם אל השביל, בצדו השני פתח גדול שמוביל לרחבה הפנימית וליד אחד הקירות האחרים מוצבים שני רימונים. שחקנים עלולים להסתתר מתחת למדרגות, כך שאם תגיעו מכיוון השביל – רוב הסיכויים שלא תראו אותם עד שיהיה מאוחר מדי. רוב ההתקפות על הנקודה מגיעות מכיוון הרחבה הפנימית, מאחר ואליה יש יותר דרכי גישה, פחות מסוכן להגיע אליה והשחקנים יכולים לנוע דרכה במספר גדול יותר בלי להצתופף.

  נקודה מספר 2 נמצאת בצדו האחד של אולם גדול בצורה דמויית ח'. אל המקום ניתן להגיע דרך הקומה השנייה, דרך השביל או דרך הרחבה החיצונית. קרוב לנקודה נמצא שריון ואם תעברו לחלק הרחוק יותר של ה-ח' תוכלו להיכנס לחדר, הממוקם ממש מול הכניסה מהרחבה החיצונית, ובו נמצאים שני רימונים. כשעוברים בחלק הזה של האולם (שנמתח בין הכניסה מהרחבה החיצונית ובין החדר עם הרימונים) יש להיזהר מקמפרים בחלון, שנמצא בצד הקרוב יותר לנקודה בגובה של כמה מטרים. ליד החדר עם הרימונים יש מעבר בין שני הקצוות, שמוביל גם לחדר קטן ובו מוקש AT-S.

  נקודה מספר 3 נמצאת בקצה השביל וניתן להגיע אליה דרך הקומה השנייה (ובדרך ניתן לאסוף רימוני M77) או, כאמור, דרך השביל. ליד הנקודה יש קיר מאחוריו ניתן לתפוס מחסה כנגד אויבים. אם תבחרו להגיע לנקודה דרך השביל, חשוב לדעת שברגע שתראו את הנקודה מולכם לא תוכלו לתפוס שום מחסה, דבר שמקשה על יכולת ההישרדות, במיוחד אם אינכם מחזיקים נשק שיעיל לטווח רחוק. כאמור, רימוני M77 נמצאים קרוב לנקודה, לכן רצוי להיזהר כשתוקפים אותה, מאחר ויש סיכוי שאחד האויבים הניח מספר רימונים כאלו במקומות אסטרטגיים שיגרמו להתקפה להיגמר מהר מאוד.

  השביל הוא בעצם... שביל. הוא חסום משני הצדדים ע"י בניינים והוא חלק חשוב שמקשר את המסדרון לנקודה מספר 1 והרחבה החיצונית אל נקודה מספר 3 והכניסה לקומה השנייה, שנמצאת לידה. השביל, אם מסתכלים מכיוון המסדרון לנקודה מספר 1, הוא ישר ואז פונה שמאלה, כאשר בתחילת הפנייה נמצא שריון. קצת לפני הפנייה, בגובה של כמה מטרים, נמצא מסדרון, הידוע בכינויו "הגשר". בגשר יש חלונות רחבים משני הצדדים, דרכם אפשר לתצפת לשביל ולירות באויבים תמימים. כמו כן, ניתן, בעזרת מיומנות מסויימת, לקפוץ ולהתכופף וכך לצאת דרך החלון. קצת לפני הגשר, נמוך יותר, נמצא חלון, דרכו אפשר לעבור ואז לפנות שמאלה כדי להגיע לנקודה מספר 2 או ימינה כדי לעלות לקומה השנייה.

  הרחבה הפנימית
  היא אולם גדול שנמצא ליד נקודה מספר 1. אפשר להגיע ממנה גם לרחבה החיצונית (ולאסוף בדרך ערכת עזרה ראשונה) וגם לגג, בעזרת קפיצות מחושבות על גבי ארגזים שמוצבים מתחת לאחד החלונות שמעל לרחבה. כשנמצאים ברחבה חשוב לזוז כל הזמן, מאחר והחלונות למעלה מהווים הזדמנות מצויינת לקמפר המזדמן.

  הרחבה החיצונית היא חלק מקשר בין נקודה מספר 1, נקודה מספר 2 והשביל, כאשר המעבר לשביל נמצא ליד הכניסה לנקודה מספר 1 והוא נעשה ע"י קפיצה על פח אשפה ועוד אחת מעבר לגדר שאליה הוא צמוד. ניתן לחזור באותה צורה (רק שיש בצד השני ארגזים ולא פח). יש להיזהר כשעוברים מעל הגדר, מאחר ובצד של השביל, ממש מול הגדר (אם כי בגובה רב יותר) יש חלון מסורג, ולעיתים גם קמפרים. במרכז הרחבה החיצונית יש ארגז עצום (מהסוג שמחברים לסמיטריילרים) שמסתיר את מה שקורה בצד השני. שחקנים רבים כבר גילו שאפשר להתכופף ולירות ברגליים של האויבים ולכן כדאי להיזהר ולהתכופף גם כן כדי לראות מה מצפה לכם, או פשוט לקפוץ הרבה.

  לקומה השנייה ניתן להגיע דרך הכניסה לבניין ליד נקודה מספר 3, דרך החלון מתחת לגשר בשביל או דרך גרם המדרגות ליד נקודה מספר 2. גרם המדרגות ליד נקודה מספר 2 מוביל לגשר, ממנו אפשר לירות ולתצפת על הנקודה עצמה ועל הכניסה מהרחבה החיצונית, ומשם אל חדר ובו החלון שצויין בתיאור נקודה מספר 2. כשנמצאים בחדר יש להיזהר, שכן יש לשחקנים נטייה לזרוק לתוכו רימונים, בין אם הם מעבר לפנייה ובין אם הם למטה ומנסים להימנע מקמפרים בחלון.

  מעבר לחדר המתצפת על נקודה 2 יש התפצלות שמובילה מצד אחד לחדר עם MP50 ולגרם מדרגות נוסף, יורד, שמוביל לחלון מתחת לגשר בשביל, ומצד שני לגשר בשביל. בהתפצלות נמצאת ערכת עזרה ראשונה. הגשר פונה בהמשכו ומוביל אל החלון המסורג שמתצפת על הכניסה לשביל דרך הרחבה החיצונית, ופונה שוב למסדרון שמוביל לשני גרמי מדרגות, האחד עולה והשני יורד, כאשר בדרך ניתן להיכנס לחדר שבמרכזו מוצב שולחן קטן עם שריון. דלתות החדר פתוחות כלפי פנימה, כך שקשה לראות אם מישהו מתחבא בצד החדר כשנכנסים. לעיתים אנשים מנצלים זאת ומקמפרים, כך שחשוב לזרוק לשם מבט כשנכנסים. גרם המדרגות שעולה מוביל אל הגג ואילו זה שיורד מגיע לחדר ממנו אפשר לצאת אל נקודה מספר 3. כאמור, יש בו רימוני M77.

  בגג נמצא ה-Type 7. בנוסף, יש בו שלושה חלונות שמתצפתים לרחבה הפנימית. הנשק שמוצב בגג גורם לקמפרים להיות מסוכנים אף יותר ולכן חשוב להיזהר בין אם אתם נמצאים ברחבה הפנימית, מתחתיהם, ובין אם אתם על הגג. ניתן לקפוץ מאחד החלונות על הארגזים שמתחתיו ומשם לרחבה הפנימית. גרם המדרגות שיורד מוביל לחדר עם רימוני M77 וממנו ניתן לצאת אל נקודה מספר 3 מבלי להיות חשופים לסכנות שבמעבר בשביל.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  01.11.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  1,630
  ;שמערט;
  אחלה מדריך  this is HEALTHY cough blood
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  08.12.2006
  הודעות
  121
  ZOMG MAP GUID
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  14.12.2006
  הודעות
  292
  יופי של מדריך!
  אבל אני עדיין מחכה לעידכון! אתה יודע שאני לא אוהב לקרוא דברים בלי תמונות!
  שתף ב-Google+

 5. #5
  מדריך מעולה, יועלה בקרוב למערכת.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  01.12.2006
  הודעות
  139
  בלי תמונות, המדריך הזה אחלה סיפור קצר :X
  אבל יופי על המחשבה.
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  נוספו התמונות. אין שום צורך לדאגה! יאיר, אתה יכול לקרוא את המדריך סוף-סוף P=
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  01.11.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  1,630
  וואו, לא חסכת בתמונות.
  ח"ח על ההשקעה.  this is HEALTHY cough blood
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  תודה על כל התגובות.
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  01.12.2006
  הודעות
  139
  שיווו איזה מדריך מושקע! לא צחוק. יש פה כמות פרטים כמו במדריכי prima האלה שמקדישים 3 עמודים למפה.
  רק בעיה אחת: התחילו לדמם לי העיניים בסביבות הפיסקה השביעית (אילוסטרציה->:inlove, שים כותרות לראשי פרקים או משהו!
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  תודה ^^
  אמנם לא שמתי כותרות או ראשי פרקים, אבל הפרדתי בין הפסקאות והדגשתי את החלק שעליו אני מדבר באותה פסקה (גם דאגתי שהחלק המודגש יהיה בתחילת הפסקה).
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  09.11.2006
  הודעות
  425
  מדריך מעולה... מפה גרועה (המפה בעלת ה LAYOUT הכי גרוע)
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  עיר
  רמת גן
  הודעות
  808
  איזה יופי!
  טוב לראות שמישהו מרים את הכפפה וממשיך את מדריכי המפה שהתחלנו פעם לכתוב.
  יופי של מדריך!
  שתף ב-Google+

הרשמה