תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 55
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    מפגש סמאש אצל שידנלר מרמת-גן ב-12.1.07.
    צרו איתי קשר בשביל פרטים נוספים.
    עתיד קהילת הסמאש הישראלית תלוי בנוכחותכם! זהו לא מפגש רגיל!
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    זה יוצא יום שישי??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי colday
    זה יוצא יום שישי??
    אתה FUCKING מול המחשב, תלחץ פעמיים על השעון בצד ימין למטה ותראה..

באיזה שעה מתחילים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    (( no hebrew wtf? :confused:
    yes its on friday

and we'll probably start at evening like 6-7 pm
    gotta make sure with schind
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    לאאאאאאאאאאאאא למה??? למה לא ביום חמישי בצהוריים???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי colday
    לאאאאאאאאאאאאא למה??? למה לא ביום חמישי בצהוריים???
    אני בעד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    גם בעד חמישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקיי אני רואה שהעם מעדיף לעשות את זה ביום חול.
    זה אומר שצריך לראות קודם אם זה נוח לשינדלר, ואז לראות באיזה יום זה הכי נוח לאנשים.
    אני אישית מעדיף את יום שני. אני מסיים ללמוד ב-3:20 בחמישי
    אגב נעם, אני רואה שאתה בעניין אז במקרה ששינדלר לא יכול ביום רגיל אתה תוכל לארגן משהו?

עריכה: אגב אסף, לראות אותך מגיב פה הזכיר לי את הדיון שלנו בדיון השני. חחחחחחחחחחחחחחח * 10 על משחק הכי הרבה סמאש. פעם ב-3 שבועות בדרך כלל. אל תבלבל סקיל עם זמן משחק. זה נכון שהטכניקה מאוד חשובה בסמאש, אבל ברגע שהגעת לרמה מסויימת (טכנית), אז המשקל שלה במשחקים נמוכה הרבה יותר מהאספקט המנטאלי. אני אודה שכשרק קיבלתי את המשחק אני באמת חרשתי עליו, אבל זה היה לפני יותר משנה וחצי. הקיוב שלי סתם שוכב בפינה מחכה לפסט הבא שאני אקח אותו אליו. מה שחשוב באמת זה לשחק עם אנשים, מה שלא יוצא לי בדרך כלל בגלל שאני יחסית מרוחק מתחרות. יש דוגמאות לשחקנים מאוד מאוד טכניים שהם כנראה כן חורשים על המשחק בבית (mofo בזמנו, dashizwiz, luninspecrta) שהם בסך הכל שחקנים ממוצעים+, בזמן ש-Ken שהוא כנראה השחקן הכי טוב בעולם, לא נוגע במשחק -בכלל- , רק בטורנירים. אז כן, אפשר להיוולד שחקן טוב, ולא משנה כמה תשקיע במשחק עם עצמך, ברגע שהגעת לרמה טכנית סבירה ההשתפרות הטכנית היא זניחה עד לא מורגשת. אני אסיים ואומר שלהאשים מישהו בכך שהוא משחק יותר מדי זה כנראה הג'ון העלוב ביותר בכל משחק שקיים (אחרי הג'ון של 'אין לך חברה')
    בכל אופן, טל אמר לי שהוא מאמין שיש לך פוטנציאל ושאתה בן אדם אינטיליגנט שלדעתי זה מה שבאמת משנה. כל השטויות הטכניות הן דברים שאפשר ללמוד וזה לא לוקח כל כך הרבה זמן כמו שאנשים נוטים לחשוב עד כדי הירתעות מהמשחק.
    הטורנירים שלנו הם דווקא מאוד ידידותיים לשחקנים הפחות טובים. הדמי השתתפות הרבה יותר נמוכים מהמקובל, וכולם מקבלים הרבה מאוד משחקיים (רשמיים ולא).
    הרבה אנשים הולכים לטורנירים למרות שהם יודעים שאין להם סיכוי לנצח, בשביל החוויה ההשתפרות הניסיון וכו'. בכלל, הקהילה שלנו זה בעיקר מפגשים ולא טורנירים. מצפה לפגוש אותך בקרוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נעם נעם נעם נעם!!!!יאללה מכבי חיפה!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    1)
    גל אתה טמבל :[
    2)
    אם שינד לא יכול אני כנראה יכול לארח ביום חמישי.. למרות שאנשים לא כ"כ אוהבים פסטים אצלי S:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני מת על פיסטים אצלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ואני אבוא אם השלט החדש שקניתי(טכנית הוא ישן כי הוא משומש אבל עדיין...) וגם אם צריך סמאש אני יכול להביא אבל אין לי קיוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    הופה! גל , עכשיו אני שוב אוהב אותך! יש לך שלט! סוףסוף אתה גברר!
    יאא mah man
    now were talkin!
    אוקע, בטוח שאני ושינדלר לא יכולים בחמישי כי בשישי יש מבחן בפיזיקה , אז שישי dudes
    plz plz plz plz plz =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    חחחחחחחחחחחח קרעת אותי חחחחח.
    ומה זה מבחן בפיזיקה אני פשוט לא לומד לדברים האלה והולך ישר למועד ב'.
    ואפשר גם וגם...אחד אצל פיז ואחד אצל שינדלר...בכל מקרה אין הרבה מפגשים בזמן האחרון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    עריכה: אגב אסף, לראות אותך מגיב פה הזכיר לי את הדיון שלנו בדיון השני. חחחחחחחחחחחחחחח * 10 על משחק הכי הרבה סמאש. פעם ב-3 שבועות בדרך כלל. אל תבלבל סקיל עם זמן משחק. זה נכון שהטכניקה מאוד חשובה בסמאש, אבל ברגע שהגעת לרמה מסויימת (טכנית), אז המשקל שלה במשחקים נמוכה הרבה יותר מהאספקט המנטאלי. אני אודה שכשרק קיבלתי את המשחק אני באמת חרשתי עליו, אבל זה היה לפני יותר משנה וחצי. הקיוב שלי סתם שוכב בפינה מחכה לפסט הבא שאני אקח אותו אליו. מה שחשוב באמת זה לשחק עם אנשים, מה שלא יוצא לי בדרך כלל בגלל שאני יחסית מרוחק מתחרות. יש דוגמאות לשחקנים מאוד מאוד טכניים שהם כנראה כן חורשים על המשחק בבית (mofo בזמנו, dashizwiz, luninspecrta) שהם בסך הכל שחקנים ממוצעים+, בזמן ש-Ken שהוא כנראה השחקן הכי טוב בעולם, לא נוגע במשחק -בכלל- , רק בטורנירים. אז כן, אפשר להיוולד שחקן טוב, ולא משנה כמה תשקיע במשחק עם עצמך, ברגע שהגעת לרמה טכנית סבירה ההשתפרות הטכנית היא זניחה עד לא מורגשת. אני אסיים ואומר שלהאשים מישהו בכך שהוא משחק יותר מדי זה כנראה הג'ון העלוב ביותר בכל משחק שקיים (אחרי הג'ון של 'אין לך חברה')
    בכל אופן, טל אמר לי שהוא מאמין שיש לך פוטנציאל ושאתה בן אדם אינטיליגנט שלדעתי זה מה שבאמת משנה. כל השטויות הטכניות הן דברים שאפשר ללמוד וזה לא לוקח כל כך הרבה זמן כמו שאנשים נוטים לחשוב עד כדי הירתעות מהמשחק.
    הטורנירים שלנו הם דווקא מאוד ידידותיים לשחקנים הפחות טובים. הדמי השתתפות הרבה יותר נמוכים מהמקובל, וכולם מקבלים הרבה מאוד משחקיים (רשמיים ולא).
    הרבה אנשים הולכים לטורנירים למרות שהם יודעים שאין להם סיכוי לנצח, בשביל החוויה ההשתפרות הניסיון וכו'. בכלל, הקהילה שלנו זה בעיקר מפגשים ולא טורנירים. מצפה לפגוש אותך בקרוב...
    אחרי שמגיעים לרמה מסויימת בטכניקה, אז מספיק רק להתחמם.
    אבל כדי להגיע לרמה הזאת צריך לחרוש, אין מה לעשות.
    אני בטוח שיש לך יותר מאלף שעות בקיוב. ואני בטוח שרוב הזמן הזה דחוס בתקופה שבה התחלת לשחק... (אגב, לגבי האלף שעות, אתה לא יכול להגיד שלא, העתיקו לי את הכרטיס זיכרון שלך אז אצל טל, אני רואה את הסטטיסטיקה שלך, יש שם אלף ומשהו שעות סך הכל שבהן הקיוב היה דלוק...)
    הבעייה שלי כרגע היא שאין לי עדיין את הטכניקה, אני לא יודע לעשות כל מני דברים כמו לתפוס את הקצה ולעשות ממנו כל מני דברים, אני לא יודע לנצל תפיסות, אני גם לא יודע לתפוס אנשים במיוחד, אני בדרך כלל תופס רק במקרה...
    בנוסף, אני גם לא מכיר מספיק טוב את כל הדמויות, אני לא יכול למשל לזהות מה היריב שלי עומד לעשות לפי האנימציה... רוב האנשים יודעים לזהות מתי הוא עומד לירות, מתי הוא מתכוון לתת סמאש וכו'.
    יש גם כל מני דברים בסיסיים שלא הולכים לי, למשל עם שיק אם אני לוחץ כמה פעמים על A הוא נכנס לי למצב כזה שהוא נותן הרבה מכות ברצף, ואז נניח היריב בורח לי ונעמד מאחורי, אני מנסה לתת סמאש למטה או משהו אבל במקום זה הוא ממשיך להרביץ קדימה... אני לא יודע מה לעשות עם זה
    בקיצור, יש לי עוד הרבה דברים ללמוד בשליטה... דברים שאני אוכל ללמוד רק מלשחק הרבה. אחרי שאני אגיע לרמה גבוהה אני לא אצטרך יותר להמשיך להתאמן, רק להתחמם בתחילת כל מפגש, אבל כרגע אני צריך בעיקר לשחק כמה שיותר.

ולי אישית הכי נח ביום חמישי, אני צריך להגיע מרחוק וביום שישי אין לי לימודים אז זה טוב, בשאר הימים יש לי לימודים יום אחרי... ובשישי לא נח לי כי אין רכבות בערב
    אגב, זה לא אומר שאני בהכרח אגיע, אבל כרגע אין לי מבחנים (יש לי בוחן אחד בקרוב, אבל זה רק עוד שבועיים) אז יש סיכוי די טוב (תלוי בעיקר בכמה שיעורים יהיו לי...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקיי אסף אני מבין על מה אתה מדבר, אבל אתה צריך להבין שני דברים:
    1. אם הייתי מחלק את ה'קריירת' סמאש שלי ללפני יכול טכנית ואחרי, אז זה היה ככה:

|-----|--------------------------------------------------------------------|
    התחלה יכולת טכנית היום

2. אף אחד לא יישב מול הגיימקיוב 4 שעות ביום משחק נגד המחשב. כשהתחלתי לשחק אני התחלתי ממש מ-0. פעם ראשונה שאני נוגע בשלט של גיימקיוב. הייתי צריך לעבור את הבריאר של 'לחזור לזירה אחרי שמעיפים אותך' עוד לפני שאני מתעסק עם טכניקות מתקדמות. עם סיום הP1 Mode ומשחק עם החברים מהב"הס בימי שישי אחרי הלימודים, הכל בא בטבעיות. הזמן היחידי שבאמת שיחקתי נגד המחשב זה כדי ללמוד את התזמון של LC ו-WD, במשך 10 דקות מקסימום.
    אעע אני קצת מאבד את הקו. בכל מקרה - זה הכל בא בהדרגה. אני מאמין שתוך חודש מקסימום אתה תגיע לטק סקיל סביר, בהנחה שבאמת תשחק פעם-פעמיים בשבוע. אין צורך לחרוש, בכלל.

עריכה: קח בחשבון שהקיוב שלי היה בהרבה מאוד מפגשים, והישגתי כמעט את כל הגביעים וגם חרשתי על HRC ו-BTT. ועדיין 1000 שעות נראה לי מוגזם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    כן 1000 שעות נשמע מוגזם אפילו לשחקן וואו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקיי חזרה לנושא......... אולי נעשה שינדפסט ביום שישי כרגיל, וגם דיגיפסט או משהו ביום חול, עבור הציבור עם בעיות ההגעה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    זה מה שהוחלט...
    אני רוצה להודיע שבצער רב מי שהיה אמור למכור לי את הסמאש והשלט יתחרט והוא מוכן למכור לי רק את הסמאש...האם שווה לי לקנות(ב85)??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת לא נראה לי. מה אתה מתכוון לעשות עם זה בלי קיוב בכל מקרה? : |
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עוד מעט אני קונה ויי(שיגיעו לחנויות בצורה סדירה) ועדיף שכבר יהיה לי את הסמאש(בלי שלט לשחק...).
    עריכה:כשאני חושב על זה...מישהו מוכן למכור לי שלט???
    שתף ב-Google+

הרשמה