תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    חברים,

הנהלת האתר מציבה תנאי חמוד (ולא כלכך מסובך). אם קהילת Neverwinter Nights תיהיה לתקופה של כשבוע בראש מצעד הקהילות באתר, היא תוכל לצאת מסטטוס "תת פורום".

רק כדי לתת לכם רעיון לגבי מיקום הקהילה, היום, היא נעה ונדה בין המקומות החמישי והשביעי, עם ממוצע של כבערך 900 דפים נצפים ביום. אם נצליח לשמור על רמת פעילות גבוהה למשך שבוע, נצא מתת-פורום, ונהפוך לפורום ראשי, עם כל ההטבות הנלבות בכך.

רציתם לצאת מתת-פורום כי המצב מציק לכם? אין בעיה בכלל, צרו פעילות גבוהה וזאת תיהיה התוצאה. בעתיד הקרוב האתר יריץ קדימה את קהילות The Sims, וקהילת WoW, מה שאומר שאנו נדחק אחורנית, וגם שעלינו לעשות מאמץ כבר עכשיו.

שתדעו שכל הערה או הארה שלכם לגבי השתלשלות העניינים היום בפורום מועברת למשרדי האתר, ונשקלת ברצינות, חשוב שתמשיכו להציע הצעות לייעול. ההצעות שלכם היום, יכולים להיות הפרוייקט למקודדים שלנו מחר. חישבו על כך ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    יאי יאי יאי!!!
    לי רוב הזמן זה לא כל כך מציק כי שמתי בסרגל לינקים קישור ישיר לפורום, אבל כשאני לא בבית זה בהחלט מעצבן, וקצת לא נעים :X
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    מה זה בעצם אומר במישור הפרקטי?
    שתף ב-Google+

כרגע אני עוד לא יודע, אבל לאתר יש הרבה מאוד קלפים בשרוול בכל הנוגע לתמיכה בקהילות פוריות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נכתב במקור על ידי sunny

בעתיד הקרוב האתר יריץ קדימה את קהילות The Sims, וקהילת WoW, מה שאומר שאנו נדחק אחורנית, וגם שעלינו לעשות מאמץ כבר עכשיו.
    Sunny, משום מה אני רואה את פני הדברים בצורה שונה ממך.

- כמות ההודעות בפורום NWN ,בממוצע ליום כמדומני, גבוהה משאר הפורומים.

- היתרון(בכח) של פורום NWN מהשאר מתבטא בדבר אחד חשוב מאד, VGAMES יוצרת "קשר דם" עם המשחק עצמו עצם העובדה שהיא מקצה או תקצה לו שרת משחק, בעוד שלשניים האחרים...מלבד להקצות להם במה בפורום כקטגורייה או תת קטגוריה, אני לפחות לא רואה שום שידרוג משמעותי בפועל שאפשרי לבצע או לעשות כפי שניתן ב-NWN.
    אולי ל WOW בעיקר צפוי להיות עלייה משמעותית במשתמשים, וזו עקב העובדה שלמשחק אמור להשתחרר בשבועות הקרובים חבילת הרחבה שככל הנראה תלהיט את תשוקת השחקנים מחדש. אבל, עלייה זו צפויה להיות בשרתים של BLIZZARD ולאו דווקא בהכרח גם בשרת הפורום של VGAMES.

אני יכול לסכם במשפט אחד ששום דבר אינו בטוח.
    אבל, בדבר אחד אתה מאד צודק, במאמץ הקבוצתי..עצם העובדה "שקיבלתם" שרת מעמידה אתכם במבחן לא קל, שכן עליכם לתכנן מודול איכותי ואטרקטיבי לשחקנים, מה שדורש מכם לעבוד בקפידה רבה וגם לא מעט מאמץ בכדי שהפורום יקבל(לפי ראות עיניי) את הבמה הראויה לו.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    צר לי, אבל אין לי מושג איך "לייעל" פורומים! אבל סחתיין עלינו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בואו נסכם: כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכנס לפורום ולהגיב כשאתם יכולים.
    השבוע הקרוב יהיה קריטי מאוד לפורום, וככל שתכנסו יותר ותגיבו יותר (רק בלי ספאם), יש לנו סיכוי יותר טוב לקבל שרתים ושאר דברים, למשל לצאת מהגדרת תת פורום...

פשוט, לא?

דיון ננעל לבינתיים, למי שיש מה להגיד בנושא מוזמן להגיב בדיון הפידבק.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1002655

שתף ב-Google+

הרשמה