תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    01.01.2007
    אוקיי, אז ככה:
    התחלתי לשחק והכל היה בסדר.. עליתי לרמה 3 והגעתי למקדש של האישה הזאת (מצטער, אני עוד לא זוכר שמות בעל פה וכאלה) ואז הגיע הקטע שיוצאים החוצה אל העיר הזאת (שאני גם כמובן לא זוכר את שמה).
    אז אתם בטח שואלים מה הבעיה?
    אז הבעיה היא שאני פשוט לא יודע מה אני צריך לעשות :/
    העיר נראית במפה ענקית ואין לי מושג לאן ללכת ומה לעשות בניגוד למשימות הקלות שהייתי צריך לעשות עד עכשיו..
    מקווה שתוכלו לעזור לי, וכן.. אני מודע לכך שאני noob...
    שתף ב-Google+

אני אשמח לעזור לך אם תתן את שמו של ה-Quest שבו אתה תקוע, ואולי אף תמונה מהאיזור הכללי במשחק. עם כל הרצון הטוב לעזור, אני אובד עיצות, אין לי מספיק מידע בשביל לעזור לך, אני צריך מיקוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תקרא מה שכתוב ביומן... ותקרא את השיחות. בלי זה אין טעם לשחק במשחק.

אבל אתה צריך כרגע למצוא 4 יצורים קסומים מיוחדים שנעלמו בזמן ההתקפה על האקדמיה. פשוט תלך לארבעת המקומות בעיקר שמסומנים במפה, ותמצא אותם לבסוף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.01.2007
    ובכן, אני נמצא בעיר core....
    וניסיתי לצאת דרך מספר שערים אבל בכל פעם רק הגעתי לאזור חדש שבו אני צריך לבד לפתוח את המפה ולהרוג כל מיני יצורים..
    בכל מקרה הרגתי כל מיני יצורים והשגתי כסף עד שפתחתי תיבה שהרגה אותי במכה (ומאיפה אני הייתי אמור לדעת?)..
    מישהו יכול אולי לומר לי לאן אני צריך ללכת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אתה נמצא בהתחלה כשאתה צריך למצוא 4 יצורים קסומים כמו שכבר אמרו לך
    הצעה שלי ושל המשחק עצמו זה בהתחלה ללכת לפונדק ולשכור שמה מישהו שיעזור לך יש שם גם מוכר שימכור לך מפות של האיזורים האלו
    תקרא את היומן ואת המשימות שלך אתה לא יכול להתקדם בלי לקרוא על תעביר את השיחות תקרא אותם
    במקרה ואתה לא אוהב לקרוא את המשימות ואת השיחות כנראה שהמשחק לא בשבילך
    שתף ב-Google+

הרשמה