תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מאז יציאת FEAR אנשים טוענים שבעוד שהנשקים השונים מאוזנים, הפנטרייטור הוא יוצא דופן ומאפשר לכל נוב לתת Rampage בלי להזיע יותר מדי. מצד אחד, הפנטרייטור מציע נזק גבוה וחדירת שריון מעולה. כמו כן, יש לו כוונת מדוייקת מאוד, אך דבר זה, כמו המהירות הנמוכה של מוטות המתכת שהוא יורה, גורמים לנשק להיות קצת מסובך לנובים, שגם ככה לא יודעים לכוון.
    אלה הטענות שלי. אתם מוזמנים להסכים איתי שהנשק הוא לא באמת נשק-נובים ולהוסיף לטענות או לטעון שהפנטרייטור הוא אכן נשק-נובים ולתת דוגמות וטיעונים משלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    זוכר את הסירטון שפירסמו בפורום על הנשק הזה?
    אז זה בידיוק מה שאני חושב :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    אוקי, אחרי כמה משחקונים עם פנט' הגעתי למסקנה שאולי הוא לא לנובים טוטאלים אבל בידיו של שחקן ממוצע ומעלה הוא יכול להיות הרבה יותר הרסני מכל נשק אחר, ובקלות.

אין שום נשק במשחק שטוב כל כך בכל טווח, פשוט אין (חוץ מאולי SW מסוימים).
    -מטווח קרוב לרסס תוך כדי באני הופ=פראג כמעט בטוח אם למטרה אין שיריון רציני.
    -מטווח בינוני לא צריך אפילו זום, עולה כל נשק אחר בטווח הזה.
    -מטווח רחוק זום שעושה אותו מדויק ב100% עם עיכוב קל עד ההגעה למטרה, ניתן להבין ולתקן את הכיוון לפני תום המחסנית בזכות קצב האש הנמוך.

נזק גדול לקליע x מחסנית גדולה יחסית לקצב האש הנמוך + חדירת שיריון גבוהה = Deathmachine
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    Noobmachine*

תלמדו מKatha ושחקו G2A2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    העניין הוא שהרבה יותר קל להשתלט על G2A2 מאשר על פנטרייטור. עם G2A2 הרבה יותר קל לכוון. לכן אני טוען שהנשק שמותאם לנובים הוא ה-G2A2. קצב אש גבוה יותר, כיוון פשוט יותר ונזק לא נמוך בהרבה.
    katha הוא לא דוגמה. והוא משתמש גם באקדחים. אני יכול לומר "תלמדו מ-katha ותשתמשו באקדחים".
    הסרטון על הפנטרייטור הוא ממש לא דוגמה. בחלק הראשון הבנאדם יורה לצדדים בכוונה, בעוד שבחלק השני הוא באמת מכוון. אם הוא היה משתמש באותה טקטיקה עם ה-G2A2 או האקדחים הוא היה משיג פראגים בלי בעיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לפי דעתי לכל נשק את הייתרונות והחסרונות שלו
    לפנטרייטור יש קצת פחות
    אבל ברגע שיודעים אפשר להתמודד נגדו
    אני הפסקתי להשתמש בו כי הקהילה עצמה מציקה בנושא הזה
    וכמוך שמילס אני מסכים שה G2A2 יותר קל לתפעול מאשר הפנטרייטור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    noob weapon and got to ne nerfed,its also a pro killer i got pissed one day when TheOne and Oblivion were kicking our ass in facility they had somth like 57-3 i couldn't do anything they always had armor+medkits(cheats?)...anyway so i got pissed and took a penetrator then it was easy

so don't bullshit about Penetraitor/10MM being a "Normal" weapon it ain't so, u can use it but ul be called a noob:rolleyes:

and again this vid shows it perfectly
    http://www.gamespot.com/pc/action/fe...A2njP_5bsJvj_d

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני לא רוצה להישמע זועם, אבל כמעט ואין דבר שמעצבן אותי יותר מהודעות "אני חושב X וזה מה שנכון!!1 כל שאר העולם נובים!". תלמדו לראות מה אנשים אחרים אומרים (כותבים ליתר דיוק) לכם ותתחשבו גם בזה. הפנטרייטור גרוע במצבים שבהם נשקים אחרים טובים וטוב במצבים שבהם נשקים אחרים טובים. ASP טוב לכל מצב אם יודעים להשתמש בו, בדיוק כמו שעל G2A2 אפשר להגיד את אותו הדבר וכך גם על האקדחים, RPL וכל השאר.
    ואני באמת לא מבין למה אנשים מצפים שהשרתים ישונו לפי הרצונות הפרטיים שלהם. יש עוד חברים בקהילה הזו, ואנו משתדלים לעשות מה שרוב האנשים רוצים (וכמובן מנסים להימנע ממצב של "עריצות הרוב" שתפגע באנשים מסויימים). תלמדו להתמודד עם זה שלפעמים לשאר העולם יש רצונות שונים משלכם, ושכולם צריכים לוותר על דברים שהם רוצים לטובת רוב החברה.
    בנימה זו, אני מאמין שהקהילה שלנו נהדרת ומלאה בשחקנים טובים ומעל הכל אנשים טובים וכל אחד רשאי לעשות מה שהוא רוצה ולהשתמש בכל נשק שירצה. כמובן שגם כל אחד יכול (ורצוי שיעשה כך) להביע את דעתו ולסמוך על כך שאנשים יתייחסו לדבריו.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי Tepik
    בנימה זו, אני מאמין שהקהילה שלנו נהדרת ומלאה בשחקנים טובים ומעל הכל אנשים טובים וכל אחד רשאי לעשות מה שהוא רוצה ולהשתמש בכל נשק שירצה.
    commence SW abuse and camping
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    העניין הוא שהרבה יותר קל להשתלט על G2A2 מאשר על פנטרייטור. עם G2A2 הרבה יותר קל לכוון. לכן אני טוען שהנשק שמותאם לנובים הוא ה-G2A2. קצב אש גבוה יותר, כיוון פשוט יותר ונזק לא נמוך בהרבה.
    katha הוא לא דוגמה. והוא משתמש גם באקדחים. אני יכול לומר "תלמדו מ-katha ותשתמשו באקדחים".
    הסרטון על הפנטרייטור הוא ממש לא דוגמה. בחלק הראשון הבנאדם יורה לצדדים בכוונה, בעוד שבחלק השני הוא באמת מכוון. אם הוא היה משתמש באותה טקטיקה עם ה-G2A2 או האקדחים הוא היה משיג פראגים בלי בעיה.
    1.Katha אלוף אירופה והוא דוגמה מצוינת לשחקן טוב שלא משתמש בHW.
    2.בקשר לסירטון לדעתי כל (SRY)מפגר יכול ליראות שהבנאדם מדגים את הנוב המצוי בצורה מופרזת .
    3.אתה לא תיראה שחקן "Pro" משחק אם הנשק הזה אלה אם אתה מחשיב את עצמך לpro.

ואני באמת לא מבין למה אנשים מצפים שהשרתים ישונו לפי הרצונות הפרטיים שלהם. יש עוד חברים בקהילה הזו, ואנו משתדלים לעשות מה שרוב האנשים רוצים (וכמובן מנסים להימנע ממצב של "עריצות הרוב" שתפגע באנשים מסויימים). תלמדו להתמודד עם זה שלפעמים לשאר העולם יש רצונות שונים משלכם, ושכולם צריכים לוותר על דברים שהם רוצים לטובת רוב החברה.
    וזות הסיבה למה אני לא משחק בVgames או בשרתי פאבליק אחרים.
    הבנתי שהאדמינים והקהילה אוהבים לשחק אם צ'יטרים lagers וTeamKillers.

וכן אני איש רע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    they had somth like 57-3 i couldn't do anything they always had armor+medkits(cheats?)...anyway so i got pissed and took a penetrator then it was easy
    קורה לי הרבה שהולך לי גרוע עם שוטגאן וכשאני מחליף ל-G2A2 הולך לי פתאום טוב. יכול בהחלט להיות שהם השתמשו בצ'יטים. אולי הם השתמשו במשהו שנותן להם הרבה מדקיטס ושריון על ההתחלה - ואז עדיין אפשר להרוג אותם.
    u can use it but ul be called a noob:rolleyes:
    כן, בגלל שככה חושבים השחקנים שקוראים לפנטרייטוריסט נוב.
    הפנטרייטור גרוע במצבים שבהם נשקים אחרים טובים וטוב במצבים שבהם נשקים אחרים טובים. ASP טוב לכל מצב אם יודעים להשתמש בו, בדיוק כמו שעל G2A2 אפשר להגיד את אותו הדבר וכך גם על האקדחים, RPL וכל השאר.
    נכון. RPL מעולה נגד שחקנים בלי שריון. פנטרייטור טוב נגד שחקנים עם שריון. אם אני אפגוש מישהו בלי שריון אני אעדיף שוטגאן, RPL או G2A2 על פני פנטרייטור, מאחר וקצב האש והנזק בסכ"ה יהיה גבוה יותר. וההריגה מהירה יותר.
    commence SW abuse and camping
    שכחת גם שימוש יתר ב-M77
    2.בקשר לסירטון לדעתי כל (SRY)מפגר יכול ליראות שהבנאדם מדגים את הנוב המצוי בצורה מופרזת .
    1. לא ידעתי ש-katha אלוף אירופה. זה חדש.
    2. מסכים עם כל מילה.
    3. לא מחשיב את עצמי לפרו, ובכל מקרה אני לא משתמש בנשק הזה.
    אף אחד לא אוהב לשחק עם צ'יטרים ולאגרים. אנחנו עושים מה שאנחנו יכולים כדי לתת לכולם חווית משחק מהנה עד כמה שאפשר. אין בעיית לאגים חמורה, מאחר ואנחנו דואגים להוציא את הלאגר מהשרת אם הוא לא מוריד את הפינג, כאשר אנחנו עדיין שומרים על גמישות מסויימת עם פינג שנמוך מ-250, כדי שכמה שיותר שחקנים יוכלו להנות. לגבי צ'יטרים - קשה מאוד לוודא אם הם אכן מרמים. אני לא יודע מה עם אחרים, אבל בכל פעם שמישהו התלונן ששחקן מסויים מרמה, עקבתי אחרי אותו שחקן למשך כמה דקות כדי לראות מה קורה איתו. בגלל זה אין לי מספרים גבוהים בהריגות והמיתות שלי כשאני מאדמן - לפעמים אני מוציא חצי משחק על מעקב אחרי חשודים.
    ואם יורשה לי משפט שאינו תגובה - ברגע שלומדים לכוון, הפנטרייטור הוא בהחלט נשק עם כוח לא מבוטל. שחקן שמסונכרן עם רמת הדיוק הגבוהה שלו יכול להוציא פראגים בקלות, כל עוד התנאים מתאימים. לא תראו שחקן עם פנטרייטור שמוריד שחקן עם שוטגאן מטווח קרוב (כשמדובר בשחקנים טובים). יהיה קשה לשרוד מול RPL כשאין לשחקן עם הפנטרייטור שריון, אם כי אני לא מכיר את שני הנשקים האלו מספיק כדי לדעת מי ינצח. אבל אני שם את הכסף שלי על ה-RPL.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי visH

וכן אני איש רע!!!
    דבר ראשון, מה ההבדל בין עם לאם?
    דבר שני: כבר ביררת איך katha מצחצח שיניים? כי בטח ככה שחקן טוב מצחצח שיניים, בכלל, למה אתה לא פשוט משנה את שמך ל katha Jr. ומבקש ממנו לאמץ אותך? ככה בטח תוכל ללמוד ממנו יותר.

ויש לך תאום רשע ששיחק היום בויגיימס ועשה מלא TK's לי ולקבוצה שלו באופן כללי.

ואתה לא איש רע,
    אתה סתם איש מעצבן.

נכתב במקור על ידי ShmilS
    לא תראו שחקן עם פנטרייטור שמוריד שחקן עם שוטגאן מטווח קרוב (כשמדובר בשחקנים טובים). יהיה קשה לשרוד מול RPL כשאין לשחקן עם הפנטרייטור שריון, אם כי אני לא מכיר את שני הנשקים האלו מספיק כדי לדעת מי ינצח. אבל אני שם את הכסף שלי על ה-RPL.
    BASH וגמרנו. P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי visH
    שאלה שניקרה לי רבות בראש - מה זה HW? התכוונת ל-HV (חלק מהשם של ה-10mm HV Penetrator, ופירושו, לדעתי, High Velocity) או ל-SW (נשקי על, Super Weapons)? אולי בכלל למשהו שנקרא Hexane Wallnut? שזה אגוז שכשפותחים אותו יוצא גז דליק P=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    שאלה שניקרה לי רבות בראש - מה זה HW? התכוונת ל-HV (חלק מהשם של ה-10mm HV Penetrator, ופירושו, לדעתי, High Velocity) או ל-SW (נשקי על, Super Weapons)? אולי בכלל למשהו שנקרא Hexane Wallnut? שזה אגוז שכשפותחים אותו יוצא גז דליק P=
    לדעתי HW זה שילוב של SW וHV.
    הפנטרייטור אחלה נשק, ולפחות אני רואה את האי-איזון בו, התזוזה שלו קרובה מאוד לזו של האסולט רייפל (יכול להיות שהיא אפילו כמו של האסולט, צריך לבדוק), כמובן שאפשרי להרוג איתו מאוד מהר (ירייה-שתיים לראש והאויב מת, בדרך כלל), ויש לו פשוט מלא כדורים בשביל נשק שהכדורים שלו עושים נזק גדול מאוד. יצא לי לשחק נגד פנטרייטורים המון, אבל בדרך כלל שיחקתי נגד שחקנים פחות מנוסים, ואלה היו קלים להריגה עם כל נשק שהייתי טוב איתו (אסולט או אקדחים למשל), למרות הציפיות שלכם, גם שחקנים מנוסים (ויכול להיות שחלקם מהקהילה כאן) ששיחקו עם פנטרייטור הם ניתנים להריגה, ולא בולטים במאזן שלהם עד כדי כך שעל כל מוות הם עושים יותר מ10 הריגות.
    לדעתי יש לנשק הזה גבולות מסוימים, ובנקודה מסוימת קשה מאוד לשחק איתו כשחקן מאוד טוב, ואם תכנסו לשרת ויגיימס ביום, כשיש אנשים, יהיה קשה מאוד לבלוט במאזן (כמובן אם אותם חבר'ה הם לא ניובים, או נובים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בדיקה קצרה בקובץ המאפיינים של הנשקים אפשרה לי להשוות בין ה-HV וה-G2A2:
    בעוד שה-HV עושה יותר נזק (34 לעומת 20) וחדירת השריון שלו טובה יותר (0.8 לעומת 0.4), בנוסף לעובדה שאין לו רתע (ול-G2A2 יש), ה-HV יורה לאט יותר, יש לו פחות תחמושת במחסנית (אם כי זה כמעט ולא משפיע), הוא מאט את השחקן קצת יותר מה-G2A2 (השחקן נע ב-83% לעומת 85%) ו - שימו לב - הטווח האפקטיבי שלו נמוך יותר. כלומר, בעוד שה-HV עושה נזק מקסימלי עד 1500 יח"מ (יחידות משחק) וחצי נזק עד 3000, ה-G2A2 עושה נזק מלא עד 1700 יח"מ וחצי מזה עד 3400. זה אפקטיבי, כמובן, אם השחקן יודע לכוון טוב במרחקים כאלה, וזה דבר שקשה למדוד מאחר ואני לא יודע כמה יח"מ שווה.
    שימו לב שלא מצאתי נתונים לגבי קצב האש, כך שיכול להיות שה-G2A2 יורה שלושה כדורים בזמן שה-HV יורה מוט אחד, ואז אין ממש הבדל בנזק לאויב משורין. אם האויב לא משורין, יספיק אם ה-G2A2 יירה רק שני כדורים בזמן שה-HV יירה מוט אחד כדי לצמצם את הפער ואפילו לעשות יותר נזק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    קודם כל, תודה על הנתונים- אני מבין שתירגמת את זה בשבילנו מהקובץ בתיקיית המשחק?
    לדעתי מה ש shmils כתב מנפץ את כל האשליות! ברגע זה הוכח לכם ששני הנשקים האלה משתווים בשקלול כל הנתונים שלהם.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כמו שתמיד חשבתי
    הפנטרייטור פשוט נשק חמוד מאוד שמה לעשות בכל משחק חייבים להשמיץ נשק
    במקרה הנשק הזה הוא הקורבן
    בעקבות תלונות הקהילה החוזרות ונשנות זה כבר לא כיף לשחק עם ה HV אז כבר בקושי תראה אותו
    למרות שהוא אחד הנשקים היותר כיפיים (אחרי G2A2 והשוטגאן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    stop the madness...there is an easy way to test it , take the damn think and try to play with it ,anyway il play with it next time il see you in-game

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בה, לא חוכמה. אני גם ככה חלוד, והעובדה שיוצא לי לשחק רק כשאבא שלי לא בבית (ולאחרונה גם אחותי) לא תורמת לזה הרבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    נשק נובים או לא, פשוט מעצבן למות בידי החודרן. הרבה יותר מעצבן מלמות מ-SW.
    אולי זה משהו בלתי מודע בגלל ההקשר המיני שלו
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הרשמה