תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    שלום לכולם
    אחרי שכבר שאלתי את השאלה ומהתרד שלי בכלל עשו משהו אחר אני אשמח אם יענו לי על השאלה הפעם.

מאיפה אפשר לקנות משחקים לפס3 מחול באינטרנט
    אני אשמח אם תתנו לי קישורים לחנויות ולאתרים.

תודה רבה
    יוגב

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    PAL or NTSC?
    .I'm not perfect, yet

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    למה ניראה לך שאנחנו יודעים באיזה חנויות בחול אפשר לקנות חפש ב-
    www.amazon.com

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    למה ניראה לך שאנחנו יודעים באיזה חנויות בחול אפשר לקנות חפש ב-
    www.amazon.com

אממממ בו ניראה לא יודע אולי בגלל שאתם פורום של ps ומדברים על זה ומעודכנים כל הזמן אמממ יכול להיות???
    אני באמת מיצטער מעומק ליבי שחשבתי לפנות לאנשים שחשבתי שאולי הם מיקצועיים בתחום ולשאול אותם מאיפה בן אדם פשוט כמוני יכול לקנות משחקים לפס3.

תודה רבה לכולם
    ובאמת "מיצטער" שפניתי אליכם.
    המשך יום נעים לכולם.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי yogev
    אממממ בו ניראה לא יודע אולי בגלל שאתם פורום של ps ומדברים על זה ומעודכנים כל הזמן אמממ יכול להיות???
    אני באמת מיצטער מעומק ליבי שחשבתי לפנות לאנשים שחשבתי שאולי הם מיקצועיים בתחום ולשאול אותם מאיפה בן אדם פשוט כמוני יכול לקנות משחקים לפס3.

תודה רבה לכולם
    ובאמת "מיצטער" שפניתי אליכם.
    המשך יום נעים לכולם.
    אחי לקחתה את זה דיי קשה אם אתה באמת רוצה להזמין את זה דרך האינטרנט תיכנס ל
    www.amazon.com
    הקניות הגדול ברשת תזמין אם נישאר מכשירים או שתכתוב בגוגל פיאס3 אחי סליחה אם לקחתה קשה אבל כל אדם פשוט יכול לחפש בגוגל.... (אל תעלב או משו)

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    אחי לקחתה את זה דיי קשה אם אתה באמת רוצה להזמין את זה דרך האינטרנט תיכנס ל
    www.amazon.com
    הקניות הגדול ברשת תזמין אם נישאר מכשירים או שתכתוב בגוגל פיאס3 אחי סליחה אם לקחתה קשה אבל כל אדם פשוט יכול לחפש בגוגל.... (אל תעלב או משו)
    לקחת את זה קשה בטוח לא לקחתי את זה.
    אך בתור אדם שנכנס לפורום של קוסולות הוא גם מצפה שיעזרו לו אם שאלה שהוא שואל.
    אין לי בעיה ללכת לgoogle ולחפש. אך אני אמצא אתרים כגון gamestop,ebgames and etc.
    אבל אני לא אדע אם הם אתרים אמינים.
    היתה חנות בעבר בשם therage שהיא היתה מאוד אמינה אך לצערי הבנתי שהיא לא קיימת עוד או שאני לא מצליח לימצוא אותה.
    הסיבה שאני שואל כאן היא בישביל שיעזרו לי לא שיגידו לי ללכת לגוגל ידידי.

תודה רבה
    והמשך יום נעים

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    therage אכן סגרו, שזה די מצער. מצד שני, אף פעם לא הבנתי מה הייתה ההתלהבות הגדולה מהם. פעמיים הם לקחו לי כסף, עיכבו את המשלוח בחודש ולא ענו לאימיילים. בסופו של דבר הם אמנם שלחו, אבל בעקבות המקרים הנ"ל תפסתי אותם כחובבנים במקרה הטוב.

נסה את www.vgp.ca - אתר קנדי אמין מאוד, עם שירות לקוחות מצויין. המחירים יקרים יותר בכמה דולרים ממקומות אחרים (זכור גם להעביר לדולרים אמריקאיים, בברירת המחדל המחירים מופיעים בדולרים קנדיים), אבל שירות הלקוחות שווה את זה, והמשלוחים שלהם מגיעים מהר מאוד לארץ. יש גם את dvdboxoffice.com, עוד אתר קנדי עם משלוחים חינם לכל העולם. הוא אמין, אבל אף פעם לא הזמנתי ממנו באופן אישי ככה שאני לא יודע כמה הוא מהיר.

לצערנו, Amazon ו-Gamestop לא שולחים משחקים מחוץ לארצות הברית. חבל לאללה, במיוחד כי אין על אמאזון במחיר ובמקצועיות.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    המון תודה רונן על העזרה .

הרשמה