תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    שלום לכולם קוראים לי אור.
    אני לא משחק WORLD OF WARCRAFT אבל יש לי חבר שמשחק וטוען שהוא היה או שהוא עדיין אלוף הארץ. השם שלו זה עומרי הניק שלו במשחק זה NORMANDE אם מישו מכיר אותו בבקשה תגיב זה חשוב.

אור.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    "אלוף הארץ"?... =)
    אין דבר כזה ב-WOW. פשוט לא יכול להיות.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ננסק
    "אלוף הארץ"?... =)
    אין דבר כזה ב-WOW. פשוט לא יכול להיות.
    אני הוא אלוף הארץ בWOW, אל תיתן לאף אחד לעבוד עליך!!!!11!!!!!

ועכשיו בנימה רצינית יותר, אי אפשר להיות אלוף הארץ של המשחק הזה, מאחר והמשחק הזה לא ממש מתמקד בתחרות מכל סוג שהיא באופן ספציפי.

אפשר להיות הכי טוב בPVE, אבל זאת הגילדה שלך, וגם זה לא משהו שממש אפשר להוכיח אותו על פני מישהו אחר (אפשר להיות הראשונים שהרגו משהו, אבל זה לא אומר שהם עשו את זה יותר טוב ).

אפשר להיות הכי טוב בPVP, אבל לכל קלאס יש את היכולות שלו שבעצם יוצרות מצב שקלאס אחד יכול לקרוע קלאס אחד, אבל יכול להיות מובס ע"י קלאס אחר (בתאוריה).
    אז ככה שהוא היפותטית יכול להיות הטוב ביותר של הקלאס הזה בארץ בPVP, אבל מאיפה הוא יודע? אחרי הכל אין שום תחרויות ארציות לכזה דבר וגם לא יכולות להיות (אלא אם כן בליזארד ימציאו דרך לעשות כזה דבר, שכהערה צדדית יכול להיות די נחמד ).

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    חח אוקע תודע

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    בקיצר עבד אליך.

הטוב ביותר יכול להקע ע"י מספר ה-HK שהוא עשה במשחק. דהינו, אם הוא עשה את מספר ההריגות הכי גבוה בכל השרתים בעולם, אז אפשר להחשיב אותו בתור "הכי טוב". אבל לומר "אני הכי טוב", זה קצת תלוש. מבחינת חפצים? מבחינת ידע על העולם?

יש כלכך הרבה אלמנטים למשחק הזה, אין סיכוי שיש מישהו שיודע את כולם הכי טוב, ומצליח לשחק הכי טוב. אני לא חושב ככה לפחות.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    avad aleha bekizer lol

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אי אפשר להיות הכי טוב במשחק תפקידים המוני
    כולם בסוף מגיעים לרמה 70

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי omrifin
    avad aleha bekizer lol
    די להקפיץ נושאים.
    באן מגיע לך! באן! אתה שומע אותי?

סתם...רק אל תקפיץ עוד נושאים זה מטריף לי את השכל...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אתה יכול להיות עם ה arena PvP ranking הכי גבוה ואתה גם יכול להרוג מישהו ראשון, אבל אין אלוף הארץ
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הרשמה