תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    טוב, כאן בכלליות אתם יכולים להביע דעתכם ולהציע הצעות בנוגע למנהלים לפורום ומה שביניהם.

הפעם אני גם אכתוב מה אני חושב ואני מצפה שכולם יקראו או לפחות ירפרפו ויקלטו את הרעיון, למי שיש מה להגיד בנושא, מוזמן גם מוזמן.
    אל תתביישו, גם אם אתם חדשים. תגידו מה דעתכם על הפורום כרגע או על כל דבר אחר שקשור אליו.

---------------------------------------------------------------------
    טוב, כמה דברים שיש לי להגיד. אני מניח שחלקכם לא יואיל בטובו "לבזבז" חמש דקות מהחיים הכה מלאים שלכם כדי לקרוא דיון חשוב זה... אז לפחות תקראו את המודגש.

קודם כל, אני שמח שהמעבר של הקהילה הצליח, ושרובנו הגענו לכאן.

עכשיו, בנוגע למה שקורה פה..
    מה שהולך כרגע הוא כזה: ההנהלה מספקת תוכן, דיונים, והשאר מגיבים מדי פעם באוף טופיק או בדיוני עזרה.
    לא אומר שזה רע או משהו, אף אחד לא מכריח אתכם לעשות כלום.
    רק מה... היה נחמד אם זה היה משתנה קצת. מה הייתי רוצה לראות? יותר יוזמות, מדריכים, משחקים קבוצתיים בשרתים, וכל מה שבא לכם. יותר דיונים על נושאים מסויימים, למשל דיון בעד או נגד שינוי מסויים במשחק. אני לא מבקש דיונים סתמיים ומאולצים שייפתחו רק בגלל שאני מבקש, אלא פשוט תחשבו קצת ותשקיעו קצת יותר מזמנכם, רובכם משקיע דקות מעטות ביום בפורום, אם בכלל. בעוד שאני יושב שעות וחושב איך לשפר, איך ליצור תוכן, ויוצר אותו. כמובן, תגידו שלכם יש חיים ולי לא, תגידו מה שאתם רוצים. יש לי חיים, תודה. ונכון, כרגע יש לי זמן פנוי ובטח חלקכם טוען שאתם חורשים כל הזמן... אני לא מבקש שתשבו שעות, אבל כמה שניות לתגובה לפעמים, או דקות לדיון לפעמים...

וכן, אפשר גם לתת קצת פידבק בדיונים מושקעים שישבו שעות וכתבו אותם, תראו שאתם קוראים. איך אני אמור לדעת שמישהו קרא והשתמש בתוכן שאני מייצר כשאף אחד לא מגיב? אני עלול לחשוב שאף אחד לא נכנס ואז להפסיק להשקיע. אני לא אפסיד מזה... להפך.

עכשיו תבינו דבר אחד חשוב!

המצב בוויגיימס הוא כזה: תמיכה בקהילות תיתנן רק לקהילות שמוכיחות את עצמן. מה לעשות, כמו לכל דבר טוב, גם לתקציבים יש הגבלה. האתר לא יתן שרת שעולה אלפי שקלים לקהילה שלא תראה שמגיע לה.

אתם רוצים שרת וכיף גדול? בכיף, תגיבו. כרגע האתר רק עלה, וצמיחת המספרים בסטטיסטיקה היא יומית, אבל כרגע המצב בקהילות הוא שהצוות עצמו עדיין בבחירה, דהינו, הצוות עדיין לא נבחר, ומנהלי קהילות יתווספו אט אט. מה זה אומר? זה אומר שככל שיצמחו קהילות אחרות, אנו נידחק לפינה.

שלא נגיע למצב שלא יהיה שרת כי הקהילה בעצם לא קיימת...

.

שתף ב-Google+

דרך אגב, אם יש לכם רעיונות חביבים בקשר לשיפור מערכת הפורומים ברמה הטכנית, אני אשמח לשמוע הצעות ולהעביר הלאה. מי יודע, אולי הרעיון שלכם יתקבל ויתחילו לתכנת אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כן, אפשר גם לתת פידבק על האתר ומערכת הפורומים, אנחנו נדאג להעביר את זה למי שצריך.

עשו טובה, תקראו את ההודעה הראשית. לפחות הפעם תראו שאכפת לכם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    קראתי והפנמתי
    אבל את המשחק הראשון לא סיימתי מסיבות כאלו ואחרות
    וכרגע אני לא יכול עדיין לקנות את השני
    דבר שגורם לי להיות דיי לא קשור בכל מה שהולך חוץ מבדיון קהילה שבו אני מגיב
    מקווה שבקרוב יהיה לי את המשחק ואני אוכל להיות פעיל יותר בפורום
    הדף הראשי של האתר נראה מדהים ונוח להפליא
    אבל המערכת של הפורומים לא יודע איך להסביר את זה
    אולי בגלל שבשמות של הפורומים יש בצד תמונות מכל מיני דברים צריך שזה יהיה מסודר קצת יותר
    ובפורומים הקטע שהדף מעוך קצת זה דיי מציק מתרגלים אבל זה עדיין קצת מציק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    קראתי, ואני מסכים לכול מה שאמרת. אני מוכן להציע לך עזרה בשרת אפילו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    חורדרה (חדרה)
    i came, i seen and agree :p yes the more active we become the better, so far this place is alot more better then you know where, and i'm happy with that, had little problems with the forums, and lets hope we will grow in persistent speed

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    קצת קשה לי להתעדכן במה חדש ב-nwvault או בפורומים של bioware...
    אבל אני אשתדל.
    אני אמנם לא מספק תוכן מקורי, אבל אני משקיע זמן בפורום, במיוחד בעזרה לאנשים וגם בדיון אמיתי על נושאים שונים.
    שוב, במשחק הראשון אף פעם לא לקחתי חלק פעיל בקהילה, פשוט כי בתור שחקן ניסיתי להקדיש כל דקה על המחשב למשחק, וסמכתי על אחרים כמוך וכמו qwendor, התוכי ו-Ameralis Zaiir...
    אני מניח שעכשיו, הגיע תורי...

ולנושא אחר:
    אני כרגע לא מסופק מה-PW הקיימים (TFR למשל לא בנוי טוב לדעתי...), ואני כרגע משחק מדי פעם ב-BOW.
    מישהו יודע איפה אפשר להתעדכן בשרתי PW RP חדשים למשחק??

וכמו שאמרתי לך (פאו) - keep up the great work!
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    עריכה: תודה על התגובה, choopy!

הרבה יותר טוב ;)
    מה דעתכם על להוסיף כפתור מהיר לפקודה?
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אבל יש אפשרות כזו....

ראה כאן:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1001636
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי B-E-A-utiful
    קצת קשה לי להתעדכן במה חדש ב-nwvault או בפורומים של bioware...
    אבל אני אשתדל.
    אני אמנם לא מספק תוכן מקורי, אבל אני משקיע זמן בפורום, במיוחד בעזרה לאנשים וגם בדיון אמיתי על נושאים שונים.
    שוב, במשחק הראשון אף פעם לא לקחתי חלק פעיל בקהילה, פשוט כי בתור שחקן ניסיתי להקדיש כל דקה על המחשב למשחק, וסמכתי על אחרים כמוך וכמו qwendor, התוכי ו-Ameralis Zaiir...
    אני מניח שעכשיו, הגיע תורי...

ולנושא אחר:
    אני כרגע לא מסופק מה-PW הקיימים (TFR למשל לא בנוי טוב לדעתי...), ואני כרגע משחק מדי פעם ב-BOW.
    מישהו יודע איפה אפשר להתעדכן בשרתי PW RP חדשים למשחק??

וכמו שאמרתי לך (פאו) - keep up the great work!
    איש לא מבקש ממך להתעדכן בכל מה שקורה בחו"ל, זה התפקיד שלנו - להשאיר אותך מעודכן.

אנחנו רק רוצים לקבל פיבק חיובי מהקהילה, בכל הקשור לתגובות ופעילות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    נכתב במקור על ידי choopy
    אבל יש אפשרות כזו....

ראה כאן:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1001636
    עדיין בחתימה זה לא עובד...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אני חייב להודות שאני ממש לא אוהב את האתר הזה,
    הוא אפילו לדעתי מעצבן +, הצורה שלו לא נוחה לי, העצוב שלו נראה לי דפוק והפורומים לא הדבר הכי נוח שראיתי בחיים, ולא אכפת לי אם זה בגלל שאני רגיל לגיימר או לא, אבל ניחה, זה סך הכל פורום אז אני לא דורש יותר מאשר שיהיה פורום להגיב בו.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    אני צריך לכתוב עוד 10 תווים,
    ניחא*
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

תומר שלא כמו באתרים אחרים, בוויגיימס יש צוות של הרבה מאוד אנשים ששוקד ועומל יום יום למציאת דרכים לשיפור המערכת לפי בקשות משתמשים. מה זה אומר? זה אומר שאנו מדרגה אחת מעל כל האתרים האחרים בישראל, למה? כי יש לנו את המשאבים לספק למשתמשינו קצת יותר מכל השאר

אני חושב, שכדאי להסתכל על חצי הכוס המלאה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בואו פאו יגלה לכם סוד
    חלק ממסכת ההתעדכנות השעתית שלי זה עדכוני RSS. מי שיודע מה זה ואיך להשתמש בזה, מוזמן להוסיף את הלינקים הבאים ולהתחיל להתעדכן מהכספת ומאתר החדשות של המשחק שמשלים אותו, NWN2 Warcry.

http://nwvault.ign.com/show_rss.php
    http://nwn2.warcry.com/scripts/news/rss/91.rdf

מי שלא יודע איך להוסיף את זה.. שינסה למצוא אין לי זמן כרגע להכין מדריך RSS..

בכל מקרה, זה לא הדרך היחידה להתעדכן, אני גם חורש על הפורומים הרשמיים. יש לי הרבה מידע חשוב להביא כל יום, אבל אני בוחר רק את הדברים הכי חשובים כדי לא להציף אתכם בחדשות ובסוף אף אחד לא יעמוד בקצב ולא תקראו :rolleyes:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    רעיון טוב, אולי אני אתחיל להשתמש בזה (ב-RSS)
    זה משהו שמספיק חשוב לי...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אגב, אני רוצה שכולם ירגישו חופשיים לפנות אלי (ואל תומר, אבל הוא "ממש עסוק" ;)) באימייל, מסנג'ר וכל מה שיש.

המסנג'ר שלי הוא [email protected]
    כמו גם האימייל. ובחתימה אפשר למצוא את תמונת הדואר מNWN, שמקשרת אוטומטית אל כתיבת מייל ישירות אלי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    בעיקרון, עפ"י מה שראיתי עד כה, אני חושב שכדאי לשנות את מיקום/הגדרה של הפורום מתת-קטגוריה ולתת לו במה זהה לזו שנתנו ל WORLD OF WARCRAFT כקטגוריה מכמה סיבות:

1. מבחינה סטטיסטית, מכסת ההודעות ביום של משתמשי NWN עולה בהרבה מזו שבפורום WOW

2. עצם העובדה שתת-הפורום יוגדר כקטגוריה, אתם תוכלו לשייך אליו תתי-קטגוריות ולעשות קצת סדר בפורום, כרגע זה נראה כמו גיבוב אחד גדול של הודעות.

3. מאחר ש VGAMES הקצו לכם שרת משחק, כבר עכשיו אתם צריכים לצאת מנקודת הנחה שתזדקקו לפורום או שימוש בתת -קטגוריה גלובלית שהתכנים שם יוצגו בשפה האנגלית על מנת שתוכלו לתת מענה לבקשות שחקנים מחו"ל שאינם דוברי השפה העברית(בהנחה שהשרת יהיה פתוח לכל הקהילה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ניסיתי לעשות מה שאני יכול בקשר לזה, וקיבלתי תשובה שלילית לבינתיים.
    אני מאמין שאם נתחזק בתור פורום ויהיו יותר אנשים כניסות ותגובות, ניצא מהמשבצת של תת פורום.

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי GateXKeeper
    בעיקרון, עפ"י מה שראיתי עד כה, אני חושב שכדאי לשנות את מיקום/הגדרה של הפורום מתת-קטגוריה ולתת לו במה זהה לזו שנתנו ל WORLD OF WARCRAFT כקטגוריה מכמה סיבות:

1. מבחינה סטטיסטית, מכסת ההודעות ביום של משתמשי NWN עולה בהרבה מזו שבפורום WOW

2. עצם העובדה שתת-הפורום יוגדר כקטגוריה, אתם תוכלו לשייך אליו תתי-קטגוריות ולעשות קצת סדר בפורום, כרגע זה נראה כמו גיבוב אחד גדול של הודעות.

3. מאחר ש VGAMES הקצו לכם שרת משחק, כבר עכשיו אתם צריכים לצאת מנקודת הנחה שתזדקקו לפורום או שימוש בתת -קטגוריה גלובלית שהתכנים שם יוצגו בשפה האנגלית על מנת שתוכלו לתת מענה לבקשות שחקנים מחו"ל שאינם דוברי השפה העברית(בהנחה שהשרת יהיה פתוח לכל הקהילה).
    אני מעריך את הרצון לעזור, אך אינך מודע למגבלויות המציאות.

למרות זאת, תודה.
    שתף ב-Google+

הרשמה