תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כל שחקני המו"ד כאן בוודאי מכירים את חוקי ההתקפה המזדמנת (המצאה חדשה דרך אגב, זה לא היה במהדורות מו"ד הקודמות). רבים טוענים שההתקפה המזדמנת היא חוק מסובך ולא ברור, ומעדיפים פשוט לשכוח ממנו.
    אישית אני חושב שההתקפה המזדמנת מוסיפה הרבה עניין לקרב, עושה אותו טקטי במיוחד. בלעדיה, זה היה סתם חבר'ה שזזים ומגלגלים לפגיעה.
    האם אתם מסתבכים עם ההתקפה המזדמנת, והאם אתם משתמשים בה?

[למען ההבהרה, זהו חוק פשוט: אם מישהו יוצא ממשבצת עליה אתה מאיים (כלומר, מאזור ה-1.5 מ' מסביב לדמות, כמעט בכל המקרים), אתה רשאי לבצע עליו מיד - אפילו שזה מחוץ לתור שלך, ואפילו אם כבר פעלת - התקפה אחת. זה מאוד הגיוני: אם מישהו נע הרחק ממך ולא נזהר, אתה מוזמן להצליף בו.]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני משתמש בזה אך הוספתי עוד חוק, אם יצא למישהו 1 טבעי בקובייה כל מי שמאיים עליו יכול לבצע נגדו התקפה מזדמנת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    חוק די תקוע, חבר שלי היה איכשהו דרגה 30 בנברויינטר נייטס (אף פעם לא ראיתי) והיה שם איזה 300 מפלצות ביחד והיה לו ביקוע אדיר והוא הוריד את כולם בהתקפה אחת כי הוא תקף אחת והמשיך בגלל הכישרון כך שהחוק טוב אבל התוספת של הכישרון עושה אותו לקטלני מדי ולא יעיל לשמירה על היגיון ומציאותיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    תכל'ס, זה באמת מקרה די מוזר. אבל אם מתאמצים אפשר להסביר כל התנהגות מוזרה של החוקים באופן שישמע סביר ומעניין, במיוחד אם מתעקמים קצת בדרך =)
    (האפשרות השנייה היא לוותר על החוקים, אבל אני מעדיף לשמור עליהם, כי הם מועילים וכיפיים).
    למשל, ההסבר ההגיוני במקרה הזה יכול אולי להתעלם מכך שטכנית מדובר בהתקפה מזדמנת, ולהגיד שזהו בעצם המשך להתקפה של הבחור, שממשיך להילחם בהיסטריה האופינית למי שיש לו ביקוע אדיר. הרי באותו אופן, אנחנו לא באמת מניחים שכל אחד מהלוחמים מבצע את הפעולה שלו בסדר מופתי אחד אחרי השני - זה רק הפשטה בשביל הנוחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני משתמש בחוק ההתקפה המזדמנת לדעתי הוא די יעיל בשביל לעצור דמויות שיצר רצות אל מנהיג האויבים ללא תיאור מגניב שיאפר לוליינות או משהו דומה.
    נ.ב. זה מאוד מתסכל שחקנים חדשים שהם נלחמים מול מפלצות עם הישג גדול מ-1.5
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לאיזה מפלצות בד"א אחד יש הישג של יותר מאחד וחצי מטר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    דמויות לא חייבות להתחיל בדרגה 1 וחוץ מזה תמיד כיף לשים איזה עוג בהרפתקה הראשונה בשביל שהם יאלצו לגבור עליו ביצירתיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    מה כלכך מסובך
    לדעתי הגיון בריא בנוסף להוספת נפח טקטי לקרבות
    אבל תכלס - מי בא בשביל הקרבות
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    התקפות מזדמנות אכן מוסיפות נפח טקטי רב (וגם אסטרטרגי)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    אני לא יכול לדמיין את המשחק שלי ללא התקפות מזדמנות. אם הדמות פשוט מחליטה שהקרב הזה פשוט לא בשבילה והיא רוצה להציל את עצמה מהיצור הנורא שאותו החלה לתקוף, היא תאלץ לחשוב פעמיים לפני שתעזוב את אזור האיום, ובנוסף לכך אם הדמות תרצה לעזור לחבר בצרה, היא תחשוב פעמיים לפני שתקח על עצמה את הסיכון לחטוף 2-3 התקפות מזדמנות.
    כמובן הדמות תמיד תוכל לבחור לשלוף קודם כל את הנשק לטווח הרחוק שלה(אם יש לה אחד כזה), אבל לרוב ההתקפות המזדמנות מכסות את כל האפשרויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    אני מסכים שהדבר מאוד שימושי. אך במקרים שאין מפה וסימונים, זה מאוד לא נוח להשתמש בו.
    יהונתן, אתה עוד תשלם על זה שגרמת לי להרשם לפה, אתה שומע אותי! אתה תשלם על זה!
    ואתה עדיין חייב לי הדגמה של דרך המדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    דדוקא לא נכון, אצלנו המדריך פשוט זוכר מול מי כל אחד נלחם ואיפה, רוב הפעמים ההתקפה צריכה לבו רק ממי שאתה נלחם מולו

שתף ב-Google+

הרשמה