תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מיקרוסופט תעשה כל מה שצריך כדי לזכות בשוק היפני, מה שאומר בעיקר - משחקי תפקידים!
    לא מעט משחקי תפקידים גדולים נמצאים בדרך ל-X360, באופן בלעדי עד כמה שאנחנו יודעים, ואישית זאת בעיני סיבה של ממש לקנות את הקונסולה. מתישהו, לא כרגע כמובן. זה עדיין יקר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא משנה מה יקרה, אני מעדיף את המשחקי תפקידים שלי במחשב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    לא יודע בקשר ל X BOX 360 אבל ניראה לי שלמשחקי RD&D יש עתיד בקונסולת הWII
    עם השלט המיוחד שלה ניראה לי אפשר יהיה דרך האינתרנת לשחק הרפתקאות יחד עם חברים ואפילו להלחם בהם בצורה נוחה בעזרת השלט הייחודי שלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הXBOX המקורית הראתה שמשחקי תפקידים שעד לתקופתה אנשים חשבו שיתאימו רק למחשבים ולא יעבדו טוב על קונסולות - אכן יכולים לעבוד עליה מצוין. משחקים מנקודת מבט איזומטרית עדיין נתקלים בקשיים, אבל יכול להיות שגם אלו יועברו עם הזמן בצורת שליטת נוחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    ל360 אין שום CRPG ממותג גדול המותגים הגדולים נשארו עם סוני FF SMT טילס סופר רובט טיסן ואין לי כוח למהשיך. בלו דרגון מכר מספרים מבישים יחיסת למשחק עם כול כך היפ ועיצוב של טוריאמה (או איך שלא מאיתים את השם שלו) וביפן מה גם שהוא נראה מבחינה איכותית נראה מעפן ברמות שלא ראיתי שנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נכון, אבל הם יוצרים מותגים חדשים - Blue Dragon, וכמובן Mass Effect. אישית אני מאוד מצפה לו.
    אולי הם לא צריכים מותגים ישנים כדי להצליח?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי luca blight
    ל360 אין שום CRPG ממותג גדול המותגים הגדולים נשארו עם סוני FF SMT טילס סופר רובט טיסן ואין לי כוח למהשיך. בלו דרגון מכר מספרים מבישים יחיסת למשחק עם כול כך היפ ועיצוב של טוריאמה (או איך שלא מאיתים את השם שלו) וביפן מה גם שהוא נראה מבחינה איכותית נראה מעפן ברמות שלא ראיתי שנים
    תגיד, לא נגמר לך הכוח לדבר כל כך הרבה שטויות? כל פעם אתה קופץ עם איזה שטות אחרת.
    http://www.gamesarefun.com/news.php?newsid=7344
    בלו דרגון התחיל להימכר רק בחודש האחרון ביפן ובשבוע שהוא יצא הוא היא הכותר השלישי הכי נמכר שם עם יותר מ80K עותקים. הוא עקף את זלדה וכל משחקי הWII בסיבוב (בשבוע השני ליציאתם). בהתחשב בעובדה שביפן יש פחות מ200,000 קונסולות XBOX (מתוכם 30,000 נמכרו באותו שבוע בחבילה עם בלו דרגון) לעומת 10 מליון בעולם כולו מדובר במספרים מצוינים. בשאר העולם המשחק עדיין לא יצא בכלל.
    ובהתחשב בפוסטים הקודמים שכתבת, בקרת האיכות שלך לא מעניינת אף אחד. מה גם שקביעת איכות לפי סרטונים שראית ביוטיוב מעידה קצת על רמת המבקר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני בטוח לחלוטין שה360 יכשל ביפן. לא משנה כמה מייקרוסופט ינסו, המותגים הגדולים באמת עדיין לא מגיעים לקונסולה שלהם. משחקי התפקידים הגדולים נשארים על הPS3 ומשחקי הנינטנדו הגדולים יוצאים רק לקונסולה מסוימת אחת מסיבה ברורה.
    לפי ביקורות שקראתי בלו דרגון הוא לא משחק מרשים במיוחד. למען הדיוק, הוא די מחורבן. זה בטוח לא הכותר שינצח את המלחמה ביפן. אם הם רוצים לנצח ביפן הם יצטרכו למצוא דרך להביא את היצרניות הגדולות באמת לשולחן הפיתוח שלהם. בלי סקוור אניקס אין להם סיכוי ממשי לפי דעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    זה לא באמת משנה אם ה360 מצליחה ביפן או לא - העיקר שהם יפתחו משחקי תפקידים . אגב- איזה עוד משחקי תפקידים יוצאים ל-360 -אני מתלבט בין הקונסולות וכמות מאסיבית של משחקי תפקידים היא בהחלט משהו מבחנתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אגב, באותו הקשר פתחו כאן עץ אחר בעניין - היום זה הזמן לקנות איזו PS2 זולה, ולשחק בכל משחקי התפקידים המעולים שיצאו לה לאורך השנים האחרונות. (אם למישהו יש הצעות לכותרים ספציפים, אודה לו אם יכתוב אותם בת'רד השני שנפתח בנושא)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    זה לא באמת משנה אם ה360 מצליחה ביפן או לא - העיקר שהם יפתחו משחקי תפקידים . אגב- איזה עוד משחקי תפקידים יוצאים ל-360 -אני מתלבט בין הקונסולות וכמות מאסיבית של משחקי תפקידים היא בהחלט משהו מבחנתי
    השאלה היא קודם כל לאיזה סוג של משחקי RPG אתה מכוון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    השאלה היא קודם כל לאיזה סוג של משחקי RPG אתה מכוון?
    לא שיחקתי במערביים אף פעם-למען האמת: שיחקתי במשחקי תפקידים עד עכשיו רק לפלסטיישן 2 ואין שם משחקי תפקידים מערביים טובים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הX360 היא הקונסולה המובילה למשחקי RPG מערביים היום. מיקרוסופט שמה עכשיו המון מאמצים לפיתוח של משחקי RPG יפניים כמו בלו דרגון ואחרים בשביל לתפוס את הקהל היפני, אבל לא בטוח כמה זה באמת יצליח לה - ואפילו לא יודע כמה מהם גם יגיעו לקהל מערבי באנגלית. אם אתה מחפש משחקי RPG יפניים כמו בPS2 אז אני מאמין שPS3 (או אולי WII) הן אופציות יותר אטרקטיביות ותמצא שם מבחר גדול יותר (אני אומר את זה בזהירות, הכל כמובן תלוי במכירות), אבל בינינו לי ממש קשה לחזור לשחק במשחקים יפניים כאלו היום. אני מרגיש רגרסיה כאילו חזרתי לשחק משחקים של 10 שנים אחורה, וגם העלילה הגרועה והתרגום הגרוע לאנגלית שיש ברוב המשחקים האלו מצליחים להרחיק אותי מהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הX360 היא הקונסולה המובילה למשחקי RPG מערביים היום. מיקרוסופט שמה עכשיו המון מאמצים לפיתוח של משחקי RPG יפניים כמו בלו דרגון ואחרים בשביל לתפוס את הקהל היפני, אבל לא בטוח כמה זה באמת יצליח לה - ואפילו לא יודע כמה מהם גם יגיעו לקהל מערבי באנגלית. אם אתה מחפש משחקי RPG יפניים כמו בPS2 אז אני מאמין שPS3 (או אולי WII) הן אופציות יותר אטרקטיביות ותמצא שם מבחר גדול יותר (אני אומר את זה בזהירות, הכל כמובן תלוי במכירות), אבל בינינו לי ממש קשה לחזור לשחק במשחקים יפניים כאלו היום. אני מרגיש רגרסיה כאילו חזרתי לשחק משחקים של 10 שנים אחורה, וגם העלילה הגרועה והתרגום הגרוע לאנגלית שיש ברוב המשחקים האלו מצליחים להרחיק אותי מהם.
    איזה משחקי תפקידים מערביים טובים יש היום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    תגיד, לא נגמר לך הכוח לדבר כל כך הרבה שטויות? כל פעם אתה קופץ עם איזה שטות אחרת.
    http://www.gamesarefun.com/news.php?newsid=7344
    בלו דרגון התחיל להימכר רק בחודש האחרון ביפן ובשבוע שהוא יצא הוא היא הכותר השלישי הכי נמכר שם עם יותר מ80K עותקים. הוא עקף את זלדה וכל משחקי הWII בסיבוב (בשבוע השני ליציאתם). בהתחשב בעובדה שביפן יש פחות מ200,000 קונסולות XBOX (מתוכם 30,000 נמכרו באותו שבוע בחבילה עם בלו דרגון) לעומת 10 מליון בעולם כולו מדובר במספרים מצוינים. בשאר העולם המשחק עדיין לא יצא בכלל.
    ובהתחשב בפוסטים הקודמים שכתבת, בקרת האיכות שלך לא מעניינת אף אחד. מה גם שקביעת איכות לפי סרטונים שראית ביוטיוב מעידה קצת על רמת המבקר.
    מענין שהקביעה שלי אחר כך התישבה עם הרבה ביקרות מאנשים שאני מכיר עם המשחק ומכירות של 135K אחרי כמעט כמה 5 חודשים זה עלוב למדי בקנה מידה היפני. בלי לדבר על זה שבדרך כלל משחקים עם העיצוב של טוראימה מוכרים הרבה יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי luca blight
    מענין שהקביעה שלי אחר כך התישבה עם הרבה ביקרות מאנשים שאני מכיר עם המשחק ומכירות של 135K אחרי כמעט כמה 5 חודשים זה עלוב למדי בקנה מידה היפני. בלי לדבר על זה שבדרך כלל משחקים עם העיצוב של טוראימה מוכרים הרבה יותר.
    והשטויות ממשיכות להישפך, אה?
    מאיפה הבאת 5 חודשים? המשחק יצא לפני בקושי חודשיים, ועד עכשיו הוא משחק הX360 הכי נמכר. מכירות של 135K בקונסולה שמכרה בקושי 300-400K זה נתון מצויין (הכי טוב על הX360 למען האמת) - אין הרבה משחקים עם attach rate כזה.
    על ה"ביקורת" של האנשים הכל כך לא אנונימיים שאתה מכיר (יפה שאתה מכיר כל כך הרבה אנשים שמשחקים בו כשמדובר רק ב135K עותקים של המשחק שנמכרו) אפשר לסמוך בערך כמו על המספרים שאתה מביא. בנתיים מ-6 ביקורות בgamerankings המספרים נותנים לו ציון ממוצע כמעט אחיד של 89%, ציון לא רע בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    איזה משחקי תפקידים מערביים טובים יש היום?
    אני קצת יורה לכל הכיוונים, כי יש לא מעט תתי סגנונות. אבל אם אתה שואל לגבי משחקי הXbox והX360 אז הייתי מכניס לרשימה את:
    Knights of the old republic
    The Elder Scrolls (אובליביון הוא האחרון בסדרה)
    Jade Empire
    Fable
    משחקי הXMEN (גם Legends וגם Ultimate Alliance)
    Baldurs Gate: Dark Alliance
    Arx Fatalis
    ואולי גם את Sudeki.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני קצת יורה לכל הכיוונים, כי יש לא מעט תתי סגנונות. אבל אם אתה שואל לגבי משחקי הXbox והX360 אז הייתי מכניס לרשימה את:
    Knights of the old republic
    The Elder Scrolls (אובליביון הוא האחרון בסדרה)
    Jade Empire
    Fable
    משחקי הXMEN (גם Legends וגם Ultimate Alliance)
    Baldurs Gate: Dark Alliance
    Arx Fatalis
    ואולי גם את Sudeki.
    שיחקתי ב-אולטמייט אליינס והוא די משמעמם, הוא קל מדי, איך משחקים הקודמים?
    ואת האמת, התכוונתי פשוט למשחקי תפקידים מערביים למחשב- אני פשוט רוצה להתנסות במשחק מערבי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    שיחקתי ב-אולטמייט אליינס והוא די משמעמם, הוא קל מדי, איך משחקים הקודמים?
    ואת האמת, התכוונתי פשוט למשחקי תפקידים מערביים למחשב- אני פשוט רוצה להתנסות במשחק מערבי...
    אם לא אהבת אותו אני מניח שגם לא תאהב את הקודמים.
    אבל רוב המשחקים שציינתי גם קיימים לPC בגירסה כזו או אחרת. אתה יכול להוסיף לרשימה את משחקי Neverwinter Nights, אולי גם את משחקי gothic (שבהם דווקא לא שיחקתי) ורבים אחרים. הרשימה לPC לא נגמרת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אם לא אהבת אותו אני מניח שגם לא תאהב את הקודמים.
    אבל רוב המשחקים שציינתי גם קיימים לPC בגירסה כזו או אחרת. אתה יכול להוסיף לרשימה את משחקי Neverwinter Nights, אולי גם את משחקי gothic (שבהם דווקא לא שיחקתי) ורבים אחרים. הרשימה לPC לא נגמרת...
    יש בזה משהו בערך כל משחק שיוצא למחשב יוצא גם ל-אקס בוקס
    שתף ב-Google+

הרשמה