תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ברוכים הבאים. כאן תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים לדעת על "צ'יטים" במשחק NWN2, כולל רשימת פקודות שישנו לכם את החיים. (או לפחות לדמות שלכם)

הקדמה קצרה בנושא הפקודות, לטובת אלו שעוד לא מכירים אותן כל כך טוב:
    למשחק מאז ומעולם היו פקודות שלא ממש נחשבו "צ'יטים" למרות שחלקן תפקדו בתור צ'יטים לכל דבר - חיזוק הדמות, שינוי צורה ואפילו מצב אל, בין השאר.
    אבל הפקודות פה הן יותר כמו כלי עזר, חלק מהרעיון הכללי של המשחק - חופש פעולה מלא. כל אחד יכול ליצור איזורים, לשנות את הסינגל, להוסיף מקצועות ואין סוף לאפשרויות. אז החלק של הפקודות הגיע כדי לתת לכל אחד כלים לשנות דברים ולפעול מתוך המשחק.

איך מפעילים פקודת קונסולה? זה פשוט מאוד. בתוך המשחק לוחצים על כפתור הטילדה, שנראה כך: ~. ייפתח לכם חלון שיכסה חצי מסך, ויאפשר לכם לכתוב. נתחיל בפקודה הבסיסית שפותחת גישה לשאר הפקודות: Debug Mode 1. יש לשים לב לאותיות קטנות וגדולות, ולרווח בין המילים.
    עכשיו אפשר להתחיל להקליד, ולהנות משלל הפקודות.
    הערה: יש לסגור את הפקודה הבסיסית ברגע שמסיימים להקליד פקודות, על מנת למנוע בעיות במשחק. פקודת הסגירה: Debug Mode 0.

להלן שלל הפקודות, כולל פירוט:

שימו לב: בפקודות שרשום בהן "דרושה מטרה", עליכם לסמן מטרה שעליה הפקודה תעבוד. (לחצן ימני של העכבר על אובייקט)

Debug Mode 1 - הפקודה הבסיסית שמאפשרת להשתמש בשאר הפקודות. ראה לעיל.
    dm_god - (דרושה מטרה) "מצב אל" שהופך את הדמות הנבחרת לבלתי פגיעה. הפעלה נוספת של הפקודה נדרשת כדי לבטלה.
    givexp 1 - (דרושה מטרה) קבלת נקודות ניסיון לפי המספר המצויין. ישנה אפשרות להוריד ניסיון אם מציינים את הסימן "-", מינוס, לפני המספר.
    dm_givegold 1 - (דרושה מטרה) קבלת זהב לפי המספר המצויין.
    rs kr_influence - פתיחת דיאלוג שיאפשר לכם לשנות את נקודות ההשפעה שלכם על המלווים.
    rs kr_roster_edit - פתיחת חלון בחירת המלווים. מאפשר בכל מקום ובכל זמן לבחור מלווים שילכו איתך.
    rs ga_party_limit(6)I - שינוי מגבלת הגודל על הקבוצה. המספר מציין כמות מלווים שתוכל לקחת.
    removefeat 1 - (דרושה מטרה) הסרת פיט, כשהמספר מציין ID של הפיט הרצוי. *
    givefeat 1 - (דרושה מטרה) הוספת פיט, כשהמספר מציין ID של הפיט הרצוי. *
    polymorph 1 - (דרושה מטרה) שינוי צורת הדמות, בין המספרים 1-78.
    unpolymorph - (דרושה מטרה) חזרה לצורה הרגילה.
    SetSTR 1 - שינוי הכוח למספר הרצוי.
    SetCON 1 - שינוי הכושר למספר הרצוי.
    SetDEX 1- שינוי הזריזות למספר הרצוי.
    SetINT 1 - שינוי האינטלגנציה למספר הרצוי.
    SetWIS 1 - שינוי החוכמה למספר הרצוי.
    SetCHA 1 - שינוי הכריזמה למספר הרצוי.
    rs ga_alignment(-1,1)a - תוספת של נקודת נטייה לטובת כאוס. **
    rs ga_alignment(-1,0)a- תוספת של נקודת נטייה לטובת רשע. **
    rs ga_alignment(1,0)a - תוספת של נקודת נטייה לטובת טוּב. **
    rs ga_alignment(1,1)a - תוספת של נקודת נטייה לטובת חוק. **
    Trees - העלמת/החזרת עצים לאיזור. זה פועל רק על האיזור שאתה נמצא בו כרגע. יכול לעזור לאיזורים איטיים וכבדים.
    Showfps - מראה על המסך מבחר סטטיסטיקות, בעיקר כמות הפריימים לשניה (FPS).

*לינק חיצוני לרשימת ID של פיטים
    ** כרגע לא ידועה דרך לשנות יותר מנקודה אחת כל פעם.
    טיפ: לחיצה על מקש "חץ עליון" בחלון הפקודות כדי לראות את הפקודה האחרונה שהוקלדה, תאפשר לכם לחסוך זמן של כתיבת הפקודה שוב ושוב ושוב.

בונוסים:
    מדריך שלם למשחק, כולל Walktrough מאת GameSpot.
    מדריך מלא לשיפורים בהרצת המשחק

.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    *Sighs*
    לא יכאב לכם אם גם תגיבו מדי פעם. העבד ממשיך לספק תוכן וממשיך לדבר עם עצמו.
    :mad:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    בע בנאדם, צ'יל, זה שאין תגובות לא אומר שלא מעריכים את העבודה שלך.
    דיונים מהסוג הזה לא מושכים יותר מידי תגובות, אלה דיונים מהסוג שהפותח תורם משהו לפורום\לקהילה, וכל מה שיש לקהילה לעשות זה לדפוק עשרות הודעות חסרות תכלית לגמרי כמו "תודה", "תודה אחי", "תודה מלך", "10x dude".

ברוך השם אצלנו הקהילה לא כזאת שטחית ולא מספימה דיונים בהודעות שטותיות כמו 10x ahi".
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    להגיד לך את האמת?
    כרגע הייתי מעדיף שיהיו תגובות "טיפשיות" של תודה וכו'.
    זה לא שאכפת לי מהתודה, באמת שלא. למרות שלא יזיק לראות שלאנשים אכפת שאני משקיע ושמישהו באמת משתמש בזה. כשאין תגובות -

א. הפורום נראה שומם לגמרי. אולי בשבילך זה לא כל כך משנה, אבל אני מייחס לפעילות הפורום חשיבות, כי אין מה לעשות, לא משנה כמה אני אנסה אני לא מסוגל להתנתק מהפורום והוא חשוב לי.
    ב. פעילות נמוכה = השקעה נמוכה מטעם האתר. לא תהיה קהילה, לא יהיה שרת. לא יהיו פרסים. לא יהיו תחרויות. ועוד דברים. אולי באמת התרגלנו לחיות עם עצמנו במקום שלא נזכיר את שמו, אבל כאן יש תמיכה, יש תקציבים, יש דברים.

אז עשו טובה, תתחילו להראות שאתם פה. אף אחד לא יודע שמישהו באמת קרא את הדיון הזה אם אף אחד לא הגיב בו.

שתף ב-Google+

אני חייב לומר שאני תומך ברועי לגמרי!

הקהילה היום לא מבינה שהמצב בוויגיימס הוא כזה: תמיכה בקהילות תיתנן רק לקהילות שמוכיחות את עצמן. מה לעשות, כמו לכל דבר טוב, גם לתקציבים יש הגבלה. האתר לא יתן שרת שעולה אלפי שקלים לקהילה שלא תראה שמגיע לה.

אתם רוצים שרת וכיף גדול? בכיף, תגיבו. כרגע האתר רק עלה, וצמיחת המספרים בסטטיסטיקה היא יומית, אבל כרגע המצב בקהילות הוא שהצוות עצמו עדיין בבחירה, דהינו, הצוות עדיין לא נבחר, ומנהלי קהילות יתווספו אט אט. מה זה אומר? זה אומר שככל שיצמחו קהילות אחרות, אנו נידחק לפינה.

אני לא מבקש שתעשו מאמצים מעל ומעבר, אני מבקש רק שתעשו את מה שאתם אוהבים לעשות - להגיב.

כרגע ישנן המון תוספות לאתר שבבנייה, ואפילו עיצוב שונה לפורומים אולי יתקבל על הדעת בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    מה אתה פקאצה בשיראבלוג?
    אין כוכבים אז נהיית זונת תגובות? חחחחח

סתם, הכל בצחוק.
    שמע, ואני רציני, לא רק שהפורום לא מת, הוא שוקק חיים!
    אני זוכר את הימים הטובים של הקהילה (בגיימר), ולשמחתי הקהילה שלנו עכשיו לא רחוקה מהגדולה...
    עכשיו אני לא בא ללקק או משהו, אבל תדע שאני מאד מעריך מה שאתה עושה, ואם לא היית נועל כל דיון שני, אז היית רואה ממני הרבה תגובות תודה והערכה. וכמו שהכוהנת המעצבנת הייתה אומרת:
    know that your doings have been always of great contribute to us
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי B-E-A-utiful
    עכשיו אני לא בא ללקק או משהו, אבל תדע שאני מאד מעריך מה שאתה עושה, ואם לא היית נועל כל דיון שני, אז היית רואה ממני הרבה תגובות תודה והערכה.
    תגובה אחרונה בדיון זה בקשר לנושא הזה, בקרוב ייפתח דיון פידבק:
    אני נועל רק מה שאני חייב, שזה אומר דיונים שנמצאים בחשוב ובאים להציע עזרה, ולא מתאים שיהיו שם תגובות. יש מספיק דיונים להגיב בהם ;)

עכשיו חזרה לנושא המקורי, ותגיבו בדיון הפידבק שמתקרב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    למשהו יש מושג למה אני לא מצליח לסחור בתוך nwn2??? יש לי את העדכון האחרון, ועם זאת, משום מה אני לא מצליח לסחור בין דמויות שונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    למשהו יש מושג למה אני לא מצליח לסחור בתוך nwn2??? יש לי את העדכון האחרון, ועם זאת, משום מה אני לא מצליח לסחור בין דמויות שונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    ברוכים הבאים. כאן תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים לדעת על "צ'יטים" במשחק NWN2, כולל רשימת פקודות שישנו לכם את החיים. (או לפחות לדמות שלכם)
    ...
    .
    Thanks dude, useful stuff.
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אוח.
    שיחקתי בנוור2 עד שאבא החליט לפרמט את המחשב בלי להודיע ועכשיו אין לי כוח להתחיל מהתחלה.
    that sucks.
    אז עד כמה שזה היה עוזר לי (למרות שאני מזה רואה את עצמי מתסבכת עם זה אם אני אנסה) זה לא עוזר לי עד שלא יהיה לי כוח להתקין מחדש ולשחק מהתחלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נחמד ויעיל.
    הקטע של השינוי השפעה יכול לעזור למצוא דברים מעניינים בסיגל. השאר בהחלט יעזור לDMים המעטים שמככבים כרגע.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זה דיון מוקפץ מלפני כמה חודשים
    אבל בכל זאת חשוב שאנשים יראו אותו.

אז תראו.

שתף ב-Google+

הרשמה