תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    שלום לכולם! רציתי לשאול כמה שאלות בעקבות רעיונות שעלו בראשי המעוות.
    א) יש פה מישהו שיש לו מושג איך בונים מודים ל-FEAR?
    ב) במקרה שכן, מה המגבלות של זה? אפשר לבנות מפות חדשות מאפס או רק לשנות את ההגדרות של המפות הקיימות?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא יצא לי להתנסות בבניית מודים, אבל בדקתי את הנושא, סתם כי זה מגניב. ממה שראיתי, אנשים בנו מפות חדשות לחלוטין ואפילו מצבי משחק חדשים. אפשר גם ליצור נשקים חדשים וכאלה. כנראה שצריך תוכנה מיוחדת בשביל זה. אני צריך לחקור את העניין קצת יותר לעומק.
    מתוך הקובץ serverreadme:
    custom content such as maps, sounds, skins, and textures can be created and added to a F.E.A.R. server. This type of custom content will be automatically downloaded to clients when they connect to the server.
    Custom content is installed on the server and delivered to clients as an "archive". An archive is a packed file created with the F.E.A.R. ArchiveEdit tool, and contains a directory structure as well as content files
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני אישית לא התעסקתי ב MODS, אבל אני יודע שצריך את ה SDK של FEAR בשביל לבנות MODS:

קישור להורדת ה SDK

קישור לפורום הרשמי של VUGAMES המתעסק ב MODS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא מצליח להוריד את זה...
    The file you requested is no longer available, most likely because it has been outdated by a newer release of this file. Alternatively, we could have been asked to remove this file by its author. Or perhaps you shouldn't be here (yet) =)
    צריך מקור אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    http://files.filefront.com/FEAR+++v1.../fileinfo.html
    בשביל הSDK הכי מעודכן.
    אני אוריד מחר ואבדוק אם הוא עובד עם FEAR COMBAT (אני מאוד מקווה שמודינג של הMP אפשרי בלי המלא). יהיה מאוד נחמד לראות שיש מפות ו\או מודים של הקהילה על השרתים (:.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אני נכנסתי לעובי העניין של מודינג במטרה ליצור מפות, נשקים, אפקטים ומה לא. כמו שלית'יום אמר לפני צריך את Software Development Kit (אשר ידוע כ-SDK). ה-SDK עצמו הוא בעצם חבילה של מספר תוכנות שמיועדות לעריכה של כל מיני אספקטים שונים במשחק.

ArchiveEdit- תוכנה שלוקחת מספר קבצים ומקבצת אותם לקובץ אחד גדול (מאוד שימושי למודינג).

FXEdit- תוכנה המשמשת לעריכה ויצירה של אפקטי FX במשחק שכוללים בין השאר התפוצצויות, פגיעות כדורים ועשן.

GDBEdit- תוכנה העורכת קבצים של המשחק (interface, language, game settings ועוד דברים טכניים ויבשים כאלה).

ModelEdit- מכינה מודלים שנוצרו בתוכנות אחרות (כמו maya) להכנסה למשחק. לדוגמה על מנת ליצור נשק חדש לגמרי תצטרכו ליצור מודל חדש של נשק, להעביר למודלאדיט ומשם תוכלו כבר לשחק עם ההגדרות שלו, להפוך אותו לנשק וכיוצא בכך.

StringEdit- תוכנה לטיפול בסטרינגים. אל תשאלו אותי מה זה אומר, כנראה שזה קשור ל-strings בהקשר של שפות תכנות.

ואחרונה חביבה, התוכנה הבולטת ביותר, המוכרת ביותר, התוכנה שכל יוצר מפות עובד איתה. קבלו את:
    WorldEdit- כשמה כן היא, התוכנה הזאת יוצרת עולמות. דרכה אפשר ליצור שלבים לסינגל פלייר, מולטי פלייר, לקבוע ולשנות כללי פיזיקה וכמעט כל דבר שקשור למשחק באופן ישיר.

לפני כחודשיים קראתי בהרבה אתרי קהילות מודינג, tutorials ומה לא בשביל לראות אם זה מעניין אותי ואם בכלל יש לי מה להתעסק עם זה. מסתבר שנורא אהבתי את זה וחיכיתי בציפייה דרוכה להוריד את ה-SDK. כשסוף-סוף היה אצלי על המחשב (מדובר בהורדה עצומה למדי) התקנתי אותו מיד ונוכחתי לדעת שה-worldEdit לא עובד לי. ניסיתי להתקין מחדש, להוריד מחדש, לקרוא בפורומים של פתרונות טכניים למודרים אך שום דבר לא עבד

אני שמח שיש עוד חוץ ממני שמתעניינים בזה ואני מאחל לכם שההתקנה תרוץ חלק ושתוכלו להתחיל ליצור תוכן איכותי. המעט שאני יכול לעשות זה לתת לכם קצת עזרה בתחילת הדרך.

אז ככה, הגירסה הנוכחית של ה-SDK למיטב ידיעתי היא 1.08. שימו לב לזה, המון אתרים ברשת מציעים להורדה גירסאות מיושנות. על מנת שהיא תעבוד צריך גם שהמשחק יהיה בגירסה 1.08 (כאילו, דה? ;) ). גודל ההורדה 665 מגה-בייט ואם מישהו תוהה למה כל כך הרבה אז שתדעו שזה בגלל שההורדה כוללת גם קובץ התקנה ל-F.E.A.R Combat החינמי. שימו לב שההתקנה יכולה לקחת המון זמן, כבר קראתי התלוננויות באינטרנט על זמן התקנה של שעתיים.

קישורים:

F.E.A.R Wiki - וויקי של מודינג ל-FEAR. אמנם לא מעודכן הרבה זמן אבל הוא מכיל הרבה מידע שימושי שמתאים לגירסה 1.08. ה-Tutorials שבאתר פשוט נהדרים ואפשר ללמוד מהם המון.

F.E.A.R Maps - אתר שמכיל הרבה פורומים העוסקים בשינוי F.E.A.R, בין אם בעזרת ה-SDK ובין אם לא. הפורומים השונים מיועדים ל-mappers, modders, ליוצרי/עורכי סקינים ועוד.

F.E.A.R VU games community - פורום של מודרים, יוצרי מפות ובערך כל יוצרי תוכן אפשרי ל-FEAR. (נוסף בעריכה: לית'יום כבר נתן קישור לאתר הזה לפני). מצאתי פה כמה פניני מידע שלא מצאתי באף מקום אחר. אם יש לכם בעיה טכנית עם ה-SDK, זה המקום בשבילכם.

נכתב במקור על ידי Moecraft
    http://files.filefront.com/FEAR+++v1.../fileinfo.html
    בשביל הSDK הכי מעודכן.
    אני אוריד מחר ואבדוק אם הוא עובד עם FEAR COMBAT (אני מאוד מקווה שמודינג של הMP אפשרי בלי המלא). יהיה מאוד נחמד לראות שיש מפות ו\או מודים של הקהילה על השרתים (:.
    ה-SDK עובד לחלוטין עם F.E.A.R Combat.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    וואו! תודה! אני בספק אם אני באמת אצור מודים ל-FEAR, אבל זה עדיין מגניב.
    אגב, יש לי חבר (שיחק בעבר בשם HeroYui) שטוען שאם מישהו ייצור מוד של נשק בשם P90 הוא יחזור לשחק. מצדי הוא יכול להמשיך לא לשחק, אבל הבעיה היא שהוא כל הזמן מציק לי וצועק "!P90". כנראה שהנשק הזה באמת קיים והוא מופיע ב-Stargate וב-CS:S...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    יום אחד יהיה לי חודש פנוי כדי ללמוד את זה כמו שצריך.
    בכל אופן, אם למישהו יהיה כוח, יש לי רשימה ארוכה של רעיונות למודינג, חלקם משעשעים וחלקם רציניים ומשחקיים.
    תודה רבה לכל המגיבים ובמיוחד ל-Fexor, שאם הוא לא יזהר יצא לו מדריך "איך להתחיל מודינג" בלי לשים לב.
    יא מלך!
    שתף ב-Google+

הרשמה