תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    חברים, אין מצב שלא תהנו. שחקו FEAR כשברקע מופעלת רשימת השירים האהובה שלכם (דאגו לכבות את מוזיקת המשחק ולאזן בין האפקטים למוזיקה כדי שתוכלו לשחק ביעילות) ותדהמו לגלות כמה זה מוסיף!

עבדכם הנאמן (תומר, כמובן. לא לא, סתם) ממליץ על שירים קצביים יותר כי כששיחקתי עם coldplay ברקע זה נהיה הזוי לגמרי. in flames, או כל להקה אחרת עם קצב טוב, מתאימים במיוחד.

נסו בעצמכם!

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    בהתחשב בכובד של המשחק, אני בספק אם כולם יכולים להרשות לעצמם להריץ מוזיקה מנגן חיצוני. דווקא יהיה נחמד לנסות להכניס קבצי מוזיקה למשחק עצמו ככה שלא נזדקק לתוכנה נוספת שתעמיס על המחשב. מישהו איך עושים את זה?

אם אפשר, אני מתחייב להפעיל את המשחק עם שיר הבלוקרים (כאשר יהיה).
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    רק עכשיו גילית את זה, ספיר? אני כבר המון זמן מפעיל שירי מטאל ברקע בזמן משחק. ב-CW נגד CRi שמעתי Children of Bodom.
    למרות שההגדרות שלי הן המקסימום שהמחשב מסוגל להריץ בלי לקרטע, אני מצליח לשמוע מוזיקה ב-Winamp וזה לא גורם לבעיות הרצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very very veryvery very very very very very very very very very very very very very very veryvery very very very very very very very very very very very very very very veryvery very very very very very very very very very very very very very very veryvery very very very very very very very very very very very very very very veryvery very very very very very very very very very very very very very very very very Old news, אבל נכון, בכל זאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    וואלה צריך לנסות. אמממ צריכים עכשיו למצוא שירים מתאימים.
    אה, אני מתכוון לנסות את זה עם פסקול של שר הטבעות :p זה יכול להיות מצחיק בטירוף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    I tried that some time ago but cause of the music i cant hear the steps

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    נכתב במקור על ידי $2A$
    I tried that some time ago but cause of the music i cant hear the steps
    MUSIC=VERY FUN 2 PLAY BUT U CANT HEAR FOOTSTEPS