תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    לינק חוזר להרפתקה חדשה וסוחף אותנו לאזורים האפלים של ממלכת היירול.

לסיקור המלא לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לא צריך להיות מופתע שהציון שקיבל המשחק הוא הגבוה בתולדות האתר , נכון?

קראתי את הביקורת ולא מצאתי אותה עומדת בסטנדרטים. יובל ציין שהיא לא מאוזנת במידה - היא לא מאוזנת כלל. ישנה הסתייגות אחת קטנה בלבד לגבי המשחק שנדחקה לפסקה בודדת בדף השלישי של הביקורת. כל שאר הביקורת חיובית מאוד.

הביקורת לדעתי גם לא עשתה טובה בלהסביר "איך" ו"למה" ופשוט אמרה "זה טוב" בלי יותר מדי הסברים. היה הרבה יותר טוב אם הביקורת הייתה מסבירה יותר איך מנגוני המשחק עובדים ומה עושה אותם לטובים במקום לציין את זה כעובדה. בנוסף , אפשר היה לפרט יותר כיצד המשחק עובד עם השלט ולנסות להעביר את החוויה. הביקורת הייתה יבשה מדי באספקט הזה ובסך הכל היא יותר ציינה דברים מאשר לבקר,להסביר ולהעביר אותם לקוראים.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    או שהציון לא בסדר או שהביקורת עצמה לא בסדר.. כדי שמשחק יקבל 97 הוא צריך להיות כלכך מדהים והביקורת ממש ממש לא משקפת את זה.
    באמת.. לאחרונה הכתבות פה לא משהו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    אתם מפספסים את הנקודה.
    צריך ליהיות מודע בזמן קריאת הכתבה שכתב אותה מעריץ של נינטנדו (טוב קצת יותר מזה- נינטנדופיל).
    אני מאוד נהנתי לקרוא אותה ואני חושב שהיא מסבירה טוב מאוד למה המשחק מהנה ואיזו תחושה המשחק נותן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אז אתה פשוט לא כותב טוב ביקורות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אל תסתבכו, זו כתבה של מבקר שאהב מאוד את המשחק, אין פירוש אחר. הוא גם אינו כתב מקצועי, אז סליחה שלא הצליח להמחיש עד כמה המשחק טוב (למרות שעורך האתר מצא לנכון לאשר זאת). מן הסתם הוא תרם מזמנו למערכת כדי לכתוב עבורה ביקורת למשחק שאהב

אגב, זה רק אצלי או שהפורומים האלה אטיים מאוד (מבחינת מהירות פתיחת עמוד)? אני רוצה להבין אם זו בעיה בדפדפן שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    באיזו קונסולה סיקרו את המשחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    בWii
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    זה פשט לא עבד בתור ביקורת. זה היה בדומה "המשחק מצוין" בלי שום פירוט , הסבר או משהו שהייתי מצפה בקריאת ביקורת על כל משחק , ועוד כזו שמתפרשת על 3 עמודים.

אני חושב ש mrred סיכם את זה בצורה טובה. הביקורת לא שקפה את הציון , אם מדובר במשחק טוב , הביקורת לא העבירה את הדבר לקורא , לפחות בשבילי. הביקורת לא כיסתה דברים שהייתי מצפה שביקורת תכיל , ומה שכן היה דליל מדי ובסך הכל הערך שאפשר להפיק מהביקורת הוא קטן.

הפורומים עובדים כמו שצריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    בדיוק מה שאני מתכוון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אז מה, גם ג'ף אמר שהמשחק מדהים, אך ציון 8.8 שנתן לו לא שיקף זאת. וגם מערכת IGN לא שכנעה אותי מדוע למונקי בול מגיע הציון הגבוה שקיבל, נינטנדופיל שכמוני, אז מה? זה קל להדביק תואר לאדם כדי לספק הסבר קל ומהיר למה שאתם רואים, במקום לקבל זאת כמו שזה

ואמרתי לך, אל תתעמק, אני מבקר ארעי, זו שטות להתעמק בביקורת שלי. כתב זאת אדם שאהב את המשחק, מאוד אפילו, ושמר לעצמו את הזכות להחליט מה חשוב יותר ומה פחות במשחק, ותו לא.

מילא, אל תקרא את הביקורת, גם ככה אני לא בטוח שאי פעם שקלת לקנות את המשחק. גם לפי השיפוט הראשוני שלך על זלדה, לא ממש אימצת את מה שאתה בעצמך מדבר עליו כאן. אנשים קנטרניים תמיד ידעו להתלונן, לא משנה על מה ולמה.

היום weasel קיבל את גרסת הגיימקיוב. הוא טוען שהגרפיקה שלו טיפה פחות טובה מגרסת הווי, אבל זה לא נראה לי סביר. אולי זה פסיכולוגי. הוא התחיל את ההרפתקאה בדיוק כשאני סיימתי את שלי ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    מה הקשר עכשיו אתרים אחרים?

הביקורת שלך כביקורת , מה שהיא צריכה להכיל ובמה היא צריכה לנגוע פשוט לא עשתה את זה. אין פה מדובר על משחק זה או אחר אלא על ביקורת כביקורת.

אז אתה אומר שבאת פשוט להגיד שהמשחק טוב ולא ממש לבקר בצורה מקצועית ואובייקטיבית את המשחק? אז קודם , בוז לויגיימס שקיבלו את הביקורת הזו ,למרות שזה "מהקהילה לקהילה" , הם היו צריכים לעמוד על סף מסויים. היו אחרים שהיו מוכנים לכתוב את הביקורת.

שנית , בוז לך. הבטחת ביקורת הגונה והגיונית , אמרת שלא תפריז ותציג ביקורת כמו שצריך. הביקורת הזו היא ההיפך הגמור. אני לא יודע למה אני ממשיך לקרוא לזה ביקורת. זה היה פשוט אמירה בלי שום הרבה פירוטים והסברים. לא העברת מה טוב במשחק ומדוע הוא טוב ולא נכנסת לעומק ופשוט לא סקרת כמו שצריך.

למה לי לא לקרוא את האמירה? אני חלק מקהל היעד (או שלא , כי לא מדובר בביקורת אלא רק באמירת שבחים) . ביקורת אמורה להציג את המשחק כמה שיותר טוב , לעבור על כל האספקטים ולהראות איך למה וכמה המשחק עושה מה שהוא עושה לו. הביקורת היא חסרת ערך כביקורת , אם אני אמור להחליט לפיה אם לרכוש את המשחק , אם אני אמור לקבל לפיה תמונה מדוייקת עד שניתן על המשחק , הרי שהביקורת נכשלה.

אבל שוב , זה כנראה בכלל לא הייתה הכוונה שלך. זה מה שגרוע פה. בשביל דעות מעריצים של הסדרה , וזה בעצם נקודת המוצא שלך ו"קהל היעד" שלך (למרות שמעריצים כאלה ירכשו את המשחק ללא קשר) , יכולתי לקרוא את הדיעות פה שפרסמו ע"י כמה וכמה שחקנים.

אחרי ההייפ , אחרי שהתעקשת בפני ג'יימז שהביקורת תהיה ראוייה לשמה פשוט הוצאת את עצמך יותר רע ממה שכבר הצטיירת. זאת הייתה הזדמנות שלך להראות שתווית הפאנבוי והנינטנדופיל שגוייה , והשתמשת בהזדמנות להעמקת התווית הזו.

חוץ מזה , לאדם יש הזדמנות לכתוב לאתר המשחקים המוביל בישראל. הייתם חושבים שהוא היה משתדל ומנסה לכתוב משהו עם ערך ביקורתי ועיתונאי כלשהו. מי יודע , זה היה יכול לסלול המשך עבודה עם או באתר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    לא חשבתי שאעשה את זה אבל התעורר בי פתאום צורך להגן על רונן כאילו נכון שהביקורת לא הייתה
    יצירת מופת שתלמד את הדורות הבאים איך לעשות את זה אבל זו בערך ביקורת ראשונה שהאיש
    כתב בחיים שלו וחוץ מזה הוא לא קיבל את המשחק משהו כמו חודש אחרי שהוא יצא הוא אפילו
    לא ידע שהוא יכתוב לו ביקורת אז הוא לא ממש בא אליו בגישה ביקורתית ...

ועכשיו עם כל מה שנאמר למעלה נעבור לתלונות שלי.
    הפריע לי שלא היה פירוט על הסגנון האומנותי לא רק רונן חטא בזה גם ג'ף וכולם אבל צרת רבים
    נחמת טיפשים ... כאילו אני יכול להבין לבד שהוא מאוד מאוד דומה לאוקרינה וזה בדיוק מה
    שהפחיד אותי פה אני לא סובל את הסגנון של אוקרינה הוא יותר מדי ירוק ומשעמם הוא לעומת link to the past או wind waker שיש להם עיצוב מקסים היה נחמד לדעת אם יש גיוון בעיצוב בלי שאני
    יצטרך לראות סרטונים שיהרסו לי את כל החוויה ...

2. אני מבין את הקטע של לא לחשוף יותר מדי כאחד ששיחק בזלדה (גם אם זה רק 1) בחייו אני יודע את זה ומסכים עם זה והכול אבל אני חושב שהקטע עם הילדים והמרכבה מתואר ממש לא רע זה אפילו
    גרם לי לחזור לחבב את לינק אז חבל שלא היה גם תיאור כזה על אחת המשימות הצדדיות הרבות
    שיש בזלדה כי מי ששיחק בסדרה יודע שאין שם הרבה (לפחות לא ברמה שיש באוקמי) ושאם אתה תקוע אין לך הרבה מה לעשות ... היה נחמד לשמוע על השיפור בקטע הזה.

נגד הציון אני מרגיש שאם אני יגיד שהוא גבוה מדי אני יהיה צבוע כי ציונים אף פעם לא ענינו אותי אני
    תמיד נותן יותר תשומת לב למילים בגלל זה לא התרגשתי מהציון שג'ף נתן היה ברור שהוא מאוד אהב
    את זלדה ורק רוצה לראות אותה מתקדמת .. נ.ב רונן השם שלי הוא ירדן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחח קאז, קצת פרופורציות, זו כולה ביקורת ששיקפה את דעתי, כמה מרמור אתה משדר בהודעה אחת ובגלל מה, בגלל דעה שונה ובגלל כתיבה שאינך לרוחך. אני לא כתב מקצועי, אז למה הלהבות? יש לזה שם - רוע. מה גם שגם בביקורות של כתבים מקצועיים מתגלים בעיות ולא כולם חייבים להסכים אתם, אז קאז לא מסכים אתי, אני לוקח זאת כמחמאה.

תירגע, הציון שנתתי למשחק לא ישוקלל בציון הממוצע של המשחק, זה לא יפגע בדעה הלא מבוססת הראשונית שלך שזלדה זה סתם עוד משחק עם הייפ מוגזם ולא מוצדק.

וכבר אמרתי שעדי, למשל, היה עושה עבודה טובה משלי, לא כי דעתו דומה לשלי, אלא כי הוא פשוט כותב יותר טוב. אתה לא "מכניס" לי כשאתה אומר לי שהכתבה שלי צולעת. תמיד יש מקום לשיפור, אבל זה המצב כשלמערכת ויגיימס אין קונסולה מטעמי תקציב ולכן היא מבקשת את עזרת הקהילה בכך.

כפי שגם ירדן רמז וכפי שכתבתי גם לפני כן, אף מבקר מקצועי לא יכול לרצות את כולם ובכל ביקורת ניתן למצוא בעיות. אני אמנם לא מבקר מקצועי, אבל זה נכון גם לביקורת שלי.

ואני אגלה לכם סוד, עורך האתר לא קיבל את הביקורת שלי, אלא רק לאחר שערכתי בה תיקונים לא מעטים. בנוסף לכך, הוא ביצע שיפוצים מסוימים בביקורת גם לאחר שאישר אותה. זה בסדר מבחינתי, אני פתוח להערות כשזה נוגע לתיאור וכתיבה יצרית, ואם מישהו הלך לישון בעצבים הלילה בגלל הביקורת, אז שישתה כוס מים ומחר בבוקר, על הבוקר, יגיש קובלנה לעורך האתר, כי זה באישורו ואפילו הוא התערב בתוכן שלה. למרות שאני יודע שזה נחמד להפחית מערך העבודה שלי, אבל היא לא רק שלי, צר לי לנפץ את הבועה שלך, קאז.

חחחח עם איזה דברים צריך להתמודד בפורום הזה, לא שזה לא היה צפוי...

אגב, ירדן, אם כל כך חשוב לך שיפנו אליך בשמך אז שנה את הכינוי לשם הפרטי. עכשיו אתה מודיע לי, אבל מחר אני לא בהכרח אזכור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ל-TP יש עיצוב מהמם. העיצוב של OOT באמת לוקה בחסר (אני בכלל חושב ש-OOT אובר רייטד, אפילו שהוא מצויין) מבחינת גיוון, אבל TP הוא בדיוק ההפך. העולם מגוון, צבעוני וממש מכניס אותך למשחק. אהבתי במיוחד את ה-Twilight Realm וה-Zora River. על WW קשה מאוד להתעלות מבחינת עיצוב, אבל TP עדיין עושה את העבודה בהצטיינות.

ואני רוצה לחזק את ירדן בנוגע לביקורת של רונן. היא רחוקה מלהיות מושלמת אבל היא עדיין עושה את העבודה פחות או יותר. הציון לא ממש משתקף בתוכן אבל בסה"כ הביקורת בסדר. קאז כמובן קפץ על הגל כדי לתקוף את רונן עם טיעונים מרוחים וטחונים... דעה רלוונטית לגבי המשחק בכלל אין לו, הוא פה בשביל לקטר נטו.
    אני לא חושב שמוזיקת midi מורידה מהאיכות של המשחק, אבל אני מסכים שדיבוב בג'יבריש היה מוסיף אם היה קיים בשאר הדמויות במשחק חוץ ממידנה. הג'יבריש של מידנה היה פשוט מעולה וזה קצת מוזר שיש דמות אחת שמדברת המון וכל השאר שותקות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    ואני רוצה לחזק את ירדן בנוגע לביקורת של רונן. היא רחוקה מלהיות מושלמת אבל היא עדיין עושה את העבודה פחות או יותר. הציון לא ממש משתקף בתוכן אבל בסה"כ הביקורת בסדר. קאז כמובן קפץ על הגל כדי לתקוף את רונן עם טיעונים מרוחים וטחונים... דעה רלוונטית לגבי המשחק בכלל אין לו, הוא פה בשביל לקטר נטו.
    באמת? וחשבתי שזה רק בראש שלי ואני סתם פראנואיד בקשר לכוונות האמתיות שלו בביקורת שלו. הוא כאן כדי לקטר, כמו אותם ילדים קטנים בפורומים שנמצאים שם רק כדי לעורר פרובוקציות. הוא כבר צפוי, לכן אני לא נראה מופתע.

"אני לא חושב שמוזיקת midi מורידה מהאיכות של המשחק, אבל אני מסכים שדיבוב בג'יבריש היה מוסיף אם היה קיים בשאר הדמויות במשחק חוץ ממידנה. הג'יבריש של מידנה היה פשוט מעולה וזה קצת מוזר שיש דמות אחת שמדברת המון וכל השאר שותקות."

אני מסכים בהחלט בקשר ל-midi, זה גם היה השיקול שלי במתן הציון. לא יכולתי להחמיר אתו בתכונות לא חשובות בלי לתת משקל יחסי מתאים לשאר התכונות המצוינות בו שבאמת לא ראיתי בשום משחק אחר.

יותר מצער בעיניי שאין דיבוב. אבל נו, אולי הוא יוסף במשחק הבא, ולדעתי הפעם נינטנדו תעשה את זה, רק כי זה מה שמצופה ממשחק בימינו, ולא משנה עד כמה הוא מדהים בשאר התכונות.

אגב, מתי IGN חוזרים מהחופשה שלהם??? אני צמא לחדשות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    ל-TP יש עיצוב מהמם. העיצוב של OOT באמת לוקה בחסר (אני בכלל חושב ש-OOT אובר רייטד, אפילו שהוא מצויין) מבחינת גיוון, אבל TP הוא בדיוק ההפך. העולם מגוון, צבעוני וממש מכניס אותך למשחק. אהבתי במיוחד את ה-Twilight Realm וה-Zora River. על WW קשה מאוד להתעלות מבחינת עיצוב, אבל TP עדיין עושה את העבודה בהצטיינות.

.
    נחמד לשמוע כבר אין לי ספק שבמהלך השנה אני אקנה את הווי קאז ניסית בכלל לשחק פעם באיזה
    משחק מהסדרה? אתה יודע אתה יכול לשחק בטוב ביותר link to the past בלי לשלם שקל ...
    ואולי תאהב ...

ואם אנחנו כבר מדברים על לינק אז אני חייב להגיד שהביקורת עשתה לי חשק לשחק בlink awaiking
    לגיים בוי יש לי אותו מגיל 13 בערך (החלפתי עם איזה אחד בעד wwf) זה היה הזלדה הראשון שהכרתי אבל באותו זמן הרמה של באנגלית הייתה שווה לתחת ולא יצא לי לשחק בו... עכשיו מצאתי את הgbc לקחתי בטריות מהשלט וממש אחלה משחק... זה אולי לא tp אבל הוא ממש דומה לlink to the past ואפשר ללכת לחרבן איתו ...
    שתף ב-Google+

התחביר! התחביר!
    שגיאות ניסוח, והמון דיסונאננסים לכל אורך הכתיבה.
    הסיקור עצמו לא היה הכי מקצועי, אבל הוא לפחות העביר את הרושם שמישהו ממש נהנה לשחק את המשחק הזה שם בבית שלו.
    גורם לי לרצות ולכתוב סיקור משחק משלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני לא אכנס לדיון על האם הביקורת מוטה, כי זה ממש לא משנה לי. נכתבה פה ביקורת שהיה ידוע מראש שתהיה חיובית, ולא צריך פתאום להתפלא על הציון (הרי יש אתרים עם ציונים גבוהים יותר למשחק).
    מה שכן חשוב לי לציין כבעייתי בביקורת (ורק בתור לקחים לשיפור לפעם הבאה) הוא שני דברים:
    הראשון, לכתוב בצורה שיותר פונה לשחקן שלא מכיר את המשחק. המילה "היירול" נזרקת באמצע הביקורת ללא הקדמה לכך שמשחקי זלדה מתרחשים בצורה מסורתית בממלכה וכו'. גם בהמשך, מוזכר WIND WAKER בשליפה על סגנון הגרפיקה הקרטוני בו, מבלי להזכיר מראש כי מדובר במשחק האחרון בסידרה. זה משהו שהיה צריך לבוא באיזה משפט בתחילת הכתבה, אולי עם האיזכור של OT.
    הדבר השני, זה סגנון ההתבטאות בחווית המשחק. בתיאור הכרכרה המפורט ותיאורים אחרים, עדיף לא להגיד "אני". זה מוציא את הקורא מחוץ לתמונה. יש שתי אפשרויות טובות יותר: להגיד "לינק" במקום וכך זה נותן לקורא להרגיש יותר טוב את הדמות הראשית, או להגיד "את/ה" וכך לשאוב אותו פנימה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    הבעיה שלי אינה עם המשחק , היא עם הביקורת עצמה.

אתה כתב ארעי , כותב ביקורת בפעם הראשונה - so? זה לא סוד מה ביקורת צריך צריכה להכיל ועל איזה צרכים היא צריכה לענות. מילא אם הנסיון לא צלח , הנקודה היא שכלל לא באת בהלך רוח של לבקר את המשחק כמו שצריך אלא פשוט להציג דיעה של מעריץ בשביל מעריצים אחרים בלי שום כוונה לסקור את המשחק כפי שכל סקירה צריכה להיות.

אז כן , מנקודת המבט הזו הכתבה כשלה. היא לא מביאה תועלת רבה לאלה שלא מיודעים עם הסדרה , היא לא עוזרת לאלו שנעזרים בביקורות להגיע להחלטות לגביו והיא לא מספקת את הקוראים שסתם מצפים לקרוא ביקורות הגונות באתר.
    שתף ב-Google+

הרשמה