תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    המדריך לctf
    המדריך יחולק לנושאים וכל נושא יהיו כמה חלקים.

1. שימוש בטרנסלוקיטור. נורא חשוב להתחיל להשתמש בטרנס שמשחקים סיטיאף. הדרך הכי מהירה לעבור ממקום למקום J. אבל את זה אני מניח שרובכם כבר יודעים. אני פשוט אגיד שאני לפעמים משתמש בו כדי לעשות בלבול רגעי בהגנה. למשל אני יורה אותו בסיטדל למעלה ואז הולך מהצד של ה50 בריאות וברגע שאני נכנס אני משתגר ונופל מלמעלה. לפעמים זה עוזר. חלק מהאנשים גם משתמשים במצלמה שבו באופן עיקבי. אך רובם עושים זאת בגלל הרגל... אני משתמש במצלמה במספר מקרים: הראשון הוא כשאני מחפש את הדגל שלי כשהוא אצל היריב. אז במקום לבזבז השתגרויות או להשתגר למקום לא נכון אני משתמש במצלמה כדי לבדוק אם הוא נמצא במקום אליו אני עומד להשתגר. השני הוא כשהמגן 100 מתקרב אני משתגר לבדוק אם יש אנשים באזור... ביחוד כשהוא במקום פתוח זה כמו בגרנדל או באורביטל.

2. תזמון: חשוב לתזמן בסיטיאף בדיוק כמו שחשוב לתזמן ב1על1, ואפילו יותר. בדרך כלל את המגנים יתזמנו המתקיפים ואת הamp יתזמנו המגנים. עכשיו חייבים להבין: אפילו אם ברגע שלקחת את המגן נהרגת בגלל 3 טילים או קומבו – זה עדיין חיוני לקבוצה. כי כל מגן שאתה לוקח זה פחות מגן שהקבוצה היריבה לוקחת. אולי אפילו כדי ממש לתת תפקיד למישהו שהוא זה שמשתגר על המגנים ברגע שהם נוצרים והשאר יורים מסביב כדי לנקות את האיזור.

3. no camping!!! בשום פנים ואופן אסור להתקמפר. אפילו אם יש לך 100% פגיעה זה לא טוב ולא יעזור לקבוצה. למה? כי מתישהו תיגמר לך התחמושת והיריב עדיין יהיה שם יותר מהר ממך בשביל לקחת את הדגל. מובן? ככה שחסל התקמפרות בסיטדל על המגדל או דברים דומים. זה פשוט לא טוב. הכי טוב להשתגר כמה שיותר קרוב לדגל, לרוב לפני פשוט וככה אתה מונע ממנו להתקדם ומעקב אותו עד שיתר השחקנים בקבוצה שלך מגיעים ועוזרים לך להרוג אותו ולהחזיר את הדגל.

4. ניקוד? לא חשוב בכלל בסיטיאף. אז תפסיקו להתייחס אליו. הדבר הכי גרוע לקבוצה זה שהשחקנים שלה מפחדים למות. כאלה שאופסים בריאות במהלך המשחק כדי שיהיה להם spree וכדומה. יותר פשוט להתאבד ולהיווצר מחדש. בסוג המשחק הזה מהירות ומיקום הם הדברים הכי חשובים. אחריהם מגיעים סקילים (סקילים של הריגה, כאמור מהירות ומיקום הם סקילים בפני עצמם). אז אל תפחדו למות ואל תתייחסו לניקוד. קיימים לא מעט מצבים במשחקים חשובים של קלאנים רציניים בהם השחקן עם הכי פחות ניקוד הוא זה שהכי תרם לקבוצה. בcup האחרון בקלאן בייס לשחקן המצטיין נבחר מישהו שבכל המפות היה בין מקום רביעי לחמישי. הוא תרם הכי לקבוצה. לרוב המצבים האלה מתרחשים כאשר יש שחקן שעושה את העבודה השחורה: דהיינו הוא זה שעושה לחץ על ההתקפה של הקבוצה השניה ותמיד לוקח דגל ראשון. הוא זה שעושה את ה30% הראשונים של המפה ואז הוא מת וחבריו לקבוצה מחליפים אותו. לכן הוא כמעט ולא הורג והניקוד שלו מגיע מהבקעות נטו – ומכיוון שכבר אמרתי שהניקוד לא חשוב אלא רק הניקוד הקבוצתי אז הוא זה שתורם הכי הרבה.

5. חיפוי. אין הרבה אנשים שיודעים לחפות, צריך בשביל חוץ מלהיות פראגר גם להיות חכם. מה הכוונה, זה לא יעזור שאתה מחפה על מישהו ואז הוא מת ואתה עושה קומבואים על הדגל או יורה 3 טילים ועושה מולטי קיל אבל הדגל כבר הוחזר. מעטים המקרים בהם הקומבו שלך יצליח להרוג את המגנים לפני שהם החזירו את הדגל... רוב המגנים ברמות הגבוהות ישר מחליפים לטרנס ומשתגרים על הדגל. אז ככה הנה הטיפים שלי: כשיש לכם amp תחפו או עם מיני או אם יש לכם איים נחמד (אהמ) אז עם שוק. לרוב מיני עדיף. ככה כשאתם מחפים על מישהו, כל מה שהוא צריך לעשות זה להגיע כמה שיותר מהר לבסיס שלכם. בלי הפסקות. לרוב הוא גם יהיה עם שילד גאן ולא ישתמש בנשק בכלל. אתם צריכים לחסל את מי שרוצה לחסל אותו. אבל חשוב לדעת מתי ממש לנסות להרוג אותם ומתי חשוב יותר לחכות שנושא הדגל ימות ואתם תהיו שם לקחת את הדגל. שתבינו, בכל מצב יותר חשוב שהדגל ימשיך להיות אצלכם ולא יוחזר. אפילו אם אתם לוקחים את הדגל ושורדים 7 שניות אז זה טוב. למה? כי ברוב המפות 7 שניות זה בדיוק מספיק בשביל שהתוקף השני או השלישי שאתכם כבר יספיקו להגיע למקום שלכם ולהמשיך להחזיק את הדגל כשאתם מתים. וככה מתקדמים. הכי חשוב להחזיק בדגל. לא להרוג. ולכן אני אומר: כשאתם מחפים על מישהו (במשחק קלאן לא סתם בפאבליק) אתם מן הסתם מקשיבים לו גם בטיפ ספיק או בונט או במשהו מהסוג הזה, ולכן ברגע שהוא אומר לכם שהוא עומד למות (מתחת ל70 בריאות ברמות הגבוהות – כי פגיעת צלף היא 70 בריאות והם פוגעים). אז ברגע שהוא אומר את זה אתם מפסיקים לחפות ומעבירים לטרנס. ופשוט משתגרים אחריו כדי להיות שם ברגע שהוא ימות. מספיק שרק תוקף אחד יעשה את זה כי והשני ימשיך לירות. כשזה נעשה ההתקפה היא כמעט בלתי ניתנת לעצירה אלא אם כן פשוט כולם מתים. אבל חשוב שתמיד תהיה המשכיות להתקפה. שתהיה המשכיות עד שכולם מתים. למה עוד זה חשוב? כי אם רק אחד מת והחזירו את הדגל – אז עכשיו נוצר מצב שיש תוקף אחד שמוכן לתקוף והשני רק בדרך. וזה מבזבז זמן וגם עד שהתוקף השני יגיע בטח יפגעו קצת בתוקף הראשון... והכל רק הולך ומסתבך כשיש שלושה תוקפים (שזה המצב ברוב המקרים).

6. עוד דבר חשוב באשר להתקפה: אם אתם הייתם עם הדגל ונהרגתם, וההתקפה פועלת כמו שתיארתי למעלה, חשוב מאוד שתשתגרו כמה שיותר מהר למקום בו נמצא התוקף השני. כי לרוב לא תהיה לו הרבה בריאות והוא ימות מהר. לכן אל תתעקבו אל לקחת נשקים או משהו כזה. להגיע כמה שיותר מהר. עם הזמן כבר תוכלו לשלב בלי לבזבז זמן בכלל את הלקיחת נשקים. (רק בשביל זה תורידו את הv מswitch weapon on pickup)

7. תמיד תדברו בתור התקפה, תגידו לאן אתם עומדים ללכת וכמה בריאות יש לכם.

8. אם יש מצב שהדגלים נמצאים אצל 2 הקבוצות. אז מי שמגן על נושא הדגל וגם המגנים שהולכים להחזיר, חשוב שיודיעו כשהם רואים מישהו מהקבוצה היריבה עובר על פניהם (בדרך כלל המגנים שהולכים להחזיר עוברים אחד את השני ומתעלמים זה מזה). אז תודיעו מאיפה הם יגיעו לדעתכם. לרוב זה יעבוד והמחפים ירו קומבו בדיוק לאזור ויהרגו את המגן ברגע שהגיע. בטח דני ואביב עכשיו כזה – שונא כשזה קורה!

9. החלק הכי חשוב בהתקפה הוא שהיא תהיה כל הזמן. שלא יהיו הפסקות של יותר מ20 שניות או משהו כזה. גם אם הדגל שלכם נלקח שניה לפני שהחלטתם להיכנס לבסיס האויב אז אל תחזרו אחורה ותנסו לחהזיר – כי רוב הסיכויים שתמותו. תתקפו בכל זאת. יש משפט מפורסם שבטח כלכם מכירים שאומר שההגנה הכי טובה היא התקפה. זה נכון גם לגבי אנריל!

10. משהו שאני רוצה שתמנעו ממנו. מין טריק שחלק מהאנשים עושים בפאבליק ואנשים אחרים מתלהבים מזה. כשהדגל אצל הקבוצה היריבה והיא עומדת להבקיע. יש אנשים שלוקחים את הדגל מתקדמים ממש טיפה ואז מפילים אותו. כאילו במקום שלהגנה יקח זמן למצוא אותו. הוא חושב שבזמן הזה הם יוכלו להחזיר את הדגל. עכשיו בפאבליק זה עובד כי לרוב ברגע שהדגל נפל נושא הדגל של הקבוצה היריבה ילך מיד להבקעה כי הוא יצפה שיחיזרו, וןשם אתם תחכו לו עם 3 טילים לפנים ותחזירו. אבל במשחקי שבטים זה לא יעבוד. א. בגלל שהמגנים שלהם 90 אחוז מהזמן ידעו בדיוק איפה אתם ולא יאבדו אתכם. בייחוד שהם כל כך קרובים להבקעה. ב. עדיף שאתם שלקחתם דגל תנסו לברוח ולמשוך זמן ותתנו לשאר הקבוצה לנסות להחזיר. ג. רוב השחקנים במקרים האלה קוראים את ההודעות הקטנות של המוות במצד המסך והם ידעו שלא באמת מתתם. ולכן אם לא ינסו ללכת להבקיע. ד. אפילו אם הם לא קוראים את ההודעות שלהם אז מכיוון שאף אחד מחברי הקבוצה שלהם לא אמר להם שהוא הרג את נושא הדגל הם לא יצאו. הם יחכו שהמגנים שלהם יגידו שאפשר לצאת...

11. משהו רק אם אתם יכולים: אני בתור תוקף קורא את הודעות המוות בצד המסך. זה נותן לי מושג מתי החיפוי של הדגל מת, או מתי המגנים נהרגו, מתי התוקפים שלהם נמצאים בבסיס שלנו ואפשר להיכנס כי יש רק 2 מגנים שם. זה חשוב לקרוא את ההודעות האלה וזה מביא המון מידע על מה שהולך במשחק.מי ששחקן 1על1 : תנסו לחשוב שבמקום שהייתם צריכים לשמוע את הנשקים שהיריב לוקח ואת סוג התחמושת פשוט היה כתוב לכם בצד מה הוא אוסף. הייתם יודעים בדיוק איפה הוא...

המדריך נכתב על ידי קורן Diablo4u
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אכן מדריך מעולה!
    קראתי אותו מתי שקורן פרסם את זה בגיימר ואפילו יצא לי עוד כמה פעמים וזה באמת עוזר.
    שווה קריאה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    כל הכבוד !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    זה המדריך של קורן :O
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    נכתב במקור על ידי FuRRy
    זה המדריך של קורן :O
    הוא העתיק את הכל מחדש לפה בגלל שאי אפשר להעתיק לפה מסמכים מהWORD.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    באמת רשמת הכל מחדש? עדיף להעתיק לקובץ טקסט ואז לפה לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    נכתב במקור על ידי GangMan
    באמת רשמת הכל מחדש? עדיף להעתיק לקובץ טקסט ואז לפה לא?
    אבישי אמר שזה לא עובד O_ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    עובדה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    נכתב במקור על ידי Shookeh
    עובדה
    אה רמאי !
    טוב לאדע אם אבישי יצליח לעלות את זה כמדריך.. בוא נבדוק.
    שתף ב-Google+

הרשמה