תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    לאחר שהרבה אנשים ביקשו אותו
    והרבה אנשים מחכים לו
    הקונפיג שוחרר אל העולם ואתם כבר יכולים להשתמש בו
    לינק :
    http://tomerz.co.il/avivco/Spl.rar

עד כה יצאו 3קונפיגים שלי שהביאו הצלחה גדולה.
    והיום יוצא הקונפיג ה4 ! קונפיג ששווה לנסות

תהנו ואשמח לקבל תגובות עליו :]

שלכם,
    אביב 'Splintar' כהן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אללה מברוק אחי!!!

ננסה ונתן תגובות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    חחח חמוד אתה, מזאת אומרת הביאו הצלחה גדולה?
    אבויה זה רק קונפיג : )

אחרי שהורדתי ראיתי שאין שמה שום דבר מיוחד, אם זה הרביעי שלך, לא יודע מה היה בשלושת האחרונים. קונפיג ריק.
    אין שום דבר, קובץ קונפיג וקובץ הגדרות אישית שלך, למרות שאני ממש לא רואה הבדל בין מה שאתה
    "שמת" ב userconfig, לבין ה userconfig של הקונפיג של cpl, הרוב שמה זה 1על1, אותו דבר.

לא שמת קבצי הרצה של אדמינים, אין שמה ממש בינדים מי יודע מה, חוץ מהבינד שעשית שמפרסם את הקונפיג שלך.

תכלס, לא מבין מה "הרבה אנשים ביקשו אותו והרבה אנשים מחכים לו"
    בידיוק כמו CPL.

חבל אני חשבתי אתה משהו אחר, כנראה שלא :\
    אני גם לא יתפלא אם אתה לא מבין חלק מהדברים שמה.

מצטער על הדאבלללללללללללללללללללללללללללללל!!!!!
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006

אחרי שהורדתי ראיתי שאין שמה שום דבר מיוחד, אם זה הרביעי שלך, לא יודע מה היה בשלושת האחרונים. קונפיג ריק.
    אין שום דבר, קובץ קונפיג וקובץ הגדרות אישית שלך, למרות שאני ממש לא רואה הבדל בין מה שאתה
    "שמת" ב userconfig, לבין ה userconfig של הקונפיג של cpl, הרוב שמה זה 1על1, אותו דבר.

לא שמת קבצי הרצה של אדמינים, אין שמה ממש בינדים מי יודע מה, חוץ מהבינד שעשית שמפרסם את הקונפיג שלך.

בידיוק כמו CPL.

legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    אביב תודה מאמי... ומזל טוב על מס' 4
    ננסה ונתן תגובות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי matan1q2w

בידיוק כמו CPL.

קח לדוגמא תוריד
    http://sp1intar-cfg.10x.co.il
    הקונפיג הראשון תבדוק אותו ותראה שהוא שונה
    הקונפיגים שלי מיוחדים באיכות שלהם
    והקונפיג ה4 ייצא אך ורק מביקוש של הרבה אנשים וכאן יש שיפור של הrecoil בצורה משמעותית
    יש פקודות שדומות אבל לא הכל.

תנסה , תשחק ותבין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי Splintar
    קח לדוגמא תוריד
    http://sp1intar-cfg.10x.co.il
    הקונפיג הראשון תבדוק אותו ותראה שהוא שונה
    הקונפיגים שלי מיוחדים באיכות שלהם
    והקונפיג ה4 ייצא אך ורק מביקוש של הרבה אנשים וכאן יש שיפור של הrecoil בצורה משמעותית
    יש פקודות שדומות אבל לא הכל.

תנסה , תשחק ותבין.

"הקונפיגים שלי מיוחדים באיכות שלהם"
    אהבתי תמשפט, לא תקונפיג.

מה בידיוק מיוחדים באיכות שלהם, זה ממש מצחיק, אין לך שום פקודה מיוחדת!
    אולי שינית רייטים פה ושם, אין פקודות "מיוחדות" ב CS, תפנים.

ואיפה אנשים ביקשו את הקונפיג שלך, תעשה לי טובה, אולי אתה יכול לעבוד על אנשים אחרים, לא עלי, הקונפיג "שלך" הוא לקוח מקונפיגים אחרים, כמו לדוגמא הקונפיג מספר ארבע שלך, שהוא כמעט 1על1 כמו הקונפיג המקורי של CPL, ושיצא פה חכם אחד ויגיד שלו, תסתכלו ותשוו ותראו.

בקיצור, אתה יודע בידיוק כמו שאני יודע שאתה לא ממש בנית קונפיג, אולי עשית בינד של הפירסום שלך, זהו.
    אין משהו מיוחד בקונפיג שלך
    תנסה, תשחק ותבין - שהוא ממש לא מיוחד והוא בידיוק כמו CPL אז תפסיק לעבוד על עצמך.

מפרסם את עצמו דרך עבודות של אנשים אחרים. לא עושים את זה.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    matan1q2w - כל פקודה שיש בCS כבר שמו בכל קונפיג אפשרי
    אני לא בניתי את המשחק אני לא יכול להמציא פקודות
    אנשים ביקשו את הקונפיג ואני שיתפתי אותו.
    ואם כבר הוא יותר דומה לESWC.

המטרה של הקונפיג היא לעלות לאנשים את רמת המשחק ולגרום להנאה מירבית :|

לא לקחתי כסף על הקונפיג
    ולא ביקשתי בקשות מיוחדות
    שיתפתי אותו על מנת לעזור וכי היה ביקוש
    זה הכל :]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    matan1q2w - כל פקודה שיש בCS כבר שמו בכל קונפיג אפשרי
    אני לא בניתי את המשחק אני לא יכול להמציא פקודות
    אנשים ביקשו את הקונפיג ואני שיתפתי אותו.
    ואם כבר הוא יותר דומה לESWC.

המטרה של הקונפיג היא לעלות לאנשים את רמת המשחק ולגרום להנאה מירבית :|

לא לקחתי כסף על הקונפיג
    ולא ביקשתי בקשות מיוחדות
    שיתפתי אותו על מנת לעזור וכי היה ביקוש
    זה הכל :]
    שיתפת על מנת לעזור אני מבין, וזה יפה.
    ואם כבר הוא דומה לESWC, אבל תסכים איתי שזה לא משנה לאיזה קונפיג הוא דומה.
    העיינין הוא פה שאני רואה את זה ככה, מישהו פרסם שהוא עשה קונפיג ורוצה לשתף עם אנשים שיוכלו להנות, עם זה אין לי בעיה, עד שזה מגיע לחלק, שהקונפיג בעצם לא נעשה על ידי המפרסם, הוא לקח קונפיג אחר, שינה אותו קצת פה ושם, והינה קונפיג חדש לגמרי. מבין?

זה כמו שאני ילך לפורום של חתימות בקצה השניה של העולם נגיד פורום של הודיים, סתם לצורך המקרה. מישהו עשה חתימה, אני לקחתי אותה, שיניתי קצת את השם, פה ושם, והינה חתימה חדשה, מישהו ישים לב? רוב הסיכויים שלא.

בקיצור הבנת אותי אני חושב, פשוט היית צריך להגיד
    קונפיג שאתה ערכת שמבוסס על הקונפיג של ESWC הרשמי, אני חושב שזה היה יותר מקובל.
    בידיוק כמו לתת קרדיט.

מיצינו אני חושב.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006

בידיוק כמו CPL.

די לסבך =S המטרה של הקונפיג זה לגרום למשחק להיות כמה שיותר כיף
    לא צריך שום פקודות מיוחדות ושום דבר מיוחד אתה סתם מחפש שגיאות אני אבדוק אתה הקונפיג
    ואני חושב שהמשפט "what you see is what you get" ששמעתי באיזה סרט יתאים פה

הא ודרך אגב נחמד ששיתפת את הקונפיג אביב.. אני יבדוק אותו ויגיב עליו

עריכה:סבבה של קונפיג.. אני ממש לא מבין מה הבעיה בו אבל אני אשאר עם שלי אני אוהב אותו יותר מדי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי mcxslayer
    די לסבך =S המטרה של הקונפיג זה לגרום למשחק להיות כמה שיותר כיף
    לא צריך שום פקודות מיוחדות ושום דבר מיוחד אתה סתם מחפש שגיאות אני אבדוק אתה הקונפיג
    ואני חושב שהמשפט "what you see is what you get" ששמעתי באיזה סרט יתאים פה

הא ודרך אגב נחמד ששיתפת את הקונפיג אביב.. אני יבדוק אותו ויגיב עליו

עריכה:סבבה של קונפיג.. אני ממש לא מבין מה הבעיה בו אבל אני אשאר עם שלי אני אוהב אותו יותר מדי
    הנה עוד מישהו שלא הבין :\
    תקראו את כל הפוסט תנסו להבין את סדר העינים שהיה פה ואז תגיבו.
    לא אמרתי שצריך פקודות מיוחדות!
    ולא אני לא מחפש שגיאות, הבן אדם פרסם משהו, רצה תגובות, הגבתי, אמרתי מה שאני חושב, לא מחפש שגיאות, ואם אני מוצא אז עדיף לתקן לא?
    מה שהגבתי הייתה ביקורת בונה, ואני בטוח שהוא יודע לקבל ביקורות כאלה.

what u see is what u get
    תסביר לי איך זה מתקשר לפה.

לא אמרתי שיש בעיה עם הקונפיג!
    אתם נתפסים לתפל ולא לעיקר, תחשוב mcx, שאיכשהו השגתי את הקונפיג שלך, לקחתי אותו, שיניתי כמה דברים, שיניתי את השם שלו, ופירסמתי אותו כיאילו זה הקונפיג שלי. מה תגיד על זה?

בקיצור פי מה שהבנתי splinter = aviv?
    אביב, לא יודע מה אתה חושב עלי, לא יודע מה אתה חושב על התגובה שלי לפוסט הזה.
    מה שאני אומר לך, שהיית צריך פשוט להגיד שהוא מבוסס רובו על ESWC, פשוט הצגת אותו כהקונפיג "שלך" אני בטוח שאתה גם יודע שכל כולו לא הקונפיג שלך. אתה מסכים איתי לא?

ובאמת, לא באתי להעליב, כי לפי התגובות אני חושב שזה מה שאנשים חושבים שעשיתי, יפה ששיתפת, לא באתי להעיר, אל תקח את התגובה שלי כשום דבר אחר אלא רק מביקורת בונה, אם זה בפוסט הזה, או אם זה בכל פוסט אחר, אני אף פעם לא מגיב על עבודות של אנשים אחרים אם זה סרטים, אם זה חתימות, אם זה קונפיגים או אם זה מדריך או אם זה סתם משהו פשוט, אני אף פעם לא מגיב בצורה מעליבה, אלא רק כביקורת בונה, ביקורת שתעזור לו ולא להיפף.
    לפעמים אנשים מפרסים סרטים שלהם, "הסרט הכי טוב שתראו השנה" "פראגים מטורפים" "אפקטים לא מהעולם" בסוף אתה רואה איזה אחד שיחק שבועיים, הקליט במצלמת ווידאיו, שם אפקטים של בר מצווה והעלה ליו-טיוב, אז אני יגיב קשה, אבל כדי לעזור.

אני אישית את הקונפיג שלי בניתי כל פקודה ופקודה, התחלתי עם הקונפיג של המשחק, אחרי חודש התחלתי קצת להתעני בקונפיג, ניכנסתי לזה, ולאט לאט עד היום הקונפיג התרחב ל7 קבצים, עוזרים ולא מיותרים של קונפיג שאני חושב באמת שיש בו כל הדברים החינויים, בלי שטויות של החלפת צבעים וכל מני שטויות. פעם לפני שנה וחצי פירסמתי את הקונפיג שלי, שהיה אז בנוי רק מ3 קבצים, היה באמת טוב, ושמתי לב בפורומים אחרים שאנשים פשוט לקחו את הקונפיג שלי, שמו שמות אחרים, סדר שונה, והציגו את זה כהקונפיג שלהם, ביגלל זה אני הגבתי ככה.

כן אני ידוע ויודע שאני חופר, מה לעשות זה אני, אוהב להסביר את עצמי שלא יהיה אחרכך אי-הבנות.
    בקיצור
    no hard feelings taking

ייאללה סאלמאת חפרתי מספיק להיום.
    מקווה שהבנת,

MATAN1Q2W
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    לא חפרת לאף אחד :]
    וגם לא נעלבתי ואני גם לא ייעלב

רק שתידע שמתוך 3שנות משחק בCS למדתי שככל שיש פחות קבצים ופחות פקודות ככה הקונפיג יותר טוב והכל בייחס למחשבים שמצואיים ביישראל.
    הקונפיג מבוסס על ESWC אבל הוא לא הועתק אחד לאחד וזה חשוב לי לציין
    ולהבא אני יוסיף את המשפט הזה אם זה כלכך מפריע :]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    לא חפרת לאף אחד :]
    וגם לא נעלבתי ואני גם לא ייעלב

רק שתידע שמתוך 3שנות משחק בCS למדתי שככל שיש פחות קבצים ופחות פקודות ככה הקונפיג יותר טוב והכל בייחס למחשבים שמצואיים ביישראל.
    הקונפיג מבוסס על ESWC אבל הוא לא הועתק אחד לאחד וזה חשוב לי לציין
    ולהבא אני יוסיף את המשפט הזה אם זה כלכך מפריע :]
    ככל שיש פחות קבצים ופחות פקודות נכון הקונפיג יותר טוב, אבל ביחס למחשב. זה נכון.
    אבל זה גם נכון רק במקרה שכל הזמן המשחק משתמש בכל 7 הקבצים, לכן זה יהיה לא טוב.
    2 מהקבצים הם קבצי אדמין, אני מזמן אותם כשאני צריך, הם לא פועלים ברקע לכן הם לא פועלים, קובץ אחר הוא קובץ שיש בו בינדים וסקריפטים שבניתי שעוזרים לי לתפקד יותר טוב.
    קובץ אחר הוא קובץ של קניות ועוד כמה בינדים שימושיים. הוא לא פועל ברקע אז הוא לא משפיע.
    קובץ של הקלטה, שאני מזמן אותו רק שאני מקליט דמואיים, שוב, לא פועל ברקע-לא מפריע.
    ועוד קובץ אחרון שיש בו פקודות של רייטים לשרת, ככה שאם יש לי שרת ואני אדמין, אני מזמן את הקובץ שמפעיל פקודות על השרת שהשרת יפעל בצורה הכי טובה שיש.

קיצור, מיצינו תנושא, אפשר לנעול אני חושב.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    מה אתה מזלזל???
    אני יכול להיות עד שהוא עשה אותו לבד ולא לקח קונפיג ממשהו ושינה כמה פקודות
    יש לך בעיה אל תוריד אף אחד לא הכריח אותך להוריד
    אז אל תחפור!
    וכן אני ביקשתי ממנו קונפיג שישפר לי ת'משחק עם אינטרנט 2.5 מגה אז הוא הוציא אותו לכולם בגלל עוד בקשות חוץ ממני
    וכמו שאמרת אין פקודות מיוחדות אז מה אתה רוצה שהוא ימציא פקודות?!?!?!!?!!?!?!
    הוא עשה מהפקודות הלא מיוחדות כמו כולם פשוט עם שינויים של רייטים כמו שאמרת
    אז חלאס לחפור לא רוצה אל תוריד

וקח הוכחה שכן אנשים ביקשו ממנו ת'קונפיג
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1002108
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    ושאלה לי אלייך אם זה ככה כמו שאמרת הכל בעצם אותו דבר עם שינוי רייטים...
    אז למה מוצאים קונפיג?? (בלי קשר לאביב בכללי)
    שיוציאו קונפיג אחד ופשוט כל אחד ישנה לפי הרייטים שהוא צריך....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יופי אביב נראה אולי ננסה אותו אח"כ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    חחח
    דבר ראשון מתוקי, יש דבר כזה שנקרא עריכה, תערוך תהודעה שלך.
    דבר שני, שאומרים ביקוש רב, זה הכוונה להרבה אנשים, לא לאחד, ותיודע מה, נגיד והיה לו ביקוש, זה עדיין אומר שצריך להעתיק את רוב התוכן של הקונפיגים?
    דבר שלישי, גאון של אימא, כן יש קונפיג פשוט וכולם משנים את הרייטים שלו! זה הקונפיג הפשוט של המשחק, הברירית מחדל.

ותיודע מה, תיכול להגיד לי חופר עד מחר, אני גם יכול להביא לך פה רשימה של אנשים שלפחות מעריכים את ה"חפירה" שלי, אם אתה תשים לב להשקעה, גם פה וגם בפורום הקודם.
    ההודעה שאני רשמתי זה לא הודעה של איזה עוד פוץ שהוריד קונפיג, והקונפיג לא הלך לו טוב אז הוא התחיל לקלל את אביב.

רשמתי לו הודעה יפה, הדגשתי שאני לא מזלזל, זה ביקורת בונה בפעם המיליון!!!!

יופי אתה ביקשת ממנו את הקונפיג שלו, אתה והוא חברים, או יותר נכון נמצאים באותו וונט בדרכלל, גם שלי הייתה את התקופה של החברים מהוונט, תקופה יחסית ארוכה, וגם ביגלל שאני הבנתי בקונפיגים, בניתי לכל אחד ואחד מהם קונפיג, חלק מהם כבר לא משחקים, מה אתה חושב שאני הא?
    איזה טמבל אחד אתה חושב אני.

אני לא ימשיך איתך את הפוסט הזה פה, סתם נגרר, אלה שמכירים אותי מהפורום הקודם, יודעים מי אני, יודעים שאני לא אחד שמזלזל, אחד שמשקיע, אתה רוצה אתה מוזמן לבדוק את מה שעשיתי, בקיצור, חזרתי עכשיו מבגרות, הלך לי טוב, ואתה לא מזיז לי, מצדי תיכול להתעצבן כמה שאתה רוצה, תבין מותק, אתה סתם עוד אחד שלא מסכים איתי, ויש הרבה כאלה.

תאמין לי שאני מבין בקונפיגים, זה שאני הבנתי שהוא לקח את הרוב מהקונפיג של ESWC לא אומר משהו עליו, אפילו אביב איכשהו הודה בעקיפין שהקונפיג אכן לקוח מESWC ואמר שפעם הבאה הוא ירשום באמת מאיפה הוא לקוח.
    אז אל תתחיל.

דרך אגב, הודעות כמו שלך, של ילד קטן, רק הורסות פה את הקהילה, וזה מה שהיה גם בקהילה של גיימר, התנהגות כזאתי הרסה, תמשיך ככה אבויה, נראה לאיפה זה יגיע, תצחק תצחק, תגיד שזה לא קשור לפורומים, אנחנו נראה.
    לאט לאט כולם יתחילו לדבר ככה, לא יהיה שליטה, וזה יתחיל להגיע ל"דרג" הגבוה, וזהו הלך קפוט.

פעם הבאה תחשוב על מה שאתה אומר, גם על התוכן וגם על הצורה.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תתחיל מזה שאני מכיר אותו מהשכונה ...
    נמשיך בזה שלא אמרתי שאתה לא משקיע כל הכבוד על ההשקה
    אבל אתה מזיין ת'שכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הנה עוד מישהו שלא הבין :\
    תקראו את כל הפוסט תנסו להבין את סדר העינים שהיה פה ואז תגיבו.
    לא אמרתי שצריך פקודות מיוחדות!
    ולא אני לא מחפש שגיאות, הבן אדם פרסם משהו, רצה תגובות, הגבתי, אמרתי מה שאני חושב, לא מחפש שגיאות, ואם אני מוצא אז עדיף לתקן לא?
    מה שהגבתי הייתה ביקורת בונה, ואני בטוח שהוא יודע לקבל ביקורות כאלה.

what u see is what u get
    תסביר לי איך זה מתקשר לפה.

לא אמרתי שיש בעיה עם הקונפיג!
    אתם נתפסים לתפל ולא לעיקר, תחשוב mcx, שאיכשהו השגתי את הקונפיג שלך, לקחתי אותו, שיניתי כמה דברים, שיניתי את השם שלו, ופירסמתי אותו כיאילו זה הקונפיג שלי. מה תגיד על זה?

בקיצור פי מה שהבנתי splinter = aviv?
    אביב, לא יודע מה אתה חושב עלי, לא יודע מה אתה חושב על התגובה שלי לפוסט הזה.
    מה שאני אומר לך, שהיית צריך פשוט להגיד שהוא מבוסס רובו על ESWC, פשוט הצגת אותו כהקונפיג "שלך" אני בטוח שאתה גם יודע שכל כולו לא הקונפיג שלך. אתה מסכים איתי לא?

ובאמת, לא באתי להעליב, כי לפי התגובות אני חושב שזה מה שאנשים חושבים שעשיתי, יפה ששיתפת, לא באתי להעיר, אל תקח את התגובה שלי כשום דבר אחר אלא רק מביקורת בונה, אם זה בפוסט הזה, או אם זה בכל פוסט אחר, אני אף פעם לא מגיב על עבודות של אנשים אחרים אם זה סרטים, אם זה חתימות, אם זה קונפיגים או אם זה מדריך או אם זה סתם משהו פשוט, אני אף פעם לא מגיב בצורה מעליבה, אלא רק כביקורת בונה, ביקורת שתעזור לו ולא להיפף.
    לפעמים אנשים מפרסים סרטים שלהם, "הסרט הכי טוב שתראו השנה" "פראגים מטורפים" "אפקטים לא מהעולם" בסוף אתה רואה איזה אחד שיחק שבועיים, הקליט במצלמת ווידאיו, שם אפקטים של בר מצווה והעלה ליו-טיוב, אז אני יגיב קשה, אבל כדי לעזור.

אני אישית את הקונפיג שלי בניתי כל פקודה ופקודה, התחלתי עם הקונפיג של המשחק, אחרי חודש התחלתי קצת להתעני בקונפיג, ניכנסתי לזה, ולאט לאט עד היום הקונפיג התרחב ל7 קבצים, עוזרים ולא מיותרים של קונפיג שאני חושב באמת שיש בו כל הדברים החינויים, בלי שטויות של החלפת צבעים וכל מני שטויות. פעם לפני שנה וחצי פירסמתי את הקונפיג שלי, שהיה אז בנוי רק מ3 קבצים, היה באמת טוב, ושמתי לב בפורומים אחרים שאנשים פשוט לקחו את הקונפיג שלי, שמו שמות אחרים, סדר שונה, והציגו את זה כהקונפיג שלהם, ביגלל זה אני הגבתי ככה.

כן אני ידוע ויודע שאני חופר, מה לעשות זה אני, אוהב להסביר את עצמי שלא יהיה אחרכך אי-הבנות.
    בקיצור
    no hard feelings taking

ייאללה סאלמאת חפרתי מספיק להיום.
    מקווה שהבנת,

MATAN1Q2W

אני דווקא הבנתי מעולה..
    אני יגיד לך ככה.. אם מישהו היה עושה את זה לקונפיג שלי ממש לא היה משנה לי..
    אבל אולי לא משנה לי כי אני לא השקעתי בקונפיג שלי כמוך [שלי זה eswc עם כפתור וחצי שונים]
    וזה שהבאת תגובה בונה יפה והכל וכנראה שבקונפיגים ומדריכים ובכל מה שקשור לזה אתה בטח מבין יותר ממני [ראיתי גם תגובות שלך בגיימר והשקעה שלך ואתה לא סתם מדבר] אבל קח בחשבון שלפעמים צריך גם להגיד "תודה שהעלת ונחמד שהשקעת" או משו' בסיגנון =S
    שתף ב-Google+

הרשמה