תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סיימתי את THE LEGEND OF ZELDA: TWILIGHT PRINCESS.

רשמו לפניכם (במקרה שעוד כמה שנים תמצאו את עצמכם בתכנית מסוג 'מי רוצה להיות מיליונר' ותישאלו על כך בשאלת המיליון): לקח לי לסיים את המשחק תוך 100 שעות.

אני זריז.

בקשת עזרה, ספוילר קטן: בקושי נתקלתי בחרקים, אלה שצריך לאסוף. אלו שאספתי היו גלויים, את השאר לא ראיתי בכלל. יש איזה טיפ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    בקשר לחרקים - הם מפוזרים במקומות שאספת בהם את הדמעות בתחילת המשחק. כשאתה ליד אחד המוזיקה נחלשת ושומעים איזה צליל שחוזר על עצמו מכיוון החרק. אני זוכר שיש אחד בבית הקברות ב-Kakariko Village (הכפר הנטוש). חשוב להקשיב למוזיקה במשחק הזה...

אז מתי הביקורת שלך מתפרסמת? אני לא יכול לחכות לדיונים של 3203 עמודים וציטוטים אינסופיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

וכשרונן אומר שהוא סיים את המשחק הוא תכוון שהוא שלף את הבולבול מהחור של הדיסק.

כל הכבוד רונן, 100 שעות, ידעתי שאתה גיימר רציני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    D-FENS, איך אני אמור לזכור איפה הדמעות היו בתחילת המשחק, אם אני רוצה לחזור ולאסוף אותם?

תודה.

ד"ר, מה זה משנה איך גמרתי, כך או כך נהניתי :inlove:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    D-FENS, איך אני אמור לזכור איפה הדמעות היו בתחילת המשחק, אם אני רוצה לחזור ולאסוף אותם?
    אתה לא אמור לזכור במדוייק את כל המיקומים של החרקים, אתה אמור לדעת את המקום הכללי (כמו הכפר הנטוש, הכפר של לינק) וכשאתה חוקר את המקומות האלה לשים לב לשינוי במוזיקה. פשוט תחקור את העולם ותראה שתמצא כמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    או-קי, תודה, אני אנסה לחפש, למרות שזה קצת מאוחר, אבל בשביל הכיף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    מזל"ט!
    שתף ב-Google+

הרשמה