תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 68
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    עקב שאלות של משתמשים חדשים, שמתי לב שאין טופיק שמסביר איך בדיוק מתחברים למשחק הנהדר הזה. אני מוצא את העניין די מוזר, מאחר והקהילה שלנו שואפת לגדול והרי איך זה אפשרי בלי הסבר פשוט לחדשים שבינינו?
    אז הרשו לי לומר שזה נורא פשוט. ראשית, יש להוריד את המשחק. אפשר להוריד אותו דרך האתר הרשמי של FEAR Combat או דרך ויגיימס (קישור חלופי).
    הערה: בכניסה לאתר הרשמי של FEAR Combat יש למלא את תאריך הלידה שלכם. השרת יחשב את גילכם ואם תהיו מעל גיל 17 תוכלו להמשיך.
    מה הלאה? עכשיו צריך להשיג קוד הפעלה. כדי להשיג אותו יש להיכנס לאתר הרשמי של FEAR Combat ולהיכנס ללינק Free CD-Key Registration. לאחר מילוי הפרטים שלכם תקבלו אימייל המכיל את קוד ההפעלה למשחק.
    הערה: למרות שלא אמורות להיות כבר בעיות, ייתכנו כאלה בקבלת הקוד. אם ההרשמה התבצעה בסדר ובכל זאת לא קבלתם אימייל, נסו להשתמש בכתובת דוא"ל אחרת או לחפש את האימייל בתיקיית דואר הזבל. אם קיבלתם דף עם הודעת שגיאה לפני שהספקתם לסיים את ההרשמה, אין לנו באמת איך לעזור לכם.
    השלב הבא הוא התקנת המשחק. בשלב כלשהו תתבקשו להכניס את קוד ההפעלה, אותו קיבלתם באימייל. אחרי שהתקנתם את המשחק, עליכם להתקין טלאי (Patch) שיעדכן את המשחק לגירסה 1.08. ניתן להפעיל את המשחק ולנסות להיכנס לשרת - בשלב כלשהו תופיע הודעה שמציעה לעדכן את המשחק בצורה אוטומטית. אם זה לא עובד, את הטלאי אפשר להשיג כאן או דרך הלינק הישר הזה.
    כשתפעילו את המשחק ותרצו לשחק, תדאגו לבדוק את אחד השרתים של ויגיימס. אפשר למצוא אותם ע"י חיפוש כללי ודירוג השרתים השונים לפי פינג (לויגיימס יש פינג נמוך בד"כ) או ע"י הוספת כתובת ה-IP של השרתים לרשימת השרתים המועדפים עליכם.

Coop Warfare
    הרבה אנשים שואלים איך מתקינים. אז הנה, פה אני אשים לינקים שימושיים, אבל אני לא ארחיב יותר מדי על המוד. בקצרה, הוא מוסיף מודלים חדשים לבחירה (גם כאלה שלא מופיעים בסינגל), מפות חדשות, שני נשקים חדשים, שני מצבי משחק חדשים, אפשרות לשחק נגד דמויות ממוחשבות ומוזיקת רקע מגניבה לתפריט הראשי.
    חשוב לציין שהתקנת המוד לא משנה שום דבר ב-FEAR. המוד מוסיף תיקיות וקבצים משלו ואפשר לבחור אם להפעיל אותו או את הגרסה הרגילה של FEAR.
    אתר רשמי: http://coopwarfare.fearmaps.com
    הורדה:
    http://coopwarfare.fearmaps.com/modu...0Warfare%200.6
    שווה בהחלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    מומלץ ללחוץ על "לנעוץ".

היהיהיהי חרוז :p
    שתף ב-Google+

בהחלט! ננעץ! אחלה דיון.

חשוב להזכיר את המדריך למשתמש המתחיל שנכתב ע"י Shayze (שי זלדיס), חבר צוות מוערך ואדמין למופת. כדאי להקשיב להערות הבונות שלו, הוא שחקן מעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    שכחת להוסיף שבשביל לשחק בשרתים של ויגיימז צריך להוריד עידכון לגירסה 1.08.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תודה. הוספתי לינקים לעדכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    ובכן לי יש שאלה. ניסיתי לפתוח שרת כמה פעמים(וזה עבד).
    דבר אחד אני לא יודע: מה צריך לעשות כדי שתופיע הודעה(SERVER MESSAGE) במסך הטעינה?:confused1:
    ואני גם די חדש כך שאם מישהו יכול לאמן אותי זה יהיה נחמד.
    הכינוי שלי בFEAR Combat הוא CPTofHaloCE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כדי לשנות את ההודעה בהתחלה או להוסיף הודעה מתחתיה צריך לפתוח Dedicated Server. יש לך אפשרות כזאת כשפותחים שרת, ואם אתה בוחר להשתמש בה, FEAR ייסגר ויפתח במקומו חלון מגניב כזה. שם אפשר לשנות את ההודעות שיופיעו בטעינת המשחק, לראות מי מחובר, לראות מה המפות שיפעלו ואיזו מהן פועלת כרגע וגם לנהל את המשחק עם פקודות SCMD.
    ה-Dedicated Server מיועד, כמו ששמו רומז, לשרתים שמיועדים אך ורק להפעלת שרת של FEAR, ולכן החלון של ניהול השרת מופיע במקום FEAR. אפשר עדיין לפתוח את FEAR שוב ולשחק על הסרבר, כמובן, רק חשוב לשמור על חלון ניהול הסרבר פתוח. כשהוא נסגר - הסרבר נסגר.
    אם אתה רוצה להשתפר, אני ממליץ לך פשוט לשחק. אחרי שהבנת איך המשחק מתנהל מבחינת נשקים, כדאי לך לקרוא כמה מהמדריכים שבפורום (רשימה כמעט מלאה נמצאת בטופיק המדריכים. המדריך לשוטגאן נמצא כאן) כדי שתוכל לסגל לעצמך טקטיקות שונות (ולדעת באילו שיטות האויבים עלולים להשתמש).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    טבריה
    תודה אחי
    מי רוצה לשחק פיר קומבט איתי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    :mad: XD :sad3: :sad1: :inlove: :un1: :confused1: :sad3: :sad3: :smiling: :smiling: :smiling: :smiling: אני צריך עזרה אני לא מציח להוריד את ה cd key של במשחק אני לחצתי על מה שפיתתה אולי אתה יכול להביא לי רק את הדף של הקודים ואם לא אז אולי תרשם במוקומי בבקשה ממכה
    :smiling: בבקשה תיצור איתי קשר

תודה בכלל מקרה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אוקיי. אתה אומר שאתה לא מצליח להשיג את הסריאל. סבבה. זה בגלל שמסיבה כלשהי לא ניתן להשיג סריאל כבר הרבה זמן. אין לי סטוקים של סריאלים ואני לא יכול להשיג לך, או לכל אחד אחר, אחד.
    להבא רצוי לרשום את הבעיה כבר בהודעה הראשונה שאתה זורק פה, ולא משהו כללי בסגנון "אני לא מצליח להפעיל את המשחק".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אני כנראה סוטה מהנושא המקורי אבל באמת, צריך לדעת איך לשאול שאלה. 3 סמיילים אחד אחרי השני הם די והותר לבטא את כל מגוון הרגשות/הבעות האנושי לדעתי. הכתיב השגוי עד כדי כאב והשימוש המוגזם בסמיילים הם תופעות נפוצות ברחבי הרשת. למזלנו, מפורום זה נחסך עד עתה להתמודד עם זה מדי יום, אך אני מוצא שבזמן האחרון גם פה זה מתפשט.

אושריקינג3, אם תואיל נא בטובך, תעיף מבט נוסף בהודעה שלך לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה", תתקן שגיאות ותגביל את הסמיילים לכמות שלא גורמת לאפילפטים לקבל התקף.

במילים פשוטות יותר:
    כושלראבק, תכתוב כמו בן אדם.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    נכתב במקור על ידי Fexor
    אני כנראה סוטה מהנושא המקורי אבל באמת, צריך לדעת איך לשאול שאלה. 3 סמיילים אחד אחרי השני הם די והותר לבטא את כל מגוון הרגשות/הבעות האנושי לדעתי. הכתיב השגוי עד כדי כאב והשימוש המוגזם בסמיילים הם תופעות נפוצות ברחבי הרשת. למזלנו, מפורום זה נחסך עד עתה להתמודד עם זה מדי יום, אך אני מוצא שבזמן האחרון גם פה זה מתפשט.

אושריקינג3, אם תואיל נא בטובך, תעיף מבט נוסף בהודעה שלך לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה", תתקן שגיאות ותגביל את הסמיילים לכמות שלא גורמת לאפילפטים לקבל התקף.

במילים פשוטות יותר:
    כושלראבק, תכתוב כמו בן אדם.
    הרגת אותי נדב.. XDXD
    McShpoochen לפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אמי אני לא יודע מה הבעיה אני לא מצליח אני נרשמתי כבר 3 פעמיים פליז עזרה זה לא מחזיר לי אימי
    :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תבדוק בספאם. תחליף אימייל. תנסה מחשב אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    דני, אולי תוסיף בהודעה הראשית חלק על בעיות אפשריות בהרשמה?

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    צודק. התווסף.
    ראיתם שעדכנו את אפשרויות העריכה? אפשר לבחור אם למחוק את ההודעה ואפשר גם לערוך את הכותרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    תודה אחי...

כל מי שחדש כדי לו להוריד אותו המשחק פצץ משו לגבות וגם הצוות אחלה !!1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכוןן סלביק צוקק הצוות מעולה ומי שחדשש חייבב להוריד אותו . הוא משחק אחד הטובים !!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    תודה חיפשתי איך לשחק במשחק הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    עיר
    חולון
    התקנתי עכשיו את המשחק
    לא צריך להוריד שום פאץ לבד
    איך שהפעלתי הייתה לי הודעה כזו שאם