תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    כידוע לכולנו, העיקר בFEAR זה הניצחון .
    ולעיתים רחוקות, אותו ניצחון כל כך הירואי, כל כך יוצא מהכלל, כל כך כביר כנגד כל הסיכויים (או סתם ratio של 10:1) שהוא יחרט בזיכרוננו לעד כניצחון כביר והוכחה לגבריותינו! תחי מדינת ישראל!
    לרוע המזל, לעיתים קרובות יותר מזה, המחשב מקרטע, הלאג בשמיים, הקבוצה מסריחה ואנחנו נדפקים עם תבוסה משפילה אשר תיחרט בזיכרוננו לעד כבושה צורבת

מטרת הדיון הזה היא שתחלקו (זאת אומרת, תתלהבו) איתנו את סיפורי הניצחונות הכבירים\תבוסות משפילות שלכם. במקרה ואין SCREENSHOT אפשר פשוט לספר על זה.

רק חוק אחד: katha פסול להלן! כנ"ל rape-ים של קלאן CRi נגד נובים (אני עוד זוכר את המקרה ההוא...).

ועכשיו לסיפור שלי עצמי:
    אוקי...חחח היום, בהיעדר השרת של VGAMESת נאלצה הקהילה הישראלית להצטופף על שרת CTF מסכן. אך התוצאה היתה ניצחון הירואי וכביר כנגד overwhelming odds:

שימו לב כיצד playa*fox ו-theslayer ו-tepik עשו מהקבוצה שלי קציצות מבחינת פראגים, ואיזו תוצאה קיבלנו >.>
    אפילו ששיחקתי גרוע!

CTF זה דווקא טוב. (בלי slow-mo).

תבוסות משפילות....
    אני פורש מהשרת לפני שזה קורה.;)
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

אם כבר אז כבר, אתם מעדיפים שיהיה CTF על שרתי VG?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    במקום control, בוודאי!
    אבל בכל זאת, עדיף שתעשה סקר וזהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אוף, קיוויתי להימנע מזה, אבל אתה מאלץ אותי להשפיל את עצמי בפומבי...
    נראה לי שאחד הרגעים הכי מרגיזים בחיים שלי היה בטורניר ה-UA שנערך פה. אני אשתמש בתמונה שאתה (Jotam) צילמת כדי להראות עד כמה גרוע הלך לי. יש גם את הסיום של הטורניר, שתומר צילם. לאגים זה דבר מעצבן.
    עוד רגע מביך כמעט באותה מידה היה ביום הרביעי של טורניר חנוכה, כשהרגתי 26 פעמים ומתתי 45 פעמים. בעע.
    בנוגע לסוג השרת - אין לי כ"כ ניסיון עם CTF, אבל Control זה כיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sunny
    יהיה נחמד אם תהיה רוטציה בין TDM ל- CTF בשרת ה- TDM. ובבקשה, בשם כל מה שטוב וקדוש-- בלי Deadwood!
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    בנוגע לסוג השרת - אין לי כ"כ ניסיון עם CTF, אבל Control זה כיף.
    אבל כמה אפשר? צריך רוטציה בסוגים זה הכל. שבוע אחד CTF שבוע הבא CONTROL וכך הלאה...

אל תיקחו את זה כהזמנה להתעלם מנושא הדיון...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    מה יש להתלהב כל כך מ-ctf..?
    לדעתי מבחינת טיימפליי יש בזה הרבה יותר מאשר בקונטרול, לפחות
    בשרתים בארץ.
    אבל בכל זאת, לא מוד משובח בכלל, לפחות לא במשחק הזה.
    אם כבר לשחק ctf ברמה אז רק ב-fcw או בכל מסגרת אחרת של פאבליק על רמה.
    אפשר לנסות לדעתי, אבל, חסר-טעם ודי דומה ל-dm ברגע שלשאר חברי הקבוצה אין מה לעשות חוץ מללכת אחרי הבנאדם עם הדגל ו"לחפות עליו" או סתם לעשות קאמפ ליד הדגל של הקבוצה היריבה במטרה לחכות שאחד מחברי הקבוצה שמחזיק בדגל ימות.
    *התמונה הראשונה שהצגת מראה את זה בדיוק, המטרה של המשחק
    התפוגגה וכל מה שנשאר זה להרוג אחד את השני.

שוב, אפשר לנסות, אבל לדעתי קונטרול הרבה יותר מהנה וכמה שזה נשמע מצחיק,
    אפילו יותר אסטרטגי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי Jotam
    רק חוק אחד: katha פסול להלן! כנ"ל rape-ים של קלאן CRi נגד נובים (אני עוד זוכר את המקרה ההוא...).
    איזה מקרה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    מחזק את מה שאמר FOX....ובאמת שכאשר הקבוצה שלך מורכבת מנובים שלא יודעים מה זאת עבודה קבוצתית אפילו אם תעשה RATIO של 100-0 זה לא יעזור לך ותפסיד ב CTF..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי FoxHound
    מה יש להתלהב כל כך מ-ctf..?
    לדעתי מבחינת טיימפליי יש בזה הרבה יותר מאשר בקונטרול, לפחות
    בשרתים בארץ.
    אבל בכל זאת, לא מוד משובח בכלל, לפחות לא במשחק הזה.
    אם כבר לשחק ctf ברמה אז רק ב-fcw או בכל מסגרת אחרת של פאבליק על רמה.
    אפשר לנסות לדעתי, אבל, חסר-טעם ודי דומה ל-dm ברגע שלשאר חברי הקבוצה אין מה לעשות חוץ מללכת אחרי הבנאדם עם הדגל ו"לחפות עליו" או סתם לעשות קאמפ ליד הדגל של הקבוצה היריבה במטרה לחכות שאחד מחברי הקבוצה שמחזיק בדגל ימות.
    *התמונה הראשונה שהצגת מראה את זה בדיוק, המטרה של המשחק
    התפוגגה וכל מה שנשאר זה להרוג אחד את השני.
    אוקי, אז מה כן אמורים לעשות בCTF אם לא להרוג את הקבוצה היריבה, לחפות על נושא הדגל ולקחת את הדגל של הקבוצה היריבה שוב ברגע שאפשר?

"מטרת המשחק" היא לתפוס את הדגל, הבעיה: הקבוצה היריבה. הפתרון: רובים=להרוג אותם.
    מה בדיוק לא קרה באותו משחק? הכל וי וי וי, פשוט היה חסר סדר קצת, אבל מה, זה לא פעולה צבאית, זה לא PCW מסודר-אין סדר, ככה זה פאבליק.
    מה זאת אומרת כל מה שנשאר זה להרוג אחד את השני? למה התפוגגה מטרת המשחק? היא מתפוגגת אם מפסיקים לנסות להגשים אותה, אז היא מתפוגגת.
    התמונה הראשונה שהראיתי מראה שלכם (או לפחות לטובים שבינכם) היו יותר פראגים=יותר הריגות=יותר זמן (3-4 שניות) שבהן שחקנים מהקבוצה היריבה מנוטרלים. מה עצר אותכם מלקחת את הדגל הארור? קמפרים? אנשים שהגנו על הדגל? יש במפות CTF מלא מקומות שנועדו בדיוק לזה, להגן על אזור הדגל מבלי להיות חשוף לאויב.
    ואין עבודה קבוצתית בלי תקשורת בין חברי הקבוצה, וזה כידוע לא ממש קורה בפאבליק עם שחקנים שאני לא מכיר, אז אני לא מנסה בכלל.
    או שלא הבנתי כראוי את הפוסט שלך :confused:
    שתף ב-Google+

תשמעו, ניהלנו מספר רב של סקרים בנושא, ורוב השחקנים בארץ מעדיפים כאמור את שיטת המשחק הנוכחית - Control. אז למרות שיש כאן 4 שחקנים מאוד נלהבים בקשר לשרתי CTF, אני לא יכול לשנות את כל מערך השרתים בשביל מיעוט קטן. וכדרך אגב, אני בין הגרופיס של CTF בעצמי, כך שאני מבין את התיסכול.

אבל נראה, אולי נערוך סקר נוסף בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    יש כבר שרת CTF ישראלי (של IMM) אז לדעתי אין צורך באחד של VGAMES, במצב הנוכחי יש שרתי TDM CONTROL ו- CTF אז אנחנו מסודרים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    :rolleyes: SloMo with CTF is bad choice so i think it needs to be disabled....donno about FF ... gimme some opinions

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    Slowmo עם כל דבר הוא בחירה גרועה.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    חוץ משוטגאן ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני חושב ש TDM בלי FF ושרת קונטרול יהיו מעולים. דעתי האישית היא ששחקנים יכולים לקחת על עצמם אחריות לא להספים SLOMO ולנצל אותו כמו שהם לוקחים על עצמם אחריות לא להספים SW ולנצל אותם.

ורציתי להוסיף שהממוצע שלי בתמונה המוזכרת לעיל מראה אותי בשמחק שהייתי בו לא בכושר, ושיחקתי עם ASP שאני עוד לא מומחה בו. הייתי יכול לאנוס אתכם הרבה יותר D:

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    נכתב במקור על ידי Jotam
    אוקי, אז מה כן אמורים לעשות בCTF אם לא להרוג את הקבוצה היריבה, לחפות על נושא הדגל ולקחת את הדגל של הקבוצה היריבה שוב ברגע שאפשר?

"מטרת המשחק" היא לתפוס את הדגל, הבעיה: הקבוצה היריבה. הפתרון: רובים=להרוג אותם.
    מה בדיוק לא קרה באותו משחק? הכל וי וי וי, פשוט היה חסר סדר קצת, אבל מה, זה לא פעולה צבאית, זה לא PCW מסודר-אין סדר, ככה זה פאבליק.
    מה זאת אומרת כל מה שנשאר זה להרוג אחד את השני? למה התפוגגה מטרת המשחק? היא מתפוגגת אם מפסיקים לנסות להגשים אותה, אז היא מתפוגגת.
    התמונה הראשונה שהראיתי מראה שלכם (או לפחות לטובים שבינכם) היו יותר פראגים=יותר הריגות=יותר זמן (3-4 שניות) שבהן שחקנים מהקבוצה היריבה מנוטרלים. מה עצר אותכם מלקחת את הדגל הארור? קמפרים? אנשים שהגנו על הדגל? יש במפות CTF מלא מקומות שנועדו בדיוק לזה, להגן על אזור הדגל מבלי להיות חשוף לאויב.
    ואין עבודה קבוצתית בלי תקשורת בין חברי הקבוצה, וזה כידוע לא ממש קורה בפאבליק עם שחקנים שאני לא מכיר, אז אני לא מנסה בכלל.
    או שלא הבנתי כראוי את הפוסט שלך :confused:
    1) תקרא שוב אולי תבין :/

2) באמת כדי שתקרא שוב כי אני בול שמתי דגש על הנושא שברגע שזה יהיה מסודר
    ולהלן הדרכים: pcw, public pickup, או סתם משחק עם שחקנים שתופסים עניין.

3) אתה לא תביא לי own בפוסטים בחיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    [quote/] אתה לא תביא לי own בפוסטים בחיים[quote]

man u play too much.....'-.-

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    אני רוצה לדבר כאן בזכות ה-CTF.
    מעולם לא שיחקתי במוד הזה במשחק אחר, אבל מהחוויה שלי מ-FEAR, אין עוד מוד שמשתווה לו. אין כמו פרץ האדרנלין שאתה חווה שעה שאתה רץ עם הדגל בידך דרך המסדרונות בניסיון נואש לנער מעליך 8 אנשים אחוזי דיבוק אוחזי ג'יטואייטואים. אז נכון - שרוב הזמן אתה משחק עם חבורה של טירונים שחושבים שצורת המשחק היא משהו בין DM למחניים, ונאלץ לחפש את הדגל של הקבוצה שלך גם כשאתה מחזיק בדגל הקבוצה היריבה. אז נכון - שרוב הזמן קבוצה יריבה שהשיגה עליך יתרון עושה חיקוי של בונקר ליד הדגל שלה.
    אין על CTF!
    חוץ מ-Slowmo CTF!

שזה עוד דבר שמתמיהה אותי. מה יש לאנשים נגד Slowmo? זו אחת ה-המצאות. לא חיסלת מישהו עד שחיסלת אותו עם רימון בהילוך איטי
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    או עד שהרגת מישהו וה-SlowMo הופעל בדיוק כשהוא מת. או כשמישהו הופיע מולך, עקפת אותו והרגת אותו עם יריה בגב מהשוטגאן.
    אחחח, זיכרונות
    שתף ב-Google+

הרשמה