תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    חברי קהילת F.E.A.R שלום רב,

אני בטוח שרובכם הגדול בוודאי כבר שם לב לכך ששני שרתי המשחק של Vgames אינם פעילים עתה, ואני אעמוד על הסיבה לכך עכשיו, למען הסר ספק, ושליטה על שמועות אלו ואחרות שמתרוצצות, על כך שהחלטנו (Vgames) "לנטוש" את הקהילה, ולעקור אותה משרתיה.

דבר ראשון, אנא צאו מנקודת הנחה שאין Vgames יוותר על תמיתכו בקהילת F.E.A.R, כיוון שאנו רואים בקהילה האיכותית הזאת סוג של "גולת כותרת". כך שגם אם יהיה מצב וראיתם שאחד משרתי המשחק אינו פעיל, צאו מנקודת הנחה שהנושא כבר בטיפול, עקב דיווחים שוטפים למערכת.

עכשיו, הסיבה לכך שהשרתים מנותקים עתה, היא פשוט עקב תחזוקה. Vgames עד היום עבד עם ספקי שרתים חיצוניים, והוחלט להעביר את "הקופסאות" לשליטת האתר, במקום דרך מישהו חיצוני. הדבר אומר תחזוקה טובה יותר, מהירה יותר ומהימנה יותר, הן לנו בתור צוות, והן לכם בתור שחקנים.

כרגע אין לי תאריך שאוכל להתחייב עליו שבו השרתים יעלו, אך אני יכול להבטיח לכם שאנו עושים את מלוא המאמצים להחזירם לפעילות במהרה.

אני מאוד מצטער על אי-הנעימות ועל חוסר הנוחות, אני מודע לקושי שנוצר, גם בתור שחקן וגם בתור מנהל קהילה, ואקווה לבוא עם חדשות טובות בקרוב.

נ.ב.
    ישנו סיכוי קלוש שהדבר אף יפגע בקיום טורניר ה-Pistol שקבענו. במקרה הגרוע ביותר, נדחה אותו לשבוע הבא.

שלכם,
    sunny תומר
    שתף ב-Google+

פתחתי את הדיון, אני רוצה שיהיה לכם "פורום" שדרכו תוכלו לשאול אותי שאלות ולהתעדכן בקביעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    עוד כמה זמן יחזרו השרתים?
    שתף ב-Google+

כמו שאמרתי, כרגע עוד אין לי הערכה, מחר אני אעשה כמה טלפונים ואנסה לסחוט עוד מידע.

ביום חמישי אמורה להיות לי פגישה בארבע עיניים עם מנהל האתר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    שרת ה TDM חזר
    שתף ב-Google+

בהחלט, אבל בכל מקרה תכינו את עצמכם לכך שאולי לא יהיה לנו שרתים למשך של כשבוע עד שבוע וחצי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    לא הבנתי באמת עדיין למה השרתים לא נמצאים בחסות האתר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לאאאאאא!!!!!

סתם, נקווה שיחזרו במהרה
    שתף ב-Google+

טוב, כרגע יש שרת פעיל, כך שהדיון לא רלוונטי.

ביום המעבר של השרתים אני אעלה אותו בחזרה D:
    שתף ב-Google+

הרשמה