תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    לחברי הפורום שלום.

כידוע לכם (או שלא), כוכבי כסף החלה נכנסת במרץ רב לתחום משחקי הלוח והקלפים (להלן: משחקי קופסה). הגענו למסקנה עליזה למדי, שלא רק שחסרים משחקים איכותיים בעברית, דבר שעל תיקוני אנו שוקדים במרץ, חסרים גם חומרי קריאה על משחקי קופסה בעברית.

אתם שואלים, חומרי קריאה מהם?
    ובכן, כמעו הכל, בערך. חסרות סקירות על משחקים קיימים (בין שאלו משחקים בעברית או באנגלית) של אנשים שממש שיחקו בהם; חסרות ביקורות (ומה ההבדל בין ביקורת לסקירה אתם שואלים? תשובה בהגדרה המילונאית) על משחקים, שאנשים ממש שיחקו בהם; חסרים טיפים מועילים למשחק; חסרים מאמרים על התאמת משחקים לשחקנים ו/או אירועי משחק; חסרים דיווחים על מפגשי משחק; חסרים תרגומי הוראות משחק; חסרים תצלומים של קבוצות בזמן מפגש ושל המשחקים עצמם.

בקיצור - מחסור גדול.

אז, זו ההזדמנות שלכם לזרוח ולהאיר! רוצים לשנות את המצב? רוצים להפוך את המדינה? רוצים לשתף את כולם בהנאה הסדיסטית שאתם שואבים ממשחק עם חברים? רוצים? כן!

אז - או שתכתבו כאן מה אתם רוצים להוסיף,לתרום, לכתוב, לצלם, או שתיצרו איתנו קשר במייל )[email protected], או למנהל הפורום) - וקדימה, למהפכה!

בברכה,
    כוכבי כסף
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    הנאה סדיסטית?? מה הקשר?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לגרום למתחרים שלך לסבול...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    שמע אני לא יודע מה איתץך אבל אני לא משחק כדי לגרום סבל לקבוצה שלי למרות שזה אכן מביא מדי פעם הנאה סדיסטית... אבל היי, כל אחד והטעם שלו נכון?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נכון
    (אם לא הבנת כוכבי כסף כתבו סדיסטיות בצחוק)

שתף ב-Google+

הרשמה