תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הגזע הזה הוכן בערך לפני שנה ועבר שיפצור לקראת בחנוכה

גל אתה קורא את זה תפסיק עכשיו ולך

טוב הגזע הזה מבוסס על גזע הציליאנים מהספר עולם הבאר, היו לי כמה בעיות עם העובדה שהגזע הזה הוא של צמחים ולא של בעלי חיים בנוסף הורדתי את רוב קטעי ההסטוריה של הגזע שקשורים לעולם שלי(אם יבקשו אני אוסיף בהתאם) כמו כן הגזע הזה ישמש דב"שים במידה רבה יותר מד"שים בגלל בעיית הניידות שלו.

ציליאנים
    הציליאנים הם גזע שלו שמטרתו היחידה היא המחקר, בשונה מרוב הגזעים היונקים או הזוחלים (או כל בעל חיים)הם צמחים ובגלל משך החיים הארוך שלהם שיכול שנמשך בעצם לנצח יש להם זמן להשתקע במחקר (רוב מחקרם הוא על פעילות הטבע).
    אישיות: הציליאנים מתנהגים כמעט תמיד בנינוחות ובגלל חייהם הארוכים במיוחד הם לא מרגישים צורך לעסוק במשהו אחר חוץ מהמחקר. הם לא יריבו עם אף אחד ללא התגרות. אך הם בשמחה יחליפו מידע ויעבדו במחקר משותף עם גזעים אחרים (למרות שהם חוקרים במיוחד את הטבע הם ישמחו לחקור כל תחום).
    תיאור פיזי: גובהם נע בין 1.30ל- 1.70 והם שוקלים בערך 30 ל-60 קילו. צבעם הוא ירוק בהיר ועורם בעל מרקם חלק כשל גפן מטפס, רגליהם עבות אך ארוכות, חלקלקות וגמישות ואין בהם פרקים.כפות רגליהם הם משטחים שטוחים והזרועות דומות מאוד לרגליים רק דקות יותר ומסתיימות במחושים, בנוסף מחוש נוסף צימח מתוך הזרוע המרכזית במרחק של 10 ס"מ מהקצה שלה. פתח נרחב במקום שבו אמור להיות פה הוא הפה אך הוא נפתח בצורה מזערית ביותר והאף הוא חור בודד, קבוע מעל לפה. אין להם מין והם מתרבים בפיצול עצמי, פעמיים שלוש בחייהם הארוכים מאוד הם מרגישים כאילו הם בהריון וניטעים במשך כמה שבועות באדמה ואז הם מתעוררים כשהם שניים שחולקים אותם זיכרונות וחושבים בדיוק אותו הדבר (אך מיד מציבים אותם בעבודות שונות והם מפתחים אופי שונה). על ראש הציליאנים יש עלה גדול בצבע ירוק בגווני זהב שונים שדרכו הם קולטים שמש, בלילה הם משתרשים וסופגים חנקן מהאדמה ומפעם לפעם הם צריכים להשתרש ליד נהר בשביל מים (כך שהם לא זקוקים למזון). לציליאנים אין נשים ומקובל להתייחס אל כולם כאל גברים (כי הם מתפצלים) והם חיים לנצח (בעצם הזיכרונות שלהם נשארים בשכפוליהם ובזמן שהם נובלים שכפוליהם ממשיכים לחיות).
    יחסים: הציליאנים מעודדים יחסי מחקר עם כל הארצות הקרובות, במיוחד עם ננסים בגלל יכולתם שלהם במחקר ועם אלפים בגלל הערכתם את הטבע, בני אנוש הם גם חוקרים טובים בגלל שהם פתוחים לתגליות חדשות יותר מהגזעים האחרים, לא תמצאו אותם לרוב מסתובבים עם דמויי אדם פראיים בגלל הסיבה הפשוטה שאין להם מה לחפש אצלם.
    נטייה: רוב הציליאנים נוטים לניטרליות בגלל הצורך שלהם במחקרים בדעה אובייקטיבית, אך ידוע על ציליאנים ששינו את נטייתם בגלל הצורך למחקר קדוש או מחקר באוב.
    ארצות הציליאנים: הציליאנים חיים באי הקרוב לחופי לילונגווה (יבשת בני האדם) בים קרפנטריה, שם הם הקימו את המרכז שבו מרוכז הידע העצום שלהם ומבוצע מחקרם.
    דת: לציליאנים אין דת ספציפית אך חלקם מאמינים בדלב (אלוהות מגרייהוק).
    הרפתקנים: כמעט אף ציליאני לא יוצא מתחומי האי שלהם בגלל סיבה אחת פשוטה, הם לא יכולים להתקיים בשום מקום אחר, האי האדיר שלהם מכיל בתוכו מאות פלגים ויובלים ואדמה עשירה בחנקן שאין בשום מקום אחר באדמה ההרוסה של היבשות מסביב (למרות שישנן שמועות על חליפות מיוחדות שמאפשרות להם לעזוב את האי).
    תכונות הגזע הציליאני
    *2+ חוכמה, 2+ תבונה, 2- זריזות הציליאנים הם טובים בלמידה ויש להם הגיון טבעי אך הם מגושמים וגמלוניים.
    *גודל ממוצא- כיצורים להם גודל ממוצא לציליאנים אין תוספים או מחסרים כתוצאה מגודל.
    *מהירות בסיסית לציליאני היא 6 מ'
    *ראייה באור מועט, ציליאנים רואים למרחק כפול מבני אנוש לאור כוכבים, ירח, לפידים ותנאים דומים של אור קלוש. הם מסוגלים להבחין בצבעים ובפרטים גם במצבים אלו.
    *חסינות לכל השפעות התודעה (הקסמה, כפייה והשפעות מורל), מוחם של הציליאנים לא בנוי בדומה למוחם של בעלי החיים.
    *אינו יכול לשלוט בשימוש בשריונות למעט שריון פרווה, עור ומרופד שכמובן הוכן במיוחד לגופם.
    *הציליאנים אינם זקוקים למזון, הם סופגים את מזונם מהאדמה.
    *אינו יכול להחזיק נשק, מחושיהם של הציליאנים עדינים ולא יכולים להחזיק נשק.
    * דיבור עם צמחים, כמו הלחש בשם זה עם השפעה תמידית.
    *הציליאנים חסינים לנזק חשמל.
    * התחדשות, כל עוד הרגליים שלהם לא פגועות יכולים הציליאנים לבנות את עצמם מחדש ע"י השתרשות.
    *אי פעילות בחושך, הציליאנים לא יכולים לפעול בחושך מוחלט טבעי ומבצעי השתרשות עם בוא הלילה (כמובן שקסמים מסוימים כגון חשכה יפעלו באותה הצורה).
    *שפות אוטומטיות: שפת הסחר, ציליאנית. תוספי שפות: כל השפות (כולל שפות סודיות כגון דרואידית), הציליאנים חוקרים כל חייהם והכשרתם הבסיסית היא שפות.
    *מקצוע מועדף: הכל. כאשר בודקים אם ציליאני מרובה מקצועות סובל ממחסר לנקודות הניסיון שלו, המקצוע שדרגתו היא הגבוהה ביותר אינו נחשב.

טוב, אז מה דעתכם?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נחמד מאוד.
    לפי דעתי אין שום סיבה לעשתו את הרגישות לאש מכיוון שעור אדם לא נשרף לאט יותר מלצמחים.
    בנוסף, המקצוע המועדף הוא אשף אם הבנתי נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    בקשר לרגישות לאש, יכול להיות שאתה צודק (כשאני חושב על זה הם באמת יותר דומים לעלים ספוגי מים מלעץ בערה.

בקשר למקצוע מועדף, נכון שאשף יהיה מתאים במיוחד אך חייבים לזכור שגם כוהנים יתאימו גם אם מעט פחות ודרואידים יתאימו באותה המידה. הסגנון האשפי טבוע בהם אך זה לא מחייב אותם לקחת את המקצוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    למה הם גודל ממוצע?
    הם בין מטר למטר שישים..

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    צודק לחלוטין שכחתי לשנות את הגובה אחרי השיפוץ שלהם (הולך לטפל בזה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    עדיין לא הבנתי איך צמח יכול להתנהג כבעל מחשבה מודעת עצמית?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נכתב במקור על ידי idansh
    עדיין לא הבנתי איך צמח יכול להתנהג כבעל מחשבה מודעת עצמית?
    גם היצורים גפן רצחני, דראידות ועצנע הוא "צמחים" תבונתיים.
    ובקשר לתגובה של יוצר הדיון, אז נגיד, הם גרועים בתור נוכלים ולוחמים.
    חוץ מזה, כן, הם יכולים להפוך להיות כהנים, אבל לפי דעתי אשף הוא מקצוע מעודף
    מכיוון שציינת שהם כאלה שיהלכו לקצה השני של העולם כדי להשיג מידע אודות קסם,
    דבר המזכיר לי אשף.
    ומקצוע מואדף הכוונה לא למקצוע חובה, אלא למקצוע מתאים, וזה בהחלט מתאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אולי מומחה? אחרי הכל הם חוקרים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    כמו שאמרתי כבר קודם, אשף הוא באמת מקצוע מתאים מאוד אך כך מקצועות אחרים כמו המומחה שהוזכר פה, בגלל זה ובגלל מגוון התחומים שהציליאנים חוקרים בחרתי להשאיר את הבחירה לכל דמות.
    למרות שאני רואה אותם משתלבים במיוחד במקצוע היוקרה אומן הידע הנסתר מהמדריך לשליט המבוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    "מקצוע מועדף" הכוונה ולמקצוע שהכי מתאים לדמות על פי מחסרים ותוספים.
    נגיד שאני גמד, אבל בכלל בא לי להיות נזיר, מותר לי, פשוט עדיף לי להיות לוחם.
    למקצוע הזה יש התקפה גרועה בנשק בגלל ה"ידיים" שלו.
    לחשים של אשף הם, לפי דעתי, יותר מגוונים מלחשים של כהן, שלרוב ממלא את כל הזיכרון
    שלו בלחשי מרפא, ולכם לרוב הכהן מסתמך על נשקים, כי יש לו פחות לחשים לגרימת פצעים.
    אבל אין לו אפשרות להשתמש בנשק, ולכן העדיפות היא על אשף.
    אני מבין שאתה רוצה להשאיר את הבחירה לשחקנים, אבל צריך לתת העדפה.
    נגיד, בן אדם הוא הגזע הרגיל היחיד שמותאם לכל המקצועות בגלל שאין לו שום מחסרים או
    תוספים.
    לעומת זאת, הציליאנים לא יהיה טובים כלוחמים או נזירים, ולכן יש לציין זאת.
    אפשר לעשות: מקצוע מועדף: כהן ואשף אם אתה רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לדעתי כאן אתה טועה. המקצוע המועדף לא נקבע עפ"י מה יותר מתאים מבחינת התוספים אלא מה יותר מתאים מבחינת אישיות לרוב הגזע. יכול להיות שאצלי במערכה המקצוע המועדף על הגמדים הוא טרובדור, אם זה מה שמתאים לתרבות הגמדית בעולם שלי אז זה בסדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    בזה אתה צודק.
    טוב, אני לא רוצה להמשיך את הוויכוח הזה.
    אם אתה רוצה שזה מה שיהיה, זה מה שיהיה.
    עקרונות ש"הם =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    א)מה יש להם לחקור כל כך אם הם לא יכולים לעזוב את האי?

ב)בתכ'לס הם אנטים לא?

ג)מקצוע מועדף הוא דרואיד בלי ספק.

ד)לא מצליח לחשוב על עוד משהו.

שלך-גדיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    א) כנראה האי שלהם מגוון ביותר

ב) אנטי מה?

ג) למה דרואיד? מה הקשר בין התרבות שלהם לדרואיד?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לגדיל
    1) הם מקיימים מסחר רב עם כל הארצות שמעבר בתמורה ליסוד המוזר הזה "זהב" שלא שימושי לשום דבר, בנוסף יש להם דרך מיוחדת לצאת מהאי וזה ע"י חליפות מיוחדות אך הם עושים זאת לעיתים רחוקות בגלל הכמות העצומה של האנרגיה שדורשת חליפה כזו להפעלה. כמו כן מחקריהם לא חייבים להתבצע בחוץ הם יכולים לחקור את מהות הקסם וניסויים בכל מיני צמחים.

2)אני לא כיר יצורים שנקראים אנטים אבל אם התכוונת לעצנע אזי הם בכלל לא דומים. קודם כל התיאור הפיזי שלהם שונה לחלוטין והאישיות של האצנע מתבטאת בשמירה על העצים שלו ונטייה לטוב. צריך לזכור שזה ששניהם צמחים לא הופך אותם לאותו הדבר.

3) מקצוע מועדף דרואיד אני חייב לחלוק עליך, כמו שכתוב בתיאור המקצוע דרואיד מאגד בתוכו הרבה יכולת שקשורות לטבע מתוכם יכולות צמחים אך לפחות באותו מספר יכולות שקשורות לבעלי חיים ששם נכנסים גם הגזעים האחרים כך שאני לא חושב שזה שהם צמחים יעשה אותם מתאימים יותר להיות דרואידים.

4)טוב על זה אני בטח לא יכול לענות.

לאידניש אני מקווה שעניתי גם על שאלותייך בתשובות שלי.

נ.ב. תודה על הביקורת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני עדיין חושב שמומחה יהיה הכי טוב, אבל מכיוון שהוא מקצוע דב"שי אז זה די מסובך

שתף ב-Google+

הרשמה