תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    לווי שיהיה לי
    HM:HEROES אם יצא באנגלית עד סוף 2007
    MARIO GALAXY ברור
    POKEMON BATTLE REVULATION אם יצא באנגלית עד סוף 2007
    FF:CC אם יצא עד סוף 2007
    SSB BRAWL

מצפה למשחקים והכרזות..

ולDS

POKEMON PEARL חבר שלי יקנה את היהלום
    HM החדש הזה עם האי אם הוא יצא באנגלית עד סוף 2007
    FF:CC אם יצא באנגלית עד סוף 2007
    TLOZH
    FF12 אם יצא באנגלית עד סוף 2007
    DQ 9 אם יצא באנגלית עד סוף 2007

וגם מצפה למשחקים והכרזות

ואתם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    שיהיה לי Wii:
    Metroid Prime Corruption
    Mario Galaxy
    Twilight Princess
    SSX Blur
    Wii Cooking Mama
    Sonic and the Rings something

ל-DS:
    Elite Beat Agents
    Ossu! Tatakae! Ouendan!
    Phantom Hour Glass
    Hotel Dusk

זה המון. תכלס לא יודע אם יש לי בכלל זמן לשחק בכל אלה. אני בטח אקנה אולי חלק וחברים שלי חלק אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הממממ...
    טוב בוא נראה:

זלדה (כן עוד לא קניתי את זה, כי עדיין אין לי את הקונסולה, אוף, אני מקווה שהיא תגיע השבוע...)
    ווריו
    מריו
    מטרויד
    פייר אמבלם
    סמאש

ועוד משחקים שכרגע לא עוברים לי בראש ו/או שעדיין לא החלטתי אם אקנה אותם או לא .

וב-2006 יש לי את ריימן! (רק חבל שאוכל לשחק בו רק ב-2007 ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש לי את טווילייט פרינסס (זלדה)

השבוע יהיה לי כנראה את טראומה סנטר.

והחודש כנראה אקנה את ווריו-וור.

בעתיד אקנה את מטרויד פריים 3, סמאש ברוד'רס, מריו גלקסי, ועוד כמה שאני שוקל, כגון מריו פארטי וכאלה שאני לא בטוח מה תהיה איכותם.

ל-VC קניתי את סופר מריו ברוס, סוניק 1 ומריו 64. בעתיד אקנה את שאר משחקי סוניק, משחקי שינובי, בפרט הראשון, משחקי מריו למיניהם, סטאר פוקס 64, אקסייט בייק, מריו קארט 64, גאנסטרארס הירוז, אקו הדולפין ועוד כמה דברים נחמדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אני אקנה WII השנה אז:
    Zelda
    Metroid
    Super Smash bros.
    Mario galaxie
    ואולי עוד איזה משחק או שניים אם יוציאו משהו שיעניין אותי.

ל-360 אני מתכוון לקנות את:
    Assassin Creed
    Resident Evil 5
    אולי HALO 3 אם הוא יצא שווה משהו
    Mass Effect
    אולי Too Human אם הוא יצא בצד הזה של ההסטוריה האנושית
    Lost Planet
    מתכנן לקנות משומש את PES 6 ואת Fight Night 3
    Bio Shock אם לא יהיה לי PC חזק עד אז
    GTA4
    Virtua Fighters 5
    Fortza 2
    NBA2K7
    Dark Sector
    Splinter Cell 5

למחשב את:
    C&C3
    Spore
    Suprim Commander
    Quake Wars
    Bio Shock

וזהו פחות או יותר. אולי שכחתי כמה דברים כי סתם זרקתי את זה from the top of my head.
    שתף ב-Google+

wii
    זלדה יד שניה.
    מטרויד.
    מריו גאלאקסי.

VC
    טוקי - בתקווה שיהיה להם אותו זה.
    כל סדרת מאריו כולל מריו קארטים למיניהם.

DS
    אולי רק פייר אמבלן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    תמיד יוצא הבדל עצום בין מה שאני מתכוון לקנות למה שאני קונה בפועל. שלא לדבר על כך שיש לי עוד משחקים מהרבע האחרון של 2006 שעדיין לא הספקתי לקנות לי (במיוחד ל-DS).

בולט הרצון החזק לרכוש סוף סוף Wii, אך מכיון שאני מתנגד עקרונית לשלם על הקונסולה מחיר מופקע אני אחכה בסבלנות עד שהיא תתחיל להיות זמינה באופן סדיר ואוכל להזמין אותה מחו"ל. עם ה-Wii חייב לבוא עם זלדה. וואריו-וור. וטראומה סנטר. ובמהלך השנה גם מטרויד, סמאש ומריו. לפחות. בתקווה שיהיו משחקים מגניבים אחרים לקראת סוף 2007.

ה-DS עדיין מחכה ל-Yoshi's Island DS, Final Fantasy III, Elite Beat Agents ובטח עוד כמה כותרים ששכחתי. אני כבר מתקשה לזכור מה 2007 מתכוונת להביא לקונסולה ההו-כה-מגניבה הזאת, אבל אני בהחלט מחכה לזלדה (שלדעתי ידחה מעבר ל2007) ולהמשך של פניקס רייט.

קונסולות לא של נינטנדו זוכות גם הן ליחס. הפלייסטיישן 2 תסיים כנראה את מחזור חייה עם GOW 2 (לא איכפת לי מה חושבים על זה נינטנדופילים רבים, הראשון היה אחלה משחק שתמיד הגדרתי כזלדה על יותר מדי סטרואידים). ה-360 תזכה גם היא לכמה משחקים. מאס אפקט נראה מעניין, ולוסט פלאנט עם פוטנציאל להיות אחלה משחק (אבל אני אחכה לביקורות הראשוניות לפני שאזמין). יש עוד מליון דברים שאני שוכח עקב השעה. יאללה לישון!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    יש לי 360..אני לא קונה משחקים...זה עקרוני אצלי
    אבל אני כמעט בטוח שאני לא יקנה פס3...רק עוד חצי שנה אני ידע אם אני יקנה או לא...
    ווי?רוב הסיכויים אני יקנה...אני יודע שעוד כמה חודשים הוי יעלה כ1700 שקל ואז אני יקנה אותו..1700 כולל משחק כמובן.
    אולי אני יקנה HD-DVD ל360..זה אם באמת יהיה לי כסף "מיותר"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מאיפה אני יודע איזה משחקים אני אקנה? יש רק כמה משחקים בודדים מאוד שאני בטוח שאני הולך לקנות לפני שהם יוצאים/משתחרר עליהם מספיק מידע (כל משחק ראשי בסדרת זלדה לדוגמה, או MGS4).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

נכתב במקור על ידי ארז רונן
    קונסולות לא של נינטנדו זוכות גם הן ליחס. הפלייסטיישן 2 תסיים כנראה את מחזור חייה עם GOW 2 (לא איכפת לי מה חושבים על זה נינטנדופילים רבים, הראשון היה אחלה משחק שתמיד הגדרתי כזלדה על יותר מדי סטרואידים). ה-360 תזכה גם היא לכמה משחקים. מאס אפקט נראה מעניין, ולוסט פלאנט עם פוטנציאל להיות אחלה משחק (אבל אני אחכה לביקורות הראשוניות לפני שאזמין). יש עוד מליון דברים שאני שוכח עקב השעה. יאללה לישון!
    דוגרי, איך שכחתי להגיד את GOW2?
    הראשון היה אחד האהובים עלי שנה שעברה.
    ולוסט פלאנט אדיר! שחקתי בדמו סינגל ובדמו מולטיפלייר וממש ממש נהנתי (אפילו ששחקתי עם אמריקאים והיה לי קצת לאג).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חייזר, על אזה עיקרון אתה מדבר?

ד"ר, ממוצע הציונים של לוסט פלנט די נמוך, 73.3%. אבל אני מסכים אתך, יש ממוצעים מטעים. יש משחקים ממש מהנים לווי שקיבלו ציון נמוך מסיבות שונות. למשל זלדה, אשר יש הורידו לו כי נוסטלגי מדי לטעמם (יש כאלה שעבורם זו נקודת חיזוק דווקא) או מעדיפים את השליטה הרגילה (ויש רבים שדווקא העדיפו אותה). צריך לקרוא בין השורות

ארז, שיחקתי ב-GOW ל-PS2, נראה משחק איכותי מאוד ומעניין, אך מהזמן הקצר שבדקתי הוא די ליניארי, ולא היה בו חוץ ממכות פרועות. אבל אולי אני טועה כי לא בדקתי אותו לעומק. בכל מקרה, אני חושב שזה היה משחק שהייתי מצפה לו אם הייתי בעל ה-PS3, הוא עדיין איכותי ונחמד מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    כשיהיה לי את הויי אני אקנה:
    מארי וגאלקסי
    סופר סמאש
    סוניק [זה יצא ב2007,לא?]
    ולא יודע מה עוד חח
    כמובן שעכשיו יש לי את המאנקי ריימן ואסיטס טראק[עוד לפני הויי עצמו חח]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    חייזר, על אזה עיקרון אתה מדבר?

ד"ר, ממוצע הציונים של לוסט פלנט די נמוך, 73.3%. אבל אני מסכים אתך, יש ממוצעים מטעים. יש משחקים ממש מהנים לווי שקיבלו ציון נמוך מסיבות שונות. למשל זלדה, אשר יש הורידו לו כי נוסטלגי מדי לטעמם (יש כאלה שעבורם זו נקודת חיזוק דווקא) או מעדיפים את השליטה הרגילה (ויש רבים שדווקא העדיפו אותה). צריך לקרוא בין השורות
    בנתיים יש רק 5 ביקורות והן נעות בין 60 ל-95. איזה פריסת ציונים הזויה...
    בכל מקרה, אני ניסיתי את המשחק וממש נהנתי ממנו אז מצידי שיקבל 40. כל עוד הוא לא באורך של 4 שעות ויש בו רק 3 שלביי מולטיפלייר, אני אקנה אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואו, רק 40? זה הכי באסה שאין קונצנזוס לגבי משחק בביקורות, כך יותר קשה להחליט אם כדאי לשקול לקנות אותו, במקום שהביקורות יפתרו את הדילמה, הם מחזקים אותה.

לכן זו שטות שאנשים מביטים בממוצע הביקורות של משחקי הווי כדי למדוד משהו. אנשים קונים את זה. נקודה. זה כיף להם. אמנם לעתים הביקורות אכן משקפות, כפי שלמדתי על בשרי במונקי בול לווי. לכן, אגב, אני נמנע מלקנות את אקסייט טראק.

מחר כנראה יהיה לי את טראומה סנטר, כמעט שאין לי ספק שאוהב אותו ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תקשיב, אני שחקתי במשחק די הרבה אז אני לא צריך ביקורות. הדבר היחידי שיכול להוריד לי ממנו זה אם הוא חוזר על עצמו יותר מדי או שהוא קצר מדי.
    לא קראתי את הביקורות כי כולן ממגזינים חוץ מאחת שרק מהללת אותו אז אני ממתין לאתרים הגדולים.

כבר למדתי את הלקח שלי לפני 10 שנים כשקניתי את MACE ל-N64 שהיה לו ביקורות בסביבות ה-60-70 והוא הפך למשחק מכות האהוב עלי בדור ההוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אוי, MACE באמת נחשב גרוע. אבל לא שיחקתי בו. כל משחק מכות בנינטנדו 64 היה גרוע.

ואתה המבקר הכי טוב של המשחקים שהם בשבילך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמה טחנתי את MACE, אפילו היה בו FITALITY
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    לכן זו שטות שאנשים מביטים בממוצע הביקורות של משחקי הווי כדי למדוד משהו. אנשים קונים את זה. נקודה. זה כיף להם. אמנם לעתים הביקורות אכן משקפות, כפי שלמדתי על בשרי במונקי בול לווי. לכן, אגב, אני נמנע מלקנות את אקסייט טראק.
    אז זו שטות, או לא?
    ממוצע ביקורות נהיה רלוונטי רק כשיש לו כמות רצינית של ביקורות. מעל 20 נגיד.
    וגם אז, חשוב לראות את הסטייה בין הביקורות - סטייה גבוהה מעידה על בעייתיות בהסתכלות על הממוצע.
    ובכל מקרה, זה רק אינדיקטור ראשוני. החוכמה היא גם לקרוא את הביקורות. ואז כשאתה רואה איזה כתב ממורמר אומר משהו "שינו את שיטת הקסמים שכל כך אהבתי במשחק הקודם! המשחק לא שווה כלום בלי זה! חיכיתי למשחק רק בשביל לראות איך יראו הקסמים בHD!" אז אתה יודע שאפשר להתעלם מהביקורת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    גולמר, זה גם מה שאני חושב
    שתף ב-Google+

הרשמה