תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    סוף סוף סיימתי את גיטר הירו - כל השירים, בדרגת expert ! אני מאושר אבל איבדתי תחושה באצבעות. (למען ההגינות סיימתי לפני שבוע בערך אבל ניסיתי לשפר תוצאות. גם אז לא הרגשתי את האצבעות).

לקח לי 5 דקות לכתוב את ההודעה הזו...

איזה משחק שבר לכם את האצבעות ?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    DMC 3, לא משנה כמה את מומחה במשחק אחרי שעה יש כיווצים...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מרתון של 6-7 שעות ב-Tekken 4 עם חברים.
    אני בטוח שהיו עוד, אבל אני לא זוכר...
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כל משחק מכות, משחקי מסיבה, לפעמים אפילו משחקי מרוץ אם זה ממש מותח

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי Jack of Hearts
    סוף סוף סיימתי את גיטר הירו - כל השירים, בדרגת expert ! אני מאושר אבל איבדתי תחושה באצבעות.

באמת עברת את Bark at the Moon על expert? זה לא נראה לי אפשרי...
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    עברתי, וזה היה קשה מאוד וקרוב מאוד. עכשיו אני עובד על להוציא חמישה כוכבים בכל ה HARD.

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    WWE וDBZ שברו לי תאצבעות
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אני לא גאה בזה במיוחד, אבל בחבר'ה הקרובים שלי מוכר מונח בשם "פציעת Smackdown". הטורנירים הקבועים שלנו (2 על 2 ב-ECTP ל-PS2) כל כך אינטנסיבים, עד שנוצרים ממש פצעים בכפות הידיים של השחקנים. הייתה תקופה שחלק מאיתנו שמו נייר דבק רפואי על האצבעות (רעיון שהבאתי מהצבא) כדי למנוע את הפציעות, אבל גם זה לא עבד במיוחד. מלבד הפציעות האלה וכאבים באצבעות היה גם זעזוע מוח וסתם חבלות יבשות, אבל זה כבר בגלל מריבות שנבעו כתוצאה מהמשחק, כך שאלה לא בדיוק נכנסות לקטגוריה.
    I rode a tank
    Held a general's rank
    When the blitzkrieg raged
    And the bodies stank

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Pozon
    אני לא גאה בזה במיוחד, אבל בחבר'ה הקרובים שלי מוכר מונח בשם "פציעת Smackdown". הטורנירים הקבועים שלנו (2 על 2 ב-ECTP ל-PS2) כל כך אינטנסיבים, עד שנוצרים ממש פצעים בכפות הידיים של השחקנים. הייתה תקופה שחלק מאיתנו שמו נייר דבק רפואי על האצבעות (רעיון שהבאתי מהצבא) כדי למנוע את הפציעות, אבל גם זה לא עבד במיוחד. מלבד הפציעות האלה וכאבים באצבעות היה גם זעזוע מוח וסתם חבלות יבשות, אבל זה כבר בגלל מריבות שנבעו כתוצאה מהמשחק, כך שאלה לא בדיוק נכנסות לקטגוריה.
    אולי יש משהו בטענה שמשחקים גורמים לאלימות...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    היו לא מעט, אבל RAMPAGE למחשב האישי שבר לי גם את האצבעות וגם את המקלדת (מקשי הIns והspacebar). בזמנו לא הבנו שאין קשר בין עוצמת הלחיצות לעוצמת המכות במשחק וכששלושה אנשים מנסים לשבת על מחשב אחד אז זה קצת קשה לשלוט בעצמך...

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    legend of zelda link awaiking אני כבר שעתיים אוסף יהלומים מאיזה קוף דפוק שמפיל עלי תפוזים או שקדים כדי לקנות חץ וקשת והוא זורק אותם לכל הכיוונים הבן זונה ואז אני הולך לחנות
    כדי לקנות ואני מגלה שה950 שאספתי לא מספיק צריך 980 ...

לפחות אם יש דבר כזה בזלדה לwii אז יש סיכוי שסוף סוף יהיה לי שרירים ראוים לשמם ביד שלי

הרשמה