תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  01.01.2007
  הודעות
  9
  זה מדריך לשחקן מתחיל ...


  1)איך לבנות חנות ב FM.
  תשובה: שלב א: אתה צריך סכום של 1.8 NX בישביל לפתוח חנות, כדי להשיג NX הינך צריך להירשם לPAYPAL.COM דרך MAPLEGLOBAL.COM או MAPLESEA.COM ותוך כמה דקות הכסף מועבר לשחקן שלך.
  שלב ב:כנס לשחקן שלך ב מיפל ואז ל CASH SHOP ותיראה שם את סכום הכסף שקניתה 5000 10000 15000 30000 ואם יש לך מספיק כסף אתה יכול ליבחור חפף וליקנות אותו.

  2)אם בטעינת ב GAME GUARD זה עוצר ב CONNECTING אז כל מה שצריך לעשות זה לחכות אבל אז יש מצב ללגים אז כדי לך ליבדוק את מצב הרשת שלך אם הוא יציב, המצלה שלי כדי לחקות 20 דקות ולעשות ריסט.

  3)אם הינך ניכנס כמה פעמים למשחק בלי לעשות ריסט אז יש מצב שזה ירשום לך GAME GUARD HAS STOPING TRY BOOTING אז יש לעשות ריסט או אם זה ישר לא ניכנס אז אתם צריכים להוריד את ה FIRE WALL ואם זה לא עוזר כמו תמיד תתקינו את מיפל מחדש אם שם תיקייה שונה זה עוזר!!!

  4)למתחילים מי שלא יודע גם יש הרבה אנשים שינסו לעשות עליכם את הטריק של tab+tab+speace+enter שזה עושה שילץ לכם על כפתור הtrade ואתם תוכלו לעבד משהו יקר ככה אז זה רק לתיזכורת

  5)אם אתם רוצים לפתוך ASSASSIN לדוגמא אתם תיזדקקו ל שחקן תומך או פשוט להיות סוסים כמוני -.-
  שחקן תומך- זה שחקן כמו קלריק שמשיג הרבה כסף בקצת זמן לא הכי חזק ברמות הנמוכות אבל שווה בעבודה שלישית שחקן זה בממוצע יכול להשיג עד רמה 50 15 MIL וכך תוכלו לקנות ל ASSASSIN שלכם כוכבים טובים שיקוים ובגדים טובים וכו"

  6)את kerning city party questיש לעשות מרמה 21-31 לא כולל! וגם לא חובה לעשות אותו.זה כדי למי שקצר בשיקוים (עני) או מי שרוצה לקבל הרבה EXP אין ב PQ הזה חפצים ממש סוסים יש רק מגילו 10% EIXERS וBAMBOO HAT שיקוים ודברים כאלה, בכל CH יכולה להיות רק PARTY אחת וצריך שיהיהיו ב4 אנשים מרמה 21-31 לא כולל!!!

  7)ludi party quest מרמה 35-51 לא כולל זה יותר מסובך מkerning city party quest יש 8 שלבים +CRACK+ ובונוס מקבלים כ 15-30K EXP בתוספת לכך אפשרי לקבל מLPQ NAPOLONS 60%SCROLLS 10% SCROLLS JUSIC CAPE EARRING ושיקוים כרגיל גם לא חובה לעשות את הLPQ אבל עולים ממש מהר
  הערה:אחרי 10שניות בבונוס אפשר שקבוצה אחרת תיכנס, אין יותר מיפלצות אחרי ה crack ואפשר לקבל בבונוס רק napolons eearings ושיקוים.

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  18.12.2006
  הודעות
  26
  תודה שהבאת,

  אבל לא כדאי לכתוב בכותרת שזה על מייפל?

  או לפחות להגיד בתחילת ההודעה שזה על מייפל?

  או לפחות לתת קרדיט לפורומים אחרים שמהם העתקת את המדריך?

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  הודעות
  585
  מדריך נחמד.. אבל אני לא משחק מייפל

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  24.01.2007
  עיר
  מודיעין
  הודעות
  609
  מדריך חביב אבל מייפל זה משחק יותר מידיי עליז למשל יש במשחק את העולם לגו הזה עם השם המסובך הכול שם ורוד ועליז כזה...איכס
  מייפל זה גם משחק שאחרי שאתה משחק אותו איזה שבוע אז אתה משתעמם מוות
  תמשיך עם מדריכים רק למשחקים יותר טובים


  When I die I want to go peacefully in my sleep, like my Grandfather did, not screeming like the passengers in his car.

הרשמה