תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  הודעות
  11,581
  ברוכים הבאים לדיון העדכונים הראשון שלנו מזה הרבה זמן.

  חשבתם שהצלחתם לברוח מכל הנעשה בקהילה העולמית? חשבתם ששום דבר חשוב לא קורה רק בגלל שאתם לא יודעים עליו? עבדכם הנאמן ממשיך בעבודת חייו וימשיך לעדכן אתכם באופן קבוע.

  מדי פעם כשיקרה משהו חשוב בקהילה העולמית, למשל פרטים חדשים על חבילת הרחבה שבדרך או הצהרה של אובסידיאן, הדיון יתעדכן. למה עדכונים בדיון ולא דיון נפרד לכל ידיעה? קורים הרבה דברים שאין הרבה מה להגיד עליהם, רק לקרוא. במקרים שייראה לכם שיש טעם לפתוח דיון נפרד לידיעה כלשהי, תרגישו חופשי. אנחנו רק מאכילים אתכם במידע, תעשו איתו מה שבא לכם.

  איך זה יעבוד?
  ההודעה הראשית רק באה להסביר מהו הדיון ואיך להשתמש בו, כך שהיא לא תתעדכן. אבל הכותרת תתעדכן ותודיע מתי הדיון עודכן לאחרונה.
  העדכונים יופיעו בתור הודעות חדשות.

  הערות? שאלות? פנו אלי בהודעה מיידית באתר או בדרך אחרת.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  הודעות
  11,581
  עדכון ראשון, 1.1.07:
  בכספת פורסם דוח המכיל סטטיסטיקה על היקף ההורדות בשנה החולפת.
  לינק

  שימו לב לכמות הקבצים העצומה והיקף ההורדות הפשוט בלתי נתפס.

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  הודעות
  11,581
  עדכון שני, 4.1.07:

  תוכנת שרת/Stand Alone Server - פרטים ראשונים.

  דארן מונהאן מאובסידיאן הודיע בפורומים הרשמיים שהם קרובים לשחרור תוכנת שרת Stand Alone שתאפשר לבעלי שרתים להריץ שרת בלי עותק של המשחק, כמו שהיה קיים במשחק הראשון.

  כדי לחסוך הורדה גדולה, כך הוא אומר, הם מכינים קובץ מיוחד וקטן שיהפוך את עצמו לתוכנת שרת. כרגע זה ייצא רק לווינדוס, ולא תהיה תמיכה בשרתי לינוקס (היותר נפוצים, ד"א) עדיין אין תאריך יציאה, אבל פרטים נוספים יגיעו בקרוב.

  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  הודעות
  11,581
  עדכון שלישי, 17.1.07:

  לכולנו ידוע ש Neverwinter Nights 2 יצא לחנויות במצב לא מושלם, בלשון המעטה. אבל כצפוי, החברה המפתחת, אובסידיאן, לא עוזבת אותנו עם הבעיות, וממשיכה לשחרר עדכונים שמשפרים את המשחק.

  עכשיו, כשפאץ' 1.04 כמעט מוכן בגרסתו הסופית, ומתחילים לעבוד על העדכון הבא, מתבקשים חברי הקהילה העולמית להביע דעתם, ולהביא לתשומת ליבם של המפתחים שלושה דברים שהכי היינו רוצים לראות.

  בדיון שנפתח בפורומים הרשמיים, כל אחד מתבקש להגיב פעם אחת בלבד, עם שלושה דברים שהיה רוצה שיהיו במשחק או יתוקנו. תשתדלו לפרט כמה שיותר, כדי שזה באמת יוכל לקרות.


  אז תחשבו טוב לפני שאתם מגיבים, כי משאלות עלולות להתגשם.

  שתף ב-Google+

הרשמה