תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    הייתי רוצה לשאות משהו לגבי ה-patch האחרון של המשחק.
    זה שגודלו 186MB.

אני רגיל להורדה מאוד איטית של שדרוגים למשחק בישראל אבל אני פשוט לא מצליח להוריד את ה-patch האחרון- ההורדה שלי נעצרת ב-786KB וזה פשוט לא ממשיך.
    אני מודע למקרים שבהם השרת לא מגיב ולכן ההורדה נפסקת אבל הפעם הוא עובד ואני פשוט לא מצליח להוריד.

אני מפרסת את ההודעה הזאת אחרי שהשארתי את המחשב שלי דלוק משבע בבוקר כשיצאתי לבית הספר עד שתיים בצוהוריים כשחזרתי וההורדה הייתה ללא שינוי (עדיין עומד על 786KB).

רציתי לדעת אם גם לכם יש את הבעיה הזאת, כי זאת הפעם הראשונה שאני נתקל בה.
    **חיפשתי בפורומים ולא מצאתי לינק להורדת ה-patch הזה, אשמח לקבל אחד אם למישהו כאן יש אותו.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי oridion
    הייתי רוצה לשאות משהו לגבי ה-patch האחרון של המשחק.
    זה שגודלו 186MB.

אני רגיל להורדה מאוד איטית של שדרוגים למשחק בישראל אבל אני פשוט לא מצליח להוריד את ה-patch האחרון- ההורדה שלי נעצרת ב-786KB וזה פשוט לא ממשיך.
    אני מודע למקרים שבהם השרת לא מגיב ולכן ההורדה נפסקת אבל הפעם הוא עובד ואני פשוט לא מצליח להוריד.

אני מפרסת את ההודעה הזאת אחרי שהשארתי את המחשב שלי דלוק משבע בבוקר כשיצאתי לבית הספר עד שתיים בצוהוריים כשחזרתי וההורדה הייתה ללא שינוי (עדיין עומד על 786KB).

רציתי לדעת אם גם לכם יש את הבעיה הזאת, כי זאת הפעם הראשונה שאני נתקל בה.
    **חיפשתי בפורומים ולא מצאתי לינק להורדת ה-patch הזה, אשמח לקבל אחד אם למישהו כאן יש אותו.
    גם לי יש את הבעיה .

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    גם לי יש את הבעיה .
    חשבתי שאני היחיד- כל מי ששאלתי אותו והוא לא מהארץ אמר לי שהוא הוריד את זה בלי שום בעיות תוך בערך יום- תודה רבה

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    הבעיה קיימת גם אצלי, אבל לי זה לא כל כך הפריע. פשוט שים את ההורדה לפני שאתה הולך לישון, תן לזה יום, ואתה מסודר.

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    עד היום כמעט את כל הpatch-ים נאלצתי להוריד ידנית מכל מיני שרתי חיצוניים (חיפוש בגוגל על שם ה patch) זה קצת מעצבן אבל עובד טוב.
    תן לזה עוד יום ואם זה לא ירד נסה לחפש הורדה ישירה.
    בכל אופן אם אתה מנסה הורדה ישירה אז תשים לב טוב שהקובץ הוא של הגירסה האירופאית אחרת יכול להיות שהמשחק ידפק ותצטרך להתקין הכל מהתחלה... ניסיון מר...
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הרשמה