תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  08.10.2006
  הודעות
  693
  סיקור של משחק מטורניר שהרמנו לפני קצת יותר משנה (1.12.05). 100 צופים באיטיטיוי.

  איאסאר נגד ELE

  שרת ה-ETTV התמלא עד אפס מקום, משמע לא פחות מ-100 אנשים שמיהרו לצפות במותחן הצפוי... שהסתיים בתוצאה 4-0 ל-eSr.

  סיקור המשחק שנכתב ע"י רועי viper, מנהל הליגה ושופט המשחק:

  מפה ראשונה - Radar

  אלמנטלס התחילו בתור אלייס, מההתחלה היה ניתן לראות שמדובר בקרב שווה כוחות, אלמנטלס ניסו להלחם בהתקפה האגרסיבית של איאסאר וכשהשעון הראה 10:10 לערך אלמנטלס הטמינו ב – Side אשר פוצץ חצי דקה מאוחר יותר, איסאר מצידם לא אמרו נואש וניסו לקחת את הדגל מאלמנטלס בכל מחיר, אלמנטלס לא נשברו ושהשעון הראה 8:30 לסוף הטמינו בראשי שפוצץ חצי דקה מאוחר יותר.
  בשלב זה פניהם של אלמנטלס היו ל – Side שנשמר היטב על איאסאר בראשותו של דואליטי שהראה יכולת לא מבוטלת עם הרייפל וגרם לאבידות רבות לאלמנטלס לבדו. אך דואליטי לבדו לא יכל להחזיק את אלמנטלס שבעבודה קבוצתית השתלטו על ה – Cp. כאשר השעון הראה 7 דקות לסוף אלמנטלס הטמינו הדינמיט שם שפוצף חצי דקה מאוחר יותר. כעבור חצי דקה אלמנטלס התחילו ללחוץ משתי החזיתות לעברי חלקי הראדאר. כאשר נשארו 6 דקות למשחק אלמנטלס לקחו את חלקי הראדאר המזרחי, חצי דקה מאוחר יותר אלמנטלס הצליחו לשים את החלקים במשאית. כעת העיינים היו נשואות לחלקים המערביים, איאסאר מצידם שמו את כל משקל הכובד של ההגנה שלהם בהגנה מתואמת ואגריסיבית במיוחד. אלמנטלס התקשו והיה נראה כי ההגנה החזקה של איאסאר גדולה על היכולות ההתקפיות שלה, אבל בספורט כמו בספורט משום מקום זה קרה, אלמנטלס לקחו את החלקים המערבים ודרך עיקוף מהספון הצליחו לשים את החלקים לא לפני שאיאסאר מיררו להם את החיים באזור המשאית. אלמנטלס קובעים זמן לא אופטימלי של 10:32.

  בחצי השני אלמנטלס גמלו לאיאסאר באותו מטבע מהחצי הראשון והתחילו בהגנה אגרסיבית היישר לכיוונם של שחקני איאסאר, טקטיקה זו גרמה לאלמנטלס לנגוס בשעון עד כמה שניתן אבל איאסאר כמו שהיה ניתן לצפות מהם לא נבהלו ובעבודת צוות מתאומת ניטרלו את הגנת אלמנטלס, השתלטו על הדגל והטמינו בראשי וב – Side כאשר נותר בשעון 9:22 ו – 9 דקות בהתאמה. חצי דקה מאוחר יותר איאסאר התחילו לעבוד. כאשר נותר 7:51 לסוף איאסאר הטמינו ב – Cp שפוצץ חצי דקה מאוחר יותר.
  מעתה והלאה היה אפשר לראות מלחמת התשה בין שני הקלאנים שמנסים להביס את השעון כל אחד מהצד שלו. 6:35 לסוף איאסאר לקחו את החלקים המזרחים ושמו אותם במשאית דרך הספון 50 שניות מאוחר יותר. לאיאסאר היו 5 וחצי דקות לסיים את המותחן הזה, אלמנטלס לא נשברו ועשו כל מה שביכולתם למנוע את ההתקפות איאסאר שבשלב זה הגיעו מאזור ה – Side, כאשר איאסאר הבינו שזה לא הולך הם הבינו שיש רק דרך אחת להכריע את המשחק הזה. 4 דקות לסוף איאסאר החליטו שכנראה לצאת עם היד העליונה צריך פשוט לעבור בדלת הראשית לעבר הנצחון וזה מה שהם עשו, בעבודה קבוצתית מצויינת חיסלו את רוב קבוצת אלמנטלס שפשוט לא יכלה להתקפות איאסאר, 3:49 לסוף זה נגמר, איאסאר ניצחו את השעון וגם את אלמנטלס. 2-0 לאיאסאר בקרב צמוד ומרתק.

  מפה שנייה - Oasis

  איאסאר התחילו בתור אלייס כאשר הנטר שימש כמורטר (מורטר די יעל למען האמת). התקפה ראשונה הייתה 100 אחוז טקטיקה טהורה, איאסאר תיקנו את המשאבה ליד הספון. נפרקר יצא לצלילה (בדרך קצת נחנק לו), יצא דרך אזור הבאר ומאחורי קווי הגנת אלמנטלס לקח את הדגל. אלמנטלס התעשתו די מהר ולקחו הדגל בחזרה, איאסאר מצידם סבלו מחוסר מזל נוראי שכן פספסו את הספון בחצי שניה! אלמנטלס חזרו להגן ואיאסאר מצידם לעשות את מה שהם יודעים לעשות טוב – לעבוד ביחד, איאסאר השתלטו על העיר והטמינו בחומה כאשר יש בשעון 18:01 לסוף, חצי דקה מאוחר יותר המשחק התחיל. התקפות ראשונות של איאסאר הלכו כצפוי דרך התותח הדרומי, אלמנטלס לא הראו הגנה גדולה אם כי זה הספיק באותו שלב של המשחק. כאשר נותרו 16:23 לסוף המשחק איאסאר הטמינו לראשונה בתותח הדרומי אך נסיון זה נוטרל על ידי אלמנטלס שניצלו שניה לפני שמורטר של בבון שלח את כולם לחכות עוד כמה שניות לספון הבא. מהלך יפה במשחק ניצפה כאשר איאסאר ניסו להטמין שוב בדרומי אך רימון יפייפה של מנטרה חיסל שניים מהם לאחר שזינק מתותח אחד לשני. אלמנטלס הבינו שהשד אינו נורא והסתדרו יפה עם ההתקפות הדי מונוטוניות של איאסאר לעבר התותח הדרומי. אמרנו עבודת צוות של איאסאר? – אמרנו. המהלך של המשחק ושל ההתמודדות הזו הסתכם בצרור יריות פשוט – כאשר נותרו 14:11 למשחק איאסאר הטמינו בדרומי, אלמנטלס הצליחו לחסל את מי שהיה בפנים אבל כיסוי מבחוץ של בבון לעבר אותם שחקני אלמנטלס הוא זה שהכריע המשחק. שניה לפני שמהנדס של אלמנטלס מנטרל שוב, בבון הצליח בצרור אחד לחסל אותו ולגרום לכך שהמעוז העיקרי של אלמנטלס כבר לא היה עוד. התותח הדרומי פוצץ. עכשיו העיינים נשואות לתותח הצפוני ולעבר הנצחון, אלמנטלס ניסו לשדר עסקים כרגיל אבל איאסאר ידעו שהם הולכים לנצח את זה. לאחר קרבות קשים באזור הצפוני איאסאר בעבודת מדיקים וגיבים מצויינת העלימו את הגנת אלמנטלס בתותח הצפוני. כאשר נותר 9:59 לסיום איאסאר הטמינו בתותח הצפוני, אלמנטלס ניסו הכל על מנת להמנע מהסוף המר ואכן נעשו נסיונות הירואים של אלמנטלס בתותח הצפוני שפשוט לא הספיקו, כאשר נותרו 10:30 דקות לסיום גם התותח השני פוצץ ואיתו תקוות הנצחון של אלמנטלס. האמנם?

  איאסאר מעודדים מהחצי הקודם התחילו בסערה ופשוט ריססו כל מה שהם ראו בעבודת קרוס גדולה, אלמנטלס פשוט לא ידעו איפה לשים את עצמם בשלב זה ולא ידעו איך להגיב להגנת ברזל שכזאת, מנטרה עוד איכשהוא ניסה לקחת את הדגל כאשר נותרו 9:30 לסוף אך לרוע מזלו ומזלם של אלמנטלס נפל על ספון של איאסאר. שמצידם לא הראו שום רחמים על הקבוצה השניה. אלמנטלס בדרך נס לקחו את העיר כאשר נותרו 6:10 לסוף. אלמנטלס ריכזו את כל מאמציהם לעבר התותח הצפוני, איאסאר אולי קצת בטוחים בעצמם יותר מדי, לא הצליחו לבלום את אלמנטלס שמבחינתם היה מדובר בלהיות או לחדול, ואכן כאשר נותר על השעון 5:41 על השעון הטמינו בתותח הצפוני שפוצץ חצי דקה מאוחר יותר. כל העיניים וגורל ההתמודדות הזאת היו לעבר התותח הדרומי, איאסאר הבינו שאלמנטלס לא יוותרו להם בכזאת קלות ולקחו את המשחק לידיים וניטרלו כל נסיון של אלמנטלס לפרוץ את קווי ההגנה שלהם, אלמנטלס ניסו עד הרגע האחרון והאמינו, אך לצערם זה לא הספיק. 4-0 לאיאסאר במשחק הכי טוב עד כה בטורניר.

  איש המשחק מבחינתי היה דואליטי שבלעדיו איאסאר לא היו מנצחים את המשחק הזה. דואליטי מעבר לעבודתו כמהנדס גרם לאבידות רבות בצד השני והראה את המשמעות האמיתית לשחקן צוות. כמו כן, אציין את בבון שבמהלך אחד שינה את פניי ההתמודדות כולה, בבון לא הראה את היכולת הרגילה שלו אם כי שיחק היטב, כנראה ששחקנים גדולים נמדדים גם בדברים הקטנים שחורצים גורלות של משחקים.
  ציון לשבח לכל קבוצת אלמנטלס שהראו למה הם קבוצה טובה כל כך, אין ספק שעוד נראה מהם דברים יפים בהמשך לטורניר.

  ציון לגנאי לקבוצת איאסאר שאיחרו למשחק ב – 10 דקות. קבוצת איאסאר תהיה האחרונה שממנה אצפה לכזה דבר. מקווה שהיה מדובר באירוע חד פעמי מבחינתם שכן מדובר בקבוצה מקצוענית.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.10.2006
  עיר
  כרמיאל
  הודעות
  301
  רועי רועי רועי איפה התמונות איפה ההרכבים.... אם אתה משקיע תשקיע עד הסוף....
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  הודעות
  498
  אוי אני זוכר שהייתי ב- ETTV , היה נחמד.. כל הכבוד על ההשקעה

  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  08.10.2006
  הודעות
  693
  נכתב במקור על ידי Stonji
  רועי רועי רועי איפה התמונות איפה ההרכבים.... אם אתה משקיע תשקיע עד הסוף....
  תמונה? אולי של הגיידים... יותר מזה לא לקחתי. דמואים של האיטיטיוי נמחקו כאשר השרתים נפלו בזמנו.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  22.12.2006
  הודעות
  147
  פשש חבל שלא כתבת ספר כל הכבוד .
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  עיר
  חולOWN
  הודעות
  2,930
  איזה כתיבה רועי, הלב שלי מפמפם :O

  לא הייתי במשחק אבל נשמע שהיה מצויין שם.
  שתף ב-Google+

הרשמה