תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני ממש מתלהב מהאפשרות להוריד משחקי קלאסיקה בווי, כמעט שכחתי שיש לה משחקים משל עצמה, וממכרים, כמו טראומה סנטר.

לאחרונה שיחקתי הרבה במריו 64, כמעט אספתי את כל הכוכבים, ושיחקתי בסופר מריו ברוס (הוא מוכיח שמשחקי ענתיקה יכולים להיות קשים יותר מהמשחקים של הדור הנוכחי! יש בו קמצנות בקרדיטים!).

אני שוקל בחיוב להוריד את גאן-סטארס הירוז. למרות שהוא לא נוסטלגי עבורי, הוא מקבל שבחים מכל עבר.

מחר, כך הבנתי, יוצא קיד-איקרוס. הבנתי בעבר שהוא פופולארי מאוד. תוכלו להסביר לי עליו? הוא מומלץ?

אני מחכה לטובים באמת, מלבד מריו למיניהם, בינתיים תוקעים לנו את השטויות. דונקי קונג קאונטרי תהיה התחלה טובה...

ארז רונן, אני ממליץ לנעוץ את הת'רד הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    גאנסטאר הירוז משחק מעולה. הוא היחיד שהורדתי עד עכשיו כי כל השאר או שלא ממש מעניינים אותי או שכבר שיחקתי בעבר. המשחק קצר, אבל מלא באקשן מכל הכיוונים בכל מיני דרכים מגוונות. קרבות הבוסים מעולים גם כן. הוא לא קשה כמו משחקים אחרים של Treasure כמו איקארוגה, אבל הוא עדיין מאתגר בטעם טוב. יש לו גם מצב co-op לשני שחקנים לפי מה שהבנתי, אבל לא יצא לי לבדוק את זה.

על קיד איקארוס אני לא יודע הרבה חוץ מזה שהוא משחק פלטפורמה אנדר-רייטד שבא מגונפאי יוקו ז"ל, היוצר של משחקי מטרויד הישנים והאחראי על משחקי Wario Land ו-Super Mario Land. לא ידעתי שהוא יהיה זמין מחר, אבל אם כן אז הוא בקרוב יהיה אצלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    קיד איקרוס הוא נחמד, אבל לא אחד מהמשחקים שהתיישנו הכי טוב. הוא די קשה, וכל שלב שני הוא מבוך שכדי לעבור אותו צריך לצייר מפה תוך כדי משחק.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אם אתה אוהב את Advance Wars, תקנה את Millitary Madness. הוא משהו בסגנון האבא הרוחני של Advance Wars. הוא הרבה יותר פשוט, מן הסתם, אבל עדיין מספיק מעמיק ומעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה על ההמלצות.

No Kidding, תוכל לפרט יותר על קיד איקרוס?

אגב, אני רוצה לדייק: קיד איקרוס הוכרז ליפן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אם אתה אוהב את Advance Wars, תקנה את Millitary Madness. הוא משהו בסגנון האבא הרוחני של Advance Wars. הוא הרבה יותר פשוט, מן הסתם, אבל עדיין מספיק מעמיק ומעניין.
    איך הוא יכול להיות האבא הרוחני של Advance Wars כשהמשחק הראשון בסדרת Wars יצא שנה לפניו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי רונן
    No Kidding, תוכל לפרט יותר על קיד איקרוס?
    .
    אתה משחק את פיט, בחור עם כנפיים וחץ וקשת. הכנפיים הם רק לראווה, ואי אפשר לעוף במשחק, חוץ מבשלב האחרון, שהוא בכלל סוג של shooter, לעומת שאר המשחק שהוא פלטפורמה. ישנם שישה שלבים, לא כולל את האחרון, כששלב 1, 3, ו-5 הם שלבי פלפורמה רגילים פחות או יותר, והאחרים הם מין מבוכים בסגנון מטרויד.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי THE FROZEN
    איך הוא יכול להיות האבא הרוחני של Advance Wars כשהמשחק הראשון בסדרת Wars יצא שנה לפניו?
    טעות שלי, התכוונתי לרשום שהוא האבא הרוחני של Game Boy Wars.

אבל הרעיון הוא אותו רעיון. אם אתה אוהב משחקים מהסוג הזה, שווה להשיג את Military Madness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה רשימה של משחקי VC שעומדים לצאת בקרוב!

סטאר פוקס 64 נכלל בהם, זה עוד משחק שאקנה בשמחה! חחחח

חבל שאין פירוט למשחקי VC של המגה דרייב, גם הוא מעניין אותי מאוד. זו הקונסולה הראשונה שלי.
    שתף ב-Google+

בואנה! פאנץ' אווט! איזו קלאסיקה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תזכיר לי, מה זה פאנץ' אאוט?
    שתף ב-Google+

משחק איגרוף , בו המתמודדים נגדך הולכים ומשמינים משלב לשלב , והשופט הוא מאריו.
    המשחק עצמו מאוד קצר, ואני לא זוכר אם היתה אפשרות לשחקן נוסף, ויש שם רק שש אויבים שונים.
    ואתה יכול לזכות בחגורת אליפות אם הרגת את כולם שלוש פעמים או משהו כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן, אתה הפאן בוי נינטנדו הכי לא פאן בוי נינטנדו בעולם
    מה זאת הבורות משחקים הזאת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אתה רואה? אני לא פאנבוי בכלל :devil:

אם הייתי פאנבוי אז לא הייתה לי בעיה להודות בכך, אני לא צריך להתבייש שאני אוהב משהו מאוד, אבל כן חשוב לי לשים דברים על דיוקם, כי לדעתי אתם מפספסים את ההגדרה של פאנבוי. פאנבוי הוא אדם כמו עדי, אני אוהב גם את מה שאני רואה בקונסולות אחרות ואני לא מהסס לבקר את נינטנדו לרעה לעתים :devil:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    משחק איגרוף , בו המתמודדים נגדך הולכים ומשמינים משלב לשלב , והשופט הוא מאריו.
    כן, אני חושב שזו אחת הדוגמאות הראשונות למריחת הפרנצייזים המטורפת של נינטנדו בכל משחק, גם אם אין שום קשר בן הדמות למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כן, אני חושב שזו אחת הדוגמאות הראשונות למריחת הפרנצייזים המטורפת של נינטנדו בכל משחק, גם אם אין שום קשר בן הדמות למשחק.
    הופעות אורח זה תמיד דבר נחמד, בכל משחק שהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אני לא טועה הוא היה הבוס האחרון לא?

ואל תשכח שהיה גם את "מייק טייסון פאנצ' אווט" וגם את "סופר פאנצ' אווט".
    שתף ב-Google+

לא זכיתי לראות את טייטסון בנינטנדו שלי.

אני מקווה מאוד שקפטן סקייהוק יגיע לVC
    שתף ב-Google+

הרשמה