תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    באיזה שרת אתם הייתם מעדיפים שהגילדה תוקם (ואל תבחרו ישר את זה שבו נמצאת הדמות שלכם)?
    האם נלך על RP?
    או אולי PVP או שנשלב עם RPPVP ?
    כמובן שנחפש שרת יציב ואמין ורצינו לדעת מה אתם מעדיפים?
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    באופן כללי שרתי PvP מעניינים יותר משרתי PvE (על אף העצבים הכרוכים בגאנקרים למיניהם וכו').

מנסיוני שרתי RPPvP הם פחות נוקשים משרתי RP רגילים (קרי, האוכלוסיה מורכבת רבות מאנשי PvP שחושבים שזה "מגניב" יותר להיות על שרת RP, למרות שהם לא יודעים מה זה ולא נצמדים כ"כ לכללים של שרתי RP).

ובנוגע לשרתי RP עצמם, הכללים די נוקשים ולא כולם מצליחים להתמודד איתם.

אני חושב שכדאי יהיה ללכת על שרת PvP או RPPvP, בעדיפות לשרת "חדש" (כלומר, שרת מומלץ עם אוכלוסייה נמוכה) שבו נוכל להתחיל מההתחלה עם דמויות חדשות, על אף ההשקעה הכרוכה בך.

יש לכך כמה סיבות: ראשית, למנוע מצב שבו הגילדה תורכב מתתי קבוצות שכל אחת פונה לכיוונים אחרים (קרי, אנשים עם דמות חדשה ואנשים שיעבירו דמות בדרגה גבוהה וימשיכו איתה לדרגות הגבוהות).

שנית, למרות התקווה הגדולה שיש לי לגילדה, יש סיכוי טוב שהיא לא תחזיק מעמד. במידה ואנו מתחילים מההתחלה, אף אחד לא יאבד את מיקמו בשרת הקודם, ותמיד יוכל לחזור לשם (בייחוד עם נשחק בשרת RP שלא בטוח שכולם יצליחו להסתגל אליו).

לבסוף, אני חושב שאם כבר הולכים לכזה מהלך, זה יהיה נחמד לפתוח דף חדש ונקי מכל הבחינות (נניח, אנשים יוכלו לפתוח דמויות שעד כה הן לא שיחקו עמן וכו').
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    גם אני חושב שכדאי שרת- pvp, בערך מאותן סיבות, למרות שאין לי נסיון ב-rp וב rppvp

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    אישית אני חולה RP אבל בשרתי RPPVP אנשים שרגילים לשחק PVP לא ישימו הרבה לב להבדל ואולי אפילו יהנו ממשחק הקטן שנוסף.
    הכללים אינם נוקשים ואם מישהו מעוניין בקצת RP הוא לא ירגיש בודד...

"Lonely gnome in a world full of gamers... "
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    שרת PVP רגיל יניב הרבה הצלחה, RP זה לאנשים שמחפשים יותר מורכבות מהמשחק. זה לא מתאים לכולם ובטח שלא נסתדר עם שאר האנשים בעולם מבחינת קשרים ועזרה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Digital
    שרת PVP רגיל יניב הרבה הצלחה, RP זה לאנשים שמחפשים יותר מורכבות מהמשחק. זה לא מתאים לכולם ובטח שלא נסתדר עם שאר האנשים בעולם מבחינת קשרים ועזרה.
    לדעתי שרת RPPVP עונה על הצרכים של כולם באופן שווה. השרת מבוסס על אותם חוקים כמו בשרת PVP, אבל עם תוספת של כמה חוקי RP - הקפדה על שמות, למשל. לדוגמא, דמויות בשם FSDFDSFHHDRY או Legolass לא ישרדו הרבה זמן.

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    ואלו השמות שהישראלים כל כך מתגאים בהם
    ^_^

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    זו תופעה שאני אישית מנסה לחסל, בלי שום קשר לפרוייקט. איפה החשיבה הישראלית היצירתית? אנחנו כל כך מקובעים על שמות של דמויות מפורסמות, שגם אם השם תפוס, אנחנו נוסיף לו אותיות אקראיות במקום לחשוב על שם מקורי?

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אין כושר יצירתי או מחשבתי. למרות שהם יכולים הם מתעצלים ומביאים את השם של הגיבור האחרון שהם אהבו. אין מה לעשות אבל זה לא מפריע ולא גורם לבעיות. אני בעד

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    ממה שראיתי כאן- על PVP או על RP או של RPPVP (עדיין עם העדפה ל-PVP), העיקר שהגילדה תיפתח בסופו של דבר ותהיה גילדה מצליחה.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני בקרוב גם חוזר לשחק בגלובאלי, וחשבתי ללכת על שרת RP/RPPVP ככה שהתרון של RPPVP נשמע לי מעולה! [=

בהחלט הייתי רוצה שתלכו על שרת חדש יחסית עם דמויות חדשות, ככה גם אנשים שהם חדשים יחסית יוכלו להצטרף.

השרת הראשון ששיחקתי בו כלפני שנתיים, היה Silvermoon.
    אתם יודעים איך בחרתי את סוג השרת? ע"פ הצבעה על המסך עם האצבע ועצימת עיניים.

אחר כך במקרה מוחלט לחלוטין רצה הגורל והוא הפך לשרת האירופאי הגדול ביותר.
    הכל בגללי!

אין לי בעיה עם שום שרת, כל עוד הוא PVP. כי אם לומר את האמת? שרת PVP הוא אותו הדבר כמו כל השאר, הוא פשוט מציע יותר - אין שחקן אחד שאינו משחק על שרת שאינו PVP, ובשלב מסויים ברמה 60 (או במקרה שלנו - 70) מתחרט על כך שאינו בחר ב-PVP. מדוע? כי לא משעמם שם.

תחשבו קדימה!

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    צודק - וגם השרת הראשון שלי היה silvermoon

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    I am in the Venture Co with lvl 60 druid
    אני ממליץ

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני לא סובל שרתי PVP... ניסיתי את זה פעם וכל הזמן רדפו אחרי עלפים רמות 60 (לפי האפיק מאונט) וקטלו אותי כמו חארות ולא נתנו לעשות קווסטים כמו שצריך... זה לא כאב ראש?...
    ב- PVE אתה יכול לפחות להחליט אם אתה רוצה ללכת מכות נגד הצד השני או לא.
    מייסד "הלול" - פינת ביצי ההפתעה של ויגיימס

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    Normal (PvE)
    Hellfire
    Ghostlands
    Nagrand

RP
    The Sha'tar

PvP
    Auchindoun
    Karazhan
    Shattered Halls

RP PvP
    Sporeggar

אלה הם השרתים שיעלו ברגע שTBC יוצא, הצעה אישית זה לבחור שרת PvE - חלק מהמבוכים
    Alliance יוכלו לשחק יחד עם הHorde... ככה אפשר להביא את כל הישראלים לאותה Instance...
    RP ישעמם את רוב האנשים פה אני מנחש, חלק אוהבים (חלק קטן, ועוד חלק שלא מכיר את זה בכלל), כל השאר מכירים PVP, תתארו לכם שרת בלי GANKING...
    ככה שאני מציע PvE Ghostlands/Hellfire

נ.ב
    משרתי הPvP, הגילדה הישראלית של Gamer תהיה בShattared Hand
    ובKarazhan יהיה מפוצת בגילדות שעשות Reroll - גילדות ממש טובות ככה שאני מציע אם אתם בוחרים PVP תבחרו שרת אחר...

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני בעד Karazhan... שם מצוין לשרת PvP...

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    אני בעד Karazhan... שם מצוין לשרת PvP...
    לא בוחרים שרת לפי שם! (גם אם הוא נשמע ממש מפתה...אני חש בגירוי מיני....)
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    בטח שבוחרים לפי שם. אלא מה?

לי לא ממש משנה, כי בחצי מהסרברים אני לא מסוגל לשחק כרגע
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    בטח שבוחרים לפי שם. אלא מה?

לי לא ממש משנה, כי בחצי מהסרברים אני לא מסוגל לשחק כרגע
    כמובן שע"פ הLatency, וע"י כמות הגילדות (Karhazan הוא שרת חדש אבל, לא? ככה שזה לא משהו שאמור להשפיע....), כמה זמן הוא קיים וכו'....
    נשבר הזין.

הרשמה