תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    איפו מורידים את המישחק איך משחקים ומה העלילת המישחק ????(אני חדש)...:confused: :confused: :confused: :confused: :barbaric: :barbaric: :clown: :clown: :clown: :confused: :confused:

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    המשחק לא ניתן להורדה, טוב בעצם גם אם הוא היה ניתן להורדה- כדי לפתוח חשבון ולשחק במשחק אתה צריך קוד שבא רק עם משחק מקורי- ככה שאין מנוס מלקנות. אחרי שאתה קונה את המשחק ופותח חשבון המשחק כרוך בדמי תשלום של בערך 65 שקל בחודש פלוס מינוס.

העלילה היא העלילה של וורקראפט בעצמו, אני אישית לא שיחקתי בכל משחקי הוורקראפט לפני כן כך שאני לא יכול לספר על כל העלילה. world of warcraft הוא בעצם כמו כל המשחקים ההמוניים און ליין מבחינת הרעיון. יש לך דמות- שיכולה להיות כל מיני מקצועות ואתה מעלה אותה רמות ומפתח את היכולות שלה. ב-world of warcraft יש שתי קבוצות- ההורד והאליאנס, לכל אחת ארבעה גזעים הניתנים לבחירה כשהקבוצות האלה יריבות (זה אומר שאם אתה בוחר הורד וחבר שלך אליאנס ואתם משחקים על אותו שרת לא תוכלו לדבר זה עם זה דרך המשחק ולעשות דברים מסויימים ביחד). אתה בוחר דמות ובוחר לה מקצוע (CLASS)- יש 9 - warrior, warlock, priest, shaman , mage, druid, paladin, rogue, hunter לכל אחד היכולות שלו והיתרונות שלו על השאר- אתה מתחיל לשחק עם דמות ברמה אחת ומפתח אותה עד רמה 60 שהיא הגבלת הרמות במשחק. אתה גם יכול לפתח עוד הרבה תחומים מגוונים בדמות שלך למשל מקצועות (professions), לא כמו המקצוע של הדמות אלו הם מקצועות כמו - חציבה, בישול, פשיטת עור ועוד- שגם אותם ניתן לפתח עד רמה מסויימת.

המשחק הוא עק (בגודלו) והוא דורש מחשב די טוב ואינטרנט כמובן, אני ממליץ לך להתנסות במשחקים המוניים און ליין לפני שתנסה wow (למה לפתוח חשבון ולשלם עליו אם תשחק רק שבוע?)

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    באתר של WOW ניתן לפתוח חשבון זמני ללא תשלום לעשרה ימים.
    כל מה שאתה צריך זה את הדיסקים של ההתקנה מחבר וכשאתה מתקין במקום להכניס את הסריאל שלו תכניס את זה שקיבלת כשיצרת את החשבון הזמני.
    ככה אני נכנסתי למשחק.
    ואם אתה חושש בגלל התשלום... תנסה את העשרה ימים ונדבר אחר כך...
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הרשמה