כל שחקן שהתנסה במקצת בקמפיינים של GW בוודאי כבר נחשף לשיטות החקלאות הנפוצות במשחק, הלא הן farming builds. אז מה הן הפארמינג בילדס האהובות עליכם (או לפחות חלק מהן)?

אני אתחיל בשלי.
לי יש ריטואליסט שאני נורא אהבתי לשחק בזמנו ב-factions. הבילד שיצרתי הוא בילד נורא סטנדרטי לריטואליסטים (spirit-spamming communing build) שהוספתי לו מעט טאץ' משלי.
אז ככה:

Rt/R או Rt/A

Communing 12 + 2 + 1
Channeling 12 + 2
Wilderness Survival / Shadow Arts 3

1. אופציונלי
2. Pain
3. Bloodsong
4. Shadowsong
5. Disenchantment
6. Painful Bond
7. Signet of Spirits
8. Storm Chaser / dark escape

תתחילו ב-Altrumm Ruins וכנסו משם לארבורסטון. מיד לאחר ה-NPC'sפנו שמאלה לגרם מדרגות. תהיה שם קבוצה או 2 של wardens. אתם צריכים להילחם רק בקבוצה שבמעלה המדרגות. כשתהיו במרחק סביר מהקבוצה במעלה המדרגות (קרוב, אבל לא מספיק בכדי שיבחינו בכם) תזמנו את 4 ה-binding rituals לפי הסדר:
1. pain
2. bloodsong
3. shadow song
4. Disenchantment
*תשתמשו ב-signet of spirits כשתזדקקו ל-energy.

לבסוף תרוצו אל קבוצת ה-warden ותטילו על אחד מהם painful bond (רצוי כאשר הם מקובצים יחדיו) ותברחו בחזרה אל הרוחות שזימנתם. עכשיו הרוחות אמורות לגרום נזק לא נורמלי ל-wardens ולהרוג אותם מהר מאוד בתנאי שהן כולן (או כמעט כולן) מתקיפות מטרה אחת בכל פעם. אם נשארים בסוף warden שהם ranger שיש להם טווח גדול מלרוחות, אין מה לדאוג. לאחר שתתאוששו מהקרב הקודם תרוצו אליהם (אבל לא עד אליהם, כדי שלא יפגעו בכם ה-traps שהם טומנים) ותטילו shadowsong ולאחריו את שאר הרוחות. כל עוד לא דרכתם על מלכודת לא אמורה לכם להיות בעיה לספוג את הנזק שלהם ולהישאר בחיים לאחר הקרב. אם אתם נתקלים באיזשהי בעיה באמצע ונלחצים אתם יכולים להשתמש ב-storm chaser או dark escape (בהתאם למקצוע המשני שלכם) בשביל לברוח מהר.

לאחר שחיסלתם את קבוצת ה-wardens, תוכלו להמשיך ל-3 בוסים ברצף אחד אחר השני. הראשון בהם הוא craw stonereap, בוס נקרומנסר שמפיל חפץ ירוק בשם the stonereaper. השני הוא zarnas stonewrath, בוס אלמנטליסט שמפיל חפץ ירוק בשם Zarnas' wrath. השלישי והאחרון (אבל לא חביב במיוחד) הוא meril stoneweaver, בוס מונק שמפיל חפץ ירוק בשם stoneweaver.
הטקטיקה להריגת כל השלושה היא דומה. מזמנים את כל הרוחות ואז מטילים painful bond עליהם בשביל למשוך אותם ובשביל להגביר את הנזק לרמות לא נורמליות תוך כדי שימוש ב-signet of spirits לחידוש energy כשצריך.
craw הוא המטרה הקלה מבין השלושה. את zarnas לפעמים צריך להתאמץ על מנת לחסל בשל העובדה שהוא מספים stone daggers ו-aura of restoration. ב-aura הרוח שמורידה אנצ'נטמנטס תטפל (disenchantment) ובאשר לסטון דאגרס, אתם תצטרכו לדאוג שזארנאס ינסה להטיל אותם עליכם ולהתחמק בהם למשך זמן מה עד שהרוחות יהרגו אותו. הבוס האחרון לא קשה להריגה בשל disenchantment (חייבים לאהוב את הרוח הזאת, חייבים! ) ובשל יתרון גובה שיהיה לכם כאשר תפגשו אותו (הוא נמצא מתחת לגרם מדרגות, מה שמגדיל את טווח הפגיעה של הרוחות).

נ.ב. למרות שבזמן שאני השתמשתי בבילד הזה הנבתי ממנו רווחים נאים ביותר עבור החפצים הירוקים, עברו הרבה מים בנחל מאז ויתכן ששינו את הסקילים באופן שהופך את הבילד לבלתי שימושי. מעבר לכך, אני בספק שהמחירים לאותם חפצים ירוקים נשארו בעינם מאז ויתכן בהחלט שהיום הם שווים גרושים. רצוי לבדוק קודם באחד האתרים המספקים מחירים לחפצים ירוקים (אם כי אני אישית אהבתי את הבילד הזה לא רק בגלל הירוקים, אלא גם בגלל האפשרות להביא owned ל-3 בוסים תוך רבע שעה).

זה הבילד שלי, ומה אתכם? איך אתם מיציתם את הפוטנציאל החקלאי שבכם? ;)