תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    כידוע כל שנה נערכת אליפות אירופה בפיפא ( ה- ECG) בהאנובר שבגרמניה.
    מכיוון שאליפות העולם, ה- WCG ייערך השנה בסיאטל שבארה"ב... אני חושב שיהיה יותר זול לגיימר לשלוח נציג לגרמניה... (למרות שלטעמי האישית כמובן שעדיף לסיאטל... זה אירוע יותר גדול..)
    מה דעתכם? שננסה "להציק" למנהלים על מנת שיחפשו ספונסרים לשלוח נציג מאצלנו לתחרות הזאת?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    כרמיאל
    כן עם יש לנו נציגים טובים ויש לנו סיכוי להצליח ויש ספונסרים שיכולים לממן את זה אז למה לא זה יכול להיות זה מאוד אפשרי.

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    נתניה
    אוקיי יוסי, אני אבדוק את העניין הזה..

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    עיר
    באר שבע
    זה לא גיימר זה ויגמאס

אני לא חושב שישלחו נציג, אבל למה לנסות אין מה להפסיד.
    פיפא בלי הפסקה

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נהריה
    אני בעד עוד טורניר (: סטייל דיזינגוף רק שלא יהיה באותו מקום.. קחו מקום סגור ושיהיה שם המשחק במיוחד ושלא יבואו סתם אנשים שמטיילים בדיזינגוף ופתאום יגידו לעצמם "וואו אולי גם אני יכול להיות טוב" כי זה סתם מציק ומביא שחקנים שלא נגעו בחיים בפיפא ): אמנם היה נחמד.. כי חלק מהמשחקים היה אפשר לתת בהם עשריות כמו נאור שצעק יש והרס לנו את האוזניים. בקיצור אני בעד טורניר שהפרס יהיה ספונסר (: זה יכול להיות נחמד

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    מחזק את דבריך

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    עיר
    באר שבע
    שלום לכולם!
    אני מאמין שנוכל אנחנו לשנות את זה ולהגיע לאליפות אירופה אם אני יראה שהעניין הוא רציני אני מבטיח לקחת את זה עליי עם עוד אדם רציני.
    יש לכם כאן שני מנהלים מאוד רציניים אריק ויגאל שגם הם יוכלו לתת את ה"פוש" שלהם אז בואו תעזרו!
    כנסו לעצומה תחתמו ברגע שאני ריאה רצינות אני מבטיח להגביר את הרצינות ואם נתאחד אולי באמת נצליח להביא גם את הכבוד של ישראל לאליפות!
    תכנסו ותחתמו!
    • תיקנתי D:

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    יאללה נקווה שיצליח...

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    עיר
    נתניה
    עוד לא הבנתי למה אתם מפרסמים את זה פה אם בכלל אתם רוצים שגיימר ישלחו נציג ^_^

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    עיר
    אשקלון
    אני יכול לנסוע אני משחק על הרמה הכי כשה זאת אומרת מעל WORLD CLASS הפאצ' הזה או משה זה לא יהיה ואני מנצח אם ארסנל את צ'לסי 9:2 ואני בכיף יכול לנסוע ולקרוע לכולם שם את התחת!!!! אפשר??????????????????:confused: :confused: :confused:

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    נכתב במקור על ידי Evanescence
    אני בעד עוד טורניר (: סטייל דיזינגוף רק שלא יהיה באותו מקום.. קחו מקום סגור ושיהיה שם המשחק במיוחד ושלא יבואו סתם אנשים שמטיילים בדיזינגוף ופתאום יגידו לעצמם "וואו אולי גם אני יכול להיות טוב" כי זה סתם מציק ומביא שחקנים שלא נגעו בחיים בפיפא ): אמנם היה נחמד.. כי חלק מהמשחקים היה אפשר לתת בהם עשריות כמו נאור שצעק יש והרס לנו את האוזניים. בקיצור אני בעד טורניר שהפרס יהיה ספונסר (: זה יכול להיות נחמד

מה זה אתה לא מתבייש?
    ניצחתי בשמינית גמר וברבע גמר יריבים טובים בתוצאות גבוהות למה אתה אוצמר רק מול כרלה שלא יודעים לשחק.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    i will be back in 1 month from my trip,
    so dont make the pc champion , wait for the real champion
    to get back ...
    just keep warm the field for me
    i want to go to usa.
    and be the first israeli fifa player that win the gold!!!
    love ya all spacially ganja .
    take care bye bye

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אל תדאג, תספיק לאליפות אם תהיה

פיפא בלי הפסקה

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    מחכים לך שתחזור איש!!!

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    שאלה :
    אליפות אירופה ואליפות העולם זה ל PS2 או PC ?
    והטורניר שיהיה הוא ל PC ?

הרשמה