תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני פונה אליכם לאחר שלא הצלחתי לקבל תשובה חד-משמעית. אני מתחיל לשקול ברצינות לקנות את המשחק אבל חשוב לי איך המולטיפלייר מתפקד (מבחינה טכנית ומבחינה של מודולים שאפשר כבר לשחק בהם). אז איפה אתם משחקים כיום?

נ.ב
    גם כל פיסת מידע קטנה על השרת הסודי של ויגיימס תתקבל בברכה. ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    יש מודולים ויש שרתים. הבעיה היא החרטה שאובסידיאן עשתה באיזון המשחק. יש כ"כ הרבה שטויות ובאגים ואי איזון במערכת הפיטים שלא כ"כ כיף לשחק בשרתי ארינה ו PVP וכו'..אבל אם אתה אוהב RP אז זה סבבה לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    Wizardy די לבלבל תשכל...
    מה שאובסידיאן עשתה לא משפיע על שרתי ארינה שגם במשחק הראשון עבדו קשה כדי לאזן את הרמות, בין אם זה לאסור על קלאסים או לשנות קסמים. אז זה לא מה שיעשה את המולטי טוב או לא, סלח לי.

אופיר, כרגע אין יותר מדי תשובות. אתה יכול כבר לראות שרתים מבטיחים בבניה, אבל זה ייקח עוד זמן עד שנראה תוצאות אמיתיות. ממה שראיתי בסיבוב שרתים שלי שלשום, זה נראה מבטיח מאוד.

בקשר לשרת הסודי של ויגיימס... מי יודע, אולי בקרוב יהיו פרטים :rolleyes:

שתף ב-Google+

כרגע אופיר? אתה לא תמצא הרבה עיסוק במשחק מעבר לגבולות משחק הסינגל, כי מה לעשות, בנייה רצינית דורשת זמן. אבל אני יכול להבטיח לך שגלגלים בתנועה, ושרתים רציניים (ישראלי גם?) נבנים גם היום.

אני אשבור את הבועה, ואגיד שיש שרת ישראלי בתהליכי בנייה כרגע, פרטים נוספים בימים הקרובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    not only because it takes time to build modules, but also because the toolset has many bugs still left and many features that they didn't add yet which dont allow you to script/make everything, be it some blue print or a certain script.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    נכתב במקור על ידי sunny
    כרגע אופיר? אתה לא תמצא הרבה עיסוק במשחק מעבר לגבולות משחק הסינגל, כי מה לעשות, בנייה רצינית דורשת זמן. אבל אני יכול להבטיח לך שגלגלים בתנועה, ושרתים רציניים (ישראלי גם?) נבנים גם היום.

אני אשבור את הבועה, ואגיד שיש שרת ישראלי בתהליכי בנייה כרגע, פרטים נוספים בימים הקרובים.
    וואו, ההודעה הראשית בפורום שאומרת "דורשים בנאים" ממש השאירה אותי בערפל :barbaric: מזל שיצאה הודעה רשמית!
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Artigo
    וואו, ההודעה הראשית בפורום שאומרת "דורשים בנאים" ממש השאירה אותי בערפל :barbaric: מזל שיצאה הודעה רשמית!
    זה היה חצי הלצה. נו בוודאי שאנחנו בשלבי בנייה, מה חשבת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    תודה על התגובות! אז אני מבין ממכם שמבחינה טכנית המשחק עוד לא לגמרי מושלם ושברשת עדיין אין הרבה תוכן שאפשר לעשות איתו משהו (RP, רק RP!). זה בסדר, יש לי מספיק זמן. :devil:

שוב תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    יש שרת שמתרחש בFR, עוד לא נכנסתי לשרת אבל הגעתי אילו דרך הממ ארטיגו פה מהפורום,
    הממ לפי מה שהבנתי השרת נחמד, והוא בנתיים נראה ככה, לפי האתר והפורומים.

הממ, אז זה שרת ששווה בדיקה.
    יש שרת נוסף שנמצא בתהליכים סופיים של בנייה ועם בואו של העדכון הבא הוא גם יבוא, אני עוקב אחרי השרת כבר הרבה זמן, הוא צריך ליהיות שרת עם RP טוב, ועם משחקיות נוחה, לא נוקשה מדי, ולא פשוטה מדי.
    השרת נקרא Sundren וכבר פרסמתי אותו בעבר פה, כשיהיה מה לפרסם יותר אני יביא אותו לפה יותר מסודר אם צריך.

אז אין הרבה בנתיים אבל מתחיל.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

אני לא מבין איך אפשר לעלות שרת ששווה משחק בכזה פרק זמן קצר משיחרור המשחק? זה פשוט תמוה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    נכתב במקור על ידי sunny
    אני לא מבין איך אפשר לעלות שרת ששווה משחק בכזה פרק זמן קצר משיחרור המשחק? זה פשוט תמוה.
    קודם כל הטולסט יצא קצת מוקדם יותר (לא שזה ממש משנה אבל קצת)

וחוץ מזה, לא הכל אתה אמור להבין, ויש דברים שהם מעבר ליכולת ההבנה שלך אז עזוב. :ם
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אנשים שתיכננו עוד מבעוד מועד על פתיחת השרת, והכל היה להם מוכן בראש עוד לפני יציאת הטולסט, ככה שהמשחק יוצא, נשאר ק החלק של הבניה (את הסקריפטינג גם היה אפשר לבנות בצורה גסה שבסופו של דבר השפה נשארה אותה שפה, רק כמה פונקציות שונו בשם ונוספו)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תומר, יש בעולם אנשים רציניים שאין להם מה לעשות בחיים חוץ מלעבוד על מודולים.
    והדגש על רציניים. לא סביר שתמצא אנשים כאלה פה בסביבה שיעבדו על השרת של ויגיימס. אנשים שישקיעו את רוב היום שלהם ואולי את כל הלילה בשביל השרת, ובלי התעסקויות מיותרות פשוט יתחילו לעבוד.

וכן, הטולסט יצא כבר ממזמן...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    היום שיחקתי במולטיפלייר בשרת הזה של הFR,
    ובלעעע
    זה היה קטסטרופה, לאג עולמים פרדס חנה כרכור, פשוט אי אפשר היה לזוז, זה היה סיוט.
    בכלל, למרות כל מה שאמרתי מקודם, המנגנון של המולטיפלייר עדיין לא בשיא, וכל עניין הרשת דורש עוד טיפולים רבים ובעיקר הורדת לאגים ואיטיות של הרשת, למה גיימספיי האלו סיוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    השרת בקרוב מאוד עובר שדרוג של הCPU ועוד משהו בתקווה שהלאגים יהיו נחלת העבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    המולטי בחיתוליו, יש מספר שרתים שפועלים, שניים מהם אפילו סבירים, אבל השאר פשוט לא. ברובם הכל... חובבני כזה. גם יש איזה 2 שנראים טוב, אבל כל הסקריפט (השפה של הדמויות, לא התכנות) פשוט אנגלית מעוותת כזו, וזה הורס.
    שתף ב-Google+

שמעו, אי אפשר לצפות ממשחק כזה תוכן מעולה אחרי חודש וחצי.

אתם יכולים לצפות למידע בקשר לשרת שאנו בונים בימים הקרובים.
    תשמחו לגלות שהצוות כולל מתכנת ובנאי הונגרי שהחליט להצטרף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    *טעות בדיון *
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    והוא אפילו הונגרי נחמד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    hoo hooo hoo השרת של Fר הפך לשתי שרתים השרת החדש והמשופר, והישן שעד שהשרת החדש יוכיח את עצמו ישאר דולק. החדש טוב פי 2 כמעט בהל מהישם. 800Mhz במקום ה400 הישן. 64bit Core :] זה המפרט:
    AMD64 X2 Dual Core CPU at 2.41 GHz, 2 Gig of PC 6400 RAM, AM2 Motherboard, 500 Watt Powersupply, SATA2 160 Gig HD and that adds up to more fun at The Forgotten Realm
    והכל מתרומות של אנשים. עכשיו אמור להיות שליטה. גם שרת יותר טוב וגם פחות אנשים בכל שרת. הלאגים הם נחלת העבר! מוהא!
    שתף ב-Google+

הרשמה