תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    איך התחלתם לשחק מ"ת?
    אני התחלתי בזה שהאחים שלי הריצו לי חופשיטה והיה ממש מגניב,ואז הם גם הביאו לי ספרי חוקים והתחלתי לשחק עם חברים שלי...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    יום אחד קמתי פתאום נזרק עלי מהחלון ספר מהדורה שלישית על ידי ילד ממורמר שאמר " מה זה החרא הזה דיאבלו 2 הרבה יותר טוב "

סתם

האמת התחלתי משחק תפקידים בעקבות ההורים של חבר שלי (עד כמה שזה נשמע מוזר )
    הם סיפרו לו על DND וכדומה
    הוא ביזבז כספים קנה ספרים וקח התחיל הרומן
    מאז העניין רק גובר
    לעניין של לארפים נכנסתי בעיקר אחרי לימודי בתאטרון והגעתי למסקנה שיש משהו מסקרן בלראפים

(היכולת של חנון חסר כריזימה ומאוד בתולי להיות לפתע ברגע שהשם שלו david B LOF (משחק פראוינה ) להיות סמכותי ומאוד כריזימתי מאוד מגניבה לדעתי ומוכיחה שלארפים מוצאים את בערך הטוב באנשים
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    זה התחיל שאח של איזה חבר לימד אותו והוא לימד אותנו(קבוצה של אנשים)את המשחק וואלה היה מעניין, אז דפקנו לאח שלו את הספרים ומאז אני משחק בזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ל"ג בעומר-מסביב למדורה-חבר שלי מדבר על איזה כיף זה משחקי תפקידים-זורקים עליו בטטה-בסוף הוא מצליח לשכנע אותנו לנסות...
    מכאן אין עוד מה להמשיך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    איתי חבר שישחק חופשיטה, ואז בא אלי אם ספר חוקים (נדהמתי מהמשקל) והוא לימד אותי לשחק באמת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    חוג, פרשתי אחרי חודשיים בגלל שהיו שמה איזה חמש עשרה ילדים....
    מאז אני אם קבוצת חברים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    חוגי העשרה לילדים בעלי IQ קצת יותר גבוהה מהממוצע שכבר לא נראה לי כמו ממוצע אם תשאלו אותי. המנחה הראשון שלי היה המנחה הכי מרושע שהיה לי. מצד שני הוא היה הכי טוב. אולי כי הוא היה הראשון והשאיר רושם.
    יהונתן, אתה עוד תשלם על זה שגרמת לי להרשם לפה, אתה שומע אותי! אתה תשלם על זה!
    ואתה עדיין חייב לי הדגמה של דרך המדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    במשך הרבה זמן התעניינתי מרחוק (טחנתי מאמרים ב"שדים מתחת לכיור" הנוסטלגי), עד שננסק מיועדנו גרר אותי סוף סוף למשחק הראשון שלי, בעולם של וורקראפט. זה היה כיף...
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    התחלתי לשחק בסביבות גיל 10, כשיצאה בארץ "הערכה לשחקן המתחיל" של מבוכים ודרקונים (הקופסא האדומה המהוללת). חבר שלי סיפר על אח שלו, ששיחק בזה בחו"ל, והיינו מלאי יראה מכל הרעיון. הלכנו לחנות קרביץ ברחוב רוטשילד, קנינו את הערכה בכספנו שלנו, ורצנו הביתה בהתלהבות - היא היתה כל כך shiny! היה עליה דרקון! והיו בפנים קוביות מוזרות ושתי חוברות שונות!
    התחלנו לקרוא ביחד את החוברת לשחקן, בגלל שנכתב עליה בגדול למעלה "קרא חוברת זו תחילה", ואנחנו ממושמעים. עברנו ביחד את כל ההקדמה, לא הבנו מה זה קובית אחוזים (כי לא הבנו אחוזים עדיין), וניצחנו את המכשף הנורא בארגל במיני-מיני-הרפתקאת יחיד שהיתה שם. כל אחר הצהריים שכבנו על הרצפה בחדר שלי וקראנו בחוברת.
    בימים הקרובים אספנו במהירות את קבוצת החברים שלנו מבית הספר, אחד מאיתנו התנדב לקרוא את החוברת לשליט המבוך ("קרא חוברת זו לאחר מכן"!), והתחלנו לשחק בהתרגשות מטורפת. אני לעולם לא אשכח את התחושה שהיתה לי כשקראתי את החוברת בפעם הראשונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    עכשיו אני מבין למה אתה כזה חזק בתחום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני לא הבנתי למה...
    למה?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    תראה איזה התחלה הייתה לו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בערך כמו של כל מי שהתחיל בתקופה של הקופסאות...
    אין שומדבר יוצא דופן(אלא אם כן שה"ם על שעבר בכד"א במקרה העביר לו את הידע שלו...)

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    איתי חבר שישחק חופשיטה, ואז בא אלי אם ספר חוקים (נדהמתי מהמשקל) והוא לימד אותי לשחק באמת...
    הבעיה פה היא שאין דבר כזה "לשחק באמת". משחק חופשיטה הוא אמיתי (ויכול להיות גם יותר מהנה) בדיוק כמו מו"ד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אם כי הוא כן פחות משחק game ויותר משחק play. כלומר, בחופשיטה זה יותר משחק סטייל משחק על במה, ובמשחקים עם חוקים זה יותר משחק כמו מונופול. במובן הזה, אפשר לומר שזה "לשחק באמת".
    שתף ב-Google+

הרשמה