אוקי חבר'ה, אני רואה שהקהילה נמוגה ואף אחד כבר לא מבקר פה. למען האמת אני לא מופתע, לקהילה לא הייתה הזדמנות להתפתח אפילו. אז מה עושים?

ובכן, מי שרוצה לראות קהילה חיה ונושמת בעולם GW צריך לעבוד על זה. לא מספיק להיכנס מדי פעם לפורום, לבדוק אם יש נושאים חדשים ואז לא לעשות כלום כשאין. אם רוצים לפתח קהילה אז רבותי, צריך לתרום לה.
תפתחו נושאים חדשים, תתדיינו על טקטיקות ו-builds, תלמדו להכיר אחד את השני. זה החומר שממנו נוצרות קהילות.
אני כשלעצמי כבר כמעט לא משחק. לא כי אני חושב שהמשחק גרוע, אלא ההיפך. חרשתי עליו עוד מימיו הראשונים. לאחר בערך שנתיים, לא פלא שהמשחק יצא לי כבר מכל החורים.
אני עדיין מבקר איזה פעם בשבועיים, רק כדי לראות מה קורה עם הגילדה הנוכחית שלי ולהתעדכן.
אני אישית לא רוצה להיות "אב מייסד" של הקהילה הזאת, גם כי אין לי זמן חופשי כמו שפעם היה לי וגם כי יש לי מספיק דברים על הראש גם ככה. אבל זה לא אומר שלא הייתי רוצה לראות פעילות והשקעה.
אני מוכן לתרום מזמני לענות על שאלות, לשפוך קצת אור לגבי נושאים מסוימים במשחק ובאופן כללי לתת קצת מהניסיון שלי.

בתור זריקת מרץ לקהילה, חשבתי על רעיון להקים גילדה המבוססת על קהילת הפורום. יש לי את הכסף (הוירטואלי) ובמקרה שמרתי איזה celestial sigil ליום גשום (מי שלא יודע, זה חפץ שצריך על מנת לקנות guild hall). אם תהיה ממש השקעה, אני מוכן בכיף לתת את כל מה שצריך.

זרקתי לכם כפפה, מי מוכן להרים אותה?