תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    ובכן כמו שרבים ממכם יודעים, אתר טוב זה אתר שנמצא במקום נורמלי בחיפוש בגוגל בין הדף הראשון (שזה הטופ לדף השני)
    עכשיו כמו שידוע לכם , אחד הפרמטרים החשובים שגוגל בודק זה מספר הלינקים שמקשרים לאתר שלכם מאתרים שלא נמצאים על השרת של האתר שלכם , כלומר אתרים של משתמשים זרים.

ולכן יש לי הצעה כאן לחברי הפורום שנחליף בינינו לינקים:
    הכוונה כל אחד יפתח באתרו דף לינקים מומלצים(אם כבר יש עוד יותר טוב), בדף זה הוא יקשר לינקים לבעלי האתרים בפורום
    והם יקשרו אליו,
    לכן אני יתחיל ואני יעדכן כל פעם את הרשימה במקום הזה,
    כל מה שעליכם לעשות זה פשוט להגיב ולכתוב את אתרכם (שימו לב שהכתובת נכונה), וכמו כן להוסיף את האתרים ברשימה הנ"ל שתיהיה
    ברשימת הליקנים המומלצים (שימו לב שהקובץ של ה LINK.HTML או LINK.PHP או כל סיומת אחרת חייב להיות מקסימום בספרייה אחת קדימה בעץ האתר שלכם, כלומר gamer,co,il/link/link.htmi על מנת שדף זה יהיה אפקטיבי לחיפוש גוגל (כמו כן אסור שיהיו יותר מ 100 לינקים בדף אחד (אחרת גוגל לא מסתכל על דף זה ולא מאנדקס את הלינקים שבתוכו).

, כל הכתובות גם יבדקו ע"י על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם לא מקשרים לאתריי פורנו או הורדות לא חוקיות , כמו כן האתר יבדק מבחינת פרסומת (של יהיה יותר מפרסומת אחת קופצת) ככה תוכלו להיות שקטים שברשימה נמצאים אתרים שיועילו לאתרכם.
    הרשימה לבינתיים (כרגע אתרי)
    http://games.fs1.co.il (מומלץ שבמילת הקישור שלו יהיה כתוב FS GAMES)

עכשיו אתם מוזמנים להגיב ולכתוב את אתרכם, כך הרשימה תגדל וכולנו נרוויח מלהיות ממוקמים במקום טוב ב גוגל.
    שימו לב: גוגל לא אוהב לינקים לאתריי הורדות , פורנו , קזינו ובטח שלא אוהב לינקים לאתרים לא קיימים, אז רק אתרים חוקיים התקבלו , ואתרים שיש בהם תוכן מתחלף (אתר שבמשך הזמן לא יעמוד בקרטריונים האלו יורד מהרשימה)
    כמו כן אתר שיופיע ברשימה ולא ישים את הלינקים שמצורפים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אז ככה - גוגל קצת יותר חכם מזה. יותר מעניין אותו לדעת מי מקשר אליך ולא רק כמה. אם יש אליך המון קישורים מעמודים ואתרים שנחשבים "לא חשובים", זה הרבה פחות טוב מאשר מספר מצומצם יותר של קישורים מאתרים נחשבים.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה