תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר:

מדרגים
0. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • 0 0%
12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 808
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    בזכותו של טי בון היה לי הרבה עבודה, אבל הנה תוכן עניינים:
    1)מר פרפקט,באם באם ביגלו וברוק לסנר.
    2)DX,ארט פונדשין.
    3)NWO.
    4)טטאנקה וההארדיז.
    5)שמרוק.
    6)MNM.
    7)שושלת סמואה.
    8)דאדליז,בוצר וטרי פאנק.
    9)גוברים עם כבוד.
    10)הכפיל האפל של מתאקים,וינס רוסו, RTC.
    11)הקליק.
    12)גק הנחש רוברטס, ארצות הלאום של מתאבקים, מתאבקים עצורים.
    14)עובדות על הרוק,באטיסטה ובאסטין בוגר.
    15)הוגן VS רוק.
    16)אקו.
    17)אוון ארט האגדי.
    18)באד ניוז הלן, גימיקים של מתאבקים.
    19)גודפאדר, גונזלס, ודוניק.
    20)מאמר יפה האפרו אמריקנים בהאיבקות.
    21)אדם בומב, ברט ארט האגדי, 25 הטעיות הגדולות של הWCW.

יש עוד המון ביוגרפיות ומאמרים חדשים בהזדמנות אני יעלה אותם לתוכן עניינים!

קורט הניג הידוע כ"מיסטר פרפקט", הוא מתאבק שאני אישית גדלתי עליו. באירוע הראשון שראיתי קינג אופ דה רינג 1993 הוא נלחם בברט ארט האגדי, בקרב של פייס נגד פייס בסיום הקרב אחרי שהפסיד, הוא לחץ את ידו של ברט מחווה שבתור ילד ריגשה אותי מאוד. במשחק האחרון הנינג נכנס כאגדה למשחק שתנציח את דמותו לעד הנה מאמר שהתפרסם קצת אחרי מותו.

רבים גדלו בהערצה אליו,אחרים היו חברים קרובים שלו.זה גרם לצילומי הטלוויזיה של ראו ביום שני ויום שלישי לאחר החדשות שהתפשטו מאחורי הקלעים על מותו של הניג של נפטר בגיל 44.

לדברי דיווחים,הניג נמצא מת בחדר בית מלון בברנדון, פלורידה מספר שעות לפני שהיה אמור להופיע בהופעת היאבקות עצמאית בטאפמה,הוא השאיר אחריו אישה וארבעה ילדים-שני בנים ושתי בנות שטווח הגילאים נע בין 10 ל-20.הינג היה אמור להיות בן 45 ב-28 במרץ.

הניג התחרה ב-WWE בשנות ה-80´ ואחרי זה בשנות התשעים ולתקופה קצרה גם ב-2002. אפילו אחרי שעזבה את ה-WWE הוא שמר על קשר עם מספר ממתאבקים כולל את יליד מיניסוטה ברוק לסנר.

אני הכרתי אותו במשך חמש שנים אמר לסנר פגשתי אותו ב-97´.היינו חברים,הוא גר רק 30 דקות ממני,ראיתי אותו בשבוע שעבר,הלכנו לאולם כושר,והינו אמורים לדוג בשבוע הבא,אני לא יכול להאמין שהוא הלך

אני די הערצתי כי הוא עזר לי לא מעט,הוא כל הזמן התבדח,כהתקשרתי אליו הוא כל הזמן ענה לטלפון ככאתלט הטוב ביותר במיניסוטה.

אולי חברו הקרוב ביותר מקרב מתאבקי ה-WWE כיום הוא ריי הביג בוס מן טיילור שאותו הכיר במשך 15 שנה .

היה לנו הרבה מאוד כיף והמון צחוק,היה לנו זמן נעים אומר טיילור זה היה זה.בחור טוב.הוא לא בא לפגוע באף אחד.אנחנו היו חברים לנסיעה,אנחנו טיילנו ביחד לכל מקום והתחלקנו בחדרים,זה היה משומש על ידי,על ידו ועל ידו של ריק רוד,ואז ריק נפטר.

אחרי שהניג עזב את ה-WWE במאי,טיילור מספר אנחנו החלטנו על הסכם שלמרות שגרנו בשני צדדים שונים של המדינה אנחנו שומרים על קשר וכל כמה חודשיים בילנו ביחד.

טיילור אומר שהוא ראה את הניג לפני ארבעה או שלושה שבועות,אבל דיברנו כל הזמן, פשוט היינו אחים.

טיילור מספר שהוא היה אמור לאסוף את הינג בשדה התעופה באטלנטה ביום שלישי וכדי לבלות יחד עד שהניג יעזוב לביתו שבקאמפלין ,מיניסוטה ביום רביעי,טיילור חכה להניג שיתקשר אליו כדי לתאם ביום שני את המידע על הטיסה שלו.

המשכתי לחכות לשיחה שלו מסר טיילור אבל הוא לעולם לא התקשר.

הבן של לארי דה אקס הניג,קורט הופיע לעיתים קרובות עם אביו.

כאשר ריק פלייר פרץ לעסק במיניסוטה בהרבה מקרים באותו הקארד שבו היה דה אקס,ופלייר זוכר שהוא פגש של קורט מתי שהוא היה בן 12-13.

הוא היה פשוט בחור מגניב ומתאבק מעולה מספר פלייר הוא כל הזמן גרם לי לחייך,הוא היה כזה בחור שאם הוא היה עצבני על משהו ,אף פעם לא יכולת ליראות את זה עליו.

אנחנו הסתדנו נהדר והיתה לנו כימיה נהדרת,הוא גרם לי לצחוק לפחות כמו ארן אנדרסון,זה די הלם לדבר על זה עכשיו בגלל שקשה להאמין שהוא הלך,זה הפסד גדול לעולם ההיאבקות

הינג סיםר שהוא לעולם לא חשב להפוך למתאבק אחרי שהוא נפל לתעשייה אחרי שפצע את ברכיו כאשר שיחק פוטבול באוניברסיטה של מיניסוטה.הניג המשיך להיות אוהד של גולדין גופיר אחרי שעזב את המוסד.הוא לפעמיים הגיעה לפגישות של היאבקות חובבנית של גופיר שכך הוא הכיר את לסנר.

הוא זה שהכניס אותי לעסק כאשר רציתי להיכנס אליו –הוא ו(מתאבק ה-AWA לשעבר) בראד ראינגאנס אומר לסנר.

הינג עשה את הופעת הבכורה שלו בהיאבקות מקצוענית ב-1980 ,הוא התאבק באירגונים עצמאיים וב-AWA.

פלייר ודר.טום פריצ´רד אהבו את העבודה עם הניג שעבדו בשביל אמרגן היאבקות דון אוון בפרוטלנד בשנות ה-80´ המוקדמות.פלייר אומר שהיו לו את הפעמיים הכי טובות באותם ימים הוא ללכת לדוג דגי סלומון ולטייל עם הינג כאשר פלייר היה אלוף העולם של ה-NWA והינג היה אלוף ה-AWA.

באותו הזמן פלייר לא ידע שתהיה לו ההזדמנות לעבוד ולטייל ביחד עם הינג ב-WWE. ב-1988´ הינג חתם באירגון של וינס מקמהון והפך למיסטר פרפקט קורט הניג ואחרי זה רק למיסטר פרפקט.

שראיתי את קורט בפעם הראשונה זה היה בסיבוב הראשון שלי ה-WWE מספר ארן אנדרסון בתור בחור שלא מתרשם בקלות-שראה הרבה אתלטים,עובדים מצויינים וכוכבים גדולים במשך השנים-קורט היה מסוג הבחורים שתפס לך את העין בצורה חיובית,הוא היה מיוחד.כל מה שהוא עשה הוא עשה בצורה שונה מכל אחד.אני אעיז להגיד שעד אותו הזמן הקרבות שלו עם ברט הרט היו המדהימים שראיתי.זה היה מדהים בגלל שזה היה שונה.

אנדרסון ושותפו טולי בלאנצ´ארד הצטרפו להינג ב-WWE ונתן לאנדרסון 14 חודשיים באותו רוסטר ביחד עם הינג ,הזדמנות שנתה לו להכיר את הינג באופן אישי

סגנון ההיאבקות שקורט הביא בכל ערב הוא הביא גם לחבר ההלבשה,שגם היה שונה הוא אומר הוא יכל להאיר את החדר.

אנדרסון מתאר את חוש ההומור של הניג כהומור סרקסטי,ראליסטי ורגיש.

התוצאה הסופית לא משנה מה הוא תמיד היה מצחיק לאללה אמר אנדרסון קורט יכל לגרום לך לצחוק על עצמך,אבל לפני שנגמרה הבדיחה אתה תצחק עליו.

אבל לא יכול להיות כמו קורט הניג ואף אחד לא היה כמו קורט הניג.מפעם הראשונה שפגשתי אותו קורט היה מיוחד,אין לי שום מילת תואר אחרת שאני אוכל לתאר אותו.אם מישהו יושווה לקורט הינג בחדר ההלבשה או בזירה –זאת תהיה חתיחת מחמאה.

באפריל 1990 מיסטר פרפקט זכה באליפות הבין יבשתית הראשונה שלו מתוך שתיים.הוא לקח לעצמו את המנהל בובי דה בריין(המוח)הינאן.

אין הרבה מה לומר הינאן אומר בראיון טלפוני על מותו של הינאן זאת טרגדיה ואני מאוד מצטער

במהלך השנים,פציעותיו של הניג הפכו אותו לחצי מתאבק וחצי שדרן.הוא גם היה בתפקיד מנהל יעוצי של פלייר כאשר האלוף העולם האמיתי הגיע ל-WWE.
    פלייר אומר שהוא דיבר עם הינג לפני כמה ימים,והניג עדיין הציג את עצמו בטלפון כמנהל יעוצי.

זה אדיר אומר פלייר על הזמן שלו ב-WWE ביחד עם הניג,צוחק מזיכרון כאשר אני והוא היינו ביחד-שאל את וינס-היה לנו הרבה כיף,טיילנו ביחד בכל העולם,כשיש לך מישהו לכייף איתו עבודה היא אף פעם לא עבודה,שאני עבדתי עם קורט היה לנו כל כך כיף שזה לא היתה עובדה.

הוא היה איתי ברסלמניה כאשר התאבקתי נגד רדני סאבג´,היינו כל הזמן יחד במשך שנה וחצי.אתה מתחיל להכיר מישהו היטב כאשר את מטייל ככה.

לזמן מסוים הניג היה מארח שותף בתוכנית פריים טיים ריסלינג ולאחריה לראו.הוא עבד שידר עם וינס מקמהון וג´ים רוס.

אני מצאתי אותו מאוד מבדר ומאוד תחרותי אומר רוס שקורט החל בקריירת השדרנות שלו הוא רצה להיות יותר טוב מג´סי דה באדי(הגוף)ונטורה,מתאבק שקורט צפה בו בבית במדינת מיניסוטה.כל מה שקורט עשה,הוא עשה היטב.לא משנה אם זה היה שדרנות,היאבקות,צייד,דייג או לעבוד בעניים על העמיתים שלו.

ב-1996 הינג עזב את ה-WWE לטובת WCW ,בזמן שהיה בחברה הניג עשה כל מה שיכל לעזור למען כישרונות צעירים.

לדברי כריס ג´ריקו הרבה מותיקים ב-WCW בזמנו לא נתנו הזדמנות ופשוט לא היה איכפת להם ממך אבל לא הניג,שהאמין שהוא צריך להעביר את הידע שלו לדור הבא של העסק.
    קורט הניג הוא אחד הבחורים שהרגשת שלב שהרגשת באמת שבכל הנוגע לעסק,ליבו היה במקום הנכון אומר ג´ריקו.

הינג חזר ל-WWE ברואיל ראמבל בינואר 2002 שוב חזר להיות מיסטר פרפקט והזדמנות למתאבקי ה-WWE להכיר אותו ואת דרכי העבודה בעניים שלו.

כל אחד שהכיר אותו ידע שהוא אחד מעובדים בעניים(הביטוי שמתאבקים משתמשים בו הוא ריביר/ribber) הטובים ביותר אומר לסנר, לא משנה מי זה היה,הוא תמיד ידע להצחיק אותך,הוא תמיד היה שנון.

פלייר אומר קורט עבד על הרבה אנשים,אבל אצלו זה היה בצחוק ולא מתוך רשע.

ג´ים רוס מוסיף אני אזכור אותו כאתלט נפלא,ובתור כישרון הוא לעולם לא נתן לחדר ההלבשה או בדרכים להיות משעמם,הוא היה שנון וחוש הומור שלו היה יקר ערך,והקל על נטל של הרבה מתאבקים במשך הרבה ימי נסיעות ושבעסק שלנו מאותגר רבות.

צ´יף ג´יי סטרונגבאו נתן לקורט את הכינוי דני שובבני והוא באמת מתאים לכוכב דור שני שכל הזמן היה לו חיוך על הפנים,וניצוץ בעניים,אני מהכרתי את קורט כאחד שבאמת אהב את העסק שלנו ולרבים מאיתנו שהיה לנו את הכבוד הרב להכיר את האישיות שלו,הוא תמיד יזכר כמי שגרם לנו לשים לחיוך על פננו. תנחומי האישים למשפחתו של קורט ובמיוחד לאביו לארי דה אקס(הגרזן)הינג שלא רק איבד את בנו אלה גם את חברו הטוב ביותר.

אני חושב שהרבה אנשים יגיעו יגיעו להלוויה אומר טיילור לקורט היו הרבה חברים.

יהיה זכרך ברוך קורט הנינג!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    בם בם ביגלו

באם באם ביגאלו. שהתחלתי לראות האיבקות ביאלו היה אחד המתאבקים המגניביים עם מלא להבות שעל התחפושת והקעוקעים. אין ספק שהוא היה אחד המתאבקים המרשימיים. הפיוד שלו עם טטנקה משך הרבה אנשים ושניהם עבדו טוב יחד בזירה, בתור ילד זו היתה חוויה שכייף להיזכר בה, הנה ביוגרפיה שתכירו את המתאבק האגדי הזה.

שם אמיתי: סקוט ביגאלו
    גובה: 4"6 (1.95)
    משקל: 368 פאונדס
    תאריך לידה: 9.1.1961
    מקום מגורים: מט. לוראל, ניו ג´רזי.
    שמות היאבקות נוספים: קרושר יורקוב, "The Beast From The East"
    שנת דביוט: 1985
    תרגילי סיום: Flying Headbutt, Greetings From Ashbury Park
    מיקומים גבוהים: 1991-58, 1993-33, 1994-24, 1995-30, 1998-48, 1999-27.
    תארים:
    1986- רוקי השנה,
    1998- הקרב נגד טאז הגיע למקום ה-3 לקרב השנה.
    חגורות:
    אליפות העולם של דרום ה-NWA, אליפות הטלוויזיה האמריקנית של ה-NWA, תואר אליפות הזוגות ב-IWGP יחד עם ויידר, אליפות העולם של ה-N.E.W, אליפות העולם של ECW, אליפות הטלוויזיה של ECW, פעמיים אליפות הזוגות של WCW יחד עם דידיפי וקניון, אליפות ההרדקור של WCW, אליפות העולם של USPW.

סקוט "בם בם" ביגלו היה בכל המקומות שצריך להיום בהם במשך הקריירה שלו. בתחילת שנות ה80 הוא התחיל להתאמן במפעל המפלצות. באוגוסט 1985 הוא התחיל את קריירת ההיאבקות בWWF. הוא היה מוערץ ע"י רבים אבל לא קיבל הזדמנויות לתארים, למרות שהצטרף להאלק הוגן בקרבות זוגות לעיתים קרובות. הוא הופיע קצת בNWA וגם זכה בתואר המשקל הכבד הדרומי ביוני 86 אחרי שניצח קרב מלכותי. הוא החזיק בתואר מספר חודשים עד שהופל ע"י "פוסטרבוי" מאיזור ממפיס, ג´רי לולר (40 פעם אלוף המשקל הכבד הדרומי). הוא הגיע לWCCW בתור יורחוב המוחץ וזכה בתואר הטלוויזיה האמריקאי בסוף 86. הוא הפסיד את התואר כמה חודשים מאוחר יותר לטוני אטלס וסייר קצת עם הNJPW. הוא חזר לWWF בתור בם בם ב87. הוא עדיין נשאר תחת צילו של הוגן, למרות כמה רגעים זכורים שלו. בסדרת ההישרדות 87, הוא נשאר לבד לאחר שכל חבריו לקבוצה הודחו, ביניהם הוגן, נגד שלושה מהמתאבקים הגדולים בהיאבקות. הוא הדיח את כנופיית איש אחד וקינג קונג בנדי, אבל הודח ע"י אנדרה הענק. למרות זה היה ממש מופע של חוזק ואומץ.

בסוף 87, הוא החליט לחזור לNJPW. שם יותר טוב היה לו שם והוא התאבק מול הכוכבים של הארגון. במרץ 92, ביחד עם ויידר ביגלו ניצח את קייז´י מוטו והירו האזה, תארו הראשון של ביגלו. הם החזיקו בתואר למשך 4 חודשים, זמן ארוך מאוד בNJPW, לפני שהפסידו אותו לאחים סטיינר. זמן קצר לאחר מכן, נגמר חוזהו של ביגלו עם NJPW והוא החליט לחזור לארה"ב ולתת לWWF עוד הזדמנות.

ביגלו חזר מיד לWWF ביחד עם המנג´רית שלו לונה ואשון ונכנס לפיודים עם מתאבקים כמו טטנקה ודוינק. במשך כמה חודשים, בם בם וטטנקה נפגשו בכל פיי פר ויו ולרוב האינדיאני ניצח. בסוף 94 השניים איחדו כוחות וביחד עם מתאבקים כמו קינג קונג בנדי, איי אר אס והגופות השמיימיים, הצטרפו לתאגיד מיליון הדולרים, בראשו של טד דיביאסי. ביגלו אז נכנס לפיוד עם שחקן הפוטבול לורנס טיילור. ברסלמניה 11, טיילור כיסה את ביגלו ובעצם גמר את הפיוד. זמן קצר לאחר מכן, בם בם בגד בתאגיד, הפך לפייס ונכנס שוב לפיוד עם טטנקה. פציעה במרפק קיצרה במעט את זמן ההיאבקות שלו. ב1996, בם בם עזב את הWWF, עדיין ללא תארים שם.

בם בם חזר להתאבק ביפן לתקופה ביחד עם הירומיצ´י פויוקי ויוז´י אנז´ו כדי לזכות בתארי השלישיות באוקטובר 96. לרוע המזל, השלושה החזיקו בתארים למשך פחות מחודש. ב1997, ביגלו הופיע בECW. הוא מיד הפך לאחד הכוכבים המרכזיים והתאבק עם מתאבקים כמו טאז ושיין דגלאס. באוקטובר 97, הוא ניצח את דגלאס על אליפות המשקל הכבד של הECW, אחד מהישגיו הגדולים ביותר. למרות שדגלאס החזיר לעצמו את התואר חודש לאחר מכן, בם בם רשם את עצמו בספרי ההיסטוריה של ECW. כמה חודשים לאחר מכן, בם בם הצליח לזכות בתואר הטלוויזיה מטאז. גם הפעם הוא החזיק בתואר רק חודש, לפני שהפסיד אותו לרוב ואן דאם. בם בם המשיך להתאבק שם עד סוף שנת 98 ורוב קרבותיו היו נגד הכוכבים הגדולים.

בנובמבר 98, החיה מהמזרח הופיעה בWCW נייטרו ללא חוזה (לכאורה) והציע אתגר לגולדברג הבלתי מנוצח. הם ניסו לתקוף אחד את השני אבל נעצרו ע"י צבא של אנשי ביטחון. ביגלו נכנס לפיוד עם גולדברג וסקוט הול למרות שגולדברג יצא מנצח רוב הפעמים. לביגלו והול גם היה קרב סולם אבל בעצם ביגלו לא קיבל פוש.

אבל אז, במרץ 99, עם הגעתו של הארדקור האק, דיוויזית ההארדקור החלה לגדול. כסאות, שולחנות ומטפים הפכו לדברים מוכרים בזירה. הקרבות האלו התאימו לבם בם, שנכנס לפיוד עם האק. השניים נפגשו בשני אירועים רצופים, עם ניצחון של בם בם על האק בצעדת האביב 99 אחרי ברכות מניו ג´רזי דרך שולחן. בם בם החל לקרוא לעצמו מלך האקסטרים והיה האלוף הבלתי רשמי של דיוויזית ההארדקור. מאוחר יותר הוא הגן על ה´תואר´ נגד בריאן נובס.

בסוף מאי 99, בם בם החל להצטרף לדי די פי בקרבות זוגות. מאוחר יותר הם זכו בתארי הזוגות מסטורן וקניון (שהחליף את רייבן). הם ניצחו לאחר מכה אחת על קניון. מאוחר יותר התגלה כי קניון כרת ברית עם השניים. בם בם ופייג´ הגנו על התארים מספר שבועות עד שהפסידו אותם לסטורן וכריס בנואה. בכאסח האמריקאי הגדול, בם בם עזר לקניון ופייג´ לזכות בתארים חזרה. כך נוצרה השלישייה ובם בם הוכר כאלוף ביחד עם חבריו.

השלישייה המשיכה להגן על התארים כולל ניצחון על בנואה וסטורן בכאסח בחוף אחרי שילוב של חותך יהלומים וברכות מפארק אשבורי. למרות הניצחון, השלישייה נאלצה להילחם בבעיה אחרת, האיחוד של חום הארלם. למרות שהם ניסו להשתמש בטריקים רבים, בם בם וקניון הפסידו את התארים בדרך פראית 99. מעט לאחר מכן, השלושה החלו להילחם אחד עם השני. ביגלו אז נעלם עד שנת 2000. הוא הופיע בטורניר אליפות העולם באוקטובר 99, אבל הפסיד בסיבוב הראשון לנורמן סמיילי.

בם בם חזר לאירועים בפברואר, כשנוצר תואר ההארדקור הרשמי. בם בם טען כי הוא עדיין מלך האקסטרים, והתואר מגיע לו. מולו התמודד בריאן נובס, שזכה בתואר מנורמן סמיילי. בתכנית רגילה, בם בם הצליח לנצח את נובס ולזכות בתואר היחידים הראשון שלו בWCW. בסופרברול 10, השניים נפגשו שוב. נובס זכה בקרב ובתואר, וכך סיים שליטה של בם בם בתואר של כמה שבועות בלבד. בם בם הופיע שוב כשהתמודד מול המפלצת החדשה בWCW, החומה. החומה כנראה הובא לWCW ע"י ביגלו, שראה אותו מעביר את כל יריביו דרך שולחנות. ביגלו הגן על אנשים כמו דייוייד פלייר וקרוובר בקרב נגד החומה באנסנסורד. ביגלו ניצח מפסילה, אבל הצחוק האחרון היה של החומה, לאחר שהפיל את קרוובר מהבמה.

זמן קצר לאחר מכן, וינס רוסו ואריק בישוף הופיעו שוב בWCW והקימו את הדם החדש, סטייבל שיילחם נגד מועדון המיליונרים, שהורכב מהמתאבקים הותיקים יותר. נראה כי בם בם לא התאים לאף אחד מהסטייבלים. הוא ניסה להתמודד כעצמאי בטורניר אליפות ארה"ב בצעידת אביב. בתחילה, הוא קטע באמצע ראיון עם מייק אוסום, שהוכרז כמועמד המסתורי בטורניר. אוסום וביגלו אז הלכו מכות בעמדת הראיונות. מאוחר יותר, אוסום יצא כדי להילחם ביריבו הראשון בטורניר – ארנסט "מיאו חתולה" מילר. למרות זאת, ביגלו טיפל במילר לפני הקרב ויצא להילחם באוסום. זה נמשך כ5 דקות לפני שמילר יצא וטיפל בביגלו. אוסום ניצל את המכות כדי לנצח את מילר. ביגלו נכנס לפיוד עם אוסום לשבוע-שבועיים ואז החל ללכת בדרך אחרת. הוא הצטרף לכריס קנדידו ושיין דגלאס, ושחזר את השלישייה המצליחה מECW. הם הראו קשיחות, למרות שפציעותיו החוזרות ונשנות של קנדידו מנעו מהם לנצל את מלוא הפוטנציאל שהיה טמון בהם. הם היו ביחד תקופה קצרה, לפני שקנדידו שוחרר מהWCW.

ביולי 2000, ביגלו הוכיח שמתאבקים יכולים להיות גיבורים גם בלי סטוריליין. הוא סבל מכוויות על יותר מ40 אחוז מגופו לאחר שהוציא 3 ילדים משריפה בניו ג´רזי, למרות פציעותיו. זה הביא לביגלו יותר כבוד מכל קרב בו הוא השתתף. זה גם השבית את ביגלו לתקופה לא קצרה, כדי להתאושש מהכוויות הקשות. ביגלו חזר לWCW בנובמבר, כשזרק את קרוובר דרך קיר בזמן ראיון. הוא אמר לג´ין אוקרלונד להודיע לכולם שהחיה מהמזרח חזרה. ביגלו וקרוובר נפגשו בהמשך התכנית וביגלו ניצח בעזרת ברכות מפארק אשבורי.

ביגלו אז שחזר את הפיוד שלו עם החומה, שבינתיים הצטרף למיספיטס ושינה את שמו לAWOL. במהומה 2000, הם נפגשו וAWOL לקח את היתרון, הודות לגודלו. בזמן שAWOL ניסה לתת לביגלו צ´וקסלאם דרך שולחן, ביגלו הפך את זה לברכות מפארק אשבורי וניצח את הקרב, ואת הפיוד. נראה כי ביגלו נפצע בזמן הקרב והוצא על אלונקה. זה התגלה כתחבולה, לאחר שביגלו תקף את ג´נרל רקשן, שיצא לקראת הקרב הבא. ביגלו אז החל להתרכז במתאבק אחר שחמק ממנו, מייק אוסום. הם נאבקו למשך כמה שבועות עד לקרב האמבולנס שלהם בסטארקייד. השניים נאבקו ליד האמבולנס, בקרב עם הרבה אלמנטים של הארדקור. בשלב מסויים, בם בם ניסה לתת לאוסום איגרוף אבל נתן לחלון האמבולנס איגרוף במקום. אוסום היה בשליטה עד שניסה לתת קלוזליין אותו בם בם הפך להפלת גוף אחורית דרך שולחן. השניים החלו להיאבק בגג האמבולנס ואחרי שאוסום הכה את בם בם עם אחד מכלי העזרה הראשונה, בם בם נפל דרך הגג ואוסום ניצח.

בחודשים הבאים, ביגלו הופיע מדי פעם בנייטרו ורעם אבל לא התאבק בעמדת המיין איבנט. הוא התחיל לחזור בפברואר 2001 בפיוד עם שון סטזיאק והמנג´רית שלו, מיס הנקוק. הם נפגשו במרץ 2001, ב"חמדנות", בקרב שבו החיה מהמזרח שלטה ללא עוררין. ביגלו נתן את הנגיחה הצוללת, וסימן לברכות מפארק אשבורי. לפני שהוא הצליח לבצע את המהלך, מיס הנקוק הסיחה את דעתו של השופט וזרקה לסטזיאק משהו, שאיתו הוא ריסס את עיניו של ביגלו. סטזיאק נתן לביגלו העיוור נקברייקר וכיסה אותו ל3. ביגלו לא סיים ובמופע הבא, הופיע והטריד את סטזיאק. שבוע לפני התכנית האחרונה, ביגלו הופיע וקרא את סטזיאק לקרב שבו הפסד של סטזיאק יגרום ל"קעקוע הדבר המתוק". סטזיאק אמר שלמיס הנקוק אין בעיה והסכים. ביגלו אז אמר שהוא לא דיבר על הנקוק ושסטזיאק הרגע הסכים לקעקוע במקרה והוא יפסיד.

בתכנית האחרונה, היה להם עוד קרב קשוח. ביגלו הביא ערכת קעקועים, לכל מקרה. הנקוק שוב עשתה את ההבדל כשמשכה את סטזיאק מברכות מפארק אשבורי, מה שנתן לו לתת לביגלו נקברייקר ולכסות אותו ל3. זה היה הקרב האחרון של ביגלו בWCW. כשכמה מתאבקי WCW חתמו על חוזים בWWF, ביגלו לא חתם עקב גילו. כיום אני לא יודע מה עלה בגורלו מאז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    תודה רבה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    תודה..
    אתה כתבת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    וואלה בם בם אמיץ.
    תגיד ידעת שהשם שלו בא על שם "בם בם ראבל" מהפלינסטונס?:confused:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תגיד מאיפה יש לך כל כך הרבה מידע עליו?
    מה יש לך אנציקלופדיית מיסטר פרפקט או משהו?
    לעניין, אתה יכול להשיג מידע על ברוק לסנר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    ברוק לסנר

שם: ברוק לסנר
    תאריך לידה: 12 ביולי 1977
    גובה: 1.92
    משקל: 134 ק"ג
    פינישר: F5

ברוק לסנר החל את קריירת ההאבקות שלו באוניברסיטה של מינסוטה, שם זכה באליפות העולם של NCAA בשנת 2000.
    לאחר שסיים את לימודי האוניברסיטה, חתם לסנר ב- WWE, ונשלח ל- OVW- ליגת הפיתוח של ה- WWE. ב- OVW זכה שלוש פעמים באליפות הזוגות עם ידיד מוכר, הלוהו שלטון בנג'ימן.
    ב- 18 במארס 2002 זה קרה- ברוק לסנר ערך את הופעתו הבכורה ב- WWE, שנכנס במהלך קרב הארדקור בתוכנית RAW והכה את מייבן, ספייק דאדלי ואל סנואו. שבוע בלבד לאחר מכן, נבחר לסנר בדראפט לעבור לרוסטר של רו כבחירה מספר 8 של ריק פלייר, הרבה בזכות הרושם שהותיר לסנר לאחר שהפריע בעוד מס' קרבות. שפול היימן לצידו בתור המנג'ר שלו והדובר שלו, ניצח לסנר את בוקר טי כדאי לעלות לשלב חצי הגמר ב"מלך הזירה" שם ניצח את טסט. בגמר נפגש לסנר עם רוב ואן דאם, ולאחר קרב מתיש הצליח לנצח והפך למלך הזירה 2002, שהוא רק שלושה חודשים נמצא ב- WWE.
    בסוף יולי עבר לסנר לתוכנית סמאקדאון, שם נכנס לפיוד עם דה רוק על אליפות ה- WWE. בסאמרסלאם הקרב בין השניים נארח, ובעוד כל הקהל לצידו של לסנר, שזאת היית הפתעה גמורה בשל העבודה שלסנר היה ההיל ורוקי הפייס, ניצח לסנר את רוקי והפך לאלוף ה- WWE!
    לסנר לא הסכים להגן על התואר בשתי התוכניות, מה שכל האלופים הקודמים עשו, והחליט להישאר אך ורק בסמאקדאון, מה שגרם ל- GM של RAW, אריק בישוף, ליצור אליפות עולם שתהיה שייכת לרוסטר שלו.
    לסנר משם המשיך לפיוד עם אנדרטייקר אותו ניצח בקרב הל אין א סל שנערך ב- PPV, נו מרסי. בסורבייבור סיריס 2002 הגיע לקיצה כהונתו הראשונה בתור אלוף של לסנר, בעקבות בגידתו של המנג'ר שלו פול היימן, מה שהקנה את הניצחון לביג שואו ולהפוך לאלוף ה- WWE. בעקבות זעמו הנוראי של לסנר, ובין היתר גם לא מילא אחר ההוראות שקיבל, הושעה לסנר על ידי ה- GM של SD, סטפני מקמהן. ברוק חזר זכה באליפות והשתתף בעיקר בפיוד עם ביג שואו וקורט אנגל.
    ברויאל ראמבל החל פיוד בינו לבין גולדברג לאחר שברוק התערב וגולדברג הודח.
    אם אני לא טועה ברסלמניה הם השתתפו בקרב שאוסטין שפט גולדברג ניצח ושניהם חטפו סטון קולד סטינר. זה היה הקרב האחרון שלו ושל גולדברג בWWE. מאז הוא הופיע ביפן ובבתי משפט בגלל תביעה הדדית עם הWWE. לאחרונה הגיעו הצדדים להסכמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    יש לי מקורות ומאמרים שאספתי במשך השנים (;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שמעתי שעכשיו הוא פרש מהיאבקות לגמרי כדי לעבור לפוטבול ב-NFL או משהו כזה...
    תארו לעצמכם בחור כמו ברוק מביא למישהו תאקל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    כל הכבוד על ההשקעה!!
    תמשיך ככה..;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הוא היה בפוטבול ועזב כי כנראה לא מספיק להיות אולף WWE כדי להיות שחקן תותח בפוטבול (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    הוא היה בפוטבול ועזב כי כנראה לא מספיק להיות אולף WWE כדי להיות שחקן תותח בפוטבול (:
    קודם כל אני יודע שהוא עדיין משחק בפוטבול וחוץ מזה זה לא קשור להיאבקות,
    ראית את הגודל שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    הוא ע - נ - ק - י
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי noamiko100
    הוא ע - נ - ק - י
    יודעים שהוא ענקי. רואים עליו הוא לא כזה קטן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    D-Generation X

הדפס מאמר ה DX-המקוריים

ה-DX היו סטייבל ב WWE-משנת 1997 עד 2000, כשני החברים: שון מייקלס והאנטר הארסט
    הלמסלי החלו לשתף פעולה בזירה. האנטר צירף את "שומרת הראש" שלו- צ`יינה
    ובשביל פוליסת ביטוח הם צירפו את ריק רוד (שכעבור זמן קצר הוא עבר לWCW)
    והם קראו לעצמם: D-Generation X- וכך נולד אחד הסטייבלים המפורסמים ביותר בתולדות ה-WWE. היו להם המון היל ופייס טרן אך הם הצליחו יותר כהילים.
    הם המציאו לעצמם את המוטו: "אתה קובע את החוקים ואתה שובר אותם!".
    בתחילת הדרך הם קיבלו היט מהקהל.
    הם היו חלק בלתי נפרד מעידן האטיטוד.
    השם-D-Generation X נלקח מטור דעות של פיל משינצ`ק שהתפרסם במדריך טלוויזיה.
    הפיוד הראשון שלהם היה מול מברט הארט שחשב שהאנטר ומייקלס מושחתים
    וכך נולד הפיוד בין ה-DX להארט פאונדיישן החדשים. הפיוד נגמר בSurvivor Series 97-
    מייקלס ניצח את ברט וזכה באליפות הWWE אחרי שוינס מקמהן הורה לארל הבנר להפסיק את הקרב ולהעניק למייקלס את האליפות- מקרה זה ידוע לכולם כ"הדפיקה ממונטריאול" .באותו הזמן מייקלס החזיק באליפות האירופאית שהוא זכה בה אחרי שניצח את דייבי בוי סמית` באנגליה אך הוא היה חייב להפסיד אותה להאנטר בהוראתו של הקומישינר סרג`נט סלאוטר ולכן מייקלס נתן לו לנצח אותו.
    אחרי הדפיקה ממונטריאול אוון הארט פתח בפיוד עם ה-DX ובעיקר עם האנטר שנמשך עד אמצע 98`, הפיוד כלל את זכייתו של אוון באליפות האירופאית ואז האנטר ניצח אותו וזכה בה שוב. בדצמבר 97` התקיים PPV ב-WWE ושמו היה: D-Generation X.
    ב-29 למרץ 1998 התקיימה רסלמניה 14. מייקלס היה אלוף ה-WWE והאנטר היה האלוף האירופאי. המיין איבנט של האירוע היה: אליפות ה-WWE- שון מייקלס (א) נגד סטון קולד סטיב אוסטין. באותו הזמן מייקלס והאנטר ציפו לסטייבל את המתאגרף מייק טייסון שהיה השופט המיוחד בקרב, אך בסוף הקרב טייסון עלה למייקלס בקרב וסטון קולד זכה באליפות
    בסוף הקרב מייק נתן אגרוף נוק אאוט למייקלס ומאז מייקלס נעלם ולא חזר עד 2002 (הסיבה לכך היא שמייקלס סבל פציעה רצינית בגבו שדרשה ניתוח).

ה-DX החדשים

ביום שאחרי הרסלמניה האנטר הכריז על עצמו כמנהיג החדש של הDX והוא צירף לסטייבל את הטאג טים: הניו אייג` אאוטלוס המורכב מבילי גאן ורואד דוג ואת X-pac שבדיוק הוחתם ע"י ה- WWE. ה- DX החדשים והמשופרים היו אנטי-סוציאלים והם נהפכו ליותר פופולארים מהמקוריים. עם הזמן הם נכנסו לפיוד עם הניישן אוף דומינשיון.
    באחד מן המעשים המטורפים שלהם הם לבשו בגדים צבאיים ולקחו איתם טנק ופרצו ל- WCW
    במהלך ה-Monday Night Nitro. ה-DX החדשים היו שנה ביחד אך עם הזמן האנטר וצ`יינה הצטרפו לקורפוריישן של וינס מקמהן,בילי גאן החל בקריירת יחיד והחברים היחידים בסטייבל נהיו רק X-pac ורואד דוג. DX נזכרו כאחד הסטייבלים הטובים ביותר בתולדות ה-WWE
    והם אחד מגורמי מלחמת הרייטינג של ה-WWE וה-WCW, הם סחפו אחריהם אוהדים רבים ורבים חשבו שהם טובים יותר מה-NWO.

סוף העידן
    בשנת 99` המאוחרת הסטייבל התאחד וכל החברים היו בו חוץ משון מייקלס וריק רוד.
    באותה השנה צ`יינה זכתה באליפות הבין יבשתית ונחשבה לאישה הראשונה בתולדות הWWE- שהחזיקה תואר גברי והאנטר שינה את שמו ל: טריפל H והוא זכה לראשונה באליפות ה-WWE אחרי שניצח את מנקיינד ב- RAW.
    בתחילת שנת 2000 בילי גאן נפצע ויצא מכלל פעולה, בסטוריליין נאמר שהוא נזרק מהסטייבל בגלל שהוא איבד את ה"קוליות" שלו וX-pac נהיה הטאג טים של רואד דוג אך הם לא הגיעו למקסימום שהניו אייג` אאוטלוס עשו. ברסלמניה 2000 וינס בגד בדה רוק ועזר לטריפל H לשמור על האליפות וזה היה הסימן לאיחוד שני הסטייבלים לסטייבל חדש בשם:
    The Corporate- DX, אך יותר מאוחר הסטייבל שינה את שמו ל: . The McMahon-Helmsley Faction
    במהלך הזמן דה רוק ניצח את טריפל H בבקלאש וטריפל H ניצח אותו בג`דג`מנט דיי.
    בסוף 2000 טריפל H היה בעיקר בקריירת סולו אך בנובמבר הראדיקלז אתגרו את ה-DX לקרב של 4 על 4 וה-DX נצחו בו. הקאמבק הזה של הDX- היה מורכב מטריפל H, רואד דוג ושותפו באותו הזמן: K-kwik וX-pac. הפיוד עם הראדיקלז נמשך כחודש.
    בSurvivor Series 2000- הראדיקלז ניצחו את ה-DX אך בקרב הזה טריפל H לא השתתף כי נקבע לו כבר קרב מול אוסטין באירוע, הרכב ה-DX היה: צ`יינה, K-kwik, רואד דוג ובילי גאן.
    ב-2002 ב-RAW אחרי התפרקות ה-NWO שון מייקלס חזר אחרי היעדרות של 4 שנים.
    אך טריפל H הפנה את גבו למייקלס ונתן לו פדיגרי.
    ומנקודה זאת החל הפיוד הארוך והממושך בין טריפל H לשון מייקלס שכלל סטריט פייט בסאמר סלאם 2002 בו מייקלס ניצח, אלימיניישן צ`יימבר שבו מייקלס הצמיד אחרון את טריפל H וזכה באליפות העולם במשקל כבד ב-Survivor Series 2002, לסט מן סטנדינג ברויאל ראמבל 2004 בו שניהם הפסידו, שני קרבות משולשים על אליפות העולם במשקל כבד בהשתתפות כריס בנואה ברסלמניה ובבקלאש שבשניהם הם הפסידו והל אין א סל בבאד בלאד 2004 בו טריפל H ניצח.

dx המקוריים מינוס ציינה אוחדו שוב ואתם צופים בהם בחודשיים האחרונים.
    ואם זה לא מוצא חן בעינכם **** **** **!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אם העליתי ביוגרפיה על DX חובה להעלות את היריבה הגדולה והאהובה עליי אישית ........

ההארט פאונדיישן
    ו

הדפס מאמר הטאג טים (ההארט פאונדיישן המקוריים).
    הסטייבל החל בטאג-טים שהורכב מברט הארט וג`ים ניידהארט ונוהל ע"י ה"פה מהדרום"- ג`ימי הארט, בד"כ הילים היו מנוהלים על ידיו. הם זכו לראשונה באליפות העולם בזוגות אחרי שניצחו את הבריטיש בולדוגס ב26 לינואר 1987 והפסידו אותה לסטרייק פורס ב-27 לאוקטובר 1987.
    הם זכו שוב באליפות ב-27 לאוגוסט 1990 אחרי שניצחו את דימולישיון בסאמר סלאם
    והפסידו אותה לנאסטי בויז ברסלמניה 7. ניידהארט קצת נעלם ולעומתו ברט הכי הצליח- הוא זכה באליפות הבין יבשתית ובאליפות ה-WWE. כשברט ואוון הארט ניסו לזכות באליפות העולם בזוגות ברויאל ראמבל 94 ללא הצלחה אוון הוציא את תיסכולו על ברט ובעט לו ברגל ועבר היל טרן, הניסיון לזכייה שנכשל היה ניסיון לגשר בין ברט לאוון שהסתכסכו בעקבות שברט גרם בשוגג להדחתו של אוון בסיורבייבר סיריס 93. ניידהארט חזר ושיתף פעולה עם אוון.
    ברט וג`ים היו טאג טים מצליח כפייסים סגנונותיהם השונים היו הצלחה נהדרת- ג`ים היה הברולר הכוחני וברט היה הטכני. ב-2003 ברט וג`ים דורגו במקום ה-37 בדירוג 100 הטאג טימס הטובים ביותר בהיסטוריית ה-WWE.

ההארט פאונדיישן החדשים (התחייה).

הסטייבל קם לתחייה ב-1997 והחברים בו היו: ברט הארט, ג`ים ניידהארט, דייבי בוי סמית`, בראיין פילמן ואוון הארט. הם נודעו כ: "ההארט פאונדיישן החדשים". הם נחשבו להילים בארה"ב ובקנדה הם נחשבו לפייסים, הם התקבלו כסטייבל פייס בשאר המדינות.
    בראיין פילמן היה החבר היחידי בסטייבל שלא היה חלק ממשפחת הארט.
    הסטייבל התפרק בעקבות הדפיקה ממונטריאול כשבעקבותה ברט עבר ל-WCW.
    חברי הסטייבל שהחזיקו באליפויות היו אוון ודייבי בוי שהחזיקו באליפות העולם בזוגות, אוון החזיק באליפות הבין יבשתית והאירופאית, דייבי בוי החזיק באליפות האירופאית וברט שהחזיק באליפות ה-WWE.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    עיר
    באר שבע
    וואי ואי אני זוכר פעם ש4 אחים למשפחת הארט שיחקו נגד 4 אחרים..זה היה אחלה קרב..

חבל שכבר לא רואים את בראט הארט , הוא דיי חסר בהיאבקות של היום.
    פיפא בלי הפסקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הקרב שאתה מדבר עליו היה בסידרת הישרדות שאוון ברט ושני אחים שלהם נלחמו נגד שון מייקלס ושלושה אבירים. ארט פימלי כיסחה את הקבוצה של שון ורק אוון יצא אחרי שנתקע בברט, משם החל הסכסוך (לפי הסטורי ליין) של אוון וברט. בנוסף לכך ברט לא מתאבק המון זמן כי הוא סובל מפציעות וחטף פעם אחת גם התקף לב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אחלההה תודה, אני חולה על DX כיום אבל DX עם רוד דוג בילי גאן וX PAC היתה ללא ספק הכי טובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    אני זוכר את הימים של המלחמה של ההארט פונדשיין נגד DX זה היה פיוד מטורף ומושך עם הרבה שינויים בעלילה, עצוב לי שמהחבורה המוכשרת הזאת רק ברט וגים נייטרט נשארו בחיים
    שתף ב-Google+

הרשמה