תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    שימוש נכון בדיבור ובתנועת יד זריזה הן מפתח כוחו של 'חלק הלשון' (שם זמני).
    'חלק הלשון' הוא נוכל שקבע כי הכיוון אויבים ויצורים שונים לצידו הם הדרך להצלחה.
    'חלק הלשון' מסוגל להטיל לחשים בכדי לאפשר לעצמו לחדור למקומות מסוימים בהצלחה.
    במידה וחלק הלשון רואה צורך להלחם, הוא הופך עצמו לבלתי נראה ומתקדם מאחורי הקורבן האומלל, וברגע אחד מחדיר את פגינו לצווארו.
    חלקי לשונים מתעלים את האנרגיה המאגית שלהם דרך הצלחתם והצלחת חבריהם למסדר 'חלקי
    הלשון' בקרבות ו/או בשיחה.
    חלקי הלשון אינם שומרים על קשר עם מסדרם, ותרומתם היחידה עליך היא האנרגיה הנובעת
    מהצלחתם.
    לרוב יוצאים חלקי לשון למסעות בעולם במטרה ללמוד אודות אויביהם וידידיהם בכדי להתידד עימם
    בקלות, ואף מנהיגים חבורות של הרפתקנים בשל יכולותיהם וכריזמתיהם.

זה בעצם תאור המקצוע יוקרה. אני יודע שהוא מכיל הרבה פעמים את המילה "הצלחה".
    הכתיבה לא מאוד מכובדת או יצירתים ויפה, אבל זה מספק מספיק מידע לבנתיים כדי שתוכלו
    לעזור לי לתת לו שם ולכתוב את התיאור ברמה יותר גבוהה.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נתחיל בכך שאני מדמיין אותו כמקצוע של בין 7 ל-10 דרגות. אישית אני מעדיף כאלו של 3 עד 5: הם מחייבים פחות את הדמות, וגם קל יותר לתכנן אותם, אבל חלק הלשון נשמע כמו מקצוע שמאפיין ממש את האופן בו הדמות מתנהגת כלפי העולם ורואה את עצמה, שזהו תיאור מתאים ל-7 עד 10 דרגות.
    כדרישות קדם אני מציע הרבה רמות במיומנות הדיפלומטיה, זיהוי מניע ורמאות, ואת הכישרון "משכנע" (כישרון חדש למהדורה 3.5, שביחד עם כל השאר, יובא בפורום בקרוב בתרגום). כמו גם את היכולת לבצע התקפת פתע.

הייתי מעניק לו רשימת לחשים מוגבלת מאוד, או אולי עדיף פשוט לתת לו כמה יכולות דמויות לחש על פני הדרגות (למשל, הקסמת איש בדרגה ראשונה).

הייתי מנסה להמציא מכאניקה חדשה ל-"התקפת פתע בשיחה": חלק הלשון מיומן כל כך בדרכי השיחה, עד שהוא לומד לזהות את הנקודות החלשות בטיעון של יריבו, ולהתקיף בדיוק בזמן ובמקום הנכון כדי לגרום "נזק" (כנראה לקבל תוסף מיוחד לגלגול דיפלומטיה; אבל עדיף משהו מעניין יותר).

חלקי לשונים מתעלים את האנרגיה המאגית שלהם דרך הצלחתם והצלחת חבריהם למסדר 'חלקי
    הלשון' בקרבות ו/או בשיחה.
    את זה אני לא מבין...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    קצת מאולץ, אבל הכוונה היא שיש מסדר של חלקי לשון, וחלק הלשון מקבל את הכוח שלו מהצלחתם
    של חברי המסדר ותיעולם לאנרגיה מאגית על ידי הכהן/אשף/מכשף שהוא סגנו של מנהל המסדר.

אבל אני אשמח לקבל רעיונות אחרים למקור האנרגיה המאגית שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נו בבקשה!
    זה ממש דחוף, ואני צריך עוד רעיונות איך לאזן אותו ולקבוע לו את המוקד המאגי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    המוקד המאגי הרגיל הנמצא בעולם? (זה שממנו מטילי לחשי מאגיה שואבים את כוחם)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    הכוונה היא מאיפה יש לו את הכוח הזה.
    הוא לא חרשן כמו אשף, ואין לו דם מיוחד כמו של מכשף או warlock.(אם כן זה היה כבר נדוש)
    זה הכוונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הוא מתאחד אם כוחות ההשפעה על יצורים עד שהוא מקבל יכולות קסומות להשפיע עליהם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נכתב במקור על ידי idansh
    הוא מתאחד אם כוחות ההשפעה על יצורים עד שהוא מקבל יכולות קסומות להשפיע עליהם?
    כוחות השפעה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    גם, וגם לחשים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נכתב במקור על ידי idansh
    גם, וגם לחשים
    אבל תקשיב, הדמות הזאתי הוא מקצוע יוקרה לנוכל, ככה שהוא לא ממש יכול להשתלב
    עם דברים, הוא לא נזיר או דרואיד, שמטרתם להתאחד עם הטבע/עצמם.
    נוכל לא ממש מתאחד עם האנרגיות סביבו, מסכים איתי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אפשר תמיד לעשות מה שעשו עם המתנקש (לתת לו לחשים ולא להסביר איך הוא מקבל אותם) אבל יכול להיות שלימוד הקסם בעזרת מיומנות הנאום (מבוסס כריזמה) בדומה להופעה של הטרובדור יכולה גם לפעול פה, בנוסף אתה יכול לשים לימודי קסם משניים כחלק מהאימונים שהמסדר מחייב בשביל להפוך לחלק לשון.
    למרות שאני יכול לראות את המסדר מוקם בעבר על ידי מלאכי חבלה שרוצים לאמן לעצמם מרגלים בקרב מישור החומר, למרות שזה יתן למקצוע אופי מעט מרושע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    רעיון נחמד העניין עם הטרובדור.
    אני בזמן האחרון חשבתי על משהו דומה, אבל הבעיה עם זה זה שזה יחשוף אותו.
    דוגמא: אני מסתובב לי ליד חצר המלוכה. אני רואה שיש שני שומרים משני הכיוונים של דלת מסוימת, כלומר, משמאל ומימין. הדלת פתוחה. אני יכול לעבור רק בעזרת לחש העלמות,
    אז אני מדקלם "אברשקובלדינקב", השומרים שומעים, ותפסו אותי.
    אבל אני מנסה למצוא לזה פתרון.
    ולגבי הרעיון עם מלאכי חבלה, זה מתאים לאירגון מתנקשים או משהו, המסדר הזה נטרלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    בקשר למצב עם שני השומרים. אני חשבתי שחלק הלשון אמור לגשת אליהם ובזמן שהוא מדבר עם אחד על הקיפוח שהשומר חש וכמה החיים שלו לא צודקים ושהוא ידבר עם הממונים עליו, מטיל לחש שלטון באדם על השומר השני שמכה בו בגב.

נ.ב. לא התכוונתי לרעיון של מלאכי החבלה ברצינות (ארור הפורום ואי היכולת להעביר בתוכו טון דיבור)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נכתב במקור על ידי thog
    בקשר למצב עם שני השומרים. אני חשבתי שחלק הלשון אמור לגשת אליהם ובזמן שהוא מדבר עם אחד על הקיפוח שהשומר חש וכמה החיים שלו לא צודקים ושהוא ידבר עם הממונים עליו, מטיל לחש שלטון באדם על השומר השני שמכה בו בגב.

נ.ב. לא התכוונתי לרעיון של מלאכי החבלה ברצינות (ארור הפורום ואי היכולת להעביר בתוכו טון דיבור)
    אופס, שכחתי לציין שהם שומרים טרולים =]
    כן, אם הם היו בני אדם, ולא כאלה שתוקפים כשהם רואים אותך, הוא היא עושה בדיוק מה שאמרת.
    ודוגמא נוספת, קצת יותר ברורה:
    חלק הלשון מתחבא בצללים בעוד הוא שומר כהן שחור מטיל על עבדיו העל-מתים להרוג כל יצור שמתקרב, מלבדו, ומאחוריו ארגז של חפצי קסם.
    מה הוא היה עושה? משכנע את העל מתים להפסיק לתקוף אותו? או חומק מאחוריו, פותח את הארגז
    ובורח?
    ד"א: יכולת ההקסמה שלו היא יכולת של פעם ביום לדרגה 2, ופעמיים בדרגה 8.
    ההקסמה באה מתוך יכולת שכנוע יוצאת מן הכלל, כך שההקסמה באה דרך הדיבור.
    הכוונה היא שהאיש "מוקסם" ומבצע מה שחלק הלשון אמר לו, ללא "רגע, אולי לא כדאי לי?"
    במידה והוא עבר את הצלת הרצון. במידה וה"לחש" לא עובד, השכנוע פועל כדיפלומטיה רגילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    יש לי שם יותר טוב בשביל המקצוע שלך:
    פוליטיקאי.

גדיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    מהבחינה של הדיפלומטיה, או ההעלמות וההתחבאות בצללים? ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    פוליטיקאי לא מתאים בשום פנים ואופן, המקצוע הזה הוא לא הדיוק הגרסא הפנטזית של חברי הכנסת שלנו...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    שים לב שגם לטרובדור יש את הלחשים העלמות מעין, העלמות מעין משופר ומעטפת היעלמות ולכולם יש רכיב קולי כך שקנראה אלה חלק מהחולשות של לחשים אלה שצריך להטיל אותם לפני שמתקרבים לאויבים.
    כמו כן אני מפנה אותך למקצוע היוקרה "מטיף" מהמדריך השלם לקדושה שבו מופיעות כמה יכולות מאוד מתאימות למקצוע זה.

נ.ב. לי המקצוע הזה נראה מתאים למערכה של תככים פוליטיים ובגלל שאני מת על תככים אז אני נותן לרעיון סמיילי מגניב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יצויין שלחש היעלמות מעין נמשך מספר רב למדי של סיבובים, די והותר זמן כדי להטיל אותו במרחק מה מהשומרים ואז להתקרב ולנוע על פניהם.
    אלא שאלא אם הבחור שלנו ממש טוב בתנועה שקטה, יש סיכוי כלשהו שהשומרים יצליחו בבדיקת ההאזנה שלהם ויבחינו בו כשהוא חולף לידם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אמממ.... 20 מספיק טוב? =]

טוב, עכשיו צריך לרדת למעשים.
    הקסמת איש או העלמות בדרגה ראשונה,אבל כמובן שפעם ליום (הקסמת איש זה ד"ק דרגה
    כחלק לשון+מתאם כריזמה(וכמובן D20),במידה והלחש לא הצליח הוא הופך לדיפלומטיה רגילה.) והאפשרות של התחבאות גם כשמסתכלים עליך?
    שתף ב-Google+

הרשמה