תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אז ככה אני מוכר גיטרה חשמלית של Yamaha דגמים של Pacifica עם ציוד שאני הוספתי למתחילים בכך יצרתי סט שכולל הכול בשביל מי שרוצה ללמוד לנגן על חשמלית !

הגיטרה בת פחות משנה
    דגם PAC 112 J
    עץ: מייפל
    מפתחות למיטרים: חזקים
    מצב: מצויין! (חוץ מ 2 שריטות קטנות ששיפשפתי בטעות איזה קיר אבל זה מאחורה. אני אישית סמתי לב לשריטות האלה כ-חודשיים אחרי שזה קרה, לא רואים אותם בכלל.)
    פיקאפים:3 פיקאפים מקוריים ש YAMAHA PAC !!! הפיקאפים 2 רגילים ו-1 דאבל כדי לסנן רעש של GAIN !
    מצבי נגינה:5 , פיקאפ צוור / צוור + אמצעי / אמצעי / אמצעי + ברידג (הכפול) / בדירג.
    בקרה: מתג סיבוב של שליטה בווליאום ועוד אחד של TONE.
    צבע: אדום מטאליק (סקסי [email protected][email protected][email protected]!)
    MADE IN INDONESIA !!! (בלי סינים מוזרים, איכות יצור מצויינת ביותר!)
    תמונה: (בדיוק ככה זה נראה, כמו STARTOCASTER של FENDER)

אביזרים נילווים: (לא כולם באו עם הגיטרה)
    מקלון כזה שמאפשר לעשות בנדים ביותר יעילות וצליל WAH. (מופיע על התמונה מחובר ל BRIDGE)
    רצועה שחורה של Planet Waves.
    קופסת האריזה המקורית.
    נרתיק נסיע של "חלילית"
    טיונר של QWIKTUNE לכיוון גיטרה לקאסית / אקוסטית על פי חיישן צליל, חיבור לכיוון גיטרה חשמלית ובאס במצב מצויין,בעל אפשרות רגילה של כיוון על פי צליל או כיוון על ידי PITCH PIPE.

ליצירת קשר חייגו (סלקום) 0526591555 (איליה) מכול טלפון.
    אזור: צפון ומרכז. (אני מחיפה)
    מחיר: 1000
    למה אני מוכר?
    קיבלתי מדודה שלי גיטרה חדשה, ופשוט אין לי מה לעשות עם הגיטרה הזאת.
    למה שווה לקנות?
    הגיטרה במצב מעולה, נראה אחלה, יש לה צליל מצויין. במיוחד לחדשים שווה לקנות אותה, למה? כי היא תספק אותכם להרבה מאוד זמן. אני ניגנתי עליה בלהקה שלי וקיבלתי את כול מה שהיה דרוש ממנה.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    הצוואר שלה ממייפל. היא מאלדר. הפרטבורד מרוזווד, לפי התמונה. ייתכן ומדובר בגירסה עם פרטבורד ממייפל- אם מדובר במקרה הזה- הדגם הוא JM, ולא J.

מה זה "מפתחות חזקים"? יש שיטת מדידה לשמירה על כיוון: X:Y, שזה אומר- כמה סיבובים נצרכים כדי ליצור ליפוף אחד. אם קשה לך לסובב את המפתח- הוא "חלוד", ולא "חזק".

לפיקאפ ה"כפול" קוראים "האמבקר". מדובר בשני סינגלים המחוברים בפאזה הפוכה ובכך יוצרים ביטול HUM. אין שם "סינון". המושג "Gain" לא בהכרח מסמן כמות דיסטורשן. אבל זו כבר קטנוניות.

אין שום הבדל בין ייצור בסין או אינדונזיה- מדובר באותה איכות. אני אחסוך ממך כמה מהתיאורים שעולים בראשי על איכות הייצור בארצות אלה, רק בגלל שאני מודרייטור פה. אין שום "איכות ייצור מצויינת" במקרה הזה, צא מזה.
    הייצור ביפן ובארה"ב נחשב לייצור ברמה גבוהה.

Strat, לא Start.

ל"מקלון" קוראים "טרמולו". מכיוון שמדובר במערכת טרמולו לא צפה- אין לך אפשרות למתוח מיתר למעלה מחצי טון למעלה. ככה ש"שיטה יעילה לעשות בנדים" זה בטוח לא. מה גם, שאפילו אם היה מדובר בגשר טרמולו צף- זו לא "שיטה לעשות בנדים". בנד זו טכניקה אחרת ושימוש בטרמולו זו טכניקה אחרת. WAH זה בכלל דבר אחר לגמרי- שינויים בEQ שמדמים צליל בכי אבל לא משנים את גובה התווים. WAH הוא סוג של אפקט.
    בטרמולו משתמשים בעיקר ליצירת ויברציה או הרפיית המיתרים (ירידה בגובה).

כל זה, היה בכלל בלי להעביר ביקורת על שגיאות הכתיב שלך, ועל המחיר (שאמנם לא מוגזם, אבל בהחלט גבוה).

אם אין לך מספיק ידע על מוצר מסוים שאתה מוכר- תשיג עוד ידע לפני שאתה מפרסם, או שפשוט תפרסם את מה שאתה מוכר, ללא פרטים. אתה נתת פה פרטים שגויים לגבי הגיטרה הזו.

זה גם לא קשור לפה. מועבר למכירה.
    !!In Soviet Russia, signature writes YOU
    שתף ב-Google+

הרשמה