תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היום כשהפעלתי את סופר מריו ברוס המקשים של הווי-מוט הפסיקו לתפקד וכל לחיצה בהם גרמה לארבעת הנורות של השלט להבהב כמה שניות, משמע שהשלט לא התקלקל, אלא שישנה בעיה טכנית אחרת.

הטענתי את הסוללות, אבל זה לא עזר, אפילו סנכרנתי את השלט עם הקונסולה, אבל גם זה לא עבד. זה מוזר, השלט עבד בסדר גמור לפני שהעליתי את המשחק, אך לאחר שהעליתי אותו הוא שבק. אתמול שיחקתי באותו משחק כרגיל. זו בעיה הקשורה לסוללות, לדעתי, רק מוזר לי שהיא המשיכה גם לאחר הטעינה.

לעוד מישהו זה קרה? ידוע לכם על כך משהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    אין לי ויי אבל השלט נפל לך או משהו כזה?לי נגיד [בשלט רגיל] לפעמים איכשהו כפתור נלחץ לי [נכנס קצת פנימה] ואז כל הכפתורים החארים אל עובדים תבדוק אולי נלחץ לך..
    חוץ מבמשחק השלט[החיישני תנועה] עובדים לך?או רק הכפתורים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סידרתי זאת. ניתקתי את הקונסולה והפעלתי אותה מחדש. מסתבר שחלק ממשחקי ה-VC יכולים לגרום לאיבוד סנכרון עם השלט, כנראה. לא בטוח שזה מה שקורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    רונן...מאיפה קנית את הווי שלך??
    אתה מרוצה ממנו מאוד כאילו... אתה ממליץ עליו ממש??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מאוד. כרגע מרוצה ביותר מזלדה ומערוץ ה-VC. בעתיד הקרוב יהיו משחקים נוספים מלבד זלדה כדי להיות מרוצה ממנו אפילו יותר. השאלה היא מה מעניין אותך והאם אתה מעדיף לחכות, כמו הד"ר, למשחקים נוספים. שיקול שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    רונן מאיפה באמת קנית את הWII?
    דוד של יבאמריק החוזר בראשון והוא לא מצא את הויי ואני בטוח אקנה אותו אז הוא מביא לי את מאקני בול ריימן ואקסיט טראק [כן כן בלי זלדה לא אוהב משחקים כאלה חח] אבל הבעיה היא שאין לי את הWII עצמוו ובמדיה גיימ אין להם וזה די יקר מקווה שבחנות אחרת תהיה יותר זולה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    קניתי ממדייה גיימס.

איפה אתה גר? בוא אליי עם אקסייט טראק, אתרשם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רואה רונן? אמרתי לך לא להחדיר אותו לטוסיק.
    משהו היה צריך להגיד לנינטנדו שלעשות שלט צר וארוך עם רטט פשוט דורש תאונות מביכות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    וואלה אני גם מקווה שהמפתחים יוציאו לווי משחקים טובים כמו המשחקים של הפיאס 2..שלדעתי הם הכי טובים שיש בנתיים...
    אתם חושבים שכדאי לי לתקן תפיאס 2 שלי או לקנות חדשץ..בנתיים עד שתהיה הצלחה לווי??אני מפחד להתבאס

ויש לי שאלה קטנה... הווי יותר חזקה מהפיאס2 מבחינת גרפיקה מעבדים וכאלה? כאילו בדוק?

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    ה-Wii אכן חזקה יותר מה-PS2. בדוק וחתום.

האם עד שהיא תתפוס תאוצה שווה לך לתקן את ה-PS2 הוותיק? ברור. עם או בלי קשר לדור הבא, ה-PS2 היא קונסולה נהדרת, עם מבחר משחקים חסר תקדים. שלא לדבר על כך שבשנה-שנתיים האחרונות המפתחים כבר למדו לעבוד איתה כמו שצריך, וכרגע תמצא לא מעט משחקים שנראים מצויין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    ויש מצב שהמפתחים יפיסיקו לעשות לה משחקים בגלל שיצא ה-3??
    כי אם כן זה ממש מבאס..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    ויש מצב שהמפתחים יפיסיקו לעשות לה משחקים בגלל שיצא ה-3??
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    כי אם כן זה ממש מבאס..
    הם לא יפסיקו כל עוד ל-PS2 יש בסיס משתמשים של 100,000,000 ולPS3 אין אפילו 1,000,000...
    וה-WII אפילו חזק יותר מפי 2 מה-PS2.
    אם יש לך טלבזיה רגילה אז הWII יראה ממש נהדר יחסית לPS2, אם יש לך HD אז זה לא משנה אם זה PS2, קיוב, WII, אקסבוקס או לא משנה מה, הכל יראה כמו מריחה מכוערת ומטושטשת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    בסופו של דבר כן אתה לא רואה כיום מפתחים לPS1 חח אבל בטח ימישכו לפתח לה עוד שנה שנתיים אויל אפילו קצת יותר[כרגע היא הקונסולה הכי נמכרת סוני לא יוותרו עליה..]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

הם לא יפסיקו כל עוד ל-PS2 יש בסיס משתמשים של 100,000,000 ולPS3 אין אפילו 1,000,000...
    וה-WII אפילו חזק יותר מפי 2 מה-PS2.
    אם יש לך טלבזיה רגילה אז הWII יראה ממש נהדר יחסית לPS2, אם יש לך HD אז זה לא משנה אם זה PS2, קיוב, WII, אקסבוקס או לא משנה מה, הכל יראה כמו מריחה מכוערת ומטושטשת.
    אני לא יודע מי יכול להגיב כאן על HD. אבל אני ראיתי את סוניק, בליץ' וסופר מונקי בול על טלוויזיות HD וזה ממש לא נראה מריחה. להיפך, סוניק ל-Wii נראה טוב יותר מסוניק ל-PS3 ול-360.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני לא יודע מי יכול להגיב כאן על HD. אבל אני ראיתי את סוניק, בליץ' וסופר מונקי בול על טלוויזיות HD וזה ממש לא נראה מריחה. להיפך, סוניק ל-Wii נראה טוב יותר מסוניק ל-PS3 ול-360.
    סוניק לPS3 ול-360 זה בדיחה. אני משחק עם הקיוב שלי ב-480P וזה באמת נוראי ליד HD.
    לא שממש איכפת לי, מטרויד אדיר...
    שתף ב-Google+

הרשמה