תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן כן, סוף סוף הן עלו.
    הדמואים:
    הCP במפה גראנדל. לדעתי לשתי הקבוצות יש מה ללמוד מההקלטה ולשפר למשחקים הבאים:
    http://inormous.vgames.co.il/UT/CP_BvsCPL.demo4

הגמר בקמפגראונדס, שבו מתן ניצח במשחק מטורף את מיקי :םםם
    http://inormous.vgames.co.il/UT/final-campgrounds.demo4
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    ניו יורק סיטי
    אחלה
    עכשיו תחפף
    א ל ל ה - ב א ל א ג א ן !!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    חחחחחחחחחחח בערך מהדקה ה-12 התחלתי לשחק DM ( אבל DM יעיל! ) ולא מתתי עד סוף המשחק, היה לי איזה Wicked +10/15, בסה"כ היה חמוד מאוד בגרנדל, אהבתי לשחק בתור Freelancer ובעיקר לעמוד באמצע ולצלוף בכל מה שזז, בכל מקרה חבל שהפינגים עולים דיי גבוה מתי שיש עליו 10 שחקנים, אבל גם הראוטר שלי לא ממש עזר לפינג.

ב-Anfa גם היה חמוד למרות שהפאוס של ה-10 דקות הביא לי מזה עצבים, לדעתי צריך להתקין יותר מפות כי ששיחקתי ב-ctf.pickups היו כמה מפות ממש חמודות כשרובם לא מבוססות איים, לא יזיק לקהילה ללמוד קצת מפות חדשות בסיטיאף כי גרנדל ואנפרה כבר נמאסו קצת. אה כן ו-campercrossing להוריד לאלתר

בכל מקרה, היה פיקאפ עצבני ביותר ולמרות שבצל קיבלו בראש יש להם פונטיצאל כי הם מורכבים משחקנים טובים בסה"כ. בהצלחה בהמשך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי R9naldo1
    חחחחחחחחחחח בערך מהדקה ה-12 התחלתי לשחק DM ( אבל DM יעיל! ) ולא מתתי עד סוף המשחק, היה לי איזה Wicked +10/15, בסה"כ היה חמוד מאוד בגרנדל, אהבתי לשחק בתור Freelancer ובעיקר לעמוד באמצע ולצלוף בכל מה שזז, בכל מקרה חבל שהפינגים עולים דיי גבוה מתי שיש עליו 10 שחקנים, אבל גם הראוטר שלי לא ממש עזר לפינג.

ב-Anfa גם היה חמוד למרות שהפאוס של ה-10 דקות הביא לי מזה עצבים, לדעתי צריך להתקין יותר מפות כי ששיחקתי ב-ctf.pickups היו כמה מפות ממש חמודות כשרובם לא מבוססות איים, לא יזיק לקהילה ללמוד קצת מפות חדשות בסיטיאף כי גרנדל ואנפרה כבר נמאסו קצת. אה כן ו-campercrossing להוריד לאלתר

בכל מקרה, היה פיקאפ עצבני ביותר ולמרות שבצל קיבלו בראש יש להם פונטיצאל כי הם מורכבים משחקנים טובים בסה"כ. בהצלחה בהמשך.
    פיה גיא. הודעה שלמה בלי קללות

איזה מפות עוד משחקים ב-CTF.PICKUP? שנים לא שיחקתי שם.

היה CP/PU ממש אחלה. מבחינת היכולת, יש לנו הרבה שחקנים ש-CTF זה לא הצד החזק שלהם, וכשאחד בקבוצה לא מצליח, כל הקבוצה נופלת. ככה זה במוד הזה. מה שהיה הכי כיף(בכלל הרעיון של הקלאן) זה שכולנו היינו בונט ושהכל היה מאורגן טוב. מחכים לעוד משחקים(גם מודים אחרים- ONS לדוגמא )

דימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    פיק אפ??
    מתי??

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    אוקי אחרי שראיתי תדמו הבנתי על מה אתם מדברים...

אם מישו צריך מחליף או עזרה במשך השבוע הבא דברו איתי...
    אני יודע קצת סיטיאף...

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הרשמה