תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    שלום לכולם,

אני משער לעצמי ש NWN הוא לא המשחק היחידי ששיחקתם עד כה, כמו כן אני סבור שנתקלתם ברעיונות מרתקים ממשחקים שונים או שחלף במוחכם איזשהו רעיון שהייתם חפצים לראותו מתגשם ב-NWN2.במידה ויש לכם, תרגישו חופשי לחלוק עם שאר חברי הפורום רעיונות אלו...מי יודע, אולי באחד מן הימים כמה מהם יתגשמו .

באותה מידה, אפשר לנצל את הדיון הזה גם בלדבר על מערכות/רעיונות שהרשימו אתכם מאד מ NWN1 אשר הייתם מעוניינים לראותם במשחק החדש(למשל: ה DMFI, למרות שהוא כבר קיים בשני המשחקים).

נא להקפיד לדייק או לתאר בפרטים ככל האפשר את הרעיון או המערכת שאתם חפצים לראות על מנת שכולם יוכלו להבין במה מדובר(ישנם אנשים שלא חוו לשחק במשחק הראשון) וגם בכדי להבין את הלוגיקה המסתתרת בפתוח המערכת או הרעיון.

מאחר שאני פתחתי את הדיון אני אשלוף דוגמה לצורך המחשה.

מערכת דואר/מסירת חפצים EXPRESS
    ---------------------------------------------
    המערכת הזו די מזכירה את המערכת הקיימת ב WOW, אמנם לא יצא לי לשחק ב WOW די הרבה, אבל הרעיון די הרשים אותי.
    הרעיון באופן כללי ליצור סביבה,אובייקט(ים) אליהם השחקן יוכל לגשת על מנת לשלוח הודעות או למסור חפץ(ים) עבור סכום מסוים.
    בכדי שהשחקן יוכל להשתמש בשירות הדואר, עליו לקנות לו "תיבת אחסון" אשר תשמש אותו בעתיד לקבל חפצים.דבר נוסף הוא, ברגע שהשחקן רכש תיבת אחסון משלו, תצורף לו כתובת פרטית וייחודית משלו אליה ניתן יהיה לשלוח/לקבל מספר מוגבל של חפצים או הודעות משחקן אחר תמורת סכום כלשהו.
    -------------
    מבחינת פיתוח, מערכת שכזו בהחלט צורכת שעות לא מעטות של תכנות, כמו כן, בכדי שהמערכת תהיה מאד יציבה מבחינת הטמעת מידע, מומלץ בחום רב לעבוד במקביל עם MYSQL לצורך אחסון וסיווג הנתונים בצורה יעילה יותר מזו שקיימת במשחק. כמו כן, יש להגביל את נפח האחסון של השחקן "בתיבת הדואר שלו", על מנת למנוע מצב של חוסר יציבות או קריסות במשחק.

אוקיי, זה היה הרעיון באופן כללי. בשלב זה, יש לי מחסור בזמן פנוי בכדי להתפנות למשחק עצמו, אבל מי יודע, אולי בעתיד הרחוק.

טוב, זו הייתה הדוגמה, אשמח לקרוא את הרעיונות שלכם בהמשך.

תודה
    ושבת שלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הדואר של הלורה שולט :clown:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    דבר אחד שחסר לי מאוד ! איפה החפצים המודעים לעצמם , איפה החפצים התבוניים.
    מישהו זוכר את החרב המגניבה של HOTU אז צפיתי שיהיה לפחות חפץ תבוני אחד
    האם בכלל אפשר ליצור אותם עדיין ?
    אם לא אז יש כאן טעות מאוד מעצבנת , בטח הם מחכים לשים את בהרחבה כדאי לרשום בגדול "חפצים תבוניים "
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    "ליצור אותם"?
    אין פה שום תוספת ושום כלום שצריך... אם אתה רוצה תיצור. זה לא משהו מיוחד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    גל, במחשבה שהבנתי למה אתה מתכוון, לקראת acIII אתה נלחם בחרבות (יענו רק חרבות, אין מי שמשתמש בהם) greatsword +1.

הייתי רוצה שיהיו סקילים, ובנוסף יהיה גם proffesion, יענתו מקצועות, ובתוך המקצועות יהיו את כל הסקילים של הקרפטינג ועוד כל מיני סקילים שהם שימושיים, אבל בתוך בניית דמות אתה כמעט אף פעם לא תבחר, כי יש לך דברים יותר טובים לעשות. אז נכון שזה כמו לתת פשוט עוד נקודות סקילים, אבל בגלל זה אפשר לפצל את הקרפטינג לתת קרפטיג, ואז לעשות שמישהו מתמחה בsmithing אחד בmining, אחד skining וכו', כמו בwow. זה גם ייתן לשחקנים בשרת RP מקור פרנסה ו-RP. אם מישהו צריך מטילי ברזל בשביל ליצור חרב, הוא צריך להשיג את זה ממישהו שמתמחה בsmithing, שהוא צריך ברזל גולמי מהכורה, וככה גם בעורי חיות לכל מיני דברים אחרים.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בקיצור מערכת קראפטינג. היו הרבה מערכות כאלה במשחק הראשון, והרבה שרתים השתמשו בהן.
    אני מאמין שעובדים על מערכות גדולות וטובות כאלה ברגעים אלו...

וכשהוא דיבר על חרב תבונית הוא התכוון לחרב האגדית, שדיברה אליך. (מוצאים בהיכל קבורה)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    אוי מערכת הקראפטינג הייתה כל כך מהנה!
    הייתי מייצר השריונות הכי טוב ב-LOL
    :}

נוסטלגיה.
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    זה נחמד שאתם חולקים עם חברי הפורום את הרעיונות שלכם, אבל לי באופן אישי לא קל להבין את הרעיונות שלכם מאחר שאתם לא הצגתם את הרעיון/מערכת בצורה מספיק מפורטת.
    בנוסף, תקחו בחשבון כי יש או יהיו חברים נוספים בפורום אשר החלו לשחק במשחק החדש ללא רקע מהמשחק הראשון, כך שמומלץ שתתארו בכמה מילים על מה מדובר או תספקו קישורית אליה ניתן יהיה לקבל יותר פרטים במה מדובר.

תודה
    ושבוע טוב לכולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    נכתב במקור על ידי B-E-A-utiful
    אוי מערכת הקראפטינג הייתה כל כך מהנה!
    הייתי מייצר השריונות הכי טוב ב-LOL
    :}

נוסטלגיה.
    הממ לא....
    זה לא קשור :X

המערכת בלול הייתה מערכת שנוצרה בשביל השרת והם בנו אותה, היא לא הייתה קשורה למערכת של נוור.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    "עיר הגלאדיאטורים" - מערכת הימורים
    -----------------------------------
    מערכת זו תהיה בנויה בעיר מלאה אקטרקציות, בה יוכלו השחקנים להשתתף ולהמר אחד כנגד השני, כקבוצה(IN PARTY) או כשחקן יחיד.
    אני אפרט זאת בחלקים מפאת חוסר הזמן.

Arena Zone.1(מבנה לזוג/מבנה לקבוצות) - השחקן או השחקנים יכנסו תחילה לאולם משותף ובו יצטרכו לבחור "צד", חדר אליו יכנסו ויעמדו על יד פלטפורמות שכל אחת מהן מכילה שני אובייקטים. האחד יהיה סוג של תיבה אליה השחקן יוכל להכניס חפץ(ים) או כסף אשר השחקנים יקבעו או קבעו מראש לאחר שהראו השחקנים אחד לשני את החפצים מתוך צקלונם,האמתחת שלהם, עליהם בחרו להמר או לשחק.

לאחר שהשחקן מכניס את חפצי ההימור וסוגר את התיבה, כל החפצים שהיו בתיבה "ימחקו" אך ישמרו כמובן במשחק(הדבר קורה באופן סימולטני לשני השחקנים או הקבוצות).
    לאחר מכן השחקנים יגשו לאובייקט השני אליו נשייך שורה של תפריטים בהם יוכל השחקן לוודאות כי אכן השחקן(ים) שמו את החפץ(ים) הנכונים בתיבה. כמו כן, תנתן האפשרות (בתפריטים)לבטל את התחרות וכל אחד יקבל את החפצים "שהטמינו" בתיבה בחזרה.
    במידה וישנה הסכמה(בתפריט) מצד שני הצדדים, יועברו השחקנים לזירה שבה יוכלו להילחם זה עם זה.
    לאחר שתהיה הכרעה, השחקן הזוכה יקבל את הפרס המיועד לו וכמו כן השחקנים יועברו בחזרה
    לאולם הכניסה.

הערות:
    1.במידה והקרב מתרחש בקבוצות, הקבוצה תשוגר לחדר נוסף וכל חפץ שהשחקן בחר
    להמר יחזור לאמתחתו. בתוך החדר תופיע תיבה ובתוכה יופיעו כל החפצים שהקבוצה
    המובסת בחרה להמר לצורך חלוקת הפרס שווה בשווה. דבר נוסף ודי שולי, שבאותו חדר
    תהיה יציאה לאולם הכניסה לקבוצה המנצחת.

2.הזירה תהיה מחולקת בעיקרון לשני מבנים שונים, האחד לשחקן יחיד והשני לקבוצות על מנת
    להקל על "תכנות הסביבה" ולהפוך את כתיבת התכנית ליעילה ולכמה שפחות מסורבלת.

אוקיי הזמן שלי אוזל, לכן אני מעדיף שבשלב זה לתת לכם קצת חומר למחשבה(כחלק המשך להערות שלי במשחק) ולבחון קצת אתכם, לכן אשאיר פה כמה שאלות למחשבה(השמטתי כמה פרטים בתיאור המערכת על מנת לאפשר לכם מגוון רחב של רעיונות לפיתרון לפני שאציג את דרך הפיתוח שלי).
    השאלות פונות לאלו שיש להם מעט ניסיון עם ה- NWSCRIPT

על מנת למנוע טרוניות ובאגים במשחק ככל שניתן, כיצד הייתם מונעים את המצבים הבאים במערכת הזו...
    א) השחקנים(זוג - לא קבוצה) בחרו להילחם אחד כנגד השני ובמהלך הקרב בזירה השרת לפתע קורס...לאחר שהשרת נטען מחדש, חזרו זוג השחקנים לאיזור בכניסה של המודול וזאת לאחר שגילו כי החפצים שהימרו עליהם אבדו.

ב) כמו ב-א', השרת קרס אבל הפעם רק שחקן אחד בחר לחזור לשרת...ובשלב הרבה יותר מאוחר חוזר השחקן השני וזאת לאחר ששחקן א' בחר להתנתק עקב השעה המאוחרת, כיצד הייתם מונעים את אובדן החפצים?(בהנחה שהפתרון שלכם ב-א אינו מספיק על מנת לפתור את ב)

ג) 2 קבוצות (3 שחקנים כל אחת) בחרו לשחק אחת כנגד השנייה, לאחר קרב ממושך נותרו 2 שחקנים כנגד 1...מאחר שהשחקן חשש כי יפסיד בקרב ויאבד את כל חפציו הנדירים, החליט השחקן להתנתק מהשרת ולא להופיע בזמן הקרוב.

ד) 2 קבוצות כמו ב-ג', רק הפעם הקרב פשוט משתרך לו שעות על גבי שעות ונראה כי לא תהיה הכרעה בשעה הבאה ובעוד n שעות לאחר מכן...

זהו פחות או יותר, היו לי עוד כמה שאלות הקשורות לתכנון המערכת אבל אדלג עליהן בשלב זה, במהלך או בסוף השבוע הבא אשתדל לדון עליהם בהרחבה יחד עם עוד כמה רעיונות הקשורים למערכת.

עד אז

אני מאחל לכולכם שנה אזרחית טובה פוריה ומהנה!

שתף ב-Google+

הרשמה