תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    ב-00:28 דורון אומר "בפינת הספורט האלקטרוני אור פרי יספר לנו על כל מה שהולך לקרות בחנוכה הקרוב"... לא איחרתם קצת? חוץ מזה, אור פרי בכלל לא הופיע במגזין בסופו של דבר..

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם אני לא טועה הקטע הזה הופיע גם במגזין הקודם.. מישהו בעריכה החליט שכדאי לחזור על זה שוב? :p

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נו, תפסתם אותנו
    יקח לנו עוד קצת כדי להשתפשף ולעשות את זה מקצועי יותר.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    ראשון לציון
    כן גי שם זה נראה כאילו ילד בן 10 עיצב את זה?
    אני לא קשור :-(

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    למה אי אפשר להוריד את המגזין הזה כמו את המגזין הקודם? כבר פתחתי תיקיה בשם "המגזינים של VGAMES", או משהו בסגנון. תעלו את זה לכספת כדי שנוכל להוריד את זה בבקשה.

מעבר לבעיה הקטנה הזאת, בבקשה תעשו את זה ברזולוציה יותר גדולה פעם הבאה. זה די מגוחך שהרזולוציה קטנה כל כך.

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    אוקיי... בתכלס המגזין הוא יוזמה ורעיון מבורך וצריכים להמשיך ולעשות כאלה כל שבוע.
    בנוגע לתוכן... יש לי קצת בעייה עם פינת "החדשות". יהיה נחמד עם תעשו את זה יותר ספציפי, ז"א על החדשות שקרו באותו שבוע (סטייל המגזין של גיים-ספוט). הדיבור על השקת הווי הוא קצת מאוחר מידיי אתם לא חושבים!? זה יצא לפני כמה שבועות כבר ובעיקרון רוב האנשים שצופים במגזין הזה כבר יודעים ברמה הבסיסית מזאת הווי, מה שהסברתם בפינה הזו. כל הקטע של "עדכון קצר לגבי הPS3, היא נמכרת עכשיו במכירים מטורפים שמגיעים מעל ל2000$"... גם זה לא משהו חדש.
    והנה עוד קטע ראם: "בגדול זה שלט שמגיב לתנועות שלנו". "כן... מזה אומר בעצם...?" ראם: "שהשלט מגיב לתנועות שלנו...". לגבי הפינה של החדשות הייתי מציע שתביאו דברים חדשים מהשבוע (ולא חסר). חוץ מזה בכלל התעלמתם ממה שהיה בחנוכה. 'משחקי השבוע' היו אחלה בייחוד על NWN 2.

לגבי ההתנהלות: ראם שרמן השתפר, אך עדיין זה נראה שהוא קורא מתוך תסריט או משהו כזה. דורון היה טוב ונשאר טוב. עוד משהו שקצת מפריע לי זה שאתם שואלים אחד את השני שאלות ואחד שואל והשני עונה... עדיף שתדברו דוגרי כמו שאומרים ותספרו ישר ולעיניין.

אין ספק שהוספת המגזין והVOD הם אלה שהופכים את האתר לייחודי בייחס לאתרים שעוסקים בגיימינג בארץ, אבל לפי דעתי אתם לא מנצלים מספיק את הפוטנציאל של כל זה. בVOD הייתי מציע שתחניסו יותר טריילרים, סרטונים ממשחקים וגם עוד הפקות (אם זה לא גבוה מידיי להגיד את זה) של האתר עצמו כמו ביקורות וידיאו וכתבות 'בקרוב'.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    רואים שהמגזין הזה היה לפני חנוכה. כי עכשיו, אחרי ההשקות, הדבר היחיד שמטופש הוא... דורון...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מצטער להיות האדם האנטי, אבל..
    הוידאו הזה, כמו הקודם, פשוט מאוד מאוד מתומצת. זה נראה כמו גרסה לאנשים שלא עוקבים אחרי האתר ואין להם מושג, כי מי שקורא באתר יודע את כל מה שנאמר. והעניין הוא שגם אם מישהו רואה
    משחק שדיברו עליו בוידאו וחושב שהוא נראה מגניב, הוא יצטרך ללכת ולחפש את הביקורת באתר, כי אין מספיק מידע בוידאו בשביל להחליט.
    כמו שכתבתי בתגובה לוידאו הקודם, קשה לצפות שתכניסו משהו לוידאו ולאתר הרגיל לא, אבל אפשר לנצל את זה שזה וידאו - דיון קצר או דעות של המנחים על משהו? להראות קטעים ממשחק בשביל להמחיש את הביקורת? סתם להוסיף טריילר או משהו? אני חושב שזה מאוד יוסיף למגזין.
    בהצלחה בהמשך

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    ב-2004 כשעלה ערוץ הגיימרים בלווין לאוויר, שודרה שם תוכנית מקור בסגנון Xplay עם מורגן ווב ואדם ססלר. מגזין לגיימרים בהנחיית אמיר לוטן, העורך הראשי דאז, ולינוי רייך. אני זוכר שאפילו ראיינו אותה ב"פנאי פלוס" ושאלו איך היא התחברה לכל הקטע הזה של גיימינג. היא סיפרה שמחשבים תמיד עניינו אותה ושהיא למדה פיזיקה ורובוטיקה 5 יח"ל בתיכון.

ערוץ הגיימרים נסגר עקב מיעוט צופים, לדעתי. אבל מה עם אמיר לוטן? מה הוא עושה היום? המגזין בהנחייתם היה יותר זורם מאשר המגזין עם דורון ניר וראם שרמן. אני מכיר את דורון ניר עוד מימי זומביט, אבל לפי דעתי אם תחליפו את המנחים בכל מגזין זה יהיה יותר מדליק, לא?

אני הייתי רוצה שתצלמו מגזינים בתדירות גבוהה יותר. זה לא הוגן שנאלץ להמתין שבועיים למגזין של 7 דקות. תצלמו תוכנית יומית שתהיה יותר ארוכה, אם כבר.
    דרור חזן

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי דרור חזן
    זה לא הוגן שנאלץ להמתין שבועיים למגזין של 7 דקות. תצלמו תוכנית יומית שתהיה יותר ארוכה, אם כבר.
    נו דרור, אפילו יחסית אליך זו הברקה. לא הוגן? גדול... :inlove:
    חבר'ה, המגזין עוד צעיר, תנו לו צ'אנס. אנחנו מאוד מאמינים בו ורוצים לפתח אותו, מדובר בסך הכל בתוכנית השניה בסדרה...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נתנו כל-כך הרבה צ'אנסים לויגיימס שכבר אי אפשר לספור, ולבסוף לא יצא מזה הרבה.

בקשר למנחים: אפשר להביא את המנחים של GIX (הפודקאסט של גאדג'טים), למרות שהם מדברים לפעמים הרבה שטויות. אבל אולי זה יכול לעזור (רובם כן גיימרים, ולרובם יש לפחות אחת מקונסולות הדור הבא).
    * גם דורון ניר מנחה ב-GIX

עוד רעיון הוא להביא את אמיר לוטן, שבשילוב עם דורון יעשו תוכנית מעולה. שניהם מנחים מעולים, הם פשוט צריכים להגיש עם אנשים שמנחים גם טוב, לא כמו הבלונדה ההיא או...

ועכשיו בקשר לאו: ראם לא ממש מככב, ונראה כאילו הוא מין רובוט או בובה.
    אני בטוח שלבחור הזה יש עוד הרבה פוטנציאל שלא ממומש (הוא עושה עבודה טובה בביקורות, והוא מכיר את הסצינה טוב, אז אני לא רואה סיבה שהוא גם לא ינחה טוב).
    אלא אם כן יש לו פחד במה.

*באמת צריך שולחן
    * ורזולוציה גבוהה
    * ולשבת ולתכנן מה בדיוק יהיה בתוכנית, לפני שמעלים קטע וידיאו לא אינפורמטיבי שלא מחדש לנו כלום באורך של 7 דקות.
    יש המון מגזינים/תוכניות שבועיות של האתרים המקצועיים בחו"ל (GameTrailers, GameSpot, IGN, 1UP. אני בטוח שיש עוד, אבל אלה הכי איכותיות, מושקעות, ומקצועיות) שאפשר לקחת מהם רעיונות.
    אני לא אומר להעתיק אחד אחד את הפורמטים, פשוט לקחת רעיונות.

מההתרשמות שלי מהמגזין, נראה שלא הושקעה בו הרבה מחשבה.
    * בנוסף לכל ההערות של כולם, ולתגובה של Rival שאני מסכים איתו שהעיצוב מזעזע (טוב, זה דיי קשור באתר, ולא במגזין).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    כפר סבא
    יאאא, vgames, מאיפה הכסף? סחטיין. אגב, למה המגזין השני לא עולה לי והראשון הפסיק לעלות לי ביום שישי? מדובר ב3 מחשבים שזה לא עלה עליהם. ^^

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    קצת מהצד הטכני (ולשם העניין - למרות שאני חבר מערכת לא היה לי ואין לי שום קשר ביצירת המגזינים):

ליצור תכני וידאו לוקח זמן. צריך לתכנן, לכתוב, לצלם, לערוך, לקודד ורק אז לעלות. בזמן הזה מליון ואחד דברים יכולים להשתנות בעולם, ידיעות שהיו חדשות לחלוטין ביום הצילום יכולות לאבד רלוונטיות, יכול אפילו לרדת גשם.

עכשיו יקפוץ הגאון שיזכיר שוב את המגזינים של גיימספוט, ערוץ גיים וואן ז"ל או אפילו זומביט. חבר'ה, אנחנו עדיין לא גיימספוט או ערוץ טלוויזיה. עם כל הצער והתקווה שדברים ישתנו, אתרי גיימינג בארץ עדיין לא מסוגלים להרים הפקות כמו אתר גיימינג אמריקאי - שלא לדבר על ערוץ טלוויזיה. אני מאוד מאוד מקווה שבעתיד זה יתאפשר, ונוכל לשכור צוות של צלמים ועורכים שיעמדו לרשותנו 24 שעות ביממה - אבל בינתיים המציאות לא מאפשרת את זה. חבל, אבל נכון.

תנו צ'אנס. כפי שאמרו, מדובר כולה במגזין השני. הדברים יבנו וישתפרו עם הזמן.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    חבר'ה אני חושב שאתם קצת מגזימים.
    אתם נותנים את GAMEONE בתור דוגמא?
    זה היה ערוץ פאתטי עם תכנית מקור אחת שהייתה גרועה
    לכל הדעות ועכשיו אתם מתגעגעים אליה?אה, שכחתי את
    התכנית של הצפרדעים המדובבות שמשום הסאונד בה תמיד היה חלש.
    תירגעו. המגזין השני הוא ללא ספק ירידה מפני שהוא לא אקטואלי אבל תנו צ'אנס.

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    עיר
    אראקין
    אני חושב שהעובדה שהמגזין לא נראה מקצועי לגמרי אלא מחתרתי מעט ובעל תחושה מקומית עושה אותו להרבה יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Orca
    אני חושב שהעובדה שהמגזין לא נראה מקצועי לגמרי אלא מחתרתי מעט ובעל תחושה מקומית עושה אותו להרבה יותר טוב.
    אני מסכים. אבל באמת באמת חבל אם המג*** (:p) פשוט יתבזבז על התוכן שלו כמו שהוא עכשיו.
    Everything under the sun is in tune
    But the sun is eclipsed by the moon.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אני לדעתי המגזין היה אחלהההה

תמשיכווו זה מדליקקק
    ------------------------------------
    ------------------------------------

הרשמה