תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    לאחרונה קיבלתי הרבה פניות במירק מאנשים שביקשו ממני לשלוח להם את הקונפיג שלי.
    נמאס לי קצת להעלות אותו כל פעם מחדש xD אז הנה:

sensy_used

http://www.yousendit.com/transfer.ph...07F4B24293C8B6

בקובץ הראר תוכלו למצוא שני קבצים: האחד, "sensy_used" המכיל את ההגדרות הגראפיות ו- autoexec המכיל סקריפטים כגון: Fov , Spawn , Class.. ו- name changer.
    תוכלו לקנפג את הקובץ כרצונכם.

אני מניח שהקונפיג מיועד למחשבים חזקים פחות או יותר..כמה העדפות אישיות שאיתם אני משחק אשר לא כלולים בקונפיג:

r_intensity 1.5
    r_swapinterval 1 (הפקודה הזאת למעשה מתאמת בין ה- FPS במשחק למספר הריפרשים של המסך שלכם לדוגמא: נניח והמוניטור שלכם רץ על מהירות של 85Hz ה- FPS במשחק יהיה 85 גם כן , המטרה היא שתמונת המשחק תהיה כמה שיותר חלקה וזורמת. אם יורד לכם FPS לדוגמא ל- 60 או פחות עקב שימוש בפקודה הזו זה בגלל כמות הריפרשים של המסך שלכם שאותה ניתן לשנות כמובן ע"י - rightclick-properties - settings - advanced-monitor -ושם תראו scale לשינוי ה- Hz . *נ.ב*שינוי מהירות הריפרשים של המסך תשפיע על הסנס).

עוד העדפה אישית שלי היא לשחק עם הגדרות כרטיס מסך גבוהות לדוגמא:
    אני משחק עם 16x 8xS. ניתן לשנות את הגדרות הכרטיס ב-:
    rightclick , properties,settings,advanced ושם באחת מהלשוניות תופיע לשונית עם הכרטיס מסך שלכם. ההגדרות שאני ממליץ לשנות הם: הגדרות איכות וביצועים: הגדרות החלקת שינון ,סינון אינזוטרופי ,ביצועי המערכת (כאשר כל אלה על המקסימום) וכמובן להשבית את הסנכרון האנכי. **לא לוקח אחריות על מה שעלולות ההגדרות האלו לעשות למחשב שלכם** ראו הוזהרתם ;o.
    שיפור הגדרות הכרטיס תוכלו להרגיש בזה שתראו עצמים רחוקים במשחק הרבה יותר טוב ומדויק.

לשים את הקובץ sensy_used בתיקיית ה- ETPRO , וקובץ ה-autoexec ב- etmain.
    כנסו למשחק: exec sensy_used , exec autoexec. ה-autoexec יטען אוטומטית בכל כניסה למשחק.

bindlist/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    LOL SENSY.CFG !!! I WANT PLZ PLZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    טוב אני במרתון לעקוף את ויפר ואגדה בהודעות
    כל הכבוד סימון , זה סימה קונפיג...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    הקונפיק לא קטן מדי ??
    אני מתכוון יש בו בינדים של medic field eng soldier ושל covert ?
    או רק פקודות בסיסיות של גרפיקה?

Ns`Doron was kicked by mAd`kon (my channel, my rulez, kapish?)
    AnyThing God Can Do I Can Do Better
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    גל גם פה אתה חורש :<
    סיימון אחלה קונפיג =] טודע
    שתף ב-Google+

הרשמה