תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    זיגי, מאז שאני מכיר אותך אנחנו בריב. לי אישית נמאס לריב איתך על גבי שורת הכתיבה באנריל, פשוט בגלל שזה כמו לנסות לצייר תמונת נוף על פיתקית נדבקת תוך כדי טיול ג'יפים.
    אז הינה, פתחתי דיון מיוחד רק בשביל הריב שלנו (גם בגלל שאין לי שום דרך לדבר איתך באופן פרטי... מעניין למה). אני מודע לעובדה שאני מנצל את היותי מנהל לטובה אישית זו, אבל אבקש את סליחת חברי הפורום. בנוסף, לדעתי זהו ויכוח שחשוב שחברי הפורום יהיו עדים לו.
    בכל אופן, כדבר ראשון אודה אם אף אחד אחר לא יגיב בדיון. והיה ומישהו כן יגיב, תגובתו תימחק. זהו הדיון ראשון ואחרון מסוגו, ובסופו נוכל להגיד שאנחנו, אני וזיגי, רגועים.
    אז בוא נתחיל:
    עזוב עכשיו את כל השטויות שאנחנו מדברים, אני רוצה לגשת למרכז הבעיה - למה אני לא מחבב אותך. הדבר נובע ממספר גרומים בהתנהגות שלך:
    1- אתה מתנשא.
    2- אתה אגוצנטרי.
    3- אתה מפיק את ההנאה שלך מלצחוק על אנשים, וכמעט תמיד מדובר על אנשים חלשים ממך.
    4- אתה לא נחמד...
    5- כמסקנה: אתה בריון אינטרנטי, רק לא מהסוג שמאיים במכות ומקלל.
    6- אתה כל הדברים האלה, ואתה לא טיפש.

אשמח אם תגיב ותסביר לי למה אתה לא מחבב אותי. דעתך מעניינת אותי.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני לא חייב לאף אחד הסברים.
    המשך לילה נעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר עכשיו או נצור לשונך לעולם.
    תצא גבר ותתחיל לדון איתי פנים אל פנים. בנתיים אתה רק מייסם את מה שכתבתי: אתה מתנשא. כרגע - אתה מתנשא עלי ועל כולם (לפי דבריך...)
    אתה לא מטומטם, אז תתחיל לדבר. הרי מבחינתך ברור לך שאתה צודק, אז בוא תראה לי כמה אני טיפש ותוריד לי את המכנסיים מול כוווולם. תגיד לי למה אתה לא מחבב אותי. זה מפריע לי כי אתה הבן אדם היחידי שלא מחבב אותי, ואני לא יודע למה. בטח יש לך סיבה טובה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    זיגי, יצאת מוג לב.
    פעם הבאה שאתה רק מעיז להגיד לי דבר מה בשרת, אתה לא תמשיך לשחק בו.
    שתף ב-Google+

הרשמה