תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    טוב, אני ניסיתי את זה וזה עובד בסדר גמור והעותק הוירטואלי שלי של SMB יושב לו ליד האינטרנט צ'אנל.
    בכל מקרה, מה שצריך לעשות זה ממש פשוט, לכו לאפשרויות ואיפשהו שם תוכלו לשנות את המיקום, שנו את המיקום לברזיל, ואז בקטע של הכרטיס אשראי בוירטואל קונסול רק תצטרכו לרשום מיקוד, תרשמו את המיקוד הישראלי שלכם וזה עובד בסדר גמור!

חבל שקודם קניתי כרטיס של 2000, אבל ניחא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מגניב! אני אנסה יותר מאוחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אתה ק-ו-ס-ם!

עובד מצוין. לא רק שזה יותר זמין, אלא זה אפילו יותר זול מהקנדים! במקום 108 ש"ח אצל הקנדים לכרטיס של 2,000 נקודות, כאן זה עולה לי 80

עכשיו, תגלה לי איך לגרום לכך שישראל תופיע בערוץ מזג האוויר...

הורדתי עכשיו כרטיס של 1,000 נק'. מחירו 10 דולר. ניצלתי 500 נקודות בשביל סופר מריו ברוס. אחחחח הנוסטלגיה. נראה לי שזה המשחק היחיד של עידן ה-8 ביט שאני אוריד. כשמשחק מעוצב טוב ועם גיימפליי טוב, זה לא משנה של איזו חמרה הוא, כפי שגם טווילייט פרינסס מוכיח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תגידו, שווה להוריד את סטריט פייטר 2? זו אותה גרסה מוצלחת ופופולארית של סטריט פייטר 2 שיצאה ל-SNES בזמנו? (לא, ד"ר, אין לי 360 כדי להוריד את גרסת האון ליין, שוויצר ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    תגידו, שווה להוריד את סטריט פייטר 2? זו אותה גרסה מוצלחת ופופולארית של סטריט פייטר 2 שיצאה ל-SNES בזמנו? (לא, ד"ר, אין לי 360 כדי להוריד את גרסת האון ליין, שוויצר ).
    לא שווה ממש להוריד את סטריט פייטר 2 כרגע, כי יצאו שלושה משחקים לSNES של זה ו(אני שיחקתי רק בשתיים ואני גם לא מבין גדול במשחקי מכות אבל..) כנראה זו הגירסא הגרועה ביותר, אז תחכה לגירסאות הבאות שבטוח יבואו אחרי שאנשים קצת יפסיקו לקנות את הגירסא הזאת P:
    עוד דבר - אפשר לראות את ישראל בתחזית אבל צריך ללכת עד לגלובוס ואז להתקרב לישראל ולעשות הרבה זום, יש תחזית לת"א ולירושלים אבל רק לשתי ימים, ולא הצלחתי להפוך את זה למקום ברירת המחדל שלך..

ובקשר ל360, כרגע איך שזה נראה הרבה יותר נוח עם הVC מאשר עם הלייב ארקייד, בלייב ארקייד כמעט ואין שום דבר שאני רוצה והמחיר מגוחך, הדבר היחיד שהורדתי זה אונו ואני בקושי משחק בזה ובכל מקרה זה לא נראה לי ממש שווה 10$, ולא הייתה לי בעיה לשלם 5$ בשביל SMB ולקבל את זה אחרי בערך 10 שניות.

עוד דבר קטן - זה היה ממש נחמד אם היה אפשר לעצור כל משחק (ללחוץ על ההום או משהו) ולהתחיל לשחק באחד המשחקים של הVC שלך, אני מבין שלוויי אין הרבה RAM אבל כמה קשה יהיה כבר לגרום לזה לשחק משחק לNES בזמן שאתה משחק משהו אחר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי KimiSan

ובקשר ל360, כרגע איך שזה נראה הרבה יותר נוח עם הVC מאשר עם הלייב ארקייד, בלייב ארקייד כמעט ואין שום דבר שאני רוצה והמחיר מגוחך, הדבר היחיד שהורדתי זה אונו ואני בקושי משחק בזה ובכל מקרה זה לא נראה לי ממש שווה 10$, ולא הייתה לי בעיה לשלם 5$ בשביל SMB ולקבל את זה אחרי בערך 10 שניות.
    זה שאין מה שאתה רוצה זה כבר דעה אישית וזכותך לדעתך. אבל לומר שה-VC יותר נוח? מעבר לעובדה שצריך לפעמים עשר ניסיונות בשביל להתחבר אליו וה-XBLA מוריד לך משחקים חדשים באופן אוטומטי מבלי שתאלץ להיכנס לתוך איזה ערוץ, הוא גם מאפשר לך להוריד כמה משחקים בו זמנית בזמן שאתה עושה כל דבר אחר (לצפות בסרט, להקשיב למוסיקה, לשחק במשחק) לעומת ערוץ הקניות שאתה תקוע בתוכו ושמכריח אותך להוריד ולשלם על משחק אחד אחרי השני מבלי שיש לך אפשרות לנסות אותם קודם לכן (בניגוד ל-XBLA).

וכן, מה לעשות? אם היו משחקי SNES ששוקלים 20 קילובייט על ה-XBLA אז גם שם היה לוקח לך 10 שניות להוריד אותם... 10 שניות שלא כוללות את ה-10 דקות שלוקח לך להתחבר לאיזה ערוץ קניות. אבל אין כאלה על ה-XBLA. יש שם משחקים שמשתמשים במנוע Unreal 3 שדורשים יותר זמן על מנת שתוריד אותם. אבל גם יש הרבה משחקים קלאסים שפשוט עברו שידרוג שמצדיק רכישה מחדש כמו גרפיקה מעודכנת או יכולות מולטיפלייר.

עכשיו יבואו כל אלה עם ה-"ספריית המשחקים של נינטנדו זה אלוהים" שלהם ואני מסכים. יש אחלה משחקים. אבל לפעמים משחקים עצמאיים נהדרים שלא שיחקתם בהם אף פעם עדיפים על משחקים בני 10 שנים שסיימתם שלושים פעם על גבי ארבעה קונסולות שונות של נינטנדו (וכמה פלאפונים) ושכבר היו חלק מחמישים קומפילציות שונות.
    שתף ב-Google+

הרשמה