תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: דעתכם על ECW!

מדרגים
8. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • ECW מגניבה אני אוהב לצפות בה

2 25.00%
  • ECW חרא של תוכנית להוריד ומהר

1 12.50%
  • ECW חממה טובה למתאבקים לא רצויים

1 12.50%
  • ECW צריך להחזיר לה את ההארדקור

4 50.00%
תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    בזמן האחרון ECW מקבלת את כל המתאבקים שלא מצליחים בברנד שלהם כמו קאלי דברי. לאחרונה נוספו סטינצקי וכריס מאסטרס השאלה שלי האם כדאי להוריד כבר את ECW, או האם לפי דעתכם התוכנית בכיוון הנכון, או לחלופין היא צריכה להשאר תוכנית שמטפחת את כל הלא יוצלחים של ראו וסמקדאון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    ecw גרועה עדיף לפזר את המתאבקים ולעשות את ראו וסמקדאון 3 שעות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    תודה על החדשות יפה על ההשקעה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    ECW טובה מאוד ותישאר לעד אין לי טענות כלפיה וזה שמעבירים מתאבקים לשם זה כדי לרענן את הרוסטר ולהביא דמויות וסטוריליינים חדשים (זה ברור מאליו לא ? או מאליהם..)

CM PUNK שולט !! בניתי אותו גם בסוני
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי t bone
    בזמן האחרון ECW מקבלת את כל המתאבקים שלא מצליחים בברנד שלהם כמו קאלי דברי. לאחרונה נוספו סטינצקי וכריס מאסטרס השאלה שלי האם כדאי להוריד כבר את ECW, או האם לפי דעתכם התוכנית בכיוון הנכון, או לחלופין היא צריכה להשאר תוכנית שמטפחת את כל הלא יוצלחים של ראו וסמקדאון.
    מתי סניצקי ומאסטרס עברו ל-ECW?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי מה שקראתי הם עדיין לא עברו רשמית אבל כנראה מאסטרס יעבור אחרי שסינה השפיל אותו ושבר לו את אחיזת המאסטר לוק שזה הגימיק העיקרי שלו, וסטניצקי כנראה יעבור כי פשוט לא עושים איתו כלום בראו ויש לו נתונים פיזיים מרשימיים שחבל לבזבז...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    ה WWE עושים טעויות רבות..
    לדעתי הם צריכים להוסיף קרבות הארדקור, להוציא משם את כל הדוחפים (לאשלי וכל אלה שלא יודעים להתאבק) בגלל מה שקרה שיביאו למאסטרס גימיק אחר וישאירו אותו בראו!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Raw Is Jericho
    ה WWE עושים טעויות רבות..
    לדעתי הם צריכים להוסיף קרבות הארדקור, להוציא משם את כל הדוחפים (לאשלי וכל אלה שלא יודעים להתאבק) בגלל מה שקרה שיביאו למאסטרס גימיק אחר וישאירו אותו בראו!!
    מה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    לאשלי לא יודע להתאבק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????? ???????????????????:mad: :mad: :mad:
    הבן אדם סוס שלא מהעולם הזה, הוא אחד המתאבקים הכי אבל הכיטובים שראיתי.
    איך אפשר להגיד דבר כזה?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לא צריך לקחת את זה אישית כל אחד יכול להביע דעה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    לא צריך לקחת את זה אישית כל אחד יכול להביע דעה!
    אוקי סליחה על ההתפרצות.
    אפשר היה לנסח את זה אחרת.
    אבל ברצינות, איאפשר להגיד שלאשלי לא יודע להתאבק!
    הבן אדם אחד משלושת אלופי העולם של ה-WWE.
    אפשר לא לאהוב אותו אבל אי אפשר להגיד שהוא לא יודע להתאבק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אישית אוהב את לאשלי הוא מזכיר לי את גולדברג עם שילוב של תרגילים של סקוט סטיינר. לפי דעתי כל אחד רואה את האיבקות בדרך שונה אז אי אפשר לשפוט דעה של אחר. בהאיבקות מעורבים הרבה גורמים כמו כרזימה (אורטון שון מייקלס|), תרגילים טכניים (בנואה, ברט ארט, אנגל), גימיק (אנדטייקר, בוגימן) וזה רק חלק קטן של דוגמאות. אני אישית לא מחזיק מגף גארט מתאבק כזה גדול למרות שהוא רוב הזמן אלוף הTNA ולרנדי אורטון יש מספר מהלכים מצומצם מאוד לפי דעתי, אבל יהיו אנשים שיגידו שהם מתאבקים גדולים. לכן לפי דעתי תביע דעה אבל לא צריך להתעצבן על דעה של מישהו אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    אני אישית אוהב את לאשלי הוא מזכיר לי את גולדברג עם שילוב של תרגילים של סקוט סטיינר. לפי דעתי כל אחד רואה את האיבקות בדרך שונה אז אי אפשר לשפוט דעה של אחר. בהאיבקות מעורבים הרבה גורמים כמו כרזימה (אורטון שון מייקלס|), תרגילים טכניים (בנואה, ברט ארט, אנגל), גימיק (אנדטייקר, בוגימן) וזה רק חלק קטן של דוגמאות. אני אישית לא מחזיק מגף גארט מתאבק כזה גדול למרות שהוא רוב הזמן אלוף הTNA ולרנדי אורטון יש מספר מהלכים מצומצם מאוד לפי דעתי, אבל יהיו אנשים שיגידו שהם מתאבקים גדולים. לכן לפי דעתי תביע דעה אבל לא צריך להתעצבן על דעה של מישהו אחר.
    אוקיי אמרתי כבר שאני לא אעשה את זה שוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    שיחזירו ת הארד קור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Omer-meir
    שיחזירו ת הארד קור
    אתה יודע זו הייתה אחת מאפשרויות ההצבעה בסקר אז למה בדיוק כתבת את זה בפורום עצמו?
    שתף ב-Google+

הרשמה