תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    ההיתי רוצה לדעת משהו קטן על המשחק...
    במקרה שאני מת (ואני ממש טוב אז זה קורה רק איזה כל חמש דקות) הגופה שלי, ביחד עם כל הציוד שלי לא נמצאת ליידי בעיר. אבל אם אני יוצא מהמשחק (אלט F4) ונכנס אליו שוב היא פעם נוספת מופיעה שם. האם זה באג במשחק או שזה בכוונה?

עוד שאלה... קיבלתי את הקוביה - בפרק השני - וההיתי רוצה לדעת מה המשמעות של פריט שהוא סוקתד (socketed)? האם זה קשור לאפשרות לעשות IMBUE במחנה בפרק הראשון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מסרב לענות לך, ולו רק מטעמים אידאולוגיים - דיאבלו הוא לא משחק תפקידים :p

בקשר לשאלה הראשונה אני לא יודע, אבל למיטב זכרוני חפצים שהם sockted הם חפצים שאפשר להכניס אליהם אבני חן (וגם רונות, אבל אני חושב שהן קיימות רק בהרחבה). לכל אבן חן (ורונה) יש השפעה אחרת, והיא גם תלויה באיזה סוג חפץ אתה מכניס אותה. במגן זה יתן השפעה אחת, בחרב השפעה אחרת. אחרי שאתה מכניס אבן לשקע אתה לא יכול להוציא אותה ממנו, אם אני לא טועה. בחפץ שיש בו כמה שקעים אתה יכול להכניס כמה אבני חן, וההשפעה מצטברת.
    חוץ מזה, לאבני חן יש חמש דרגות, ממשהו לפרפקט. כמה שהאבן יותר.. טובה, היא גם מוסיפה יותר פלוסים לחפץ שאתה שם אותה בו. הדרך העיקרית להשיג אבנים יותר טובות זה להשתמש בתיבה - אם יש לך שלוש אבנים מאותו סוג ובאותה רמה, אתה יכול להכניס אותן לתיבה ולשלב אותן לאבן אחת ברמה הבאה. אתה צריך שהתיבה תהיה ריקה חוץ מהן בזמן השילוב. חוץ מזה, אפשר גם למצוא אבנים יותר מתקדמות על מפלצות, אבל זה נדיר. כנ"ל בקשר לשילוב עם רונות.
    חוץ מזה, יש גם אבני חן שאי אפשר לשלב אותן ולחזק את ההשפעה שלהן. האבנים שאפשר לשלב הן אלה הצבעוניות המרובעות, כמו הספיר, טופאז, וגם הגולגולת.
    עם הקופסא אפשר לעשות עוד כל מיני דברים, אגב, ואפשר למצוא ברשת "מתכונים" של דברים שאפשר לעשות איתה.
    בקשר לIBUME, זה רק עושה שאתה מכניס חפץ לא קסום, ומקבל חפץ חזק יותר. אני חושב שאפשר לעשות את זה רק לחפץ אחד.

בבקשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כנראה שזה נעשה בכוונה, כי המבוכים במשחק אמורי להיות נוצרים באקראי מחדש בכל פעם שאתה יוצא וחוזר למשחק. לא רוצים שהגופה שלך תיעלם לנצח עם חפצים שאולי תצטרך אחר כך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כנראה שזה נעשה בכוונה, כי המבוכים במשחק אמורי להיות נוצרים באקראי מחדש בכל פעם שאתה יוצא וחוזר למשחק. לא רוצים שהגופה שלך תיעלם לנצח עם חפצים שאולי תצטרך אחר כך...
    זה לא נשמע לי הגיוני במיוחד. כי אם אני נכנס למבוך ומגלה את כל הקומה הראשונה ומת בשניה, הקומה הראשונה לא משתנה...

אם אני לא טועה, המבוכים נקבעים בפעם הראשונה שאתה נכנס לכל קומה והופכים לשונים בכל פעם שאתה מתחיל משחק חדש (מההתחלה...).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    זה לא נשמע לי הגיוני במיוחד. כי אם אני נכנס למבוך ומגלה את כל הקומה הראשונה ומת בשניה, הקומה הראשונה לא משתנה...

אם אני לא טועה, המבוכים נקבעים בפעם הראשונה שאתה נכנס לכל קומה והופכים לשונים בכל פעם שאתה מתחיל משחק חדש (מההתחלה...).
    נכון, אבל הוא אמר שהוא יוצא מחדש ונכנס למשחק שוב - כלומר לא שומר את המשחק לפני שהוא יוצא. אני יודע שהדמות בד"כ נשמרת גם אם מתחילים משחק שוב, ואם אני לא טועה אז גם נקודות הטלפורט - אבל המבוכים והאזורים הפתוחים מחוץ לעיר משתנים ונקבעים מחדש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    תראו איך אני פותר לכם הכל בבאת אחת! [=

הגופה שחוזרת אל ה"מחנה" לאחר שאתה יוצא מהמשחק היא אינה באג,
    בליזארד בנו את המשחק באופן הזה מפני שהעולם של כל דמות שונה ובנוי באופן רנדומלי, לכן הסקריפט היותר נוח להם היה להכניס את הגופה באופן כזה שהיא תחזור למחנה, אבל חשוב לדעת:
    אם אתה מנסה לקחת את הגופה שלך באופן זה, הכסף שהיה עליך לא יחזור למחנה!! בעיה...לכן אני ממליץ לך לאכסן את הכסף שלך בכספת בסיומו של כל קווסט.

Socketed Item הוא חפץ שאני אוהב לכנות "חפץ מחורר" או "חפץ עם חורים".
    כלומר יש בחפץ חללים ריקים שיכולים להכיל בתוכם אבנים.
    ה"קופסא" שקיבלת ב"מחנה" השני (למעשה הקוביה, The Harodric Cube) נועדה למעשה לשילוב החפצים שיוצרים לך את הStaff Of Kings (או שזה למעשה רק אחד מהחלקים אני כבר לא זוכר) שנועד לפתוח את הTomb של Tal Rasha, אך אתה זוכה לשמור את הקופסא ולעשות בה את השימושים הבאים:

- אתה יכול להכניס אליה אבני חן, 3 אבנים מאותו סוג ייצרו לך אבל אחת בדרגה יותר גבוהה, לדוגמא נשתמש באבן אודם (Rubi), הדרגה הראשונה של אבני החן היא "Chipped Rubi" , לאחר שתכניס 3 כאלו ותמזג אותן תקבל למעשה "Rubi" או "Refined Rubi" (אני לא זוכר כבר).
    אתה יכול למזג רק 3 אבני חן באותה דרגה!! עד שאתה מגיע לדרגה הכי גבוהה...לכל אבל יש סוג שונה של בונוס שהיא מוסיפה לנשק שלך (כגון: אש, קרח, רעל, נזק למתים וכו'...)

-אתה יכול לשלב "רונות" (Runes) שונות עם נשקים על מנת לתת להם Magical powers, שילובים שונים של רונות יתנו לך נשקים שונים.

-אתה יכול להשיג חצים (Arrows) / קליעים (Bolts) בהתאם לנשק שלך.
    2 חבילות של Arrows יתנו לך חבילה אחת של Bolts בעוד 2 חבילות של Bolts יתנו לך חבילה אחת של Arrow.

-ישנם עוד שימושים רבים כגון הכנת בקבוקים וכו'...

ולשאלתך האחרונה, התשובה היא לא!! למעשה אין קשר ממשי בין השנים.
    היכולת Imbue היא למעשה הוספת כוחות קסם חזקים לנשק ללא כוחות כלל (נתייחס אליו בתור נשק "כתוב לבן" בשל צבע הטקסט שלו).
    כוחות הקסם החזקים מתבטאים ביכולות שונות, ונתייחס לנשקים אלו בתור נשקים "כתובים צהוב" (שוב בשל צבע הטקסט).
    נשק כתוב צהוב הרבה יותר חזק מנשק כתוב לבן, ונמצא בדרגת קסם יותר גבוהה מנשים מכושפים ("כתובים כחול" לפי החוקים הנ"ל)

מקווה שעזרתי,
    ALpha
    נשבר הזין.
    שתף ב-Google+

הרשמה